Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 5 oktober 2020 t/m zondag 11 oktober 2020

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 380 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

Ereklasse A (veld)
Blauw-Wit 1- Fortuna | Delta Logistiek 114 - 15

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Hoofdklasse A (veld)
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 1- Wageningen 116 - 19
SKF 1- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 117 - 15
Heerenveen 1- Wageningen 116 - 22
Oost-Arnhem 1- SCO | Motip Dupli 125 - 11
DSC 1- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 119 - 15
Hoofdklasse B (veld)
Tempo 1- Rohda 120 - 10
Fiks 1- Avanti | Post Makelaardij 121 - 12
Groen Geel | IJskoud de Beste 1- De Meervogels 124 -   8
Swift 1- Sporting Delta 120 - 19
Overgangsklasse A (veld)
Drachten | van der Wiel 1- Ritola 114 - 25
De Meeuwen 1- NKC '51 116 -   5 (gestaakt)
OWK 1- ASVD | PV Systems 1afgelast
Nic. 1- AVO 118 - 17
Overgangsklasse B (veld)
Dindoa 1- Antilopen | Lancyr Deelen 110 -   7
Tweemaal Zes 1- Wit-Blauw | Green Organics 17 - 16
Overgangsklasse C (veld)
KVS | Maritiem 1- OVVO 118 - 13
Pernix 1- Nieuwerkerk 113 - 14
KVA 1- GKV | Enomics 18 - 18
Velocitas 1- VEO 117 - 11
Overgangsklasse D (veld)
Excelsior 1- DOS 18 - 10
SDO | Fiable 1- HKC 111 - 14
ONDO 1- Vriendenschaar 115 - 11
Valto 1- Oranje Wit 119 - 16
Dames Topklasse A (veld)
De Peelkorf 1- Spes 110 -   8
DDW / SDO '99 1- De Korfrakkers 116 -   6
Prinses Irene 1- Altior 17 -   8
De Korfrakkers 1- Prinses Irene 19 - 11
Dames Topklasse B (veld)
Astrantia / Ona 1- Rosolo 18 - 16
ODC 1- Swift 111 - 11
Rooi 1- Be Quick 17 - 12

Antilopen Banner
Dames Hoofdklasse (veld)
Oranje Wit 1- Stormvogels 16 - 11
VIOS 1- Heumen 117 -   9
De Horst 1- Klimroos 15 -   5
De Merels 1- DAW Schaijk 16 -   6
Dames Overgangsklasse A (veld)
Odio 1- Avanti / Celeritas 1
Arcades 1- BMC 17 - 15
SVOC '01 / United 1- Bladella 17 -   8
Corridor 1- Odisco 17 - 13
Dames Overgangsklasse B (veld)
Oxalis 1- JES 19 -   9
DSV 1- Noviomagum 111 -   7
DAKOS 1- Flamingo's 19 -   1
Diosa 1- MKV 17 - 11
KNKV 1e klasse A (veld)
AKC 1- Wez Handich / Dow 114 - 11
AKC 1- Juventa 119 - 15
Amicitia 1- Rigtersbleek 115 - 20
KIOS 1- Apeldoorn 117 - 23
KNKV 1e klasse B (veld)
Spirit 1- De Wâlden 117 - 10
De Parabool 1- De Hoeve 120 - 13
Vlug & Vaardig / Quick '21 1- CSL 116 - 15
MIA 1- ODIK 118 - 18
KNKV 1e klasse C (veld)
VIKO 1- Synergo 112 - 15
Victum 1- Movado 119 - 11
Telstar | Schoonderbeek 1- Nova 116 - 17
Rust Roest 1- Noviomagum 115 - 17
KNKV 1e klasse D (veld)
ZKV 1- ALO 118 - 12
Apollo 1- Swift 110 - 18
KNKV 1e klasse E (veld)
ONDO 1- Maassluis 115 - 15
HKV/Ons Eibernest 1- KOAG 112 - 15
RWA 1- Refleks 116 - 13
Die Haghe 1- ONDO 115 - 23
Achilles 1- Maassluis 122 - 15

