Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 19 oktober 2020 t/m zondag 25 oktober 2020

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 11 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

Hoofdklasse A (veld)
Wageningen 1- SKF 1
DSC 1- SCO | Motip Dupli 1

Team TV
Hoofdklasse B (veld)
De Meervogels 1- Tempo 1vervallen
Sporting Delta 1- Fiks 1
Swift 1- Avanti | Post Makelaardij 1
Overgangsklasse A (veld)
De Meeuwen 1- ASVD | PV Systems 1
Drachten | van der Wiel 1- AVO 1
Ritola 1- Nic. 1vervallen
NKC '51 1- OWK 1vervallen
Overgangsklasse B (veld)
BEP 1- Sparta 1
DOS Kampen | Veltman 1- Unitas | Perspectief 1
Dindoa 1- Wit-Blauw | Green Organics 1
DOS Kampen | Veltman 1- Sparta 1
Unitas | Perspectief 1- BEP 1
Antilopen | Lancyr Deelen 1- Tweemaal Zes 1
Overgangsklasse C (veld)
Velocitas 1- Nieuwerkerk 1
GKV | Enomics 1- KVS | Maritiem 1
VEO 1- Pernix 1
KVA 1- OVVO 1
Overgangsklasse D (veld)
Excelsior 1- Vriendenschaar 1
DOS 1- ONDO 1
Valto 1- HKC 1
Oranje Wit 1- SDO | Fiable 1
Dames Topklasse A (veld)
Altior 1- De Korfrakkers 1
DDW / SDO '99 1- De Peelkorf 1
Prinses Irene 1- Spes 1
Dames Topklasse B (veld)
Astrantia / Ona 1- Be Quick 1
ODC 1- Rooi 1
Rosolo 1- Swift 1
Dames Hoofdklasse (veld)
De Merels 1- Heumen 1
Stormvogels 1- VIOS 1
DAW Schaijk 1- De Horst 1
Oranje Wit 1- Klimroos 1
Heumen 1- DAW Schaijk 1
Klimroos 1- VIOS 1
Dames Overgangsklasse A (veld)
Bladella 1- Odio 1
SVOC '01 / United 1- BMC 1
Odisco 1- Arcades 1
Corridor 1- Avanti / Celeritas 1
Dames Overgangsklasse B (veld)
Noviomagum 1- DAKOS 1
DSV 1- JES 1
MKV 1- Oxalis 1
Diosa 1- Flamingo's 1
KNKV 1e klasse A (veld)
OKO | Bies 1- KIOS 1
AKC 1- Apeldoorn 1
Amicitia 1- OKO | Bies 1
Rigtersbleek 1- Wez Handich / Dow 1
Juventa 1- KIOS 1
KNKV 1e klasse B (veld)
Spirit 1- ODIK 1
De Wâlden 1- MIA 1
CSL 1- De Parabool 1
Vlug & Vaardig / Quick '21 1- De Hoeve 1

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 1e klasse C (veld)
Telstar | Schoonderbeek 1- Synergo 1
Nova 1- VIKO 1
Victum 1- Noviomagum 1
Movado 1- Rust Roest 1
KNKV 1e klasse D (veld)
Phoenix 1- Roda 1
KIOS 1- Phoenix 1
Sporting Trigon 1- Roda 1
Swift 1- ZKV 1
Apollo 1- ALO 1
KNKV 1e klasse E (veld)
Achilles 1- Refleks 1
Die Haghe 1- KOAG 1
ONDO 1- HKV/Ons Eibernest 1
Maassluis 1- RWA 1
KNKV 1e klasse F (veld)
Korbis 1- Merwede | Multiplaat 1
DVS '69 1- Albatros 1
Juliana 1- KCR 1
Fortis 1- Kinderdijk 1
Dames 1e klasse A (veld)
Des 1- Lottum 1
Vessem / Winty 1- Nijnsel 1
Korloo 1- Roka 1
Dames 1e klasse B (veld)
SVO 1- KVS ’17 1
Rietvogels 1- Eendracht 1
Merselo 1- Tuldania 1
Eendracht 1- KVS ’17 1

