Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 12 oktober 2020 t/m zondag 18 oktober 2020

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 83 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

Hoofdklasse A (veld)
Wageningen 1- DSC 1
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 1- Heerenveen 1
SCO | Motip Dupli 1- SKF 1
Hoofdklasse B (veld)
Rohda 1- Fiks 1
De Meervogels 1- Swift 1vervallen
Avanti | Post Makelaardij 1- Tempo 1vervallen
Overgangsklasse A (veld)
ASVD | PV Systems 1- Nic. 1
Ritola 1- De Meeuwen 1vervallen
NKC '51 1- Drachten | van der Wiel 1vervallen
AVO 1- OWK 1
Overgangsklasse B (veld)
Sparta 1- Tweemaal Zes 1
Wit-Blauw | Green Organics 1- BEP 1
Unitas | Perspectief 1- Dindoa 1
Antilopen | Lancyr Deelen 1- DOS Kampen | Veltman 1
Overgangsklasse C (veld)
GKV | Enomics 1- Velocitas 1
VEO 1- KVA 1
Nieuwerkerk 1- KVS | Maritiem 1
OVVO 1- Pernix 1
Overgangsklasse D (veld)
Oranje Wit 1- Vriendenschaar 119 - 19
Excelsior 1- SDO | Fiable 1
DOS 1- Valto 1
HKC 1- ONDO 1
Oranje Wit 1- Excelsior 1
Vriendenschaar 1- SDO | Fiable 1
Dames Topklasse A (veld)
De Peelkorf 1- Altior 19 -   8
Spes 1- DDW / SDO '99 110 - 23
Dames Topklasse B (veld)
Swift 1- Astrantia / Ona 114 -   7
Rooi 1- Rosolo 110 - 15
Be Quick 1- ODC 113 - 12

Team TV
Dames Hoofdklasse (veld)
VIOS 1- Oranje Wit 116 - 14
De Horst 1- De Merels 17 -   8
Klimroos 1- De Merels 1
Dames Overgangsklasse A (veld)
Arcades 1- Corridor 110 -   7
BMC 1- Bladella 115 -   5
Odio 1- SVOC '01 / United 110 -   9
Avanti / Celeritas 1- Odisco 1
Dames Overgangsklasse B (veld)
Oxalis 1- Diosa 115 -   9
DAKOS 1- DSV 19 -   7
Flamingo's 1- MKV 18 - 15
JES 1- Noviomagum 110 -   9
KNKV 1e klasse A (veld)
Wez Handich / Dow 1- OKO | Bies 115 - 15
Rigtersbleek 1- AKC 1
Juventa 1- Amicitia 1
Apeldoorn 1- Wez Handich / Dow 1
KNKV 1e klasse B (veld)
ODIK 1- De Hoeve 138 - 11
De Wâlden 1- Vlug & Vaardig / Quick '21 1
ODIK 1- De Parabool 1
CSL 1- Spirit 1
De Hoeve 1- MIA 1
KNKV 1e klasse C (veld)
Nova 1- Victum 1
Synergo 1- Rust Roest 1
Movado 1- Telstar | Schoonderbeek 1
Noviomagum 1- VIKO 1
KNKV 1e klasse D (veld)
Sporting Trigon 1- KIOS 1
KIOS 1- Apollo 1
Swift 1- Sporting Trigon 1
Roda 1- ZKV 1
ALO 1- Phoenix 1
KNKV 1e klasse E (veld)
ONDO 1- Achilles 1
KOAG 1- RWA 1
Refleks 1- HKV/Ons Eibernest 1
Maassluis 1- Die Haghe 1
KNKV 1e klasse F (veld)
Merwede | Multiplaat 1- Albatros 1
DVS '69 1- Korbis 1
Fortis 1- Juliana 1
KCR 1- Kinderdijk 1
Dames 1e klasse A (veld)
Fortuna '74 1- Korloo 1
Nijnsel 1- Des 19 - 15
Lottum 1- Vessem / Winty 15 - 10
Dames 1e klasse B (veld)
KVS ’17 1- SCMH 17 - 11
Tuldania 1- Rietvogels 13 - 12
Eendracht 1- Merselo 1
Dames 1e klasse C (veld)
Midako 1- Klick '15 13 -   8
Eyckelkorf 1- Springfield 113 -   8
DOT 1- Tovido 112 -   6
KNKV 2e klasse A (veld)
SIOS 1- Club Brothers 114 - 14
Harich 1- SIOS 1
De Waterpoort 1- Hoogkerk | Schelwald Optiek 1
De Granaet 1- Kinea 1
KNKV 2e klasse B (veld)
Oerterp / VKC | AROB antennebouw 1- DTG 123 - 13
Rodenburg 1- DWA / Argo 1
Noordenveld 1- ROG 1
DTG 1- Emmeloord 1
Oerterp / VKC | AROB antennebouw 1- Udiros 1