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 1e klasse F (veld)
Juliana 1- DVS '69 114 - 16
Kinderdijk 1- Merwede | Multiplaat 19 - 16
Korbis 1- Fortis 110 - 17
Albatros 1- KCR 117 -   9
Dames 1e klasse A (veld)
Lottum 1- Roka 17 -   7
Vessem / Winty 1- Des 16 -   8
Fortuna '74 1- Nijnsel 17 -   5
Dames 1e klasse B (veld)
Merselo 1- Rietvogels 15 - 11
SVO 1- SCMH 16 -   9
Dames 1e klasse C (veld)
Eyckelkorf 1- DOT 16 - 11
Klick '15 1- Tovido 111 -   6
Midako 1- Flash 14 - 10
KNKV 2e klasse A (veld)
Kinea 1- ZKC '19 19 - 19
Hoogkerk | Schelwald Optiek 1- De Granaet 123 - 19
Kinea 1- De Waterpoort 116 - 16
ZKC '19 1- Harich 127 - 15
KNKV 2e klasse B (veld)
ROG 1- DTG 116 - 11
Emmeloord 1- Noordenveld 115 - 21
DWA / Argo 1- Oerterp / VKC | AROB antennebouw 115 - 19
Udiros 1- Rodenburg 128 - 18
KNKV 2e klasse C (veld)
Devinco 1- KVZ 111 - 17
DOS-WK 1- VZK / Donkerbroek 115 - 15
Zwart Wit 1- HHV 117 - 23
KNKV 2e klasse D (veld)
Woudenberg 1- Rood-Wit 119 - 12
DWS 1- Exakwa 112 - 18
Revival 1- Regio '72 115 - 13
Elburg 1- Sparta 114 - 18
Rood-Wit 1- Woudenberg 1
KNKV 2e klasse E (veld)
Keizer Karel 1- Duko 119 - 23
Animo 1- Fortissimo 112 -   8
Tiel '72 1- Viking 116 - 14
Kesteren 1- Rheko 110 - 12
KNKV 2e klasse F (veld)
Rapid 1- Atlantis 1
Fiducia 1- ZKC '31 1
EKVA 1- Furore 19 - 10
Haarlem 1- OKV 1afgelast
KNKV 2e klasse G (veld)
Dunas 1- DES 112 - 17
Luno 1- Weidevogels 19 - 16
Vitesse 1- GKV 122 -   0
ODO 1- KZ Danaiden 115 - 10
KNKV 2e klasse H (veld)
Vriendenschaar 1- Korbatjo 117 - 18
ACKC 1- Atlas 111 - 12
Tjoba 1- Erasmus 116 - 11
Keep-Fit '70 1- TOGO 112 - 20
KNKV 2e klasse I (veld)
WION 1- IJsselvogels 119 - 18
DKB 1- Reeuwijk 112 - 19
KNKV 3e klasse A (veld)
Roreko 1- WSS 111 - 13
Flamingo's 1- Leeuwarden 119 - 15
WSS 1- Sparta 115 - 15
KNKV 3e klasse B (veld)
Pallas '08 1- Invicta / Frigro 123 - 17
It Fean / Boelenslaan 1- DTL 112 - 13
Spannum 1- Joure 111 - 23
Lintjo 1- DTS 113 - 20
KNKV 3e klasse C (veld)
Oranje Zwart 1- EKCA | CIBOD 122 - 10
Elko 1- TOP 124 - 14
Achilles 1- Zwaluwen 114 - 11
HKC 1- Reehorst '45 121 - 11