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Dames 1e klasse C (veld)
Springfield 1- Flash 1
Tovido 1- Midako 1
Klick '15 1- DOT 1
KNKV 2e klasse A (veld)
Club Brothers 1- ZKC '19 1
Harich 1- Hoogkerk | Schelwald Optiek 1
SIOS 1- De Waterpoort 1
ZKC '19 1- De Granaet 1
KNKV 2e klasse B (veld)
DTG 1- Noordenveld 1
ROG 1- Rodenburg 1
Noordenveld 1- DWA / Argo 1
Emmeloord 1- Oerterp / VKC | AROB antennebouw 1
DTG 1- Udiros 1
KNKV 2e klasse C (veld)
EKC Nääs 1- Thrianta 1
Devinco 1- VZK / Donkerbroek 1
EKC Nääs 1- HHV 1
Thrianta 1- Zwart Wit 1
KVZ 1- DOS-WK 1
KNKV 2e klasse D (veld)
Sparta 1- Rood-Wit 1
Elburg 1- Woudenberg 1
DWS 1- Regio '72 1
Exakwa 1- Revival 1
KNKV 2e klasse E (veld)
Viking 1- Kesteren 1
Tiel '72 1- Rheko 1
Fortissimo 1- Keizer Karel 1
Animo 1- Duko 1

Antilopen Banner
KNKV 2e klasse F (veld)
OKV 1- Fiducia 1
Rapid 1- Furore 1
Haarlem 1- ZKC '31 1
Atlantis 1- EKVA 1
KNKV 2e klasse G (veld)
Dunas 1- GKV 1
DES 1- Vitesse 1
Luno 1- KZ Danaiden 1
Weidevogels 1- ODO 1
KNKV 2e klasse H (veld)
ACKC 1- Korbatjo 1
Erasmus 1- Keep-Fit '70 1
Atlas 1- Vriendenschaar 1
Tjoba 1- TOGO 1
KNKV 2e klasse I (veld)
DOT 1- DKB 1
Twist 1- Tilburg 1
WION 1- DOT 1
Twist 1- Reeuwijk 1
Tilburg 1- DKB 1
IJsselvogels 1- SDO 1
KNKV 3e klasse A (veld)
Leeuwarden 1- WSS 1
TFS 1- Roreko 1
Sparta 1- Olympia 1
KNKV 3e klasse B (veld)
DTS 1- Spannum 1
DTL 1- Pallas '08 1
Lintjo 1- Joure 1
It Fean / Boelenslaan 1- Invicta / Frigro 1
KNKV 3e klasse C (veld)
EKCA | CIBOD 1- Elko 1
Reehorst '45 1- Achilles 1
Oranje Zwart 1- TOP 1
HKC 1- Zwaluwen 1
KNKV 3e klasse D (veld)
Oranje Nassau 1- Vlug & Vaardig / KCN 1
Hellas '63 1- Oranje Nassau 1
DKV Victoria 1- Sporting West 1
De Eemvogels 1- Vlug & Vaardig / KCN 1
RDZ 1- Huizen 1
KNKV 3e klasse E (veld)
DTS 1- Ados 1
Ados 1- Helios 1
De Vinken 1- Badhoevedorp 1
DTS 1- Zaandam Zuid 1
DSO 1- HBC 1
KNKV 3e klasse F (veld)
Gemini 1- Aurora 1
ESDO 1- VZOD 1
Oosterkwartier 1- Paal Centraal 1
Madjoe 1- Dijkvogels 1
KNKV 3e klasse G (veld)
Conventus 1- NIO 1
Triade 1- Conventus 1
Thor 1- OZC 1
Sperwers 1- NIO 1
Nexus 1- ADO 1
KNKV 3e klasse H (veld)
Luctor 1- DSO 1
KVK 1- DSO 1
Good Luck 1- Scheldevogels 1
Ventura Sport 1- Luctor 1
Blauw Wit 1- Stormvogels 1

