Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 16 maart 2020 t/m zondag 22 maart 2020

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Hoofdklasse Promotie (zaal)
Oost-Arnhem 1- KCC 1afgelast
Nieuwerkerk 1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1afgelast
Overgangsklasse A (zaal)
Nic. 1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1afgelast
NKC '51 1- Nic. 1afgelast
SKF 1- DOS Kampen / Veltman 1afgelast
Drachten / van der Wiel 1- Heerenveen 1afgelast
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1- De Hoeve 1afgelast
Overgangsklasse B (zaal)
AVO 1- Unitas / Perspectief 1afgelast
DOS 1- Amicitia 1afgelast
OWK 1- De Meeuwen 1afgelast
Wit-Blauw / Green Organics 1- ASVD | PV Systems 1afgelast
Overgangsklasse C (zaal)
Pernix 1- SDO / BlijWerkt 1afgelast
OVVO 1- Oranje Wit 1afgelast
Meervogels / Física 1- Tweemaal Zes 1afgelast
Sporting Delta 1- KCR 1afgelast
Overgangsklasse D (zaal)
Valto 1- KVS / Maritiem 1afgelast
Vriendenschaar 1- Sporting Trigon 1afgelast
GKV / Enomics 1- VEO 1afgelast
Swift 1- HKV / Ons Eibernest 1afgelast
KNKV 1e klasse A (zaal)
AKC 1- ZKC '19 1afgelast
Oerterp / VKC 1- De Waterpoort 1afgelast
AKC 1- Udiros 1afgelast
KNKV 1e klasse B (zaal)
De Parabool 1- Rigtersbleek / Cottus 1afgelast
Quick '21 / Vlug & Vaardig 1- CSL 1afgelast
De Wâlden 1- Juventa 1afgelast
Ritola 1- Apeldoorn 1afgelast
KNKV 1e klasse C (zaal)
Fiducia 1- Synergo 1afgelast
Excelsior 1- Spirit 1afgelast
Victum 1- BEP 1afgelast
ZKV 1- RWA 1afgelast
KNKV 1e klasse D (zaal)
Noviomagum 1- Dindoa 1afgelast
Achilles 1- MIA 1afgelast
Antilopen / Lancyr Deelen 1- Die Haghe 1afgelast
KVA 1- Nova 1afgelast

Team TV
KNKV 1e klasse E (zaal)
Kinderdijk 1- Fortis 1afgelast
Juliana 1- Rust Roest 1afgelast
Merwede / Multiplaat 1- DES 1afgelast
Albatros 1- KOAG 1afgelast
KNKV 1e klasse F (zaal)
Tjoba 1- ONDO 1afgelast
KIOS 1- Dubbel Zes / Futura 1afgelast
Velocitas 1- Tilburg 1afgelast
Swift 1- Roda 1afgelast
KNKV 2e klasse A (zaal)
Rodenburg 1- EKC Nääs 1afgelast
WSS 1- Kinea 1afgelast
Thrianta 1- SIOS 1afgelast
Dio 1- HHV 1afgelast
KNKV 2e klasse B (zaal)
ROG 1- De Granaet 1afgelast
Noordenveld 1- DTG 1afgelast
Oranje Zwart 1- Flamingo's 1afgelast
Harich 1- Hoogkerk 1afgelast
KNKV 2e klasse C (zaal)
Zwart Wit 1- Hellas '63 1afgelast
DOS-WK 1- Elburg 1afgelast
HKC 1- Elko 1afgelast
Rood-Wit 1- Devinco 1afgelast
KNKV 2e klasse D (zaal)
Reehorst '45 1- DWS 1afgelast
Rheko 1- Duko 1afgelast
Keizer Karel 1- KVZ 1afgelast
Kesteren 1- Sparta 1afgelast
KNKV 2e klasse E (zaal)
EKVA 1- Woudenberg 1afgelast
KZ Danaiden 1- Rapid 1afgelast
VIKO 1- ZKC '31 1afgelast
Tiel '72 1- Telstar 1afgelast
KNKV 2e klasse F (zaal)
ODO 1- Maassluis 1afgelast
Twist 1- WION 1afgelast
Paal Centraal 1- Korbis 1afgelast
Reeuwijk 1- Vitesse 1afgelast

