Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 21 september 2020 t/m zondag 27 september 2020

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 398 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

Ereklasse A (veld)
AW.DTV 1- Fortuna | Delta Logistiek 117 - 18
AW.DTV 1- DeetosSnel 113 - 12
Fortuna | Delta Logistiek 1- DOS '46 118 - 17
Ereklasse B (veld)
PKC | SWKGroep 1- TOP 123 - 10
KZ | Thermo4U 1- DVO | Accountor 126 - 20
KCC | CK Kozijnen 1- TOP | SolarCompleet 116 - 23
Hoofdklasse A (veld)
Heerenveen 1- DSC 120 - 23
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 1- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 117 - 16
SKF 1- Oost-Arnhem 116 - 23
Wageningen 1- SCO | Motip Dupli 124 - 13
Hoofdklasse B (veld)
Rohda 1- Sporting Delta 114 - 23
Tempo 1- Fiks 119 - 18
Groen Geel | IJskoud de Beste 1- Swift 129 - 22
Overgangsklasse A (veld)
Drachten | van der Wiel 1- De Meeuwen 118 - 18
Ritola 1- ASVD | PV Systems 125 - 19
AVO 1- NKC '51 120 - 22
Nic. 1- OWK 121 - 16
Overgangsklasse B (veld)
Wit-Blauw | Green Organics 1- Unitas | Perspectief 118 - 17
Dindoa 1- DOS Kampen | Veltman 114 - 19
Antilopen | Lancyr Deelen 1- Sparta 111 - 12
Tweemaal Zes 1- BEP 114 - 16
Overgangsklasse C (veld)
KVS | Maritiem 1- Pernix 117 -   9
GKV | Enomics 1- Nieuwerkerk 118 - 21
KVA 1- Velocitas 116 - 16
OVVO 1- VEO 114 - 12
Overgangsklasse D (veld)
SDO | Fiable 1- ONDO 118 - 15
HKC 1- DOS 130 - 20
Valto 1- Excelsior 112 - 13
Dames Topklasse A (veld)
De Peelkorf 1- Prinses Irene 18 -   8
Spes 1- De Korfrakkers 19 - 14
DDW / SDO '99 1- Altior 110 -   7
De Korfrakkers 1- De Peelkorf 115 - 10

advertentie Lancyr Deelen
Dames Topklasse B (veld)
ODC 1- Rosolo 111 - 14
Rooi 1- Astrantia / Ona 114 -   7
Be Quick 1- Swift 115 - 13
Dames Hoofdklasse (veld)
VIOS 1- DAW Schaijk 114 - 12
Stormvogels 1- De Horst 115 - 10
Oranje Wit 1- Heumen 19 -   8
Dames Overgangsklasse A (veld)
Corridor 1- BMC 19 - 12
Avanti / Celeritas 1- SVOC '01 / United 17 -   7
Arcades 1- Bladella 16 - 13
Odisco 1- Odio 12 -   7
Dames Overgangsklasse B (veld)
Noviomagum 1- Oxalis 112 -   6
DAKOS 1- MKV 110 - 12
DSV 1- Flamingo's 17 -   7
JES 1- Diosa 17 -   5
KNKV 1e klasse A (veld)
OKO | Bies 1- AKC 118 - 24
Amicitia 1- AKC 116 - 17
Rigtersbleek 1- Apeldoorn 116 - 16
OKO | Bies 1- Juventa 113 - 14
KNKV 1e klasse B (veld)
Vlug & Vaardig / Quick '21 1- Spirit 119 - 20
CSL 1- ODIK 119 - 12
De Parabool 1- MIA 121 - 21
De Hoeve 1- De Wâlden 112 - 20
KNKV 1e klasse C (veld)
Victum 1- Telstar | Schoonderbeek 110 -   8
Rust Roest 1- VIKO 110 - 14
Noviomagum 1- Nova 122 - 21
Movado 1- Synergo 120 - 15
KNKV 1e klasse D (veld)
KIOS 1- ALO 117 - 14
Sporting Trigon 1- Apollo 114 - 14
Roda 1- Swift 113 - 20
Phoenix 1- ZKV 118 - 16