Alles voor je sport!
KNKV 3e klasse D (veld)
RDZ 1- Oranje Nassau 111 - 11
DKV Victoria 1- Huizen 19 - 10
De Eemvogels 1- Hellas '63 110 -   8
Sporting West 1- Huizen 19 -   7
RDZ 1- DKV Victoria 1
KNKV 3e klasse E (veld)
Helios 1- Zaandam Zuid 110 -   7
Badhoevedorp 1- HBC 114 -   6
DSO 1- De Vinken 19 - 22
KNKV 3e klasse F (veld)
Dijkvogels 1- VZOD 16 -   7
Oosterkwartier 1- Gemini 116 -   9
ESDO 1- Madjoe 16 - 12
Aurora 1- Paal Centraal 111 - 10
KNKV 3e klasse G (veld)
Conventus 1- Sperwers 118 - 11
OZC 1- Conventus 17 - 14
Sperwers 1- Nexus 16 - 17
Triade 1- Thor 15 -   6
ADO 1- NIO 112 - 12
KNKV 3e klasse H (veld)
KVK 1- Ventura Sport 115 - 14
Blauw Wit 1- Good Luck 115 - 16
Scheldevogels 1- Stormvogels 112 -   8
KNKV 3e klasse I (veld)
Ready '60 1- Midlandia 118 -   8
OEC 1- HKC 112 - 19
PSV | lifovragen.nl 1- SkunK 130 - 12
KNKV 4e klasse A (veld)
Stadskanaal '74 1- Veenwouden 118 - 16
WWC 1- WIK '34 113 - 10
Zunobri 1- De Pein 118 - 14
KNKV 4e klasse B (veld)
Westergo 1- SDO 119 - 12
Blauw Zwart 1- Noveas 110 - 11

Korfbal Deals
KNKV 4e klasse C (veld)
Wiko 1- Mélynas 113 -   9
DLKV 1- Wiko 113 -   6
Rivalen 1- Mélynas 111 - 11
Ons Clubje 1- SEV 1
Olympus '58 1- Olympia '22 17 - 11
KNKV 4e klasse D (veld)
KCD 1- Thor 112 - 12
De Corvers 1- Arena 18 -   8
Koveni 1- SKV 1
KNKV 4e klasse E (veld)
Fluks 1- Olympia 111 -   6
Triaz 1- DKV 18 - 15
Stormvogels 1- Purmer 115 - 20
KNKV 4e klasse F (veld)
Terda 1- ZKV 1
't Capproen 1- Oranje Zwart | De Hoekse 115 -   7
Seolto 1- Focus 111 -   4
Zaamslag 1- Volharding / Emergo 1
KNKV 4e klasse G (veld)
Melmac 1- OJC '98 19 - 11
Maastricht 1- Klimop 114 -   7
De Voltreffers 1- SGV 112 - 10
Reserve Ereklasse A (veld)
Blauw-Wit 2- Fortuna | Delta Logistiek 216 - 15
Reserve Hoofdklasse A (veld)
BEP 2- Nieuwerkerk 2
KVS | Maritiem 2- OVVO 220 - 12
Reserve Hoofdklasse B (veld)
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 3- Avanti | Post Makelaardij 218 - 20
SKF 2- Fiks 217 - 17
SKF 2- AW.DTV 211 - 11
Fiks 2- Avanti | Post Makelaardij 214 - 16
DSC 2- Sporting Delta 210 - 11
Groen Geel | IJskoud de Beste 2- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 3