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 2e klasse C (veld)
Thrianta 1- Devinco 1
KVZ 1- EKC Nääs 1
HHV 1- DOS-WK 1
VZK / Donkerbroek 1- Zwart Wit 1
KNKV 2e klasse D (veld)
Sparta 1- DWS 1
Woudenberg 1- Revival 1
Regio '72 1- Rood-Wit 1
Exakwa 1- Elburg 1
KNKV 2e klasse E (veld)
Duko 1- Kesteren 1
Fortissimo 1- Tiel '72 1
Viking 1- Animo 1
Rheko 1- Keizer Karel 1
KNKV 2e klasse F (veld)
OKV 1- Rapid 1
Furore 1- Fiducia 1
ZKC '31 1- EKVA 1
Atlantis 1- Haarlem 1
KNKV 2e klasse G (veld)
GKV 1- ODO 1
Weidevogels 1- Dunas 1
DES 1- Luno 1
KZ Danaiden 1- Vitesse 1
KNKV 2e klasse H (veld)
Korbatjo 1- Keep-Fit '70 1
Erasmus 1- ACKC 1
Atlas 1- Tjoba 1
TOGO 1- Vriendenschaar 1
KNKV 2e klasse I (veld)
SDO 1- DOT 116 - 17
Tilburg 1- WION 1
Reeuwijk 1- SDO 1
IJsselvogels 1- Twist 1

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 3e klasse A (veld)
Olympia 1- TFS 19 - 11
Sparta 1- Flamingo's 1
KNKV 3e klasse B (veld)
DTS 1- It Fean / Boelenslaan 1vervallen
Joure 1- Pallas '08 1
DTL 1- Lintjo 1
Invicta / Frigro 1- Spannum 1
KNKV 3e klasse C (veld)
EKCA | CIBOD 1- HKC 1
Reehorst '45 1- Oranje Zwart 1
Zwaluwen 1- Elko 1
TOP 1- Achilles 1
KNKV 3e klasse D (veld)
Hellas '63 1- RDZ 1
DKV Victoria 1- De Eemvogels 1
Vlug & Vaardig / KCN 1- Sporting West 1
Huizen 1- Oranje Nassau 1
KNKV 3e klasse E (veld)
Zaandam Zuid 1- Badhoevedorp 1
HBC 1- Helios 1
Ados 1- DSO 1
De Vinken 1- DTS 1
KNKV 3e klasse F (veld)
Gemini 1- ESDO 1
Madjoe 1- Oosterkwartier 1
VZOD 1- Aurora 1
Paal Centraal 1- Dijkvogels 1
KNKV 3e klasse G (veld)
Triade 1- ADO 17 - 12
Thor 1- Sperwers 1
Nexus 1- Triade 1
NIO 1- OZC 1
Conventus 1- ADO 1