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 1e klasse E (veld)
Refleks 1- ONDO 114 - 17
RWA 1- HKV/Ons Eibernest 110 - 15
Maassluis 1- KOAG 121 - 21
KNKV 1e klasse F (veld)
Juliana 1- Korbis 117 - 12
DVS '69 1- Merwede | Multiplaat 18 - 16
KCR 1- Fortis 117 - 17
Albatros 1- Kinderdijk 120 - 18
Dames 1e klasse A (veld)
Roka 1- Vessem / Winty 16 -   4
Fortuna '74 1- Des 19 -   7
Korloo 1- Nijnsel 114 -   9
Dames 1e klasse B (veld)
KVS ’17 1- Merselo 17 -   7
SCMH 1- Eendracht 111 -   7
SVO 1- Tuldania 113 -   6
Dames 1e klasse C (veld)
Eyckelkorf 1- Tovido 19 -   7
Springfield 1- DOT 16 -   7
Flash 1- Klick '15 112 -   7
KNKV 2e klasse A (veld)
De Granaet 1- Club Brothers 113 - 10
Harich 1- De Waterpoort 111 - 24
Hoogkerk | Schelwald Optiek 1- Kinea 130 - 12
KNKV 2e klasse B (veld)
DWA / Argo 1- Udiros 116 - 19
Noordenveld 1- Rodenburg 120 - 11
Emmeloord 1- ROG 121 - 22
KNKV 2e klasse C (veld)
KVZ 1- HHV 122 - 11
DOS-WK 1- Zwart Wit 124 -   9
Devinco 1- EKC Nääs 18 - 14
VZK / Donkerbroek 1- Thrianta 113 - 13

Antilopen Banner
KNKV 2e klasse D (veld)
Woudenberg 1- Exakwa 113 - 23
Sparta 1- Regio '72 111 - 16
Elburg 1- DWS 117 - 12
Rood-Wit 1- Revival 115 - 17
KNKV 2e klasse E (veld)
Rheko 1- Fortissimo 121 -   9
Viking 1- Duko 111 - 12
Kesteren 1- Keizer Karel 113 - 18
Tiel '72 1- Animo 113 - 16
KNKV 2e klasse F (veld)
Rapid 1- Haarlem 110 - 10
EKVA 1- Fiducia 117 - 21
Atlantis 1- ZKC '31 119 - 18
Furore 1- OKV 114 - 10
KNKV 2e klasse G (veld)
Weidevogels 1- GKV 129 - 17
Luno 1- Dunas 113 - 10
KZ Danaiden 1- DES 113 - 24
ODO 1- Vitesse 111 - 24
KNKV 2e klasse H (veld)
Erasmus 1- Korbatjo 112 - 11
Tjoba 1- ACKC 116 - 11
Keep-Fit '70 1- Vriendenschaar 117 - 13
TOGO 1- Atlas 115 - 12
KNKV 2e klasse I (veld)
Twist 1- WION 124 - 18
Tilburg 1- DOT 112 - 15
Reeuwijk 1- IJsselvogels 115 - 13
KNKV 3e klasse A (veld)
Olympia 1- Leeuwarden 118 - 10
WSS 1- Flamingo's 114 - 21
KNKV 3e klasse B (veld)
DTS 1- Invicta / Frigro 117 - 15
Spannum 1- Pallas '08 114 - 15
Lintjo 1- It Fean / Boelenslaan 111 - 12
Joure 1- DTL 119 - 17
KNKV 3e klasse C (veld)
Reehorst '45 1- TOP 149 -   7
Achilles 1- Elko 125 - 14
Zwaluwen 1- EKCA | CIBOD 113 - 15
HKC 1- Oranje Zwart 18 - 26
KNKV 3e klasse D (veld)
Hellas '63 1- Huizen 115 - 12
Vlug & Vaardig / KCN 1- DKV Victoria 19 - 15
De Eemvogels 1- RDZ 115 -   7
Oranje Nassau 1- Sporting West 113 - 21
KNKV 3e klasse E (veld)
Zaandam Zuid 1- De Vinken 116 - 24
Ados 1- HBC 115 - 14
DTS 1- DSO 111 - 19
Helios 1- Badhoevedorp 112 - 14
KNKV 3e klasse F (veld)
Dijkvogels 1- Aurora 122 - 17
VZOD 1- Gemini 122 -   9
Madjoe 1- Paal Centraal 19 - 10
ESDO 1- Oosterkwartier 114 - 21
KNKV 3e klasse G (veld)
Sperwers 1- Triade 111 - 18
ADO 1- OZC 120 - 17
Nexus 1- Conventus 113 - 15
NIO 1- Thor 114 - 14
KNKV 3e klasse H (veld)
Good Luck 1- DSO 113 - 17
Stormvogels 1- Ventura Sport 111 - 10
Blauw Wit 1- KVK 116 - 15
Scheldevogels 1- Luctor 122 - 13
KNKV 3e klasse I (veld)
Attila 1- OEC 116 - 10
SkunK 1- HKC 19 - 25
NKV 1- Midlandia 114 - 13
PSV | lifovragen.nl 1- Ready '60 117 - 12
KNKV 4e klasse A (veld)
Zunobri 1- Stadskanaal '74 117 - 15
De Pein 1- WIK '34 114 - 10
Vitesse 1- WWC 113 - 25
SDO 1- Veenwouden 118 -   5

