Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 28 september 2020 t/m zondag 4 oktober 2020

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 397 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

Ereklasse A (veld)
LDODK | Rinsma Fashion 1- Blauw-Wit 121 - 13
DeetosSnel 1- LDODK | Rinsma Fashion 117 - 24
DOS '46 1- AW.DTV 119 - 14

Team TV
Ereklasse B (veld)
DVO | Accountor 1- KCC | CK Kozijnen 121 - 11
TOP 1- KZ | Thermo4U 118 - 24
Hoofdklasse A (veld)
Oost-Arnhem 1- Heerenveen 120 - 14
DSC 1- SKF 121 - 10
SCO | Motip Dupli 1- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 113 - 20
Hoofdklasse B (veld)
De Meervogels 1- Avanti | Post Makelaardij 115 - 18
Fiks 1- Groen Geel | IJskoud de Beste 116 - 20
Sporting Delta 1- De Meervogels 116 - 21
Avanti | Post Makelaardij 1- Rohda 121 - 18
Swift 1- Tempo 119 - 24
Overgangsklasse A (veld)
OWK 1- Drachten | van der Wiel 117 - 18
De Meeuwen 1- Nic. 113 - 13
ASVD | PV Systems 1- AVO 116 - 15
NKC '51 1- Ritola 116 - 10
Overgangsklasse B (veld)
BEP 1- Dindoa 116 - 17
Unitas | Perspectief 1- Antilopen | Lancyr Deelen 127 -   8
Sparta 1- Wit-Blauw | Green Organics 113 - 15
DOS Kampen | Veltman 1- Tweemaal Zes 116 - 11
Overgangsklasse C (veld)
Pernix 1- KVA 118 - 14
Nieuwerkerk 1- OVVO 119 - 17
VEO 1- GKV | Enomics 114 - 15
Velocitas 1- KVS | Maritiem 111 - 21
Overgangsklasse D (veld)
DOS 1- Oranje Wit 116 - 14
ONDO 1- Valto 116 - 19
Vriendenschaar 1- HKC 111 - 15
Dames Topklasse A (veld)
Altior 1- Spes 112 -   5
Prinses Irene 1- DDW / SDO '99 115 -   7

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Dames Topklasse B (veld)
Astrantia / Ona 1- ODC 112 - 16
Swift 1- Rooi 111 -   9
Rosolo 1- Be Quick 111 - 10
Dames Hoofdklasse (veld)
Heumen 1- De Horst 15 -   9
DAW Schaijk 1- Oranje Wit 18 - 11
Stormvogels 1- De Merels 19 -   5
Dames Overgangsklasse A (veld)
Bladella 1- Corridor 110 -   4
BMC 1- Odio 18 -   8
Odisco 1- SVOC '01 / United 115 - 11
Avanti / Celeritas 1- Arcades 119 -   7
Avanti / Celeritas 1- Bladella 1
Dames Overgangsklasse B (veld)
JES 1- DAKOS 17 - 14
Flamingo's 1- Oxalis 15 - 12
MKV 1- DSV 114 - 11
Noviomagum 1- Diosa 117 -   7
KNKV 1e klasse A (veld)
Wez Handich / Dow 1- KIOS 113 - 23
Juventa 1- Rigtersbleek 113 - 15
Apeldoorn 1- OKO | Bies 113 - 22
KIOS 1- Amicitia 119 - 14
KNKV 1e klasse B (veld)
MIA 1- Vlug & Vaardig / Quick '21 112 - 27
De Wâlden 1- CSL 113 - 16
Spirit 1- De Parabool 119 - 13
KNKV 1e klasse C (veld)
Synergo 1- Noviomagum 119 - 15
VIKO 1- Victum 113 - 22
Nova 1- Movado 122 - 17
Telstar | Schoonderbeek 1- Rust Roest 114 - 12
KNKV 1e klasse D (veld)
ALO 1- Roda 117 - 12
ZKV 1- Sporting Trigon 123 - 15
Swift 1- KIOS 112 - 16
Apollo 1- Phoenix 112 - 14