Antilopen Banner
KNKV 3e klasse H (veld)
Stormvogels 1- Good Luck 1
Good Luck 1- Stormvogels 1
Blauw Wit 1- Scheldevogels 1
Ventura Sport 1- Blauw Wit 1
Stormvogels 1- Luctor 1
Good Luck 1- KVK 1
DSO 1- Scheldevogels 1
KNKV 3e klasse I (veld)
HKC 1- Attila 1
SkunK 1- Ready '60 1
NKV 1- OEC 1
Midlandia 1- PSV | lifovragen.nl 1
KNKV 4e klasse A (veld)
Vitesse 1- SDO 111 - 17
De Pein 1- Stadskanaal '74 1
Veenwouden 1- Zunobri 1
WIK '34 1- Vitesse 1
SDO 1- WWC 1
KNKV 4e klasse B (veld)
Lemmer 1- EKC 2000 1
SDO 1- Blauw Zwart 1
KIOS '45 1- Lemmer 1
Noveas 1- Westergo 1
KNKV 4e klasse C (veld)
Mélynas 1- DLKV 1
Wiko 1- Ons Clubje 1
SEV 1- DLKV 1
Mélynas 1- Olympus '58 1
Olympia '22 1- Rivalen 1
KNKV 4e klasse D (veld)
SKV 1- Arena 1
SKV 1- Hebbes 1
Wolderwijd 1- Koveni 1
Thor 1- De Corvers 1
Arena 1- KCD 1
KNKV 4e klasse E (veld)
DKV 1- Nikantes 111 - 11
Nikantes 1- Fluks 1
Purmer 1- Triaz 1
DKV 1- Stormvogels 1
KNKV 4e klasse F (veld)
Oranje Zwart | De Hoekse 1- Volharding / Emergo 1
Focus 1- Terda 1
Oranje Zwart | De Hoekse 1- Zaamslag 1
ZKV 1- Seolto 1
Volharding / Emergo 1- 't Capproen 1
KNKV 4e klasse G (veld)
KVS ’17 1- De Hazenkamp 124 -   8
SGV 1- Melmac 1
OJC '98 1- De Voltreffers 1
Klimop 1- KVS ’17 1
Reserve Hoofdklasse A (veld)
DSC 3- Unitas | Perspectief 2
PKC | SWKGroep 3- GKV | Enomics 2
Unitas | Perspectief 2- PKC | SWKGroep 3
Nieuwerkerk 2- KVS | Maritiem 2
GKV | Enomics 2- DSC 3
OVVO 2- BEP 2
Reserve Hoofdklasse B (veld)
AW.DTV 2- Fiks 2
Avanti | Post Makelaardij 2- SKF 2vervallen
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 3- DSC 2
Reserve Overgangsklasse A (veld)
Nic. 2- Blauw-Wit 416 - 18
Blauw-Wit 4- DOS '46 3
LDODK | Rinsma Fashion 3- De Meeuwen 2
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 2- Drachten | van der Wiel 2
SCO | Motip Dupli 2- Nic. 2
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Sparta 2- Unitas | Perspectief 3
Wageningen 2- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 4
Nic. 3- SKF 3
Reserve Overgangsklasse C (veld)
TOP | SolarCompleet 3- Tempo 2
De Meervogels 2- OVVO 3vervallen
Rohda 2- Pernix 2
KVS | Maritiem 3- Blauw-Wit 3

Alles voor je sport!
Reserve Overgangsklasse D (veld)
Nieuwerkerk 3- KCR 218 - 14
KCC | CK Kozijnen 3- Valto 2
Nieuwerkerk 3- SDO | Fiable 2
Oranje Wit 2- Fortuna | Delta Logistiek 3
KCR 2- DeetosSnel 3
Dames Reserve Topklasse A (veld)
Spes 2- DDW / SDO '99 27 -   8
Oranje Wit 2- Altior 212 - 11
Dames Reserve Topklasse B (veld)
DSV 2- Rosolo 24 - 14
Be Quick 2- ODC 28 -   5
Swift 2- DAW Schaijk 215 -   8
DAW Schaijk 2- Rosolo 2
Dames Reserve Hoofdklasse (veld)
Rosolo 3- Prinses Irene 25 - 13
DAKOS 2- De Peelkorf 211 - 13
Klimroos 2- Stormvogels 25 - 12
Oxalis 2- De Merels 28 - 18
Dames Reserve Overgangsklasse (veld)
De Horst 2- De Merels 37 -   9
Altior 3- Bladella 216 - 15
Klimroos 3- SCMH 211 - 17
Eyckelkorf 2- Rooi 24 - 17
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
AW.DTV 3- AVO 37 - 13
KIOS 2- SCO | Motip Dupli 316 - 17
KZ | Thermo4U 3- Groen Geel | IJskoud de Beste 313 - 11
Heerenveen 2- AW.DTV 3
AVO 3- Heerenveen 2
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 3- AW.DTV 3
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
Drachten | van der Wiel 3- De Parabool 2
Ritola 2- ROG 2vervallen
De Wâlden 2- Amicitia 2
AVO 2- OWK 2

