Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 14 september 2020 t/m zondag 20 september 2020

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 398 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

Ereklasse A (veld)
LDODK | Rinsma Fashion 1- AW.DTV 116 - 11
Blauw-Wit 1- DeetosSnel 121 - 13
DOS '46 1- LDODK | Rinsma Fashion 125 - 27
Ereklasse B (veld)
DVO | Accountor 1- PKC | SWKGroep 121 - 21
TOP 1- TOP | SolarCompleet 114 - 22
KCC | CK Kozijnen 1- KZ | Thermo4U 116 - 22
Hoofdklasse A (veld)
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 1- Oost-Arnhem 122 - 18
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 1- DSC 116 - 15
SKF 1- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 117 - 17
Oost-Arnhem 1- Wageningen 125 - 19
SCO | Motip Dupli 1- Heerenveen 116 - 15
Hoofdklasse B (veld)
Sporting Delta 1- Groen Geel | IJskoud de Beste 114 - 22
Rohda 1- Swift 112 - 19
Tempo 1- Sporting Delta 119 - 19
Avanti | Post Makelaardij 1- Groen Geel | IJskoud de Beste 122 - 19
Fiks 1- De Meervogels 119 - 15
Overgangsklasse A (veld)
ASVD | PV Systems 1- Drachten | van der Wiel 113 - 14
OWK 1- Ritola 114 - 18
AVO 1- De Meeuwen 116 - 20
Nic. 1- NKC '51 131 - 23
Overgangsklasse B (veld)
Wit-Blauw | Green Organics 1- Dindoa 124 - 20
BEP 1- Antilopen | Lancyr Deelen 111 - 15
Wit-Blauw | Green Organics 1- DOS Kampen | Veltman 118 - 17
Sparta 1- Dindoa 120 - 18
Tweemaal Zes 1- Unitas | Perspectief 112 - 19
Overgangsklasse C (veld)
Nieuwerkerk 1- KVA 128 - 13
KVS | Maritiem 1- VEO 121 - 19
Pernix 1- GKV | Enomics 119 - 25
OVVO 1- Velocitas 116 - 16
Overgangsklasse D (veld)
HKC 1- Excelsior 123 - 11
SDO | Fiable 1- DOS 119 - 19
ONDO 1- Oranje Wit 19 - 10
Vriendenschaar 1- Valto 117 - 15
Dames Hoofdklasse (veld)
Heumen 1- Klimroos 17 -   8
De Horst 1- VIOS 19 - 16
DAW Schaijk 1- Stormvogels 13 - 16
De Merels 1- Oranje Wit 110 - 13

Alles voor je sport!
Dames Overgangsklasse A (veld)
Bladella 1- Odisco 15 -   7
Odio 1- Arcades 114 -   0
BMC 1- Avanti / Celeritas 111 -   5
SVOC '01 / United 1- Corridor 116 -   5
Dames Overgangsklasse B (veld)
Oxalis 1- DAKOS 113 - 11
Flamingo's 1- JES 19 -   5
MKV 1- Noviomagum 120 -   7
Diosa 1- DSV 13 -   6
KNKV 1e klasse A (veld)
AKC 1- KIOS 120 - 15
Apeldoorn 1- Amicitia 114 - 23
KIOS 1- Rigtersbleek 117 - 19
Wez Handich / Dow 1- Juventa 117 - 18
KNKV 1e klasse B (veld)
MIA 1- CSL 119 - 22
De Parabool 1- De Wâlden 114 - 18
ODIK 1- Vlug & Vaardig / Quick '21 113 - 14
De Hoeve 1- Spirit 19 - 27
KNKV 1e klasse C (veld)
VIKO 1- Movado 116 - 13
Synergo 1- Victum 118 - 22
Noviomagum 1- Telstar | Schoonderbeek 116 - 20
Rust Roest 1- Nova 113 - 18
KNKV 1e klasse D (veld)
ALO 1- Sporting Trigon 111 - 10
ZKV 1- KIOS 116 - 14
Roda 1- Apollo 116 - 18
Phoenix 1- Swift 116 - 19
KNKV 1e klasse E (veld)
Refleks 1- Die Haghe 115 - 15
KOAG 1- Achilles 117 - 22
RWA 1- ONDO 115 - 16
HKV/Ons Eibernest 1- Maassluis 121 - 14
KNKV 1e klasse F (veld)
Kinderdijk 1- DVS '69 117 - 14
Merwede | Multiplaat 1- Juliana 120 - 16
KCR 1- Korbis 128 - 15
Albatros 1- Fortis 120 - 15

