Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 31 augustus 2020 t/m zondag 6 september 2020

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 397 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

Ereklasse A (veld)
DOS '46 1- DeetosSnel 115 - 14

advertentie Lancyr Deelen
Ereklasse B (veld)
DVO | Accountor 1- TOP | SolarCompleet 118 - 19
KZ | Thermo4U 1- PKC | SWKGroep 115 - 28
KCC | CK Kozijnen 1- TOP 19 - 11
Hoofdklasse A (veld)
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 1- Heerenveen 129 -   8
SKF 1- Wageningen 116 - 23
Oost-Arnhem 1- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 126 - 23
SCO | Motip Dupli 1- DSC 112 - 18
Hoofdklasse B (veld)
Rohda 1- Groen Geel | IJskoud de Beste 114 - 19
Tempo 1- De Meervogels 117 - 18
Fiks 1- Sporting Delta 119 - 13
Avanti | Post Makelaardij 1- Swift 121 - 19
Overgangsklasse A (veld)
ASVD | PV Systems 1- De Meeuwen 112 - 23
OWK 1- NKC '51 120 - 21
AVO 1- Drachten | van der Wiel 17 - 17
Nic. 1- Ritola 117 - 14
Overgangsklasse B (veld)
BEP 1- Unitas | Perspectief 116 - 20
Sparta 1- DOS Kampen | Veltman 114 - 19
Tweemaal Zes 1- Antilopen | Lancyr Deelen 119 - 16
Overgangsklasse C (veld)
Pernix 1- VEO 112 - 15
Nieuwerkerk 1- Velocitas 125 -   9
KVS | Maritiem 1- GKV | Enomics 121 - 17
OVVO 1- KVA 112 - 11
Overgangsklasse D (veld)
SDO | Fiable 1- Oranje Wit 117 -   4
HKC 1- Valto 123 - 15
Vriendenschaar 1- Excelsior 113 - 12
ONDO 1- DOS 114 - 15
KNKV 1e klasse A (veld)
Apeldoorn 1- AKC 116 - 24
KIOS 1- Juventa 120 - 15
OKO | Bies 1- Amicitia 114 - 18
Wez Handich / Dow 1- Rigtersbleek 119 - 14

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 1e klasse B (veld)
De Parabool 1- CSL 113 - 18
ODIK 1- Spirit 114 - 15
MIA 1- De Wâlden 119 - 10
De Hoeve 1- Vlug & Vaardig / Quick '21 113 - 22
KNKV 1e klasse C (veld)
VIKO 1- Nova 114 - 12
Synergo 1- Telstar | Schoonderbeek 121 - 20
Rust Roest 1- Movado 113 - 16
Noviomagum 1- Victum 117 - 17
KNKV 1e klasse D (veld)
Roda 1- Sporting Trigon 112 - 14
ALO 1- Apollo 118 - 14
ZKV 1- Swift 121 - 14
Phoenix 1- KIOS 116 - 15
KNKV 1e klasse E (veld)
KOAG 1- Die Haghe 121 - 14
RWA 1- Maassluis 121 - 19
HKV/Ons Eibernest 1- ONDO 118 - 22
Refleks 1- Achilles 112 - 18
KNKV 1e klasse F (veld)
Merwede | Multiplaat 1- Korbis 132 -   8
Kinderdijk 1- Fortis 115 - 15
Albatros 1- DVS '69 128 - 13
KCR 1- Juliana 120 - 17
KNKV 2e klasse A (veld)
De Granaet 1- ZKC '19 116 - 21
De Waterpoort 1- SIOS 112 - 20
Hoogkerk | Schelwald Optiek 1- Harich 122 - 12
KNKV 2e klasse B (veld)
Rodenburg 1- ROG 117 - 10
DWA / Argo 1- Noordenveld 19 - 19
Udiros 1- DTG 118 -   7
Oerterp / VKC | AROB antennebouw 1- Emmeloord 119 -   9
KNKV 2e klasse C (veld)
DOS-WK 1- KVZ 117 - 18
HHV 1- EKC Nääs 122 - 20
VZK / Donkerbroek 1- Devinco 119 - 13
Zwart Wit 1- Thrianta 116 - 17