Antilopen Banner
KNKV 1e klasse E (veld)
Achilles 1- Die Haghe 113 - 15
HKV/Ons Eibernest 1- Achilles 118 - 13
Die Haghe 1- RWA 111 - 12
KOAG 1- Refleks 119 - 15
KNKV 1e klasse F (veld)
Kinderdijk 1- Juliana 120 - 17
Merwede | Multiplaat 1- KCR 116 - 16
Korbis 1- Albatros 12 - 22
Fortis 1- DVS '69 130 - 14
Dames 1e klasse A (veld)
Roka 1- Fortuna '74 16 - 10
Des 1- Korloo 19 -   7
Nijnsel 1- Lottum 112 -   2
Dames 1e klasse B (veld)
Tuldania 1- Eendracht 19 -   5
Rietvogels 1- SVO 19 -   7
SCMH 1- Merselo 17 -   7
Dames 1e klasse C (veld)
DOT 1- Midako 18 -   5
Tovido 1- Springfield 110 - 12
Flash 1- Eyckelkorf 16 - 10
KNKV 2e klasse A (veld)
ZKC '19 1- SIOS 125 - 21
De Waterpoort 1- De Granaet 123 - 14
Club Brothers 1- Harich 119 - 16
SIOS 1- Hoogkerk | Schelwald Optiek 112 - 11
KNKV 2e klasse B (veld)
Rodenburg 1- Oerterp / VKC | AROB antennebouw 126 - 21
ROG 1- DWA / Argo 121 - 11
Udiros 1- Emmeloord 123 - 18
KNKV 2e klasse C (veld)
EKC Nääs 1- DOS-WK 117 - 13
Thrianta 1- KVZ 122 - 27
HHV 1- VZK / Donkerbroek 124 - 17
Zwart Wit 1- Devinco 18 -   7
KNKV 2e klasse D (veld)
DWS 1- Rood-Wit 113 - 16
Revival 1- Elburg 117 - 18
Regio '72 1- Woudenberg 117 - 19
KNKV 2e klasse E (veld)
Animo 1- Kesteren 122 - 10
Keizer Karel 1- Tiel '72 113 -   8
Fortissimo 1- Viking 114 - 14
Duko 1- Rheko 112 - 18
KNKV 2e klasse F (veld)
ZKC '31 1- Furore 115 -   6
Fiducia 1- Rapid 113 - 11
OKV 1- Atlantis 110 - 14
Haarlem 1- EKVA 16 -   9
KNKV 2e klasse G (veld)
GKV 1- KZ Danaiden 114 - 17
Dunas 1- ODO 115 - 13
DES 1- Weidevogels 111 - 14
Vitesse 1- Luno 119 -   6
KNKV 2e klasse H (veld)
Korbatjo 1- TOGO 120 -   9
ACKC 1- Keep-Fit '70 115 - 10
Vriendenschaar 1- Tjoba 112 - 16
Atlas 1- Erasmus 117 - 15
KNKV 2e klasse I (veld)
DKB 1- SDO 115 - 15
WION 1- DKB 115 - 18
SDO 1- Twist 116 - 22
IJsselvogels 1- Tilburg 117 - 27
DOT 1- Reeuwijk 119 - 17
KNKV 3e klasse A (veld)
Olympia 1- Roreko 117 - 19
TFS 1- Leeuwarden 118 - 16
Leeuwarden 1- Sparta 113 - 15
Flamingo's 1- Olympia 115 - 13
KNKV 3e klasse B (veld)
Pallas '08 1- Lintjo 115 - 11
It Fean / Boelenslaan 1- Spannum 117 - 15
Invicta / Frigro 1- Joure 122 - 13
DTL 1- DTS 118 - 20