Korfbal Deals
Dames 1e klasse A (veld)
Lottum 1- Fortuna '74 15 - 14
Vessem / Winty 1- Korloo 18 -   7
Nijnsel 1- Roka 110 -   6
Dames 1e klasse B (veld)
Merselo 1- SVO 17 -   5
Rietvogels 1- SCMH 17 -   9
Tuldania 1- KVS ’17 13 -   8
Dames 1e klasse C (veld)
Midako 1- Eyckelkorf 15 -   7
DOT 1- Flash 16 - 12
Klick '15 1- Springfield 19 -   6
KNKV 2e klasse A (veld)
SIOS 1- Kinea 119 - 16
Kinea 1- Harich 111 - 18
De Waterpoort 1- ZKC '19 117 - 29
De Granaet 1- SIOS 113 - 13
Hoogkerk | Schelwald Optiek 1- Club Brothers 119 - 16
KNKV 2e klasse B (veld)
Rodenburg 1- Emmeloord 123 - 18
DWA / Argo 1- DTG 119 - 15
Oerterp / VKC | AROB antennebouw 1- ROG 120 - 12
Udiros 1- Noordenveld 117 -   7
KNKV 2e klasse C (veld)
DOS-WK 1- Thrianta 118 - 15
HHV 1- Devinco 113 - 13
VZK / Donkerbroek 1- EKC Nääs 115 - 17
Zwart Wit 1- KVZ 112 - 20
KNKV 2e klasse D (veld)
Woudenberg 1- DWS 119 - 12
Revival 1- Sparta 113 - 19
Rood-Wit 1- Exakwa 115 - 17
Regio '72 1- Elburg 118 - 11
KNKV 2e klasse E (veld)
Kesteren 1- Fortissimo 116 - 14
Keizer Karel 1- Viking 113 - 17
Rheko 1- Animo 116 - 16
Duko 1- Tiel '72 117 - 25

Team TV
KNKV 2e klasse F (veld)
Fiducia 1- Atlantis 117 - 16
ZKC '31 1- Rapid 16 - 10
EKVA 1- OKV 19 - 17
Furore 1- Haarlem 111 - 11
KNKV 2e klasse G (veld)
KZ Danaiden 1- Dunas 116 - 11
GKV 1- Luno 121 - 17
Vitesse 1- Weidevogels 116 -   9
ODO 1- DES 19 - 17
KNKV 2e klasse H (veld)
Vriendenschaar 1- Erasmus 111 - 19
Korbatjo 1- Tjoba 116 - 18
Keep-Fit '70 1- Atlas 114 - 20
TOGO 1- ACKC 116 - 13
KNKV 2e klasse I (veld)
DKB 1- IJsselvogels 117 - 22
Reeuwijk 1- WION 118 - 18
SDO 1- Tilburg 119 - 17
DOT 1- Twist 115 - 21
KNKV 3e klasse A (veld)
WSS 1- Olympia 115 -   8
Roreko 1- Sparta 117 - 14
TFS 1- Flamingo's 118 - 22
KNKV 3e klasse B (veld)
Pallas '08 1- DTS 120 - 12
Joure 1- It Fean / Boelenslaan 114 -   8
Spannum 1- DTL 110 -   9
Invicta / Frigro 1- Lintjo 118 -   9
KNKV 3e klasse C (veld)
Elko 1- Reehorst '45 111 - 19
Achilles 1- EKCA | CIBOD 111 - 13
Zwaluwen 1- Oranje Zwart 115 - 24
TOP 1- HKC 14 - 23
KNKV 3e klasse D (veld)
Sporting West 1- Hellas '63 121 - 13
Oranje Nassau 1- DKV Victoria 17 -   9
Vlug & Vaardig / KCN 1- RDZ 110 - 12
Huizen 1- De Eemvogels 19 -   9