Alles voor je sport!
KNKV 4e klasse B (veld)
Blauw Zwart 1- Westergo 115 - 15
KIOS '45 1- SDO 116 - 24
Noveas 1- EKC 2000 113 - 14
KNKV 4e klasse C (veld)
Olympus '58 1- Rivalen 15 -   9
Olympia '22 1- SEV 115 - 16
KNKV 4e klasse D (veld)
KCD 1- De Corvers 120 - 14
Thor 1- Wolderwijd 123 - 15
Koveni 1- Hebbes 118 - 15
KNKV 4e klasse E (veld)
Olympia 1- Purmer 18 - 11
Triaz 1- Stormvogels 111 - 10
KNKV 4e klasse F (veld)
Volharding / Emergo 1- Focus 113 - 10
Terda 1- Seolto 13 - 24
Zaamslag 1- 't Capproen 119 - 11
KNKV 4e klasse G (veld)
SGV 1- KVS ’17 112 - 13
Melmac 1- De Voltreffers 113 -   8
De Hazenkamp 1- SGV 113 - 17
OJC '98 1- Klimop 115 - 11
Reserve Ereklasse A (veld)
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 2- DeetosSnel 213 - 11
Fortuna | Delta Logistiek 2- DOS '46 216 - 15
Reserve Ereklasse B (veld)
PKC | SWKGroep 2- TOP 222 - 15
KZ | Thermo4U 2- DVO | Accountor 219 - 23
KCC | CK Kozijnen 2- TOP | SolarCompleet 215 - 22

Korfbal Deals
Reserve Hoofdklasse A (veld)
KVS | Maritiem 2- BEP 211 - 12
GKV | Enomics 2- Nieuwerkerk 212 - 18
OVVO 2- Unitas | Perspectief 215 - 17
PKC | SWKGroep 3- DSC 315 - 18
Reserve Hoofdklasse B (veld)
AW.DTV 2- Sporting Delta 213 - 24
Groen Geel | IJskoud de Beste 2- DSC 217 - 10
Reserve Overgangsklasse A (veld)
Nic. 2- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 213 - 23
Drachten | van der Wiel 2- De Meeuwen 220 - 12
LDODK | Rinsma Fashion 3- SCO | Motip Dupli 227 -   6
Nic. 2- DOS '46 313 - 19
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Unitas | Perspectief 3- Oost-Arnhem 223 - 17
SKF 3- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 416 - 16
Wageningen 2- Sparta 221 - 20
DVO | Accountor 3- Nic. 332 - 14
Reserve Overgangsklasse C (veld)
De Meervogels 2- TOP | SolarCompleet 316 - 13
Tempo 2- Pernix 215 - 18
Blauw-Wit 3- OVVO 317 - 11
Rohda 2- KVS | Maritiem 317 - 17
Reserve Overgangsklasse D (veld)
DeetosSnel 3- KCC | CK Kozijnen 317 - 14
SDO | Fiable 2- DeetosSnel 313 - 16
KCR 2- KCC | CK Kozijnen 315 - 14
Valto 2- Fortuna | Delta Logistiek 314 - 12
Dames Reserve Topklasse A (veld)
Oranje Wit 2- Be Quick 35 -   9
Spes 2- De Korfrakkers 26 -   9
DDW / SDO '99 2- Altior 211 - 10
De Korfrakkers 2- Oranje Wit 213 -   5
Dames Reserve Topklasse B (veld)
DSV 2- DAW Schaijk 25 -   6
ODC 2- Rosolo 210 - 11
Be Quick 2- Swift 210 -   7