Alles voor je sport!
KNKV 3e klasse I (veld)
Attila 1- NKV 1
OEC 1- Midlandia 1
Attila 1- SkunK 1
NKV 1- PSV | lifovragen.nl 1
HKC 1- Ready '60 1
KNKV 4e klasse A (veld)
Stadskanaal '74 1- WIK '34 1
Zunobri 1- SDO 1
Veenwouden 1- WWC 1
KNKV 4e klasse B (veld)
Westergo 1- EKC 2000 1
SDO 1- Lemmer 1
Blauw Zwart 1- KIOS '45 1
KNKV 4e klasse C (veld)
DLKV 1- Ons Clubje 1
DLKV 1- Olympia '22 1
Wiko 1- Olympus '58 1
Ons Clubje 1- Mélynas 1
SEV 1- Rivalen 1
KNKV 4e klasse D (veld)
Hebbes 1- Wolderwijd 1
SKV 1- KCD 1
Wolderwijd 1- De Corvers 1
Koveni 1- Thor 1
Hebbes 1- Arena 1
KNKV 4e klasse E (veld)
DKV 1- Fluks 1
Triaz 1- Olympia 1
Stormvogels 1- Nikantes 1

Korfbal Deals
KNKV 4e klasse F (veld)
Zaamslag 1- Focus 1
Terda 1- Volharding / Emergo 1
ZKV 1- Zaamslag 1
Seolto 1- Oranje Zwart | De Hoekse 1
Focus 1- 't Capproen 1
KNKV 4e klasse G (veld)
De Hazenkamp 1- Maastricht 1
Maastricht 1- SGV 1
De Hazenkamp 1- Melmac 1
Klimop 1- De Voltreffers 1
KVS ’17 1- OJC '98 1
Reserve Hoofdklasse A (veld)
Unitas | Perspectief 2- BEP 2
GKV | Enomics 2- KVS | Maritiem 2
DSC 3- Nieuwerkerk 2
PKC | SWKGroep 3- OVVO 2
Reserve Hoofdklasse B (veld)
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 3- SKF 2
Sporting Delta 2- Fiks 2
DSC 2- Avanti | Post Makelaardij 2
Reserve Overgangsklasse A (veld)
De Meeuwen 2- SCO | Motip Dupli 2
LDODK | Rinsma Fashion 3- Nic. 2vervallen
Drachten | van der Wiel 2- Blauw-Wit 4
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 2- DOS '46 3
Reserve Overgangsklasse B (veld)
SKF 3- DVO | Accountor 3
Wageningen 2- Unitas | Perspectief 3
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 4- Sparta 2

Team TV
Reserve Overgangsklasse C (veld)
OVVO 3- TOP | SolarCompleet 3
De Meervogels 2- Tempo 2vervallen
Blauw-Wit 3- Rohda 2
KVS | Maritiem 3- Pernix 2
Reserve Overgangsklasse D (veld)
Oranje Wit 2- Nieuwerkerk 3
Fortuna | Delta Logistiek 3- Nieuwerkerk 3
Oranje Wit 2- SDO | Fiable 2
Valto 2- KCR 2
KCC | CK Kozijnen 3- DeetosSnel 3
Dames Reserve Topklasse A (veld)
Be Quick 3- Spes 2
DDW / SDO '99 2- Oranje Wit 2
Altior 2- De Korfrakkers 2
Dames Reserve Topklasse B (veld)
DAW Schaijk 2- Be Quick 2
ODC 2- DSV 2
Rosolo 2- Swift 2
Dames Reserve Hoofdklasse (veld)
Stormvogels 2- DAKOS 2
De Merels 2- Rosolo 3
De Peelkorf 2- Klimroos 2
Prinses Irene 2- Oxalis 2
Oxalis 2- Klimroos 2
Dames Reserve Overgangsklasse (veld)
De Merels 3- Altior 3
SCMH 2- Eyckelkorf 2
Bladella 2- De Horst 2
Rooi 2- Klimroos 3
De Horst 2- Klimroos 3
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
Groen Geel | IJskoud de Beste 3- KIOS 2
SCO | Motip Dupli 3- KZ | Thermo4U 3
Heerenveen 2- Groen Geel | IJskoud de Beste 3
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 3- KZ | Thermo4U 3
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
Drachten | van der Wiel 3- AVO 2
ROG 2- De Parabool 2
De Wâlden 2- OWK 2
Ritola 2- De Parabool 2vervallen
ROG 2- Drachten | van der Wiel 3
Amicitia 2- AVO 2
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
NKC '51 2- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 5vervallen
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 5- Dindoa 3
Victum 2- Noviomagum 2
NKC '51 2- Wageningen 3vervallen
DVO | Accountor 4- ASVD | PV Systems 2
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
DOS 2- MIA 2
Spirit 2- ODIK 2
Dindoa 2- Wit-Blauw | Green Organics 2
Antilopen | Lancyr Deelen 2- Tweemaal Zes 2
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
KZ | Thermo4U 4- Roda 2
Tempo 3- TOP | SolarCompleet 4
VEO 2- ZKV 2
KIOS 2- KZ | Thermo4U 4
KVA 2- Roda 2
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
Achilles 2- KZ Danaiden 2
Die Haghe 2- KOAG 2
DES 2- HKV/Ons Eibernest 2
Maassluis 2- RWA 2