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 3e klasse E (veld)
Zaandam Zuid 1- DSO 17 - 22
Helios 1- De Vinken 111 - 17
HBC 1- DTS 112 - 15
Badhoevedorp 1- Ados 121 - 12
KNKV 3e klasse F (veld)
Oosterkwartier 1- Aurora 110 -   9
Dijkvogels 1- Gemini 114 - 10
VZOD 1- Oosterkwartier 113 - 15
Paal Centraal 1- ESDO 115 - 12
Aurora 1- Madjoe 16 - 18
KNKV 3e klasse G (veld)
OZC 1- Nexus 112 - 11
ADO 1- Thor 116 - 17
NIO 1- Triade 123 - 17
KNKV 3e klasse H (veld)
Scheldevogels 1- Ventura Sport 115 - 13
Stormvogels 1- KVK 110 - 14
Luctor 1- Good Luck 117 - 14
DSO 1- Blauw Wit 113 - 17
KNKV 3e klasse I (veld)
Ready '60 1- NKV 115 - 14
SkunK 1- OEC 114 -   8
Midlandia 1- Attila 117 - 16
PSV | lifovragen.nl 1- HKC 18 - 12
KNKV 4e klasse A (veld)
De Pein 1- SDO 111 - 16
WWC 1- De Pein 113 - 13
WIK '34 1- Zunobri 114 - 12
Vitesse 1- Veenwouden 110 -   8
SDO 1- Stadskanaal '74 127 - 13
KNKV 4e klasse B (veld)
EKC 2000 1- Blauw Zwart 19 - 14
Lemmer 1- Noveas 19 - 11
KIOS '45 1- Westergo 114 - 22
KNKV 4e klasse C (veld)
Rivalen 1- Wiko 112 -   5
Olympus '58 1- SEV 13 - 22
Olympia '22 1- Ons Clubje 113 - 14