Korfbal Deals
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 5- DVO | Accountor 4
ASVD | PV Systems 2- Dindoa 3
NKC '51 2- Victum 2vervallen
Noviomagum 2- Wageningen 3
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
ODIK 2- Tweemaal Zes 2
DOS 2- Dindoa 2
Wit-Blauw | Green Organics 2- MIA 2
Antilopen | Lancyr Deelen 2- Spirit 2
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
VEO 2- KVA 2
KIOS 2- Tempo 3
Roda 2- ZKV 2
TOP | SolarCompleet 4- KZ | Thermo4U 4
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
KZ Danaiden 2- HKV/Ons Eibernest 2
KOAG 2- RWA 2
DES 2- Achilles 2
Maassluis 2- Die Haghe 2
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Excelsior 2- VEO 3
Avanti | Post Makelaardij 3- Excelsior 2vervallen
Albatros 3- KCC | CK Kozijnen 4
HKC 2- Vitesse 2
Achilles 3- VEO 3
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Oranje Wit 3- Swift 2
Merwede | Multiplaat 2- Albatros 2
Fortis 2- PKC | SWKGroep 4
TOP 3- Kinderdijk 2
Dames Reserve 1e klasse A (veld)
VIOS 2- Corridor 216 -   6
Odio 2- SVOC '01 / United 27 -   5
Avanti / Celeritas 2- Odisco 214 -   4

Team TV
Dames Reserve 1e klasse B (veld)
Be Quick 4- DAW Schaijk 3
Heumen 2- SCMH 3
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
Wez Handich / Dow 2- Hoogkerk | Schelwald Optiek 312 - 13
Ritola 3- AKC 2vervallen
Apeldoorn 2- Wez Handich / Dow 2
Juventa 2- ZKC '19 2
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
ROG 3- De Parabool 313 - 10
CSL 2- ROG 3
De Hoeve 2- Pallas '08 2
De Wâlden 3- Vlug & Vaardig / Quick '21 2
Invicta / Frigro 2- De Parabool 3
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
De Granaet 2- CSL 3
Harich 2- Flamingo's 2
Drachten | van der Wiel 4- Hoogkerk | Schelwald Optiek 2
De Wâlden 4- Heerenveen 3
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
Dindoa 4- HKC 2
Wit-Blauw | Green Organics 3- Wageningen 4
Sparta 3- Amicitia 3
KVZ 2- DOS Kampen | Veltman 3
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
Nova 2- Tiel '72 2
Synergo 2- Rust Roest 2
Noviomagum 3- VIKO 2
Movado 2- Telstar | Schoonderbeek 2
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
ODIK 4- Sparta 213 - 18
Dindoa 5- Rood-Wit 2
Dindoa 5- Wageningen 5
Sparta 2- DOS Kampen | Veltman 2
Regio '72 2- Rood-Wit 2
Exakwa 2- ODIK 4
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
De Vinken 2- HKV/Ons Eibernest 3
HKV/Ons Eibernest 3- KZ | Thermo4U 5
Rohda 3- Fiks 3
De Vinken 2- KVA 3
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Weidevogels 3- Apollo 2
Die Haghe 3- ZKV 3
Swift 2- Sporting Trigon 2
ALO 2- Phoenix 2
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Phoenix 3- Fortuna | Delta Logistiek 4
Achilles 4- Excelsior 3
Refleks 2- Avanti | Post Makelaardij 4vervallen
ONDO 2- Weidevogels 4
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
Pernix 4- Velocitas 2
Reeuwijk 2- Fiducia 2
IJsselvogels 2- Rapid 2
Luno 3- EKVA 2
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
DES 3- Luno 2
Weidevogels 2- Dunas 2
Excelsior 4- Refleks 3
GKV 2- ODO 2
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
ODIK 3- SDO | Fiable 3
Wageningen 6- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 6
De Meeuwen 3- Pernix 3
HKC 2- Antilopen | Lancyr Deelen 3
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
SDO 2- DOT 225 - 13
DSC 4- Twist 2
Tilburg 2- WION 2
Rust Roest 3- SDO 2