Team TV
Dames Reserve Hoofdklasse (veld)
Stormvogels 2- Oxalis 210 -   7
Klimroos 2- De Merels 25 - 14
DAKOS 2- Prinses Irene 29 -   5
De Peelkorf 2- Rosolo 312 -   7
Dames Reserve Overgangsklasse (veld)
SCMH 2- De Horst 213 -   7
Klimroos 3- De Merels 310 - 10
Eyckelkorf 2- Bladella 27 -   7
Rooi 2- Altior 35 - 12
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
Groen Geel | IJskoud de Beste 3- AW.DTV 317 - 11
KZ | Thermo4U 3- AVO 323 -   8
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 3- SCO | Motip Dupli 314 - 16
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
Ritola 2- Drachten | van der Wiel 324 - 18
De Parabool 2- OWK 214 - 12
AVO 2- De Wâlden 221 - 15
Amicitia 2- ROG 211 - 10
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
Dindoa 3- Wageningen 317 - 16
Victum 2- DVO | Accountor 413 - 17
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 5- ASVD | PV Systems 226 - 16
Noviomagum 2- NKC '51 211 - 18
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
Dindoa 2- Spirit 222 -   9
Wit-Blauw | Green Organics 2- DOS 221 - 15
Antilopen | Lancyr Deelen 2- ODIK 218 - 13
Tweemaal Zes 2- MIA 220 - 14
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
Roda 2- VEO 26 - 22
KIOS 2- TOP | SolarCompleet 46 - 32
KVA 2- Tempo 321 - 13
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
RWA 2- HKV/Ons Eibernest 219 - 12
KZ Danaiden 2- DES 220 -   8
Maassluis 2- KOAG 214 - 17
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
KCC | CK Kozijnen 4- Excelsior 217 - 12
HKC 2- Albatros 322 -   7
Avanti | Post Makelaardij 3- Achilles 321 - 12
VEO 3- Vitesse 214 - 13
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
PKC | SWKGroep 4- Swift 217 - 16
Oranje Wit 3- Merwede | Multiplaat 216 - 13
TOP 3- Fortis 218 -   9
Albatros 2- Kinderdijk 217 - 21
Dames Reserve 1e klasse A (veld)
Odisco 2- Odio 27 - 11
Avanti / Celeritas 2- SVOC '01 / United 29 -   9
VIOS 2- Astrantia / Ona 26 - 11
Dames Reserve 1e klasse B (veld)
SVO 2- Heumen 24 -   8
SCMH 3- Be Quick 412 -   7
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
Hoogkerk | Schelwald Optiek 3- AKC 215 -   9
Ritola 3- Apeldoorn 218 - 20
Hoogkerk | Schelwald Optiek 3- Juventa 216 - 14
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
De Parabool 3- Pallas '08 213 - 16
Vlug & Vaardig / Quick '21 2- ROG 313 - 12
CSL 2- Invicta / Frigro 219 - 16
De Hoeve 2- De Wâlden 315 - 14
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
Heerenveen 3- Flamingo's 221 - 17
Harich 2- Drachten | van der Wiel 49 - 14
Hoogkerk | Schelwald Optiek 2- CSL 320 - 14
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
Wit-Blauw | Green Organics 3- Dindoa 414 - 18
KVZ 2- Sparta 311 - 10
Amicitia 3- Wageningen 416 - 11
HKC 2- DOS Kampen | Veltman 310 - 18

