Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 7 september 2020 t/m zondag 13 september 2020

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 398 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

Ereklasse A (veld)
Fortuna | Delta Logistiek 1- LDODK | Rinsma Fashion 117 - 16
AW.DTV 1- Blauw-Wit 115 - 19
DeetosSnel 1- Fortuna | Delta Logistiek 117 - 28
Blauw-Wit 1- DOS '46 117 - 17

Antilopen Banner
Ereklasse B (veld)
PKC | SWKGroep 1- KCC | CK Kozijnen 129 - 19
TOP | SolarCompleet 1- KZ | Thermo4U 117 - 16
TOP 1- DVO | Accountor 111 - 21
Hoofdklasse A (veld)
Heerenveen 1- SKF 117 - 11
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 1- SCO | Motip Dupli 120 - 19
Wageningen 1- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 124 - 23
DSC 1- Oost-Arnhem 116 - 13
Hoofdklasse B (veld)
De Meervogels 1- Rohda 122 -   9
Sporting Delta 1- Avanti | Post Makelaardij 18 - 18
Groen Geel | IJskoud de Beste 1- Tempo 111 - 11
Swift 1- Fiks 117 - 21
Overgangsklasse A (veld)
Drachten | van der Wiel 1- Nic. 116 - 21
De Meeuwen 1- OWK 118 - 15
Ritola 1- AVO 116 - 11
NKC '51 1- ASVD | PV Systems 119 - 13
Overgangsklasse B (veld)
DOS Kampen | Veltman 1- BEP 14 - 14
Dindoa 1- Tweemaal Zes 119 - 18
Unitas | Perspectief 1- Sparta 127 - 12
Antilopen | Lancyr Deelen 1- Wit-Blauw | Green Organics 118 - 21
Overgangsklasse C (veld)
GKV | Enomics 1- OVVO 116 -   9
VEO 1- Nieuwerkerk 18 - 29
Velocitas 1- Pernix 114 - 20
KVA 1- KVS | Maritiem 111 - 19
Overgangsklasse D (veld)
Excelsior 1- ONDO 120 - 18
DOS 1- Vriendenschaar 118 - 11
Oranje Wit 1- HKC 117 - 20
Valto 1- SDO | Fiable 113 - 23
Dames Hoofdklasse (veld)
Stormvogels 1- Heumen 120 -   8
Oranje Wit 1- De Horst 119 -   5
Klimroos 1- DAW Schaijk 113 -   7
VIOS 1- De Merels 110 - 18
Dames Overgangsklasse A (veld)
Odisco 1- BMC 18 -   9
Arcades 1- SVOC '01 / United 13 - 11
Corridor 1- Odio 15 -   8
Dames Overgangsklasse B (veld)
Noviomagum 1- Flamingo's 13 -   3
DSV 1- Oxalis 17 - 10
JES 1- MKV 16 - 16
DAKOS 1- Diosa 116 -   8
KNKV 1e klasse A (veld)
Amicitia 1- Wez Handich / Dow 123 - 19
Rigtersbleek 1- OKO | Bies 115 - 17
Juventa 1- Apeldoorn 113 - 11
KNKV 1e klasse B (veld)
Spirit 1- MIA 123 - 15
De Wâlden 1- ODIK 112 - 20
Vlug & Vaardig / Quick '21 1- De Parabool 116 - 22
CSL 1- De Hoeve 119 - 15
KNKV 1e klasse C (veld)
Nova 1- Synergo 119 - 18
Victum 1- Rust Roest 120 - 11
Telstar | Schoonderbeek 1- VIKO 111 -   9
Movado 1- Noviomagum 122 - 18
KNKV 1e klasse D (veld)
KIOS 1- Roda 117 - 12
Sporting Trigon 1- Phoenix 113 - 13
Swift 1- ALO 120 - 17
Apollo 1- ZKV 112 - 15
KNKV 1e klasse E (veld)
ONDO 1- KOAG 114 - 18
Achilles 1- RWA 116 - 15
Die Haghe 1- HKV/Ons Eibernest 116 - 14
Maassluis 1- Refleks 114 - 22
KNKV 1e klasse F (veld)
Juliana 1- Albatros 113 - 13
Korbis 1- Kinderdijk 110 - 22
DVS '69 1- KCR 119 - 22
Fortis 1- Merwede | Multiplaat 114 - 15