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 3e klasse C (veld)
EKCA | CIBOD 1- Reehorst '45 111 - 16
Elko 1- HKC 112 - 23
TOP 1- Zwaluwen 17 - 21
Oranje Zwart 1- Achilles 133 - 11
KNKV 3e klasse D (veld)
Sporting West 1- De Eemvogels 119 - 12
DKV Victoria 1- Hellas '63 19 -   5
Huizen 1- Vlug & Vaardig / KCN 110 -   6
KNKV 3e klasse E (veld)
HBC 1- Zaandam Zuid 19 - 11
De Vinken 1- Ados 121 -   6
Badhoevedorp 1- DTS 112 -   6
DSO 1- Helios 117 -   7
KNKV 3e klasse F (veld)
Gemini 1- Madjoe 113 - 17
Paal Centraal 1- VZOD 113 - 17
Oosterkwartier 1- Dijkvogels 113 - 10
Aurora 1- ESDO 111 - 15
KNKV 3e klasse G (veld)
OZC 1- Sperwers 112 -   8
Thor 1- Nexus 114 - 16
KNKV 3e klasse H (veld)
Ventura Sport 1- Good Luck 126 - 12
KVK 1- Scheldevogels 117 - 13
Luctor 1- Blauw Wit 113 - 14
DSO 1- Stormvogels 115 - 13
KNKV 3e klasse I (veld)
Ready '60 1- Attila 113 -   9
OEC 1- PSV | lifovragen.nl 116 - 22
Midlandia 1- SkunK 120 - 11
HKC 1- NKV 114 - 15
KNKV 4e klasse A (veld)
WWC 1- Zunobri 114 -   9
Veenwouden 1- De Pein 111 - 16
Stadskanaal '74 1- Vitesse 119 - 18
WIK '34 1- SDO 110 - 17
KNKV 4e klasse B (veld)
SDO 1- Noveas 116 -   9
EKC 2000 1- KIOS '45 115 - 18
Lemmer 1- Blauw Zwart 17 -   6
KNKV 4e klasse C (veld)
SEV 1- Wiko 120 - 12
Rivalen 1- DLKV 16 - 10
Ons Clubje 1- Olympus '58 125 - 14
Mélynas 1- Olympia '22 18 - 10
KNKV 4e klasse D (veld)
De Corvers 1- Koveni 111 - 15
Wolderwijd 1- SKV 1
Arena 1- Thor 111 -   7
Hebbes 1- KCD 19 - 16
KNKV 4e klasse E (veld)
Purmer 1- DKV 113 - 11
Nikantes 1- Olympia 15 - 15
Stormvogels 1- Fluks 114 -   9
KNKV 4e klasse F (veld)
Seolto 1- Zaamslag 117 - 11
Focus 1- ZKV 111 -   3
't Capproen 1- Terda 116 -   3
KNKV 4e klasse G (veld)
KVS ’17 1- Maastricht 121 - 10
Maastricht 1- Melmac 116 - 17
SGV 1- OJC '98 19 -   7
Klimop 1- De Hazenkamp 113 -   9
De Voltreffers 1- KVS ’17 111 - 10
Reserve Ereklasse A (veld)
LDODK | Rinsma Fashion 2- Blauw-Wit 225 - 25
DeetosSnel 2- LDODK | Rinsma Fashion 214 - 21
DOS '46 2- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 222 - 22
Reserve Ereklasse B (veld)
DVO | Accountor 2- KCC | CK Kozijnen 212 - 18
TOP 2- KZ | Thermo4U 214 - 19

Alles voor je sport!
Reserve Hoofdklasse A (veld)
Unitas | Perspectief 2- GKV | Enomics 221 - 14
BEP 2- PKC | SWKGroep 312 - 15
Nieuwerkerk 2- OVVO 231 - 24
DSC 3- KVS | Maritiem 213 - 16
Reserve Hoofdklasse B (veld)
Fiks 2- Groen Geel | IJskoud de Beste 221 - 18
Avanti | Post Makelaardij 2- AW.DTV 216 - 15
Sporting Delta 2- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 311 - 10
DSC 2- SKF 224 - 15
Reserve Overgangsklasse A (veld)
Blauw-Wit 4- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 216 - 18
De Meeuwen 2- Nic. 213 - 13
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 2- LDODK | Rinsma Fashion 317 - 18
DOS '46 3- Drachten | van der Wiel 220 -   6
SCO | Motip Dupli 2- Blauw-Wit 414 - 23
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Sparta 2- DVO | Accountor 323 - 22
Oost-Arnhem 2- SKF 310 - 15
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 4- Unitas | Perspectief 37 - 12
Nic. 3- Wageningen 29 - 30
Reserve Overgangsklasse C (veld)
TOP | SolarCompleet 3- Rohda 216 - 15
OVVO 3- Tempo 212 - 18
Pernix 2- Blauw-Wit 319 - 24
KVS | Maritiem 3- De Meervogels 218 - 15
Reserve Overgangsklasse D (veld)
KCC | CK Kozijnen 3- Oranje Wit 222 - 13
DeetosSnel 3- Valto 219 - 13
Fortuna | Delta Logistiek 3- SDO | Fiable 216 - 18
Dames Reserve Topklasse A (veld)
Altior 2- Spes 27 -   8
Dames Reserve Topklasse B (veld)
DAW Schaijk 2- ODC 25 -   9
Swift 2- DSV 210 -   7
Rosolo 2- Be Quick 212 - 12

