hoi

Aangepaste voorlopige opstelling incl. trainers/coaches

Technische Commissie

13-07-2018

Reageer

Elk seizoen maakt de TC de opstelling voor het volgende seizoen. Een korte toelichting over de indeling staat in het menu onder Teamindeling. 

Het betreft hier de voorlopige opstelling omdat er door opzeggingen en aanmeldingen nog wijzigingen kunnen plaatsvinden.

Ben je nog géén lid dan sta je niet in de opstelling. Heb je nog niet opgezegd, dan sta je wel in de opstelling. Voor wijzigingen omtrent je lidmaatschap neem je contact op met het secretariaat.

Met betrekking tot de indeling bij de senioren beseffen we dat de teams vol zijn. We hebben heel goed gekeken of er een 3de team breedtekorfbal mogelijk is. Helaas hebben we daar op dit moment niet de dames voor om dit te realiseren. Mocht op enig tijdstip dit wel mogelijk zijn, dan gaan we gelijk proberen om dit te realiseren bij het KNKV.

Heb je vragen? Stel ze dan aan het volgende TC lid:

Speel je in S1 S2 A1 B1 C1 > Irene Veenendaal

S3 t/m 7 A2 > Plonie Mulder of Gisela Spanjer

B2 t/m D4 > Mirjam Brouwer

E1 t/m Kangoeroes > Sandra Nefkens (of Mirjam Brouwer)

 

                                       
Team S1/S2   Maarten / Albert                                 
Costa   Rens   Dielissen    Anouk                           
Graaf de Dennis   Fransen   Zoé                          
Kooi   Marnix   Kooi   Danique                          
Lijnsveld   Dennis   Maten  ter  Lisa                           
Pater   Kjell   Meer van der  Lilian                          
Overweg   Mattijs   Overweg   Iris                          
Witteveen   Bart   Ruyter de  Sanne                          
Witteveen   Sjors   Treurniet   Jantine                          
Weerdt vd Rico   Urbach   Nena                          
        Vermeer   Anna                          
                                       
                                       
                                       
                                       
Team S3                                      
    Afvallers van de selectie                               
Berends   Arjen   Kuipers   Laura                          
Renkema   Pieter   Loenen   Marion                          
Woerkom van Joost   Schenk   Rianne                          
        Woerkom van Franny                          
                                       
                                       
                                       
Team S4                                      
Middelkoop van Daniel   Brouwer   Jolien                          
Rooijen van Frans   Huijzendveld   Eline                          
Vos de Gert Jan   Lawerman   Sanneke                          
Vos de Martin   Veenendaal   Irene                          
Warner   Niels    Woerkom van Lonneke                          
                                       
Team S5                                      
Aikema   Gerwen    Bokhorst   Chantal                          
Andel  van  Sebastian  Broere    Iris                          
Baalen van Sander   Pouwels   Lieke                          
Dijk van  Micha   Ridder de Lotte                          
Gerritsen    Henno    Roosendaal   Eline                          
        Woerkom    Josien                          
                                       
Team S6   Daisy                                  
Bakkernes    Martijn    Breugem   Vera                          
Hendriks   Mike   Bos    Wendela                          
Meijer   Dimitri   Honders    Laura                           
Lawerman   Tijs   Offereins   Janita                           
Offereins   Erwin   Snoek   Esther                          
Peuter de Patrick   Vegte  van de  Nienke                           
        IJzerlooi   Evita                          
    1 of 2 dames naar 7                                
Team S7                                      
Boersen    Johan   Berg  van den  Daphne                          
Garderen  van   Tobias    Boersen   Esther                          
Oever van 't Bert   Maes    Gabrielle                          
Stroosma   Joost    Goedknegt   Cindy                          
Spriensma   Tjerk   1 of 2 dames uit 6                            
Verschoor   Arjan                                  
                                       
AR                                      
Heijer den Jack   Eijnthoven   Amber                          
        Kruijff  de  Inge                            
        Langenberg   Fenna                          
        Wijnolts    Jessica                          
                                       
                                       
Team A1    Heleen/René                                 
Costa   Jorg    Blaauwendraad  Quinty                          
Dijk van Jasper   Costa   Bente                          
Geluk   Jelle   Hoebe    Gwen                           
Humblet    Scott   Jansen   Hester                          
Magré   Niels   Spanjer   Yuki                          
                                       
                                       
Team A2   Loes Daams                                
Kleefman   Martijn    Barrink   Lotte                          
Plekkepoel    Stefan    Haaren van Anouk                          
Groenhout   Robert    Hoogeveen    Gerlinde                           
Smids   Izaak   Roosendaal   Maryse                          
Werf van de  Rick   Schutte   Anneline                          
        Stoffels    Rosa                           
                                       