Alles voor je sport!
Dames 1e klasse A (veld)
Roka 1- Des 110 - 19
Fortuna '74 1- Vessem / Winty 114 -   2
Korloo 1- Lottum 18 -   3
Dames 1e klasse B (veld)
KVS ’17 1- Rietvogels 17 - 15
SVO 1- Eendracht 112 -   6
SCMH 1- Tuldania 117 -   8
Dames 1e klasse C (veld)
Eyckelkorf 1- Klick '15 17 - 10
Springfield 1- Midako 16 -   9
Flash 1- Tovido 110 -   2
KNKV 2e klasse A (veld)
Kinea 1- Club Brothers 120 - 19
Harich 1- De Granaet 112 - 21
Club Brothers 1- De Waterpoort 122 - 20
ZKC '19 1- Hoogkerk | Schelwald Optiek 116 - 16
KNKV 2e klasse B (veld)
ROG 1- Udiros 114 - 13
Emmeloord 1- DWA / Argo 121 - 11
DTG 1- Rodenburg 116 - 15
Noordenveld 1- Oerterp / VKC | AROB antennebouw 126 - 21
KNKV 2e klasse C (veld)
Devinco 1- DOS-WK 111 - 14
Thrianta 1- HHV 121 - 28
KVZ 1- VZK / Donkerbroek 125 -   9
EKC Nääs 1- Zwart Wit 116 - 13
KNKV 2e klasse D (veld)
Elburg 1- Rood-Wit 116 - 17
Sparta 1- Woudenberg 115 - 24
DWS 1- Revival 113 - 15
Exakwa 1- Regio '72 117 - 19
KNKV 2e klasse E (veld)
Fortissimo 1- Duko 113 - 13
Animo 1- Keizer Karel 116 -   5
Viking 1- Rheko 112 - 14
Tiel '72 1- Kesteren 117 - 11

Korfbal Deals
KNKV 2e klasse F (veld)
Rapid 1- EKVA 122 -   9
Haarlem 1- Fiducia 119 - 19
Atlantis 1- Furore 117 - 13
OKV 1- ZKC '31 17 - 24
KNKV 2e klasse G (veld)
Weidevogels 1- KZ Danaiden 117 - 15
Luno 1- ODO 112 - 11
Dunas 1- Vitesse 110 - 28
DES 1- GKV 127 - 15
KNKV 2e klasse H (veld)
ACKC 1- Vriendenschaar 114 - 10
Erasmus 1- TOGO 116 - 12
Atlas 1- Korbatjo 124 - 23
Tjoba 1- Keep-Fit '70 119 - 13
KNKV 2e klasse I (veld)
Tilburg 1- Reeuwijk 122 - 20
IJsselvogels 1- DOT 117 - 12
Twist 1- DKB 118 - 12
WION 1- SDO 123 - 22
KNKV 3e klasse A (veld)
TFS 1- WSS 118 - 19
Roreko 1- Leeuwarden 115 - 10
Flamingo's 1- Roreko 126 - 13
Sparta 1- TFS 121 -   9
KNKV 3e klasse B (veld)
It Fean / Boelenslaan 1- Pallas '08 19 - 13
DTS 1- Joure 111 - 10
Lintjo 1- Spannum 121 - 10
DTL 1- Invicta / Frigro 19 - 12
KNKV 3e klasse C (veld)
Reehorst '45 1- Zwaluwen 120 -   5
Oranje Zwart 1- Elko 130 - 13
HKC 1- Achilles 116 -   9
EKCA | CIBOD 1- TOP 120 -   8
KNKV 3e klasse D (veld)
De Eemvogels 1- Oranje Nassau 111 - 10
RDZ 1- Sporting West 111 - 18
Hellas '63 1- Vlug & Vaardig / KCN 124 - 11