Team TV
Reserve Overgangsklasse A (veld)
De Meeuwen 2- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 212 - 16
Drachten | van der Wiel 2- LDODK | Rinsma Fashion 311 - 18
DOS '46 3- SCO | Motip Dupli 226 - 14
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Unitas | Perspectief 3- DVO | Accountor 38 - 17
SKF 3- Wageningen 217 - 13
Oost-Arnhem 2- Sparta 219 - 17
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 4- Nic. 3
Reserve Overgangsklasse C (veld)
OVVO 3- KVS | Maritiem 316 - 13
Pernix 2- TOP | SolarCompleet 316 - 14
Tempo 2- Rohda 217 - 16
Blauw-Wit 3- De Meervogels 210 - 10
Reserve Overgangsklasse D (veld)
DeetosSnel 3- Nieuwerkerk 313 - 21
SDO | Fiable 2- KCR 219 -   9
Valto 2- Oranje Wit 213 - 21
Fortuna | Delta Logistiek 3- KCC | CK Kozijnen 310 - 15
Dames Reserve Topklasse A (veld)
Oranje Wit 2- Spes 26 -   8
Be Quick 3- Altior 29 -   5
DDW / SDO '99 2- De Korfrakkers 27 - 11
Be Quick 3- DDW / SDO '99 210 -   9
De Korfrakkers 2- Be Quick 3
Dames Reserve Topklasse B (veld)
DSV 2- Be Quick 26 - 10
ODC 2- Swift 212 -   6
Dames Reserve Hoofdklasse (veld)
De Peelkorf 2- Stormvogels 215 - 12
DAKOS 2- Rosolo 35 -   9
De Merels 2- Prinses Irene 211 -   6
Dames Reserve Overgangsklasse (veld)
De Merels 3- Bladella 211 - 11
Eyckelkorf 2- Altior 37 - 14
Rooi 2- SCMH 25 -   4
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
AW.DTV 3- KZ | Thermo4U 39 - 20
SCO | Motip Dupli 3- Groen Geel | IJskoud de Beste 39 - 12
Groen Geel | IJskoud de Beste 3- AVO 313 -   9
Heerenveen 2- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 313 -   9
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
ROG 2- De Wâlden 210 - 13
De Parabool 2- AVO 215 - 24
Amicitia 2- Ritola 212 -   8
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
Victum 2- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 516 - 24
Wageningen 3- ASVD | PV Systems 2afgelast
DVO | Accountor 4- NKC '51 221 - 11
Dindoa 3- Noviomagum 215 - 13
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
Spirit 2- DOS 217 - 16
MIA 2- ODIK 29 - 10
Dindoa 2- Antilopen | Lancyr Deelen 219 - 15
Tweemaal Zes 2- Wit-Blauw | Green Organics 217 -   7
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
Tempo 3- VEO 219 - 16
ZKV 2- TOP | SolarCompleet 418 - 19
KVA 2- KIOS 222 -   6
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
DES 2- Maassluis 220 - 14
Die Haghe 2- DES 212 - 11
RWA 2- KZ Danaiden 214 - 12
HKV/Ons Eibernest 2- KOAG 215 -   9
Achilles 2- Maassluis 210 -   8
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
KCC | CK Kozijnen 4- Avanti | Post Makelaardij 326 -   9
Excelsior 2- Albatros 331 - 13
Vitesse 2- Achilles 317 - 21
VEO 3- HKC 212 - 13
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Kinderdijk 2- Merwede | Multiplaat 223 - 10
Albatros 2- TOP 316 - 19
PKC | SWKGroep 4- Oranje Wit 312 - 12
Swift 2- Fortis 29 - 18