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
Tiel '72 2- Telstar | Schoonderbeek 212 - 11
Noviomagum 3- Nova 216 - 22
Movado 2- Synergo 215 - 13
Rust Roest 2- VIKO 212 - 11
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
Sparta 2- Regio '72 222 -   8
Rood-Wit 2- Wageningen 511 - 25
Dindoa 5- Exakwa 219 - 16
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
Rohda 3- De Vinken 217 -   7
KVA 3- KZ | Thermo4U 515 - 11
Groen Geel | IJskoud de Beste 4- Fiks 314 - 16
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Die Haghe 3- Swift 28 - 19
Sporting Trigon 2- Apollo 214 - 14
Phoenix 2- ZKV 316 - 21
Weidevogels 3- ALO 221 - 12
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Weidevogels 4- Fortuna | Delta Logistiek 48 -   9
Refleks 2- ONDO 219 - 13
Excelsior 3- Avanti | Post Makelaardij 418 - 17
Phoenix 3- Achilles 417 - 23
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
Rapid 2- Velocitas 216 -   9
EKVA 2- Fiducia 211 - 17
Reeuwijk 2- IJsselvogels 214 - 16
Pernix 4- Luno 325 - 15
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
Luno 2- Dunas 210 - 14
Weidevogels 2- GKV 220 - 17
ODO 2- Refleks 321 - 22
Excelsior 4- DES 317 - 15
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
SDO | Fiable 3- Pernix 312 - 13
Antilopen | Lancyr Deelen 3- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 631 -   8
De Meeuwen 3- HKC 27 -   8
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
DKB 2- DSC 49 - 10
Rust Roest 3- DSC 424 - 11
Tilburg 2- DOT 224 - 13
Twist 2- WION 212 - 12
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
RWA 3- DeetosSnel 415 - 17
Tjoba 2- KCR 413 - 21
WION 3- Sporting Delta 317 - 16
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
GKV | Enomics 3- Vriendenschaar 216 - 14
KCR 3- RWA 520 - 12
Tjoba 3- HKC 3
Oranje Wit 4- ONDO 212 - 15
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
Juliana 2- Korbis 211 - 11
RWA 4- KOAG 317 - 16
IJsselvogels 3- Tempo 416 - 18
KVS | Maritiem 4- KCC | CK Kozijnen 523 - 11
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
OWK 3- Club Brothers 218 -   9
Apeldoorn 4- WSS 319 - 11
Kinea 2- LDODK | Rinsma Fashion 510 - 21
OKO | Bies 2- SIOS 224 - 12
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
OKO | Bies 3- Leeuwarden 217 -   8
TFS 2- Dow / Wez Handich 316 - 10
Apeldoorn 3- WSS 25 - 20
Sparta 2- Apeldoorn 320 - 14
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
Noordenveld 2- Rodenburg 220 - 10
Emmeloord 2- LDODK | Rinsma Fashion 414 - 19
DWA / Argo 2- Udiros 213 - 18
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
Flamingo's 3- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 49 - 12
DTS 2- Invicta / Frigro 310 - 13
Vlug & Vaardig / Quick '21 3- It Fean / Boelenslaan 214 - 17

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
Rigtersbleek 2- HHV 220 - 17
DOS-WK 2- Zwart Wit 213 - 14
NKC '51 3- Thrianta 221 -   8
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Unitas | Perspectief 4- SCO | Motip Dupli 420 - 10
De Meeuwen 4- Dindoa 614 - 15
Harich 3- ASVD | PV Systems 310 - 10
ZKC '19 3- Oranje Zwart 321 - 16
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Tiel '72 3- Oost-Arnhem 319 - 17
SKF 4- Animo 213 - 17
Rheko 2- Fortissimo 212 - 13
Viking 2- Arena 216 -   4
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
Zwaluwen 2- EKCA | CIBOD 213 - 13
HKC 3- Oranje Zwart 227 - 13
Achilles 2- Oost-Arnhem 49 - 25
Reehorst '45 2- TOP 216 - 15
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
Wageningen 7- Antilopen | Lancyr Deelen 411 - 18
Woudenberg 2- SKF 514 - 13
Elburg 2- DWS 224 - 13
MIA 3- Revival 217 -   6
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
HKC 3- Antilopen | Lancyr Deelen 514 - 16
Synergo 3- DVO | Accountor 519 - 14
Spirit 3- Tweemaal Zes 313 - 12
MIA 5- Huizen 210 - 10
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
Fiducia 3- OVVO 415 - 15
Animo 3- HKC 414 - 11
Fiducia 3- Victum 411 - 15
Synergo 4- MIA 422 - 13
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Die Haghe 4- Achilles 514 - 19
Sporting Trigon 4- ALO 320 -   8
Furore 2- OKV 39 -   9
Aurora 2- HKV/Ons Eibernest 48 - 17