Team TV
KNKV 3e klasse E (veld)
Ados 1- Zaandam Zuid 17 - 12
DTS 1- Helios 112 - 14
De Vinken 1- HBC 124 - 13
DSO 1- Badhoevedorp 115 -   8
KNKV 3e klasse F (veld)
Gemini 1- Paal Centraal 111 - 15
Madjoe 1- VZOD 111 - 11
ESDO 1- Dijkvogels 114 - 13
KNKV 3e klasse G (veld)
Thor 1- Conventus 110 - 14
Sperwers 1- ADO 113 - 25
Triade 1- OZC 116 - 13
Nexus 1- NIO 112 - 12
KNKV 3e klasse H (veld)
Ventura Sport 1- DSO 114 - 16
KVK 1- Luctor 116 -   7
KNKV 3e klasse I (veld)
OEC 1- Ready '60 18 - 13
Attila 1- PSV | lifovragen.nl 114 - 13
NKV 1- SkunK 123 - 20
HKC 1- Midlandia 115 - 12
KNKV 4e klasse A (veld)
Vitesse 1- De Pein 17 - 18
Zunobri 1- Vitesse 118 - 19
Veenwouden 1- WIK '34 110 -   9
Stadskanaal '74 1- WWC 115 - 25
KNKV 4e klasse B (veld)
Westergo 1- Lemmer 110 -   6
SDO 1- EKC 2000 117 - 10
Noveas 1- KIOS '45 111 -   9
KNKV 4e klasse C (veld)
DLKV 1- Olympus '58 123 -   9
Wiko 1- Olympia '22 14 - 20
SEV 1- Mélynas 115 - 10
Ons Clubje 1- Rivalen 114 - 10
KNKV 4e klasse D (veld)
SKV 1- Thor 112 - 14
Wolderwijd 1- Arena 117 - 14
Koveni 1- KCD 110 - 17
Hebbes 1- De Corvers 116 - 16
KNKV 4e klasse E (veld)
Purmer 1- Nikantes 115 - 11
Triaz 1- Fluks 13 - 14
DKV 1- Olympia 19 - 10
KNKV 4e klasse F (veld)
Focus 1- Oranje Zwart | De Hoekse 19 -   5
Terda 1- Zaamslag 18 - 10
Seolto 1- 't Capproen 117 - 10
ZKV 1- Volharding / Emergo 110 -   9
KNKV 4e klasse G (veld)
Maastricht 1- De Voltreffers 114 - 10
De Hazenkamp 1- OJC '98 16 - 13
Klimop 1- SGV 110 - 11
KVS ’17 1- Melmac 115 - 13
Reserve Ereklasse A (veld)
Fortuna | Delta Logistiek 2- LDODK | Rinsma Fashion 215 - 15
DeetosSnel 2- Fortuna | Delta Logistiek 212 - 13
LDODK | Rinsma Fashion 2- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 218 - 14
Blauw-Wit 2- DOS '46 216 - 14
Reserve Ereklasse B (veld)
PKC | SWKGroep 2- KCC | CK Kozijnen 219 - 13
TOP | SolarCompleet 2- KZ | Thermo4U 215 - 16
TOP 2- DVO | Accountor 211 - 21
Reserve Hoofdklasse A (veld)
GKV | Enomics 2- OVVO 216 - 18
Unitas | Perspectief 2- Nieuwerkerk 218 - 20
DSC 3- BEP 219 - 12
PKC | SWKGroep 3- KVS | Maritiem 218 - 16
Reserve Hoofdklasse B (veld)
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 3- AW.DTV 214 - 14
Sporting Delta 2- Avanti | Post Makelaardij 217 - 21
DSC 2- Fiks 218 - 14
Groen Geel | IJskoud de Beste 2- SKF 217 - 15