                                       
Team B1   Bart/Joyce                                
Bakker   Luuk   Berends   Janique                          
Haalboom   Logan   Eising   Joline                          
Knook   Jesse   Fransen   Lina                          
Nijland   Len   Verkleij   Laura                          
Pouwels   Peter Jan   Vermeer   Kristina                          
                                       
                                       
Team B2   Michel/Lilian                                
Bos   Klaas   Berg van den Maike                          
Bouter   Mats   Lievers   Roos                          
Lepelaar   Robin   Ketel   Jente                          
Smids   Philip   Vis   Jiske                          
        Zevenbergen   Myrthe                          
        Roosendaal   Tessa                          
                                       
Team B3   Trainer: Heleen Coach: ??                              
        Grol van Valerie                          
        Hoek van den Eva                          
        Kekem van Kim                          
        Plomp   Emma                          
        Rispens   Femke                          
        Scherpenzeel van Lisa                          
        Treurniet   Jasmijn                          
        Werf van de  Ilse                           
                                       
Team B4   Trainer: Loes Daams Coach: ??                              
Engen van Robin   Beuningen van Florence                          
Holtvluwer   Stan   Beek van  Maxime                          
Rispens   Thijme   Bos   Lieke                          
Vos de Sam   Kekem van Fleur                          
        Onderwater   Noa                          
        Schaik van Flora                          
                                       
Team C1   Dennis de Graaf/Hans/Sanne                              
Ee van  Sam   Berg van de Lianne                          
Groot de Laurens   Nefkens   Marit                          
Schoute   Alex   Verkleij   Evelien                          
Treurniet   Robbert   Werf van de Femke                          
                                       
Team C2   Chantal/Sebastian                                
Coenen   Mart   Bourgraaf de Yvette                          
Kop   Joost   Kortes   Inge                          
Twigt   Quinten   Plomp   Anouk                           
        Schubert   Dieuwertje                        
        Stoove   Sammy                          
        Vinne van der Lisanne                          
                                       
Team D1   Mirjam/Lotte                                
Bekius   Koen   Algra    Mare                          
Moraal   Joris   Brouwer    Kyana                          
Tuinstra   Sam   Huisman    Meike                          
Vos de Adrian   Verschoor    Esmee                           
                                       
                                       
Team D2   Martin/Rick                                
Vos de Matt   Berg van de Lenthe                          
Hellenthal   Jonathan   Doleweerd   Willemijn                          
Holtvluwer   Huub   Koekoek   Stephanie                          
Schilling   Michiel   Ruijs   Noortje                          
                                       
                                       
Team D3   Trainer/coach:?                                  
        Boerkamp   Roos                          
        Jansen   Floor                          
        Kamp van de Tamar                          
        Lise   Anna                          
        Nederveen   Robencia                           
        Roest   Eva                          
        Sattler   Noa                          
        Snijders   Tara                          
                                       
Team D4   Trainer: Heleen Coach:?                                
Coenen   Jurre   Gorter   Eline                          
Rooijen  van David   Drost   Sara                          
Verschoor   Nick   Gerritsen   Judith                          
        Kleppe    Merle                           
        Kouwen   Marit                          
Team E1   Gisela/Marnix                                
Nefkens   David   Berends   Nikki                          
Verschoor    Tim   Heijer den Fenne                          
        Hof van 't Femke                          
                                       
Team E2   Sandra/Yuki                                
Moraal    Olivier   Brouwer   Lisanne                          
Staal    Bastiaan    Valkengoed van Anne                          
Sättler   Vince   Scholten    Demi                          
                                       
Team E3   Jantine                                  
Jong  de  Pieter   Hogeweg   Kris                           
Lise   Sjoerd   Schilling   Lisette                          
Veenendaal   Nick   Voogt   Sanne                          
        Ridder de Veerle                          
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
Team F1   Lieke / Laura Verkleij                              
Verschoor    Robin   Kleppe   Saar                          
Woerkom van  Josh   Rooijen van Linde                          
Veenendaal    Ryan                                  
                                       
                                       
KANGOEROES                                    
Brouwer    Lars    Robbertsen    Vesper                          
Garderen  van  Mats   Valkengoed  van  Tess                          
Veenendaal    Ryan                                  

 

Reacties

Er zijn nog geen berichten geplaatst.

Reageer

Log in om een reactie achter te laten.

Vul je gegevens in

Voornaam
Wachtwoord
×