Antilopen Banner
KNKV 4e klasse D (veld)
Thor 1- Hebbes 114 -   8
KCD 1- Wolderwijd 121 - 15
De Corvers 1- SKV 121 - 10
Arena 1- Koveni 117 - 12
KNKV 4e klasse E (veld)
Olympia 1- Stormvogels 110 - 15
Fluks 1- Purmer 118 - 13
Nikantes 1- Triaz 116 -   8
KNKV 4e klasse F (veld)
Volharding / Emergo 1- Seolto 17 - 12
't Capproen 1- ZKV 112 -   9
Oranje Zwart | De Hoekse 1- Terda 15 -   7
KNKV 4e klasse G (veld)
Melmac 1- Klimop 115 -   6
De Voltreffers 1- De Hazenkamp 110 -   8
OJC '98 1- Maastricht 19 - 10
Reserve Ereklasse A (veld)
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 2- Fortuna | Delta Logistiek 223 - 19
Blauw-Wit 2- DeetosSnel 219 - 17
DOS '46 2- LDODK | Rinsma Fashion 29 - 19
Reserve Ereklasse B (veld)
DVO | Accountor 2- PKC | SWKGroep 217 - 15
TOP 2- TOP | SolarCompleet 210 -   9
KCC | CK Kozijnen 2- KZ | Thermo4U 211 - 18
Reserve Hoofdklasse A (veld)
KVS | Maritiem 2- Unitas | Perspectief 215 - 16
BEP 2- GKV | Enomics 212 - 17
Nieuwerkerk 2- PKC | SWKGroep 322 - 13
OVVO 2- DSC 316 - 21
Reserve Hoofdklasse B (veld)
Sporting Delta 2- Groen Geel | IJskoud de Beste 217 - 17
AW.DTV 2- DSC 218 - 19
SKF 2- Sporting Delta 212 - 16
Fiks 2- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 322 - 21
Avanti | Post Makelaardij 2- Groen Geel | IJskoud de Beste 211 - 17
Reserve Overgangsklasse A (veld)
DOS '46 3- LDODK | Rinsma Fashion 325 - 18
Blauw-Wit 4- De Meeuwen 214 - 12
SCO | Motip Dupli 2- Drachten | van der Wiel 216 - 18
Reserve Overgangsklasse B (veld)
DVO | Accountor 3- Oost-Arnhem 218 - 14
Unitas | Perspectief 3- Nic. 320 -   8
Sparta 2- SKF 316 - 14
Oost-Arnhem 2- Wageningen 219 - 22
DVO | Accountor 3- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 412 - 22
Reserve Overgangsklasse C (veld)
Pernix 2- De Meervogels 221 - 18
Tempo 2- KVS | Maritiem 326 -   7
TOP | SolarCompleet 3- Blauw-Wit 314 - 18
Rohda 2- OVVO 39 - 21
Reserve Overgangsklasse D (veld)
Nieuwerkerk 3- Valto 218 - 13
SDO | Fiable 2- KCC | CK Kozijnen 37 - 14
KCR 2- Fortuna | Delta Logistiek 313 - 20
DeetosSnel 3- Oranje Wit 227 - 13
Dames Reserve Hoofdklasse (veld)
Rosolo 3- Klimroos 28 -   2
De Merels 2- De Peelkorf 29 - 11
Prinses Irene 2- Stormvogels 211 - 15
Oxalis 2- DAKOS 210 - 12
Dames Reserve Overgangsklasse (veld)
De Merels 3- Rooi 211 - 10
Bladella 2- SCMH 24 -   9
De Horst 2- Eyckelkorf 211 -   3
Altior 3- Klimroos 36 -   4
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
AW.DTV 3- KIOS 219 - 18
AVO 3- SCO | Motip Dupli 312 - 14
KIOS 2- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 310 - 18
SCO | Motip Dupli 3- Heerenveen 214 - 18
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
Drachten | van der Wiel 3- Amicitia 212 - 18
De Parabool 2- De Wâlden 211 - 12
AVO 2- ROG 225 - 14
OWK 2- Ritola 218 - 20

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
Dindoa 3- NKC '51 212 - 12
ASVD | PV Systems 2- Victum 27 - 12
Wageningen 3- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 511 - 19
Noviomagum 2- DVO | Accountor 416 - 17
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
Wit-Blauw | Green Organics 2- Dindoa 214 - 24
Tweemaal Zes 2- DOS 222 - 16
ODIK 2- Dindoa 211 - 22
MIA 2- Antilopen | Lancyr Deelen 216 - 16
Wit-Blauw | Green Organics 2- Spirit 214 - 11
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
TOP | SolarCompleet 4- KVA 218 -   5
ZKV 2- KIOS 222 - 14
KZ | Thermo4U 4- VEO 219 - 21
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
HKV/Ons Eibernest 2- Maassluis 211 - 12
RWA 2- DES 217 - 17
KZ Danaiden 2- Die Haghe 217 - 19
KOAG 2- Achilles 214 - 11
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
VEO 3- Albatros 312 - 11
Achilles 3- KCC | CK Kozijnen 417 - 16
HKC 2- Excelsior 215 - 18
Vitesse 2- Avanti | Post Makelaardij 316 - 16
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Merwede | Multiplaat 2- PKC | SWKGroep 418 - 10
Kinderdijk 2- Oranje Wit 318 -   9
TOP 3- Swift 220 - 10
Albatros 2- Fortis 214 - 14
Dames Reserve 1e klasse A (veld)
Astrantia / Ona 2- Odisco 220 -   5
SVOC '01 / United 2- Corridor 213 -   6
Odio 2- VIOS 210 -   6
Dames Reserve 1e klasse B (veld)
Rietvogels 2- SCMH 35 -   8
DAW Schaijk 3- SVO 211 -   7
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
AKC 2- Nic. 411 - 13
ZKC '19 2- Wez Handich / Dow 221 - 13
Apeldoorn 2- ZKC '19 212 - 21
Wez Handich / Dow 2- Juventa 218 - 15
Nic. 4- Ritola 327 - 18
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
De Parabool 3- De Wâlden 311 - 13
Pallas '08 2- CSL 211 - 13
De Hoeve 2- ROG 321 -   9
Invicta / Frigro 2- Vlug & Vaardig / Quick '21 210 - 14
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
De Granaet 2- Flamingo's 213 - 13
CSL 3- Harich 211 - 20
Drachten | van der Wiel 4- Heerenveen 313 - 16
Hoogkerk | Schelwald Optiek 2- De Wâlden 414 - 15
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
Sparta 3- HKC 216 -   6
Wit-Blauw | Green Organics 3- DOS Kampen | Veltman 311 - 11
Wageningen 4- KVZ 212 - 11
Amicitia 3- Dindoa 415 -   9
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
VIKO 2- Movado 210 - 14
Synergo 2- Tiel '72 212 - 14
Noviomagum 3- Telstar | Schoonderbeek 25 - 12
Rust Roest 2- Nova 213 - 10
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
Rood-Wit 2- Exakwa 29 - 19
Regio '72 2- ODIK 421 - 15
Dindoa 5- DOS Kampen | Veltman 215 - 11
Wageningen 5- Sparta 217 - 16
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
Fiks 3- HKV/Ons Eibernest 319 - 17
Rohda 3- KZ | Thermo4U 510 - 14
Sporting Trigon 3- KVA 39 - 10
Groen Geel | IJskoud de Beste 4- De Vinken 217 - 16
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Die Haghe 3- Apollo 215 -   8
ZKV 3- Weidevogels 317 - 15
ALO 2- Sporting Trigon 215 - 20
Phoenix 2- Swift 210 - 19