advertentie Lancyr Deelen
Reserve Overgangsklasse A (veld)
Drachten | van der Wiel 2- Nic. 214 - 15
De Meeuwen 2- DOS '46 316 - 23
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 2- SCO | Motip Dupli 222 - 13
LDODK | Rinsma Fashion 3- Blauw-Wit 419 - 20
Reserve Overgangsklasse B (veld)
SKF 3- Unitas | Perspectief 318 - 17
Wageningen 2- DVO | Accountor 316 - 11
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 4- Oost-Arnhem 219 - 18
Nic. 3- Sparta 212 - 29
Reserve Overgangsklasse C (veld)
KVS | Maritiem 3- TOP | SolarCompleet 317 - 10
De Meervogels 2- Rohda 213 -   7
OVVO 3- Pernix 215 - 15
Blauw-Wit 3- Tempo 223 - 12
Reserve Overgangsklasse D (veld)
KCC | CK Kozijnen 3- Nieuwerkerk 320 - 15
Oranje Wit 2- KCR 218 - 11
Valto 2- SDO | Fiable 216 - 12
Fortuna | Delta Logistiek 3- DeetosSnel 316 - 21
Dames Reserve Hoofdklasse (veld)
Stormvogels 2- Rosolo 311 -   5
Klimroos 2- Prinses Irene 211 -   9
De Peelkorf 2- Oxalis 219 -   7
DAKOS 2- De Merels 24 - 14
Dames Reserve Overgangsklasse (veld)
SCMH 2- Altior 38 -   6
Klimroos 3- Bladella 27 -   9
Eyckelkorf 2- De Merels 37 - 12
Rooi 2- De Horst 212 -   7
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
SCO | Motip Dupli 3- AW.DTV 313 -   6
KIOS 2- AVO 323 - 17
Heerenveen 2- KZ | Thermo4U 319 - 18
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 3- Groen Geel | IJskoud de Beste 318 - 19
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
ROG 2- OWK 24 - 12
De Wâlden 2- Drachten | van der Wiel 311 - 12
Ritola 2- AVO 221 - 26
Amicitia 2- De Parabool 215 - 10
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
Victum 2- Dindoa 314 - 13
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 5- Noviomagum 219 -   9
NKC '51 2- ASVD | PV Systems 220 - 10
DVO | Accountor 4- Wageningen 323 - 11
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
DOS 2- ODIK 218 - 13
Dindoa 2- Tweemaal Zes 214 - 17
Spirit 2- MIA 212 - 13
Antilopen | Lancyr Deelen 2- Wit-Blauw | Green Organics 216 - 19
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
KIOS 2- Roda 27 - 11
VEO 2- TOP | SolarCompleet 418 - 15
KVA 2- KZ | Thermo4U 419 - 18
Tempo 3- ZKV 212 - 15
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
Achilles 2- RWA 210 - 16
Die Haghe 2- HKV/Ons Eibernest 215 -   9
DES 2- KOAG 214 - 11
Maassluis 2- KZ Danaiden 216 - 10
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
KCC | CK Kozijnen 4- VEO 326 - 15
Excelsior 2- Vitesse 216 - 10
Avanti | Post Makelaardij 3- HKC 213 - 13
Albatros 3- Achilles 38 - 10
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
PKC | SWKGroep 4- Albatros 211 - 19
Fortis 2- Merwede | Multiplaat 210 - 13
Swift 2- Kinderdijk 215 - 17
Oranje Wit 3- TOP 311 - 20
Dames Reserve 1e klasse A (veld)
Corridor 2- Odio 212 -   6
VIOS 2- SVOC '01 / United 212 -   7
Avanti / Celeritas 2- Astrantia / Ona 29 -   5
Dames Reserve 1e klasse B (veld)
SVO 2- Be Quick 46 - 12
SCMH 3- Heumen 24 - 11