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
WION 3- DeetosSnel 4
Tilburg 3- KCR 4
Sporting Delta 3- Tjoba 2
DSO 2- RWA 3
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
KCR 3- ONDO 2
RWA 5- Tjoba 3
Vriendenschaar 2- Oranje Wit 4
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
KOAG 3- KVS | Maritiem 4
Tempo 4- Juliana 2
IJsselvogels 3- KCC | CK Kozijnen 5
RWA 4- Korbis 2
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
WSS 3- LDODK | Rinsma Fashion 513 - 14
Kinea 2- Apeldoorn 413 - 12
SIOS 2- Club Brothers 219 - 11
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
Dow / Wez Handich 3- Leeuwarden 28 - 10
OKO | Bies 3- TFS 220 - 15
KIOS 3- Apeldoorn 318 - 10
Sparta 2- Dow / Wez Handich 3
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
Oerterp / VKC | AROB antennebouw 2- DTG 27 - 15
Rodenburg 2- DWA / Argo 2
Noordenveld 2- LDODK | Rinsma Fashion 4
DTG 2- Emmeloord 2
Oerterp / VKC | AROB antennebouw 2- Udiros 2
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
De Parabool 4- De Wâlden 5
Invicta / Frigro 3- De Parabool 4
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 4- Vlug & Vaardig / Quick '21 3
Flamingo's 3- De Wâlden 5
DTS 2- It Fean / Boelenslaan 2vervallen
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
NKC '51 3- Zwart Wit 2vervallen
HHV 2- DOS-WK 2
Thrianta 2- Devinco 2
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Dindoa 6- ZKC '19 3
De Meeuwen 4- SCO | Motip Dupli 4
ASVD | PV Systems 3- Unitas | Perspectief 4
Harich 3- Oranje Zwart 3
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Fortissimo 2- Arena 2
Arena 2- Tiel '72 3
Rheko 2- Oost-Arnhem 3
Fortissimo 2- SKF 4
Viking 2- Animo 2
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
Zwaluwen 2- Oost-Arnhem 4
EKCA | CIBOD 2- HKC 3
Reehorst '45 2- Oranje Zwart 2
TOP 2- Achilles 2
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
Antilopen | Lancyr Deelen 4- MIA 3
SKF 5- Elburg 2
Wageningen 7- DWS 2
Woudenberg 2- Revival 2
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
MIA 5- DVO | Accountor 5
Tweemaal Zes 3- Synergo 3
Spirit 3- Antilopen | Lancyr Deelen 5
Huizen 2- HKC 3
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
Animo 3- DOS 3
OVVO 4- HKC 4
DOS 3- Synergo 4
Victum 4- Animo 3
Fiducia 3- MIA 4

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Die Haghe 4- Furore 218 -   8
ALO 3- HKV/Ons Eibernest 410 - 12
OKV 3- Achilles 59 - 18
Aurora 2- Sporting Trigon 411 - 25
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Rohda 4- BEP 3
OKV 2- KVA 4
ZKC '31 2- EKVA 3
Atlantis 2- Haarlem 2
KNKV Reserve 3e klasse N (veld)
Rohda 5- Sporting West 2
ZKC '31 3- Helios 2
Swift 3- Triaz 2
Ados 2- DSO 2
KNKV Reserve 3e klasse O (veld)
KZ Danaiden 3- Gemini 2
VZOD 2- Sporting West 3
Madjoe 2- KZ Danaiden 3
Paal Centraal 2- Dijkvogels 2
Gemini 2- ZKC '31 4
KNKV Reserve 3e klasse P (veld)
SDO | Fiable 4- KZ Danaiden 4
Atlantis 3- Refleks 5
Valto 3- TOP | SolarCompleet 5
Velocitas 4- Madjoe 3
KNKV Reserve 3e klasse Q (veld)
Excelsior 5- Refleks 4
Valto 4- DES 4
ODO 3- Excelsior 5
De Meervogels 3- Refleks 4vervallen
Velocitas 3- KVS | Maritiem 5

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017