Team TV
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Excelsior 3- ONDO 217 - 18
Refleks 2- Fortuna | Delta Logistiek 416 - 10
Achilles 4- Weidevogels 420 -   7
Avanti | Post Makelaardij 4- Phoenix 316 - 21
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
Luno 3- Rapid 211 -   7
EKVA 2- IJsselvogels 28 - 13
Reeuwijk 2- Velocitas 214 - 11
Fiducia 2- Pernix 49 - 11
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
Excelsior 4- Dunas 220 -   6
ODO 2- DES 311 - 16
Refleks 3- Weidevogels 211 - 20
GKV 2- Luno 220 - 17
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
ODIK 3- Antilopen | Lancyr Deelen 311 - 16
SDO | Fiable 3- HKC 212 - 11
De Meeuwen 3- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 68 -   8
Pernix 3- Wageningen 612 - 11
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
DSC 4- DOT 215 - 22
Rust Roest 3- WION 230 - 13
SDO 2- Tilburg 210 - 15
DOT 2- Twist 29 -   8
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
WION 3- KCR 412 - 15
RWA 3- Sporting Delta 311 - 16
DSO 2- Tjoba 213 - 19
DeetosSnel 4- Tilburg 311 -   6
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
KCR 3- HKC 3
ONDO 2- GKV | Enomics 313 - 11
Vriendenschaar 2- Tjoba 316 - 15
Oranje Wit 4- RWA 521 -   3
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
KOAG 3- Juliana 211 -   7
KCC | CK Kozijnen 5- RWA 413 - 16
KVS | Maritiem 4- Tempo 420 - 15
IJsselvogels 3- Korbis 210 - 16
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
LDODK | Rinsma Fashion 5- OKO | Bies 214 - 18
WSS 3- OWK 317 - 21
SIOS 2- Kinea 218 - 13
Club Brothers 2- Apeldoorn 49 - 18
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
Dow / Wez Handich 3- KIOS 39 - 15
WSS 2- OKO | Bies 317 - 13
Leeuwarden 2- Apeldoorn 311 - 10
KIOS 3- Sparta 214 - 15
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
Rodenburg 2- Emmeloord 29 - 18
DWA / Argo 2- DTG 214 - 12
Udiros 2- Noordenveld 217 -   9
Oerterp / VKC | AROB antennebouw 2- LDODK | Rinsma Fashion 412 - 15
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
De Parabool 4- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 410 - 17
Invicta / Frigro 3- Vlug & Vaardig / Quick '21 312 - 16
Flamingo's 3- It Fean / Boelenslaan 213 - 16
De Wâlden 5- DTS 29 - 19
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
HHV 2- Devinco 210 - 10
DOS-WK 2- Thrianta 212 -   8
Zwart Wit 2- Rigtersbleek 214 - 19
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
ASVD | PV Systems 3- ZKC '19 39 -   8
De Meeuwen 4- Oranje Zwart 36 - 10
Unitas | Perspectief 4- Dindoa 612 -   8
SCO | Motip Dupli 4- Harich 310 - 17
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Oost-Arnhem 3- Viking 218 - 12
Rheko 2- Animo 211 - 17
Arena 2- SKF 48 - 20
Tiel '72 3- Fortissimo 215 - 16
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
Zwaluwen 2- Oranje Zwart 216 - 15
Achilles 2- EKCA | CIBOD 210 - 19
TOP 2- HKC 317 - 14
Oost-Arnhem 4- Reehorst '45 220 - 18

