Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 30 maart 2020 t/m zondag 5 april 2020

40 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

KNKV 1e klasse A (zaal)
ZKC '19 1- OKO / Bies 1afgelast
Wez Handich / Dow 1- KIOS 1afgelast

Antilopen Banner
KNKV 2e klasse A (zaal)
SIOS 1- Rodenburg 1afgelast
KNKV 2e klasse G (zaal)
DOT 1- Movado 1afgelast
Sporting West 1- ALO 1afgelast
DKB 1- Furore 1afgelast
Phoenix 1- DKV Victoria 1afgelast
KNKV 3e klasse A (zaal)
Koru 1- Vitesse 1afgelast
Roreko 1- Olympia 1afgelast
KNKV 3e klasse E (zaal)
SDO 1- Oosterkwartier 1afgelast
NKV 1- OKV 1afgelast
KNKV 4e klasse A (zaal)
Leeuwarden 1- Korwi 1afgelast
KNKV 4e klasse C (zaal)
Olympia '22 1- DLKV 1afgelast
Ons Clubje 1- Wiko 1afgelast
KNKV 4e klasse E (zaal)
HBC 1- Zaandam Zuid 1afgelast
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
Blauw-Wit 4- Groen Geel / IJskoud de Beste 3afgelast
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
ZKC '19 2- SCO 3afgelast
AVO 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3afgelast
KZ / Thermo4U 5- AKC 2afgelast
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
Phoenix 2- Die Haghe 3afgelast
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
WSS 2- ZKC '19 3afgelast
Wez Handich / Dow 2- Hoogkerk 3afgelast
KNKV Reserve 2e klasse G (zaal)
Sporting West 2- ALO 2afgelast
Groen Geel / IJskoud de Beste 4- KZ / Thermo4U 6afgelast
Sporting Trigon 3- Fortuna / Delta Logistiek 4afgelast
HKV / Ons Eibernest 3- Refleks 3afgelast

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 2e klasse N (zaal)
DOT 2- DeetosSnel 4afgelast
HKV / Ons Eibernest 4- Tilburg 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
Apeldoorn 3- OKO / Bies 3afgelast
SIOS 2- Rodenburg 2afgelast
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
WSS 3- Olympia 2afgelast
Leeuwarden 2- OWK 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse M (zaal)
Sporting West 3- OKV 2afgelast
Groen Geel / IJskoud de Beste 5- DKV Victoria 2afgelast
Aurora 2- Furore 2afgelast
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
Phoenix 3- Die Haghe 4afgelast
Achilles 5- Refleks 4afgelast
Sporting Trigon 4- KZ Danaiden 4afgelast
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
DOT 3- Movado 2afgelast
DKB 2- Tilburg 4afgelast

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017