Korfbal Deals
Dames Reserve Hoofdklasse (veld)
Rosolo 3- Oxalis 214 -   9
Klimroos 2- DAKOS 216 - 16
Stormvogels 2- De Merels 29 -   9
Prinses Irene 2- De Peelkorf 26 - 11
Dames Reserve Overgangsklasse (veld)
Bladella 2- Rooi 26 -   6
SCMH 2- De Merels 38 -   5
Altior 3- De Horst 26 -   4
Klimroos 3- Eyckelkorf 210 -   9
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
KZ | Thermo4U 3- KIOS 226 - 11
AVO 3- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 34 - 22
KIOS 2- Heerenveen 221 - 19
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
De Wâlden 2- Ritola 215 - 18
OWK 2- Amicitia 215 - 10
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
Wageningen 3- Victum 218 - 17
ASVD | PV Systems 2- Noviomagum 216 - 25
DVO | Accountor 4- Dindoa 315 - 12
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
DOS 2- Antilopen | Lancyr Deelen 221 - 17
MIA 2- Dindoa 217 - 16
Spirit 2- Tweemaal Zes 215 - 14
ODIK 2- Wit-Blauw | Green Organics 220 - 17
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
KZ | Thermo4U 4- ZKV 217 - 23
Roda 2- Tempo 316 - 20
TOP | SolarCompleet 4- Roda 222 - 13
VEO 2- KIOS 223 - 12
ZKV 2- KVA 219 - 14
Tempo 3- KZ | Thermo4U 413 - 17
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
Achilles 2- Die Haghe 220 - 16
Die Haghe 2- RWA 212 - 13
KOAG 2- KZ Danaiden 217 -   9
HKV/Ons Eibernest 2- Achilles 29 - 17