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
Revival 2- Wageningen 714 - 13
Woudenberg 2- DWS 217 - 10
Antilopen | Lancyr Deelen 4- Elburg 213 - 11
MIA 3- SKF 515 - 16
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
Huizen 2- Synergo 39 -   8
HKC 3- Tweemaal Zes 318 - 13
Antilopen | Lancyr Deelen 5- MIA 516 - 15
Spirit 3- DVO | Accountor 58 -   5
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
OVVO 4- MIA 414 - 14
Victum 4- Synergo 413 - 14
HKC 4- Fiducia 313 - 12
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Achilles 5- Sporting Trigon 416 - 14
ALO 3- Die Haghe 413 - 15
OKV 3- Aurora 215 - 12
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
EKVA 3- OKV 29 -   9
BEP 3- Atlantis 217 - 15
Rohda 4- Haarlem 210 -   9
ZKC '31 2- KVA 413 - 19
KNKV Reserve 3e klasse N (veld)
Triaz 2- Helios 29 -   8
Rohda 5- DSO 215 - 12
ZKC '31 3- Triaz 214 - 12
Helios 2- Swift 38 -   9
Sporting West 2- Ados 210 -   3
KNKV Reserve 3e klasse O (veld)
Sporting West 3- Madjoe 217 - 15
Dijkvogels 2- Gemini 222 -   1
VZOD 2- KZ Danaiden 314 - 10
Paal Centraal 2- ZKC '31 413 - 18
KNKV Reserve 3e klasse P (veld)
Madjoe 3- Atlantis 317 - 10
Velocitas 4- Refleks 521 - 12
TOP | SolarCompleet 5- SDO | Fiable 410 - 13
Valto 3- KZ Danaiden 413 - 10

Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse Q (veld)
ODO 3- Valto 416 - 12
DES 4- ODO 34 - 11
Velocitas 3- Refleks 414 - 14
Valto 4- Excelsior 56 - 11
KVS | Maritiem 5- De Meervogels 322 - 16
KNKV Reserve 3e klasse R (veld)
VEO 4- KVS | Maritiem 623 -   5
De Meervogels 4- ONDO 313 - 19
Valto 5- Fortuna | Delta Logistiek 56 - 18
Excelsior 6- Achilles 616 - 12
KNKV Reserve 3e klasse S (veld)
Victum 3- HKC 510 - 24
DOT 3- Vriendenschaar 313 - 11
PSV | lifovragen.nl 2- Rust Roest 4
SDO 3- NKV 212 -   9
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
ADO 2- Albatros 419 -   9
NIO 2- KCR 59 - 11
OZC 2- DVS '69 210 - 11
Conventus 2- Vriendenschaar 415 - 11
KNKV Reserve 3e klasse U (veld)
Vriendenschaar 2- Erasmus 217 - 10
Korbatjo 2- Merwede | Multiplaat 48 - 12
Fortis 3- Atlas 222 - 12
TOGO 2- ACKC 217 - 21
KNKV Reserve 3e klasse V (veld)
ONDO 3- TOP 410 - 21
ADO 3- Juliana 315 -   9

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017