Antilopen Banner
KNKV 2e klasse D (veld)
Woudenberg 1- Elburg 114 - 12
Revival 1- Exakwa 119 - 16
Rood-Wit 1- Sparta 116 - 23
Regio '72 1- DWS 115 - 11
KNKV 2e klasse E (veld)
Duko 1- Animo 111 -   8
Kesteren 1- Viking 118 - 21
Keizer Karel 1- Fortissimo 113 - 17
Rheko 1- Tiel '72 18 - 19
KNKV 2e klasse F (veld)
Fiducia 1- OKV 119 - 15
ZKC '31 1- Haarlem 112 - 16
EKVA 1- Atlantis 112 - 26
Furore 1- Rapid 110 - 17
KNKV 2e klasse G (veld)
KZ Danaiden 1- Luno 116 - 12
GKV 1- Dunas 119 - 14
Vitesse 1- DES 120 - 11
ODO 1- Weidevogels 17 - 24
KNKV 2e klasse H (veld)
Korbatjo 1- ACKC 113 -   9
Vriendenschaar 1- Atlas 119 - 17
TOGO 1- Tjoba 113 -   9
Keep-Fit '70 1- Erasmus 18 - 15
KNKV 2e klasse I (veld)
SDO 1- IJsselvogels 19 - 14
DKB 1- Tilburg 115 - 30
Reeuwijk 1- Twist 114 - 16
DOT 1- WION 121 - 15
KNKV 3e klasse A (veld)
Olympia 1- Sparta 111 - 16
KNKV 3e klasse B (veld)
Pallas '08 1- DTL 121 - 14
Invicta / Frigro 1- It Fean / Boelenslaan 117 -   9
Spannum 1- DTS 110 - 21
Joure 1- Lintjo 112 - 10
KNKV 3e klasse C (veld)
Zwaluwen 1- HKC 19 - 13
Elko 1- EKCA | CIBOD 15 -   9
TOP 1- Oranje Zwart 17 - 23
Achilles 1- Reehorst '45 115 - 22
KNKV 3e klasse D (veld)
Oranje Nassau 1- Hellas '63 110 - 13
Sporting West 1- DKV Victoria 114 - 11
Vlug & Vaardig / KCN 1- De Eemvogels 12 - 11
Huizen 1- RDZ 112 - 11
KNKV 3e klasse E (veld)
Zaandam Zuid 1- DTS 110 - 20
Badhoevedorp 1- De Vinken 19 - 14
Helios 1- Ados 111 -   8
HBC 1- DSO 18 - 21
KNKV 3e klasse F (veld)
Paal Centraal 1- Oosterkwartier 111 - 18
Dijkvogels 1- Madjoe 113 - 14
VZOD 1- ESDO 115 -   9
Aurora 1- Gemini 115 - 11
KNKV 3e klasse G (veld)
OZC 1- Thor 19 - 12
ADO 1- Nexus 113 -   9
NIO 1- Sperwers 116 - 12
Conventus 1- Triade 127 - 14
KNKV 3e klasse H (veld)
Scheldevogels 1- Good Luck 114 - 10
Stormvogels 1- Blauw Wit 115 - 12
Luctor 1- Ventura Sport 111 - 14
DSO 1- KVK 112 - 11
KNKV 3e klasse I (veld)
Ready '60 1- HKC 113 - 16
SkunK 1- Attila 18 - 16
PSV | lifovragen.nl 1- NKV 115 - 10
Midlandia 1- OEC 120 - 10
KNKV 4e klasse A (veld)
WWC 1- Veenwouden 121 - 10
WIK '34 1- Stadskanaal '74 112 -   9
SDO 1- Zunobri 118 - 10

