hoi

Definitieve indeling Jeugd: F t/m B

Loes Meijs

20-11-2022

Reageer

Hieronder de definitieve indeling van de jeugd-teams:

(Mocht je er niet bij staan, neem dan even contact op met je coach.)

Team B1

Michel & Mirjam 

 

 

 

 

Nikki

 

 

Adrian

 

 

Noa

 

 

Jonathan

 

 

Floor

 

 

Joris

 

 

Meike

 

 

Koen

 

 

Merle

 

 

Matthew

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       
           

Team B2

Daphne & Lonneke

 

 

 

 

Anna

 

 

Jurre

 

 

Lenthe

 

 

Michiel

 

 

Roos

 

 

Nick Versch.

 

 

Stephanie

 

  Sam    

Eva

 

 

 

   

 

         

 

 

 

 

 

 

Team B3

Marien & Evita 

 

 

 

 

Elena

 

 

Bram v D.

 

 

Eline

 

 

Thijn

 

 

Fenne

 

 

Thomas

 

 
Willemijn.    

Luuk

 

 

 

         
           

Team C1

Mattijs & Gerwen & Rick

 

 

 

 

Aisha

 

 

Vince

 

 

Demi

 

 

David

 

 

Lisanne

 

 

Markus

 

 

Femke

 

 

Olivier

 

 

Noor

 

 

Tim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

       
           

Team C2

Denise & Lotte & Josien

 

 

 

 

Ella

 

 

Ivan

 

 

Kris

 

 

Jesse

 

 

Sanne

 

 

Nick Veen.

 

 
Lisette      

Sjoerd 

 

 
Nienke     Bastiaan    

Anne

   

 

   
           

Team D1

Kristiana & Anna  & Sandra

 

 

 

 

Bailey

 

 

Finn

 

 

Feline

 

 

Jesper

 

 

Isabel

 

 

Josh

 

 
     

Lars

 

 
     

Robin

 

 
     

Niels v. K.

 

   

Team D2

Robbert

 

 

 

 

Neïssa

 

 

Hugo

 

 

Sema

 

 

Thijs

 

 

Tess

 

 

Ryan

 

 

Vesper

 

 

Steef

 

 
     

Mike

 

 
           

Team D3 

Loes D & Sam & Laura

 

 

 

 

Adam

 

  Marc     

David P.

 

  Tijn v.d. L.    

Jeroen

 

  Thomas de B.    

Niels v D.

 

  Aron    
           

Team E1

Nikki & Noa 

 

 

 

 

Jaimie

 

 

Kristian

 

 

Jasmijn

 

 

Mats

 

 

Julia d G.

 

 

Niek

 

 
           

Team E2

Loes M & Yvette

 

 

 

 

Hevi

 

 

Floris

 

 

Julia t B.

 

 

Daan

 

 

Lisa

 

 

David v Z.

 

 

Sofie

 

       
           

Team E3

Marit & Esmee

 

 

 

 

Eva

 

 

Mertijn

 

 

Femke vd S.

 

 

Sam

 

 

Jelien

 

  Boaz    
           

Team E4

Zoë & Tara

 

 

 

 

Joëlle

 

 

Marijn

 

 

Loïs

 

 

Mees V.

 

 

Linde

 

       
 

 

       

 

 

 

 

 

 

Team F1

Wouter & Eva 

 

 

 

 

Judith

 

 

Mees v. B.

 

 

 

 

 

Vigo

 

 
     

Robin

 

 
     

 

 

 

 

         

Team F2

Martin & Robencia

 

 

 

 

Lotte

 

 

Diede

 

 

Mae

 

 

Hugo

 

 
      Sem

 

 

 

         

Team F3

Liz

Fayenne

   

 

 

 

Lianne & Michiel

Guus

Janoah

Owen

     

 

Reacties

Er zijn nog geen berichten geplaatst.

Reageer

Log in om een reactie achter te laten.

Vul je gegevens in

Voornaam
Wachtwoord
×