advertentie Lancyr Deelen
Dames Reserve 1e klasse A (veld)
Odio 2- Avanti / Celeritas 27 -   3
SVOC '01 / United 2- Astrantia / Ona 24 -   4
Corridor 2- Odisco 219 -   5
Astrantia / Ona 2- Corridor 25 -   6
Dames Reserve 1e klasse B (veld)
DAW Schaijk 3- Rietvogels 26 -   8
SVO 2- SCMH 32 -   5
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
AKC 2- Wez Handich / Dow 216 - 11
Nic. 4- ZKC '19 219 - 11
AKC 2- Juventa 214 - 10
ZKC '19 2- Ritola 330 - 16
Nic. 4- Apeldoorn 217 - 15
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
ROG 3- De Wâlden 39 -   9
De Parabool 3- De Hoeve 218 - 12
Pallas '08 2- Invicta / Frigro 222 - 17
Vlug & Vaardig / Quick '21 2- CSL 213 - 13
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
Heerenveen 3- Harich 216 - 17
CSL 3- Drachten | van der Wiel 410 - 18
Flamingo's 2- De Wâlden 414 - 15
Hoogkerk | Schelwald Optiek 2- De Granaet 215 - 14
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
Wageningen 4- HKC 212 - 10
DOS Kampen | Veltman 3- Dindoa 413 - 27
Amicitia 3- Wit-Blauw | Green Organics 316 - 12
Wageningen 4- Sparta 317 - 20
HKC 2- KVZ 27 - 17
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
Telstar | Schoonderbeek 2- Nova 29 -   9
VIKO 2- Synergo 216 - 12
Tiel '72 2- Movado 215 - 13
Rust Roest 2- Noviomagum 315 - 11
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
DOS Kampen | Veltman 2- Exakwa 210 - 11
Rood-Wit 2- Dindoa 5
Wageningen 5- Regio '72 217 -   6
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
Fiks 3- Sporting Trigon 311 - 11
KVA 3- HKV/Ons Eibernest 317 - 16
KZ | Thermo4U 5- De Vinken 220 - 12
Groen Geel | IJskoud de Beste 4- Rohda 312 -   9
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
ZKV 3- ALO 219 -   8
Sporting Trigon 2- Weidevogels 315 - 10
Phoenix 2- Die Haghe 316 - 10
Apollo 2- Swift 23 - 19
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Excelsior 3- Refleks 213 - 14
Weidevogels 4- Phoenix 312 - 21
Fortuna | Delta Logistiek 4- ONDO 214 - 15
Avanti | Post Makelaardij 4- Achilles 4
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
Fiducia 2- Luno 317 - 17
Rapid 2- Pernix 412 - 12
EKVA 2- Reeuwijk 217 - 13
Velocitas 2- IJsselvogels 216 - 14
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
Luno 2- Weidevogels 29 - 15
Dunas 2- DES 317 - 22
ODO 2- Excelsior 413 - 21
Refleks 3- GKV 214 - 13
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
Antilopen | Lancyr Deelen 3- Wageningen 621 - 10
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 6- HKC 217 - 10
Pernix 3- ODIK 311 - 13
SDO | Fiable 3- De Meeuwen 312 -   5
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
WION 2- DSC 413 - 10
DKB 2- Rust Roest 319 - 21
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
Tilburg 3- DSO 216 - 16
RWA 3- WION 315 - 21
DeetosSnel 4- DSO 215 - 12
Tjoba 2- Tilburg 312 -   4

Team TV
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
Tjoba 3- GKV | Enomics 318 - 10
ONDO 2- Vriendenschaar 29 - 12
Oranje Wit 4- KCR 3
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
Korbis 2- KVS | Maritiem 411 - 21
KCC | CK Kozijnen 5- KOAG 316 - 12
Juliana 2- RWA 410 - 10
Korbis 2- Tempo 45 - 14
KVS | Maritiem 4- IJsselvogels 322 -   6
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
Kinea 2- WSS 315 - 12
Club Brothers 2- LDODK | Rinsma Fashion 57 - 17
SIOS 2- OWK 314 - 19
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
Dow / Wez Handich 3- OKO | Bies 312 - 10
Apeldoorn 3- TFS 29 - 15
KIOS 3- WSS 212 - 18
WSS 2- Sparta 217 -   7
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
Emmeloord 2- Noordenveld 218 - 14
DWA / Argo 2- Oerterp / VKC | AROB antennebouw 29 -   5
Udiros 2- Rodenburg 224 -   8
LDODK | Rinsma Fashion 4- DTG 28 -   5
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
De Parabool 4- Flamingo's 310 - 18
It Fean / Boelenslaan 2- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 411 -   8
Vlug & Vaardig / Quick '21 3- DTS 210 - 10
De Wâlden 5- Invicta / Frigro 39 - 15
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
Devinco 2- Rigtersbleek 215 - 17
DOS-WK 2- NKC '51 312 -   9
Zwart Wit 2- HHV 214 - 10
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Oranje Zwart 3- Dindoa 613 - 18
Unitas | Perspectief 4- De Meeuwen 416 - 17
ZKC '19 3- Harich 313 -   7
SCO | Motip Dupli 4- ASVD | PV Systems 3afgelast