Alles voor je sport!
KNKV 4e klasse B (veld)
EKC 2000 1- Westergo 110 - 19
Lemmer 1- SDO 16 - 15
KIOS '45 1- Blauw Zwart 118 - 10
KNKV 4e klasse C (veld)
Rivalen 1- SEV 110 - 11
Mélynas 1- Ons Clubje 113 - 12
Olympus '58 1- Wiko 110 - 12
Olympia '22 1- DLKV 112 - 16
KNKV 4e klasse D (veld)
KCD 1- SKV 112 -   9
De Corvers 1- Wolderwijd 120 - 18
Thor 1- Koveni 114 - 10
Arena 1- Hebbes 112 -   8
KNKV 4e klasse E (veld)
Fluks 1- DKV 116 - 15
Nikantes 1- Stormvogels 15 -   8
Olympia 1- Triaz 112 - 10
KNKV 4e klasse F (veld)
Volharding / Emergo 1- Terda 115 -   5
't Capproen 1- Focus 115 -   8
Oranje Zwart | De Hoekse 1- Seolto 113 - 13
Zaamslag 1- ZKV 113 -   9
KNKV 4e klasse G (veld)
Melmac 1- De Hazenkamp 114 - 10
De Voltreffers 1- Klimop 111 -   8
OJC '98 1- KVS ’17 115 -   5
SGV 1- Maastricht 111 - 10
Reserve Ereklasse A (veld)
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 2- Blauw-Wit 222 - 16
DOS '46 2- DeetosSnel 226 - 20
Reserve Ereklasse B (veld)
DVO | Accountor 2- TOP | SolarCompleet 225 - 17
KZ | Thermo4U 2- PKC | SWKGroep 215 - 15
KCC | CK Kozijnen 2- TOP 215 -   9

Korfbal Deals
Reserve Hoofdklasse A (veld)
KVS | Maritiem 2- GKV | Enomics 219 - 11
BEP 2- Unitas | Perspectief 213 - 15
Nieuwerkerk 2- DSC 316 - 11
OVVO 2- PKC | SWKGroep 319 - 17
Reserve Hoofdklasse B (veld)
AW.DTV 2- Groen Geel | IJskoud de Beste 213 - 15
SKF 2- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 317 - 25
Fiks 2- Sporting Delta 220 - 19
Avanti | Post Makelaardij 2- DSC 213 - 15
Reserve Overgangsklasse A (veld)
DOS '46 3- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 217 - 13
Nic. 2- LDODK | Rinsma Fashion 313 - 22
SCO | Motip Dupli 2- De Meeuwen 211 - 11
Blauw-Wit 4- Drachten | van der Wiel 222 - 14
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Unitas | Perspectief 3- Wageningen 214 - 24
Sparta 2- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 419 - 15
Oost-Arnhem 2- Nic. 314 -   9
DVO | Accountor 3- SKF 317 - 22
Reserve Overgangsklasse C (veld)
Pernix 2- KVS | Maritiem 310 - 12
Tempo 2- De Meervogels 214 -   9
Rohda 2- Blauw-Wit 314 - 23
TOP | SolarCompleet 3- OVVO 39 - 17
Reserve Overgangsklasse D (veld)
Nieuwerkerk 3- Fortuna | Delta Logistiek 321 - 14
SDO | Fiable 2- Oranje Wit 214 - 13
KCR 2- Valto 212 - 18
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
KZ | Thermo4U 3- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 322 - 15
Groen Geel | IJskoud de Beste 3- Heerenveen 214 - 14
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
Drachten | van der Wiel 3- ROG 220 - 19
De Parabool 2- Ritola 221 - 20
AVO 2- Amicitia 219 - 16
OWK 2- De Wâlden 29 - 14