Team TV
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Achilles 3- HKC 211 - 17
Albatros 3- Avanti | Post Makelaardij 315 - 21
Vitesse 2- KCC | CK Kozijnen 413 - 21
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Merwede | Multiplaat 2- TOP 314 - 19
Kinderdijk 2- PKC | SWKGroep 410 -   9
Fortis 2- Oranje Wit 320 - 11
Swift 2- Albatros 219 - 19
Dames Reserve 1e klasse A (veld)
Odisco 2- SVOC '01 / United 22 - 14
Avanti / Celeritas 2- VIOS 26 -   9
Dames Reserve 1e klasse B (veld)
Heumen 2- Be Quick 415 - 11
Rietvogels 2- SVO 23 -   7
SCMH 3- DAW Schaijk 36 -   4
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
ZKC '19 2- AKC 219 - 16
Wez Handich / Dow 2- Nic. 412 - 13
Juventa 2- Ritola 312 - 16
Apeldoorn 2- Hoogkerk | Schelwald Optiek 313 - 12
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
Pallas '08 2- Vlug & Vaardig / Quick '21 26 - 16
De Wâlden 3- CSL 212 - 24
Invicta / Frigro 2- De Hoeve 217 - 18
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
CSL 3- Heerenveen 312 - 22
Flamingo's 2- Hoogkerk | Schelwald Optiek 210 - 14
Drachten | van der Wiel 4- De Granaet 214 - 28
De Wâlden 4- Harich 220 - 12
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
Dindoa 4- KVZ 215 - 11
DOS Kampen | Veltman 3- Amicitia 315 - 15
Sparta 3- Wit-Blauw | Green Organics 311 - 14
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
Synergo 2- Noviomagum 315 - 14
Nova 2- Movado 218 - 14
VIKO 2- Tiel '72 216 - 16
Telstar | Schoonderbeek 2- Rust Roest 212 - 16
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
DOS Kampen | Veltman 2- Rood-Wit 227 - 11
Wageningen 5- ODIK 424 - 11
Regio '72 2- Dindoa 513 - 21
Exakwa 2- Sparta 217 - 19
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
HKV/Ons Eibernest 3- Sporting Trigon 310 - 12
Fiks 3- KVA 317 - 17
KZ | Thermo4U 5- Groen Geel | IJskoud de Beste 413 - 14
Sporting Trigon 3- Rohda 310 -   5
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
ZKV 3- Sporting Trigon 214 - 13
ALO 2- Die Haghe 312 - 10
Swift 2- Weidevogels 325 - 17
Apollo 2- Phoenix 215 - 15
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Achilles 4- Refleks 217 - 14
Fortuna | Delta Logistiek 4- Excelsior 317 - 19
ONDO 2- Phoenix 322 -   8
Avanti | Post Makelaardij 4- Weidevogels 420 - 14
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
Luno 3- Reeuwijk 213 -   7
IJsselvogels 2- Pernix 410 - 17
Velocitas 2- EKVA 222 - 14
Fiducia 2- Rapid 211 - 17
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
DES 3- Weidevogels 218 - 16
Dunas 2- ODO 211 -   9
Refleks 3- Luno 26 -   5
GKV 2- Excelsior 420 - 14
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
Wageningen 6- ODIK 311 - 15
ODIK 3- De Meeuwen 318 - 16
HKC 2- Wageningen 613 - 12
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 6- SDO | Fiable 38 - 13
Pernix 3- Antilopen | Lancyr Deelen 315 - 24

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
DKB 2- SDO 217 - 16
DSC 4- Tilburg 216 - 17
WION 2- DKB 215 - 10
SDO 2- Twist 214 -   5
DOT 2- Rust Roest 311 - 20
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
Sporting Delta 3- Tilburg 317 -   8
DSO 2- WION 313 - 12
KCR 4- RWA 321 -   9
DeetosSnel 4- Tjoba 212 - 16
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
RWA 5- GKV | Enomics 37 - 20
ONDO 2- Tjoba 310 - 21
Vriendenschaar 2- KCR 319 - 11
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
KOAG 3- IJsselvogels 38 - 14
KCC | CK Kozijnen 5- Juliana 221 - 10
Tempo 4- RWA 413 - 11
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
LDODK | Rinsma Fashion 5- Apeldoorn 416 - 14
OWK 3- Kinea 221 - 17
OKO | Bies 2- Club Brothers 224 -   8
WSS 3- SIOS 216 - 21
Apeldoorn 4- OKO | Bies 212 - 15
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
OKO | Bies 3- KIOS 315 - 15
TFS 2- Leeuwarden 216 -   6
WSS 2- Dow / Wez Handich 328 - 14
Leeuwarden 2- Sparta 29 - 14
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
Rodenburg 2- Oerterp / VKC | AROB antennebouw 214 - 18
Udiros 2- Emmeloord 216 - 13
LDODK | Rinsma Fashion 4- DWA / Argo 217 - 14
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
It Fean / Boelenslaan 2- De Parabool 429 - 14
Invicta / Frigro 3- Flamingo's 313 - 12
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 4- DTS 211 - 12
De Wâlden 5- Vlug & Vaardig / Quick '21 312 - 10

Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
Thrianta 2- Rigtersbleek 210 - 17
HHV 2- NKC '51 317 - 13
Zwart Wit 2- Devinco 210 - 18
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
ASVD | PV Systems 3- De Meeuwen 426 - 12
Oranje Zwart 3- Unitas | Perspectief 415 - 22
Dindoa 6- Harich 313 - 15
SCO | Motip Dupli 4- ZKC '19 38 - 15
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Animo 2- Tiel '72 319 -   9
Fortissimo 2- Viking 219 - 15
Arena 2- Rheko 211 - 15
Oost-Arnhem 3- SKF 418 - 13
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
Oranje Zwart 2- Achilles 222 - 12
Oost-Arnhem 4- HKC 321 - 13
EKCA | CIBOD 2- Reehorst '45 214 - 16
TOP 2- Zwaluwen 213 - 14
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
Antilopen | Lancyr Deelen 4- Woudenberg 210 - 16
Revival 2- Elburg 29 - 22
DWS 2- MIA 314 -   8
SKF 5- Wageningen 718 - 15
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
Tweemaal Zes 3- MIA 515 - 15
Huizen 2- Spirit 37 - 12
Antilopen | Lancyr Deelen 5- Synergo 314 - 14
DVO | Accountor 5- HKC 35 - 18
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
DOS 3- Fiducia 313 - 13
Victum 4- OVVO 410 - 12
HKC 4- Synergo 44 - 13
MIA 4- Animo 318 - 17
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Die Haghe 4- Aurora 218 -   4
HKV/Ons Eibernest 4- Sporting Trigon 414 - 16
ALO 3- OKV 315 - 10
Furore 2- Achilles 58 - 12
HKV/Ons Eibernest 4- Furore 216 - 15

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
BEP 3- KVA 415 - 20
ZKC '31 2- Rohda 419 -   6
OKV 2- Atlantis 214 - 14
Haarlem 2- EKVA 39 -   9
KNKV Reserve 3e klasse N (veld)
Ados 2- Rohda 513 - 18
ZKC '31 3- Rohda 58 - 20
Swift 3- Ados 214 - 13
Sporting West 2- Triaz 2
DSO 2- Helios 212 -   9
KNKV Reserve 3e klasse O (veld)
Sporting West 3- ZKC '31 414 - 20
Paal Centraal 2- VZOD 28 -   9
Gemini 2- Madjoe 28 - 11
KZ Danaiden 3- Dijkvogels 212 - 12
KNKV Reserve 3e klasse P (veld)
SDO | Fiable 4- Atlantis 316 - 10
Refleks 5- TOP | SolarCompleet 514 - 21
Madjoe 3- KZ Danaiden 48 - 16
Valto 3- Velocitas 417 - 16
KNKV Reserve 3e klasse Q (veld)
Refleks 4- DES 418 -   9
ODO 3- De Meervogels 318 - 12
Valto 4- Velocitas 315 - 14
KNKV Reserve 3e klasse R (veld)
Excelsior 6- Valto 515 - 16
KVS | Maritiem 6- ONDO 312 - 14
Fortuna | Delta Logistiek 5- VEO 410 - 13
De Meervogels 4- Achilles 613 - 10
KNKV Reserve 3e klasse S (veld)
DOT 3- Victum 313 - 13
HKC 5- PSV | lifovragen.nl 214 - 16
SDO 3- Vriendenschaar 311 - 14
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
OZC 2- Vriendenschaar 412 - 15
Albatros 4- DVS '69 212 - 13
KNKV Reserve 3e klasse U (veld)
Fortis 3- Vriendenschaar 215 - 16
Vriendenschaar 2- Merwede | Multiplaat 413 - 10
Korbatjo 2- TOGO 218 - 13
ACKC 2- Fortis 37 - 28
Atlas 2- Erasmus 215 - 21
KNKV Reserve 3e klasse V (veld)
ONDO 3- Juliana 310 - 12
Swift 3- TOP 415 - 12
Seolto 2- Fortis 413 - 10
KNKV Reserve 3e klasse W (veld)
Nieuwerkerk 4- WION 48 - 16
Dijkvogels 3- Maassluis 39 - 15
KNKV Reserve 3e klasse X (veld)
Korbis 3- IJsselvogels 418 - 13
PKC | SWKGroep 5- Twist 36 - 16
Ventura Sport 2- Vitesse 47 - 11
KNKV Reserve 4e klasse A (veld)
ZKC '19 4- EKC Nääs 210 - 17
Apeldoorn 5- VZK / Donkerbroek 218 - 12

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017