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Excelsior 2- Achilles 3
KCC | CK Kozijnen 4- HKC 2
Avanti | Post Makelaardij 3- VEO 3
Albatros 3- Vitesse 2
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Oranje Wit 3- Albatros 2
PKC | SWKGroep 4- TOP 3
Fortis 2- Kinderdijk 2
Swift 2- Merwede | Multiplaat 2
Dames Reserve 1e klasse A (veld)
Astrantia / Ona 2- Odio 2
Odisco 2- VIOS 2
Corridor 2- Avanti / Celeritas 2
Dames Reserve 1e klasse B (veld)
Rietvogels 2- Be Quick 4
DAW Schaijk 3- Heumen 2
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
Hoogkerk | Schelwald Optiek 3- Nic. 4
Ritola 3- Wez Handich / Dow 2vervallen
AKC 2- Apeldoorn 2
Juventa 2- Nic. 4vervallen
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
ROG 3- Invicta / Frigro 2
CSL 2- De Parabool 3
Vlug & Vaardig / Quick '21 2- De Hoeve 2
De Wâlden 3- Pallas '08 2
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
De Granaet 2- De Wâlden 4
Heerenveen 3- De Granaet 2
Harich 2- Hoogkerk | Schelwald Optiek 2
Flamingo's 2- Drachten | van der Wiel 4
De Wâlden 4- CSL 3
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
Dindoa 4- Wageningen 4
DOS Kampen | Veltman 3- Sparta 3
KVZ 2- Amicitia 3
HKC 2- Wit-Blauw | Green Organics 3
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
Telstar | Schoonderbeek 2- Synergo 2
Nova 2- VIKO 2
Tiel '72 2- Noviomagum 3
Movado 2- Rust Roest 2
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
ODIK 4- DOS Kampen | Veltman 2
ODIK 4- Dindoa 5
Sparta 2- Rood-Wit 2
DOS Kampen | Veltman 2- Regio '72 2
Exakwa 2- Wageningen 5
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
Sporting Trigon 3- Groen Geel | IJskoud de Beste 4
KVA 3- Rohda 3
KZ | Thermo4U 5- Sporting Trigon 3
De Vinken 2- Fiks 3
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Weidevogels 3- Phoenix 2
Sporting Trigon 2- Die Haghe 3
Swift 2- ZKV 3
Apollo 2- ALO 2