Team TV
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
Dindoa 3- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 515 - 18
ASVD | PV Systems 2- DVO | Accountor 411 - 15
Noviomagum 2- Victum 222 - 16
Wageningen 3- NKC '51 215 - 17
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
ODIK 2- Spirit 27 -   8
Tweemaal Zes 2- Antilopen | Lancyr Deelen 210 - 11
MIA 2- DOS 215 - 13
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
KZ | Thermo4U 4- KIOS 221 - 11
ZKV 2- VEO 218 - 13
Roda 2- KVA 210 - 27
TOP | SolarCompleet 4- Tempo 321 - 13
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
RWA 2- Maassluis 212 - 11
HKV/Ons Eibernest 2- DES 211 - 12
KZ Danaiden 2- Achilles 218 - 15
KOAG 2- Die Haghe 212 - 17
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
VEO 3- Avanti | Post Makelaardij 318 - 19
Achilles 3- Excelsior 29 - 24
HKC 2- KCC | CK Kozijnen 416 - 10
Vitesse 2- Albatros 322 -   9
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
TOP 3- PKC | SWKGroep 414 -   9
Merwede | Multiplaat 2- Swift 223 - 16
Kinderdijk 2- Fortis 220 - 14
Albatros 2- Oranje Wit 323 - 11
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
Apeldoorn 2- AKC 213 - 17
Nic. 4- Juventa 227 - 10
Wez Handich / Dow 2- Ritola 312 - 17
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
De Parabool 3- CSL 26 - 21
Pallas '08 2- De Wâlden 311 -   8
De Hoeve 2- Vlug & Vaardig / Quick '21 27 -   8
Invicta / Frigro 2- ROG 39 - 12
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
De Granaet 2- Heerenveen 314 - 12
CSL 3- De Wâlden 47 - 25
Hoogkerk | Schelwald Optiek 2- Harich 220 - 13
Drachten | van der Wiel 4- Flamingo's 212 - 12
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
Wit-Blauw | Green Organics 3- HKC 218 -   4
Wageningen 4- Dindoa 48 - 20
Amicitia 3- KVZ 219 - 10
Sparta 3- DOS Kampen | Veltman 317 -   9
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
Synergo 2- Telstar | Schoonderbeek 212 -   9
VIKO 2- Nova 213 - 10
Rust Roest 2- Movado 215 - 11
Noviomagum 3- Tiel '72 215 - 21
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
Regio '72 2- DOS Kampen | Veltman 213 - 20
Rood-Wit 2- Sparta 212 - 19
Dindoa 5- ODIK 411 - 13
Wageningen 5- Exakwa 219 - 12
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
Fiks 3- De Vinken 212 -   7
Rohda 3- KVA 312 - 14
Sporting Trigon 3- KZ | Thermo4U 512 - 11
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
ZKV 3- Swift 28 - 14
ALO 2- Apollo 28 - 14
Phoenix 2- Weidevogels 314 - 22
Die Haghe 3- Sporting Trigon 25 - 23
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Refleks 2- Weidevogels 424 - 11
Achilles 4- Fortuna | Delta Logistiek 420 -   8
Excelsior 3- Phoenix 315 - 15
Avanti | Post Makelaardij 4- ONDO 211 - 10
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
Luno 3- Velocitas 213 - 13
EKVA 2- Pernix 410 - 14
Reeuwijk 2- Rapid 211 - 19
Fiducia 2- IJsselvogels 28 - 17