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
KVA 4- Haarlem 218 - 11
EKVA 3- BEP 313 - 14
Rohda 4- OKV 212 - 14
Atlantis 2- ZKC '31 211 -   9
KNKV Reserve 3e klasse N (veld)
Triaz 2- DSO 24 - 11
Rohda 5- Swift 315 - 12
Ados 2- ZKC '31 312 - 15
Helios 2- Sporting West 27 - 13
KNKV Reserve 3e klasse O (veld)
Dijkvogels 2- Sporting West 317 - 13
VZOD 2- Gemini 215 -   6
Madjoe 2- Paal Centraal 27 -   9
ZKC '31 4- KZ Danaiden 319 - 12
KNKV Reserve 3e klasse P (veld)
KZ Danaiden 4- Refleks 520 -   6
Atlantis 3- Valto 317 - 17
Velocitas 4- SDO | Fiable 420 - 18
TOP | SolarCompleet 5- Madjoe 320 - 14
KNKV Reserve 3e klasse Q (veld)
De Meervogels 3- Velocitas 313 -   8
DES 4- KVS | Maritiem 59 -   9
De Meervogels 3- Valto 420 - 10
Velocitas 3- ODO 316 - 18
KNKV Reserve 3e klasse R (veld)
VEO 4- De Meervogels 426 - 19
ONDO 3- Excelsior 620 -   7
Valto 5- KVS | Maritiem 613 -   7
KNKV Reserve 3e klasse S (veld)
Victum 3- Rust Roest 4
NKV 2- DOT 313 - 18
PSV | lifovragen.nl 2- SDO 313 -   5
Vriendenschaar 3- HKC 57 - 17
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
Vriendenschaar 4- KCR 58 - 11
DVS '69 2- Conventus 215 - 13
ADO 2- OZC 218 - 14
NIO 2- Albatros 412 - 15

Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse U (veld)
Merwede | Multiplaat 4- ACKC 221 - 12
Erasmus 2- Korbatjo 233 - 12
TOGO 2- Atlas 212 - 10
KNKV Reserve 3e klasse V (veld)
Juliana 3- Seolto 219 - 15
Fortis 4- ONDO 312 - 10
Oranje Wit 5- Swift 310 - 11
KNKV Reserve 3e klasse W (veld)
WION 4- Dijkvogels 319 - 13
Maassluis 3- Nieuwerkerk 49 - 15
KCC | CK Kozijnen 6- Vitesse 311 - 10
KOAG 4- Twist 420 -   8
KNKV Reserve 3e klasse X (veld)
HKC 4- Ventura Sport 212 -   6
Twist 3- Korbis 319 - 10
IJsselvogels 4- PKC | SWKGroep 517 - 19
Vitesse 4- Merwede | Multiplaat 311 - 20
KNKV Reserve 4e klasse A (veld)
Apeldoorn 5- ZKC '19 420 - 11
Juventa 4- KIOS 425 -   6
VZK / Donkerbroek 2- AVO 413 - 18
KNKV Reserve 4e klasse B (veld)
Donkerbroek / VZK 3- SIOS 39 - 12
Olympia 2- AVO 516 -   8
De Pein 3- De Waterpoort 210 - 13
Olympia 2- LDODK | Rinsma Fashion 615 - 14
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
De Pein 2- De Granaet 313 - 23
Lintjo 2- ROG 412 - 14
Joure 2- DTL 29 - 12

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017