Team TV
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
Hoogkerk | Schelwald Optiek 3- ZKC '19 214 - 20
Ritola 3- Hoogkerk | Schelwald Optiek 320 - 15
Juventa 2- Apeldoorn 214 -   9
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
ROG 3- Pallas '08 211 - 14
CSL 2- De Hoeve 215 - 11
Vlug & Vaardig / Quick '21 2- De Parabool 311 -   5
De Wâlden 3- Invicta / Frigro 221 -   7
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
Heerenveen 3- Hoogkerk | Schelwald Optiek 219 -   9
Flamingo's 2- CSL 323 - 10
Harich 2- De Granaet 27 - 26
De Wâlden 4- Drachten | van der Wiel 416 - 13
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
Dindoa 4- Sparta 316 - 16
DOS Kampen | Veltman 3- Wageningen 414 - 12
KVZ 2- Wit-Blauw | Green Organics 317 -   9
HKC 2- Amicitia 311 - 20
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
Tiel '72 2- Rust Roest 210 - 12
Telstar | Schoonderbeek 2- VIKO 211 - 12
Nova 2- Synergo 222 - 18
Movado 2- Noviomagum 317 - 11
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
ODIK 4- Rood-Wit 218 - 10
DOS Kampen | Veltman 2- Wageningen 514 - 15
Sparta 2- Dindoa 520 - 13
Exakwa 2- Regio '72 218 - 14
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
Groen Geel | IJskoud de Beste 4- HKV/Ons Eibernest 315 - 14
HKV/Ons Eibernest 3- Rohda 311 -   9
KVA 3- Groen Geel | IJskoud de Beste 417 - 14
De Vinken 2- Sporting Trigon 311 - 16
KZ | Thermo4U 5- Fiks 314 - 14
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Sporting Trigon 2- Phoenix 226 - 11
Swift 2- ALO 212 - 10
Apollo 2- ZKV 310 - 18
Weidevogels 3- Die Haghe 312 -   8

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Weidevogels 4- Excelsior 310 - 25
Fortuna | Delta Logistiek 4- Avanti | Post Makelaardij 49 - 10
Phoenix 3- Refleks 212 - 15
ONDO 2- Achilles 49 - 25
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
Rapid 2- EKVA 211 -   8
IJsselvogels 2- Luno 320 -   5
Velocitas 2- Fiducia 215 - 10
Pernix 4- Reeuwijk 216 - 15
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
Weidevogels 2- Excelsior 413 - 17
Dunas 2- Refleks 315 - 12
DES 3- GKV 29 - 22
Luno 2- ODO 213 - 13
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
Wageningen 6- De Meeuwen 322 - 12
Antilopen | Lancyr Deelen 3- SDO | Fiable 316 - 10
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 6- Pernix 313 - 12
HKC 2- ODIK 311 -   9
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
SDO 2- DSC 416 - 12
Twist 2- DKB 215 - 16
Tilburg 2- Rust Roest 314 - 14
WION 2- SDO 210 - 13
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
Sporting Delta 3- DSO 217 -   8
Tjoba 2- RWA 321 - 10
Tilburg 3- WION 315 - 12
KCR 4- DeetosSnel 423 - 11
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
GKV | Enomics 3- KCR 321 - 12
HKC 3- ONDO 2
Tjoba 3- Oranje Wit 419 - 13
RWA 5- Vriendenschaar 213 - 25
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
Korbis 2- KCC | CK Kozijnen 513 - 14
Juliana 2- KVS | Maritiem 414 - 23
Tempo 4- KOAG 322 - 11
RWA 4- IJsselvogels 316 - 15

Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
OWK 3- LDODK | Rinsma Fashion 514 - 16
Apeldoorn 4- SIOS 218 - 13
OKO | Bies 2- WSS 329 -   9
Kinea 2- Club Brothers 223 - 12
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
KIOS 3- Leeuwarden 214 - 10
TFS 2- WSS 218 -   9
Apeldoorn 3- Dow / Wez Handich 311 - 13
Sparta 2- TFS 217 - 15
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
DTG 2- Rodenburg 217 - 14
Noordenveld 2- Oerterp / VKC | AROB antennebouw 219 - 16
Emmeloord 2- DWA / Argo 216 -   5
LDODK | Rinsma Fashion 4- Udiros 216 - 14
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
It Fean / Boelenslaan 2- De Wâlden 522 -   8
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 4- Invicta / Frigro 314 - 10
DTS 2- Flamingo's 39 - 12
Vlug & Vaardig / Quick '21 3- De Parabool 46 - 11
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
Devinco 2- DOS-WK 224 - 11
Thrianta 2- HHV 211 - 16
Rigtersbleek 2- NKC '51 315 - 13
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Dindoa 6- ASVD | PV Systems 316 - 20
ZKC '19 3- Unitas | Perspectief 412 - 16
Harich 3- De Meeuwen 415 - 10
Oranje Zwart 3- SCO | Motip Dupli 417 - 10
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
SKF 4- Tiel '72 315 - 10
Animo 2- Oost-Arnhem 313 - 13
Viking 2- Rheko 211 - 10
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
HKC 3- Achilles 229 -   6
Reehorst '45 2- Zwaluwen 220 - 17
Oranje Zwart 2- Oost-Arnhem 428 - 12
EKCA | CIBOD 2- TOP 212 - 15
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
SKF 5- Antilopen | Lancyr Deelen 412 - 10
Elburg 2- MIA 319 - 13
DWS 2- Revival 216 -   4
Wageningen 7- Woudenberg 213 - 19
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
MIA 5- Spirit 314 - 12
Tweemaal Zes 3- Huizen 213 - 11
Synergo 3- HKC 36 - 18
DVO | Accountor 5- Antilopen | Lancyr Deelen 511 -   9
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
MIA 4- HKC 417 -   4
DOS 3- Victum 412 - 12
Synergo 4- Animo 317 - 14
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Die Haghe 4- HKV/Ons Eibernest 411 -   5
Sporting Trigon 4- OKV 317 -   8
Aurora 2- Achilles 514 - 25
Furore 2- ALO 311 - 13
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
KVA 4- EKVA 321 - 13
OKV 2- ZKC '31 211 - 11
Atlantis 2- Rohda 414 -   4
Haarlem 2- BEP 39 - 10
KNKV Reserve 3e klasse N (veld)
Swift 3- ZKC '31 319 - 14
DSO 2- Sporting West 213 -   8
KNKV Reserve 3e klasse O (veld)
KZ Danaiden 3- Sporting West 39 - 14
Madjoe 2- VZOD 215 -   9
ZKC '31 4- Dijkvogels 214 -   9
Gemini 2- Paal Centraal 26 - 12
KNKV Reserve 3e klasse P (veld)
Atlantis 3- Velocitas 414 - 15
Refleks 5- Madjoe 35 -   7
KZ Danaiden 4- TOP | SolarCompleet 513 - 13
SDO | Fiable 4- Valto 39 - 17

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 3e klasse Q (veld)
Excelsior 5- DES 410 - 10
Refleks 4- KVS | Maritiem 56 -   9
KNKV Reserve 3e klasse R (veld)
Achilles 6- VEO 411 - 22
Fortuna | Delta Logistiek 5- De Meervogels 416 - 15
ONDO 3- Valto 511 - 11
KVS | Maritiem 6- Excelsior 616 - 10
KNKV Reserve 3e klasse S (veld)
NKV 2- Victum 310 - 24
Vriendenschaar 3- PSV | lifovragen.nl 211 - 15
Rust Roest 4- DOT 3
HKC 5- SDO 316 -   5
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
Albatros 4- Conventus 220 -   9
Vriendenschaar 4- ADO 218 - 26
DVS '69 2- NIO 218 - 13
KCR 5- OZC 213 - 11
KNKV Reserve 3e klasse U (veld)
Erasmus 2- TOGO 212 - 11
ACKC 2- Vriendenschaar 27 - 16
Atlas 2- Korbatjo 213 - 11
Merwede | Multiplaat 4- Fortis 318 - 12
KNKV Reserve 3e klasse V (veld)
Juliana 3- Fortis 411 -   7
Swift 3- ADO 313 - 14
Seolto 2- ONDO 313 -   9
TOP 4- Oranje Wit 517 - 12
KNKV Reserve 3e klasse W (veld)
Maassluis 3- WION 414 - 18
KOAG 4- KCC | CK Kozijnen 618 -   8
Twist 4- Vitesse 38 - 13
Dijkvogels 3- Nieuwerkerk 414 - 15
KNKV Reserve 3e klasse X (veld)
Twist 3- IJsselvogels 412 -   9
Korbis 3- PKC | SWKGroep 518 - 10
Ventura Sport 2- Merwede | Multiplaat 310 - 11
KNKV Reserve 4e klasse A (veld)
Apeldoorn 5- EKC Nääs 218 - 13
KIOS 4- AVO 411 - 19
ZKC '19 4- Juventa 417 - 19
KNKV Reserve 4e klasse B (veld)
Olympia 2- De Pein 318 -   8

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017