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
ODO 2- Weidevogels 212 - 10
Excelsior 4- Luno 216 - 13
Refleks 3- DES 311 - 12
GKV 2- Dunas 219 - 16
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
ODIK 3- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 614 - 10
SDO | Fiable 3- Wageningen 614 - 13
De Meeuwen 3- Antilopen | Lancyr Deelen 38 - 31
Pernix 3- HKC 210 -   8
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
Rust Roest 3- Twist 221 - 17
DKB 2- Tilburg 216 - 20
DOT 2- WION 216 - 13
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
RWA 3- Tilburg 313 - 18
WION 3- Tjoba 212 - 15
DSO 2- KCR 46 - 15
DeetosSnel 4- Sporting Delta 314 - 22
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
KCR 3- Tjoba 310 - 18
ONDO 2- RWA 526 - 13
Vriendenschaar 2- HKC 3
Oranje Wit 4- GKV | Enomics 318 - 22
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
KOAG 3- Korbis 28 - 17
KCC | CK Kozijnen 5- Tempo 416 - 20
IJsselvogels 3- Juliana 214 -   5
KVS | Maritiem 4- RWA 425 -   9
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
OKO | Bies 3- Sparta 213 - 18
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
Rodenburg 2- LDODK | Rinsma Fashion 49 - 10
DWA / Argo 2- Noordenveld 213 - 10
Udiros 2- DTG 215 - 11
Oerterp / VKC | AROB antennebouw 2- Emmeloord 27 - 10
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
De Parabool 4- DTS 24 - 18
Invicta / Frigro 3- It Fean / Boelenslaan 27 - 16
Flamingo's 3- Vlug & Vaardig / Quick '21 315 -   9
De Wâlden 5- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 411 - 16
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
DOS-WK 2- Rigtersbleek 213 - 18
NKC '51 3- Devinco 215 - 13
Zwart Wit 2- Thrianta 210 - 13
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
ASVD | PV Systems 3- Oranje Zwart 317 -   7
Unitas | Perspectief 4- Harich 315 - 12
De Meeuwen 4- ZKC '19 38 - 13
SCO | Motip Dupli 4- Dindoa 66 - 16
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Oost-Arnhem 3- Fortissimo 230 - 16
Tiel '72 3- Viking 214 - 14
Rheko 2- SKF 49 - 14
Arena 2- Animo 28 - 19
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
Zwaluwen 2- HKC 316 - 13
Achilles 2- Reehorst '45 23 - 22
Oost-Arnhem 4- EKCA | CIBOD 215 - 11
TOP 2- Oranje Zwart 219 - 13
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
Woudenberg 2- Elburg 213 -   9
Revival 2- SKF 511 - 24
Antilopen | Lancyr Deelen 4- DWS 214 - 17
MIA 3- Wageningen 710 - 10
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
HKC 3- MIA 522 -   3
Huizen 2- DVO | Accountor 512 -   6
Spirit 3- Synergo 310 - 11
Antilopen | Lancyr Deelen 5- Tweemaal Zes 316 -   6
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
Victum 4- MIA 418 - 14
OVVO 4- Synergo 412 -   9
Animo 3- Fiducia 315 - 12
HKC 4- DOS 37 - 12

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
EKVA 3- Atlantis 210 - 17
BEP 3- OKV 228 - 10
Rohda 4- KVA 410 - 28
ZKC '31 2- Haarlem 25 - 12
KNKV Reserve 3e klasse N (veld)
Rohda 5- Triaz 212 -   7
ZKC '31 3- DSO 26 - 12
Helios 2- Ados 29 -   6
Sporting West 2- Swift 317 - 10
KNKV Reserve 3e klasse O (veld)
Sporting West 3- Gemini 220 -   4
VZOD 2- ZKC '31 45 - 14
Dijkvogels 2- Madjoe 215 - 13
Paal Centraal 2- KZ Danaiden 36 - 10
KNKV Reserve 3e klasse P (veld)
Madjoe 3- SDO | Fiable 44 - 13
Velocitas 4- KZ Danaiden 416 -   9
TOP | SolarCompleet 5- Atlantis 324 - 13
Valto 3- Refleks 513 - 11
KNKV Reserve 3e klasse Q (veld)
DES 4- De Meervogels 39 - 21
Velocitas 3- Excelsior 58 - 14
Valto 4- Refleks 415 - 11
KVS | Maritiem 5- ODO 319 - 16
KNKV Reserve 3e klasse R (veld)
VEO 4- ONDO 318 - 15
Excelsior 6- Fortuna | Delta Logistiek 57 - 14
De Meervogels 4- KVS | Maritiem 611 - 12
Valto 5- Achilles 619 -   6
KNKV Reserve 3e klasse S (veld)
Victum 3- Vriendenschaar 314 - 14
DOT 3- HKC 59 - 20
PSV | lifovragen.nl 2- NKV 220 - 11
SDO 3- Rust Roest 4
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
ADO 2- DVS '69 29 - 10
NIO 2- Vriendenschaar 411 - 14
OZC 2- Albatros 411 - 13
Conventus 2- KCR 512 - 13

