Trainingsschema Najaar 2020

Wie traint waar en wanneer en wie geeft er trainen?
Hieronder het schema. We gaan weer terug naar de vertrouwde nummering en tegen de klok in. Veld 1 ligt bij het terras, veld 2 voor de tribune, veld 3 bij het materialen hok. Op veld 5 en 6 liggen de rode veldjes voor de E en F. Maak ook gerust gebruik van de ruimte tussen de velden als dat nodig is en past met de buren. 
Check na de training of je al je materiaal opgeruimd hebt, of dat alles is overgedragen aan de volgende groep. 

Maandag            
18.30 - 19.30 veld 3 D3 Eva Lisa      
18.30 - 19.30 veld 4 C3 Percy      
18.30 - 19.30 veld 5 B3 Chantal Valerie    
19.30 - 21.00 veld 1 A3 S4 Loes Daams    
19.30 - 21.00 veld 2 A3 S4 Loes Daams    
20.00 - 21.00 veld 3  Recr Loes Meijs     
20.00 - 21.30 veld 5  S6 S7  Rico      
20.00 - 21.30 veld 6 S6 S7  Rico       
             
Dinsdag            
17.30 - 18.30 veld 6  F1 Kristina, Logan, Janique  
17.30 - 18.30 veld 5 + 4 E1 E2 E3 Yuki, PJ, Maike, Myrthe, Laurens, Femke
18.00 - 19.00 veld 2 D1 Mirjam Lilian    
18.00 - 19.00 veld 3 D2 Anna Jantine    
18.30 - 19.30 veld 6  C2 Michel Roos    
18.45 - 20.15 veld 5   C1 Bart Rens     
19.00 - 20.30 veld 1  B1 B2 Michel Sanne    
19.00 - 20.30 veld 2 B1 B2 Niels Iris       
19.00 - 20.30 veld 3 A1 A2 Hans Gert Jan Patrick   
19.00 - 20.30 veld 4  A1 A2 Anouk Sander    
20.30 - 22.00 veld 1  S1 S2 Irene Joyce    
20.30 - 22.00 veld 2 S1 S2 Trevor       
20.30 - 22.00 veld 4 S3         
20.30 - 22.00 veld 6  S5        
             
Woensdag             
18.30 - 19.30 veld 3 D3 Eva Lisa      
18.30 - 19.30 veld 4 C3 Percy      
18.30 - 19.30 veld 5 B3 Chantal Valerie    
19.00 - 20.00 veld 6  G G trainers    
19.30 - 21.00 veld 3 A3 S4 Loes Daams    
19.30 - 21.00 veld 4 A3 S4 Loes Daams    
20.00 - 21.30 veld 5  S6 S7  Rico      
20.00 - 21.30 veld 6 S6 S7  Rico       
Wedstrijden veld 1  Midweek         
             
Donderdag            
         
17.30 - 18.30 veld 5 E1 Marnix, PJ    
17.30 - 18.30 veld 6 E2  Yuki, Maike, Myrthe    
17.30 - 18.30 veld 4 E3 Laurens, Femke    
18.00 - 19.00 veld 2 D1 Mirjam Lilian    
18.00 - 19.00 veld 3 D2 Anna Jantine    
18.30 - 19.30 veld 6  C2 Michel Roos    
18.45 - 20.15 veld 5   C1 Bart Rens     
19.00 - 20.30 veld 1  B1 B2 Michel Sanne    
19.00 - 20.30 veld 2 B1 B2 Niels Iris       
19.00 - 20.30 veld 3 A1 A2 Hans Gert Jan Patrick   
19.00 - 20.30 veld 4  A1 A2 Anouk Sander    
20.30 - 22.00 veld 1  S1 S2 Irene Joyce    
20.30 - 22.00 veld 2 S1 S2 Trevor       
             
Zaterdag            
10.00 - 11.00 veld 3 Kangoeroes         

 

Vul je gegevens in

Voornaam
Wachtwoord
×