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Tiel '72 3- Rheko 28 -   6
Oost-Arnhem 3- Arena 221 -   7
Animo 2- Fortissimo 215 -   7
SKF 4- Viking 213 -   9
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
Oost-Arnhem 4- TOP 213 - 15
HKC 3- Reehorst '45 29 - 13
Achilles 2- Zwaluwen 212 - 19
Oranje Zwart 2- EKCA | CIBOD 214 - 13
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
Revival 2- Antilopen | Lancyr Deelen 415 - 14
DWS 2- SKF 510 - 11
Elburg 2- Wageningen 715 -   9
MIA 3- Woudenberg 216 - 18
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
HKC 3- Spirit 312 - 14
DVO | Accountor 5- Tweemaal Zes 312 -   6
Antilopen | Lancyr Deelen 5- Huizen 211 -   6
Synergo 3- MIA 514 -   6
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
OVVO 4- DOS 313 - 12
Animo 3- OVVO 414 - 17
Synergo 4- Fiducia 313 - 13
HKC 4- Victum 47 - 20
MIA 4- DOS 315 - 20
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Achilles 5- HKV/Ons Eibernest 415 - 10
OKV 3- Die Haghe 48 - 24
Aurora 2- ALO 310 - 12
Sporting Trigon 4- Furore 218 - 13
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
KVA 4- Atlantis 216 - 13
BEP 3- ZKC '31 220 - 10
Haarlem 2- OKV 26 -   8
KNKV Reserve 3e klasse N (veld)
Sporting West 2- ZKC '31 316 - 11
Triaz 2- Ados 2
Helios 2- Rohda 59 - 13
DSO 2- Swift 310 - 11

Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse O (veld)
Sporting West 3- Paal Centraal 212 -   9
Dijkvogels 2- VZOD 216 -   9
ZKC '31 4- Madjoe 217 - 11
KNKV Reserve 3e klasse P (veld)
Madjoe 3- Valto 35 -   8
Refleks 5- SDO | Fiable 48 - 13
KZ Danaiden 4- Atlantis 315 -   7
TOP | SolarCompleet 5- Velocitas 48 - 19
KNKV Reserve 3e klasse Q (veld)
Refleks 4- ODO 38 - 13
KVS | Maritiem 5- Valto 411 - 12
Excelsior 5- De Meervogels 313 - 10
DES 4- Velocitas 311 -   5
KNKV Reserve 3e klasse R (veld)
Achilles 6- ONDO 38 - 22
De Meervogels 4- Excelsior 620 - 11
VEO 4- Valto 518 -   6
Fortuna | Delta Logistiek 5- KVS | Maritiem 614 -   7
KNKV Reserve 3e klasse S (veld)
PSV | lifovragen.nl 2- Victum 316 - 18
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
KCR 5- Albatros 412 - 20
ADO 2- NIO 210 - 15
OZC 2- Conventus 211 -   9
KNKV Reserve 3e klasse U (veld)
Vriendenschaar 2- Korbatjo 224 -   3
ACKC 2- Atlas 2
Merwede | Multiplaat 4- Erasmus 2
Fortis 3- TOGO 2
KNKV Reserve 3e klasse V (veld)
Juliana 3- TOP 412 - 16
ONDO 3- ADO 319 -   5
Seolto 2- Swift 314 - 12
Fortis 4- Oranje Wit 511 - 10
KNKV Reserve 3e klasse W (veld)
KOAG 4- Maassluis 318 -   8
Twist 4- Dijkvogels 39 - 14
KCC | CK Kozijnen 6- WION 49 - 14
Vitesse 3- Nieuwerkerk 413 -   7
KNKV Reserve 3e klasse X (veld)
Twist 3- Vitesse 416 - 19
Korbis 3- Ventura Sport 210 - 11
IJsselvogels 4- HKC 48 - 10
KNKV Reserve 4e klasse A (veld)
KIOS 4- ZKC '19 412 - 13
Juventa 4- VZK / Donkerbroek 210 -   4
KNKV Reserve 4e klasse B (veld)
AVO 5- De Pein 312 - 11
SIOS 3- Olympia 212 -   7
De Waterpoort 2- Donkerbroek / VZK 319 - 11
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
De Parabool 5- Joure 219 - 17
Lintjo 2- De Pein 211 -   8
ROG 4- DTL 211 -   9
KNKV Reserve 4e klasse D (veld)
Westergo 2- SDO 210 - 13
Blauw Zwart 2- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 515 - 12

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017