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 3e klasse U (veld)
Korbatjo 2- ACKC 210 - 11
Vriendenschaar 2- Atlas 223 - 15
Fortis 3- Erasmus 215 -   8
TOGO 2- Merwede | Multiplaat 49 - 18
KNKV Reserve 3e klasse V (veld)
ADO 3- Seolto 215 - 13
ONDO 3- Swift 314 - 11
Fortis 4- TOP 414 - 19
Oranje Wit 5- Juliana 39 - 12
KNKV Reserve 3e klasse W (veld)
WION 4- KOAG 413 - 12
KCC | CK Kozijnen 6- Maassluis 311 - 13
Nieuwerkerk 4- Twist 415 - 14
Vitesse 3- Dijkvogels 315 -   7
KNKV Reserve 3e klasse X (veld)
HKC 4- Twist 313 - 15
IJsselvogels 4- Vitesse 412 - 14
PKC | SWKGroep 5- Ventura Sport 25 - 13
Merwede | Multiplaat 3- Korbis 324 - 10
KNKV Reserve 4e klasse A (veld)
VZK / Donkerbroek 2- ZKC '19 415 -   9
KNKV Reserve 4e klasse B (veld)
De Waterpoort 2- SIOS 311 - 11
LDODK | Rinsma Fashion 6- AVO 515 -   7
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
De Parabool 5- De Pein 212 - 18
De Granaet 3- ROG 419 - 14
Joure 2- Lintjo 29 - 11
WWC 2- DTL 210 -   7
KNKV Reserve 4e klasse D (veld)
Juventa 3- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 511 - 13
Lemmer 2- SDO 210 -   6
KIOS '45 2- Blauw Zwart 22 - 13
Heerenveen 4- Westergo 210 - 15

Antilopen Banner
KNKV Reserve 4e klasse E (veld)
Rheko 3- Sparta 410 - 15
DOS '46 4- Sparta 312 -   5
Oost-Arnhem 5- Exakwa 317 - 10
KNKV Reserve 4e klasse F (veld)
KCD 2- Synergo 517 -   8
DVO | Accountor 6- Koveni 214 - 12
SGV 2- Hebbes 213 -   7
KNKV Reserve 4e klasse G (veld)
Duko 2- RDZ 213 -   7
Keizer Karel 2- EKCA | CIBOD 310 -   5
Fortissimo 3- Reehorst '45 317 - 18
KNKV Reserve 4e klasse H (veld)
Synergo 6- MIA 68 -   7
Telstar | Schoonderbeek 3- ODIK 54 -   7
DVO | Accountor 8- RDZ 312 - 11
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
Roda 4- KZ | Thermo4U 622 - 10
Furore 3- DSO 317 - 12
Sporting West 4- Purmer 29 - 10
KNKV Reserve 4e klasse J (veld)
Die Haghe 5- Fiducia 411 - 15
Madjoe 4- Tempo 515 - 11
Blauw-Wit 5- Pernix 515 - 15
KNKV Reserve 4e klasse K (veld)
Roda 3- Rapid 33 - 22
Huizen 3- Haarlem 37 - 13
Badhoevedorp 2- EKVA 414 - 21
Swift 4- KIOS 316 - 17
KNKV Reserve 4e klasse L (veld)
Fluks 2- Dijkvogels 413 -   6
VEO 5- Tempo 614 - 14
De Meervogels 5- KVS | Maritiem 78 - 10
ALO 4- Dunas 311 -   7
KNKV Reserve 4e klasse M (veld)
Weidevogels 5- ODO 411 - 10
Olympia 2- Twist 511 - 13
DES 5- Nexus 210 -   7
Nikantes 2- KCR 6
KNKV Reserve 4e klasse N (veld)
Sporting Delta 4- Nieuwerkerk 56 - 18
Kinderdijk 3- PKC | SWKGroep 710 - 14
KCR 6- Movado 411 - 18
KNKV Reserve 4e klasse O (veld)
ONDO 4- KVK 216 - 10
Keep-Fit '70 2- Good Luck 213 -   8
TOGO 3- Blauw Wit 216 -   9
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
KCR 7- ACKC 323 - 12
PSV | lifovragen.nl 3- Movado 313 - 12
Ready '60 2- Albatros 512 - 16
A-junioren Hoofdklasse A (veld)
Dalto | Klaverblad Verzekeringen A1- LDODK | Rinsma Fashion A124 - 23
Oranje Wit A1- DOS '46 A110 - 29
AVO A1- DVO | Accountor A112 - 18
Nieuwerkerk A1- Sporting Delta A18 - 16

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017