Team TV
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Phoenix 3- Excelsior 3
Fortuna | Delta Logistiek 4- Achilles 4
ONDO 2- Avanti | Post Makelaardij 4
Weidevogels 4- Refleks 2
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
Rapid 2- Reeuwijk 2
IJsselvogels 2- Fiducia 2
Velocitas 2- Luno 3
Pernix 4- EKVA 2
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
DES 3- Refleks 3
Luno 2- Excelsior 4
Dunas 2- GKV 2
Weidevogels 2- ODO 2
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
Wageningen 6- SDO | Fiable 3
HKC 2- Pernix 3
Antilopen | Lancyr Deelen 3- De Meeuwen 3
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 6- ODIK 3
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
DOT 2- DKB 2
Twist 2- Tilburg 2
WION 2- DOT 2
Twist 2- Rust Roest 3
Tilburg 2- DKB 2
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
KCR 4- Sporting Delta 3
Sporting Delta 3- DeetosSnel 4
Tilburg 3- RWA 3
Tjoba 2- WION 3
KCR 4- DSO 2

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
RWA 5- ONDO 2
GKV | Enomics 3- Oranje Wit 4
Tjoba 3- KCR 3
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
RWA 4- KVS | Maritiem 4
Tempo 4- KCC | CK Kozijnen 5
Korbis 2- KOAG 3
Juliana 2- IJsselvogels 3
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
LDODK | Rinsma Fashion 5- SIOS 2
Apeldoorn 4- OWK 3
OKO | Bies 2- Kinea 2
Club Brothers 2- WSS 3
OWK 3- OKO | Bies 2
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
TFS 2- KIOS 3
Leeuwarden 2- WSS 2
Apeldoorn 3- OKO | Bies 3
Sparta 2- OKO | Bies 3
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
DTG 2- Noordenveld 2
DTG 2- Udiros 2
Emmeloord 2- Oerterp / VKC | AROB antennebouw 2
Noordenveld 2- DWA / Argo 2
LDODK | Rinsma Fashion 4- Rodenburg 2
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
It Fean / Boelenslaan 2- Invicta / Frigro 3
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 4- De Wâlden 5
Vlug & Vaardig / Quick '21 3- Flamingo's 3
DTS 2- De Parabool 4

Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
Devinco 2- NKC '51 3vervallen
Thrianta 2- Zwart Wit 2
Rigtersbleek 2- DOS-WK 2
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Oranje Zwart 3- ASVD | PV Systems 3
Dindoa 6- SCO | Motip Dupli 4
Harich 3- Unitas | Perspectief 4
ZKC '19 3- De Meeuwen 4
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
SKF 4- Rheko 2
Animo 2- Arena 2
Fortissimo 2- Oost-Arnhem 3
Viking 2- Tiel '72 3
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
EKCA | CIBOD 2- Oost-Arnhem 4
HKC 3- Zwaluwen 2
Reehorst '45 2- Achilles 2
Oranje Zwart 2- TOP 2
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
SKF 5- Revival 2
Wageningen 7- MIA 3
DWS 2- Antilopen | Lancyr Deelen 4
Elburg 2- Woudenberg 2
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
Tweemaal Zes 3- Antilopen | Lancyr Deelen 5
DVO | Accountor 5- Huizen 2
Synergo 3- Spirit 3
MIA 5- HKC 3
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
DOS 3- HKC 4
Synergo 4- OVVO 4
Fiducia 3- Animo 3
MIA 4- Victum 4
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Achilles 5- ALO 3
Sporting Trigon 4- Die Haghe 4
HKV/Ons Eibernest 4- OKV 3
Furore 2- Aurora 2
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
EKVA 3- Rohda 4
KVA 4- Rohda 4
OKV 2- BEP 3
Atlantis 2- EKVA 3
Haarlem 2- ZKC '31 2
KNKV Reserve 3e klasse N (veld)
Swift 3- Sporting West 2
Ados 2- Helios 2
Triaz 2- Rohda 5
DSO 2- ZKC '31 3
KNKV Reserve 3e klasse O (veld)
Madjoe 2- Dijkvogels 2
ZKC '31 4- VZOD 2
Gemini 2- Sporting West 3
KZ Danaiden 3- Paal Centraal 2
KNKV Reserve 3e klasse P (veld)
SDO | Fiable 4- Madjoe 3
Atlantis 3- TOP | SolarCompleet 5
KZ Danaiden 4- Velocitas 4

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017