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 2e klasse G (zaal)
DOT 1- DKV Victoria 1afgelast
Sporting West 1- Furore 1afgelast
ALO 1- DKB 1afgelast
Movado 1- Phoenix 1afgelast
KNKV 2e klasse H (zaal)
Refleks 1- Ados 1afgelast
Atlantis 1- Exakwa 1afgelast
Apollo 1- Revival 1afgelast
Viking 1- Helios 1afgelast
KNKV 2e klasse I (zaal)
Erasmus 1- Nexus 1afgelast
Vriendenschaar 1- KVK 1afgelast
ONDO 1- OZC 1afgelast
Korbatjo 1- Atlas 1afgelast
KNKV 3e klasse A (zaal)
Olympia 1- Koru 1afgelast
Roreko 1- Vitesse 1afgelast
It Fean / Boelenslaan 1- Koru 1afgelast
VZK / Donkerbroek 1- Roreko 1afgelast
KNKV 3e klasse B (zaal)
Emmeloord 1- Harkema 1afgelast
Invicta / Frigro 1- DTS 1afgelast
EKC 2000 1- Regio '72 1afgelast
TOP 1- Achilles 1afgelast
KNKV 3e klasse C (zaal)
WWC 1- Pallas '08 1afgelast
Westergo 1- NQL 1afgelast
DTL 1- Sparta 1afgelast
TFS 1- Spannum 1afgelast
KNKV 3e klasse D (zaal)
Zwaluwen 1- DKOD 1afgelast
Fortissimo 1- EKCA / CIBOD 1afgelast
Animo 1- SkunK 1afgelast
SEV 1- HKC 1afgelast
KNKV 3e klasse E (zaal)
Stormvogels 1- Oosterkwartier 1afgelast
OKV 1- Ready '60 1afgelast
Midlandia 1- NKV 1afgelast

Antilopen Banner
KNKV 3e klasse F (zaal)
RDZ 1- Huizen 1afgelast
Dijkvogels 1- Hebbes 1afgelast
Madjoe 1- De Vinken 1afgelast
Luno 1- ESDO 1afgelast
KNKV 3e klasse G (zaal)
Gemini 1- Conventus 1afgelast
ADO 1- GKV 1afgelast
ACKC 1- NIO 1afgelast
DVS '69 1- Ventura Sport 1afgelast
KNKV 3e klasse H (zaal)
Vlug & Vaardig / KCN 1- IJsselvogels 1afgelast
DSO 1- Oranje Nassau 1afgelast
Weidevogels 1- Badhoevedorp 1afgelast
VZOD 1- Haarlem 1afgelast
KNKV 3e klasse I (zaal)
Keep-Fit '70 1- OEC 1afgelast
TOGO 1- Seolto 1afgelast
Triade 1- Stormvogels 1afgelast
PSV / lifovragen.nl 1- Blauw Wit 1afgelast
KNKV 4e klasse A (zaal)
Leeuwarden 1- SDO 1afgelast
Korwi 1- Stadskanaal '74 1afgelast
SDO 1- Zunobri 1afgelast
KNKV 4e klasse B (zaal)
Joure 1- Lintjo 1afgelast
Veenwouden 1- Noveas 1afgelast
MN en W 1- SF Deinum 1afgelast
WIK '34 1- Lemmer 1afgelast
KNKV 4e klasse C (zaal)
Olympia '22 1- Wiko 1afgelast
DLKV 1- Ons Clubje 1afgelast
Wiko 1- Olympia '22 1afgelast
Ons Clubje 1- DLKV 1afgelast
KIOS '45 1- Wiko 1afgelast
Blauw Zwart 1- Ons Clubje 1afgelast
SDO 1- Olympia '22 1afgelast
Wiko 1- KIOS '45 1afgelast
KNKV 4e klasse D (zaal)
Koveni 1- Arena 1afgelast
Stip 1- KCD 1afgelast
SGV 1- Rivalen 1afgelast
De Eemvogels 1- Olympus '58 1afgelast
KNKV 4e klasse E (zaal)
Zaandam Zuid 1- Aurora 1afgelast
Zaandam Zuid 1- DKV 1afgelast
Amsterdam 1- HBC 1afgelast
DTS 1- Aurora 1afgelast
Triaz 1- Purmer 1afgelast
KNKV 4e klasse F (zaal)
Thor 1- DOC 1afgelast
Thor 1- De Corvers 1afgelast
Eureka 1- Nikantes 1afgelast
KNKV 4e klasse G (zaal)
Terda 1- Olympia 1afgelast
Oranje Zwart / De Hoekse 1- SKV 1afgelast
Sperwers 1- 't Capproen 1afgelast
KNKV 4e klasse H (zaal)
Klimop 1- OJC '98 1afgelast
KNKV 4e klasse I (zaal)
ZKV 1- Zaamslag 1afgelast
Luctor 1- Focus 1afgelast
DSO 1- Scheldevogels 1afgelast
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
Nic. 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2afgelast
DOS '46 3- Blauw-Wit 4afgelast
Drachten / van der Wiel 2- Heerenveen 2afgelast
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3afgelast
Reserve Overgangsklasse B (zaal)
Sporting Delta 2- KCC 3afgelast
Pernix 2- KCC 3afgelast
Sporting Delta 2- KCR 2afgelast
OVVO 2- Oranje Wit 2afgelast
Meervogels / Física 2- Tweemaal Zes 2afgelast
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
TOP / SolarCompleet 4- KCC 4afgelast
KCC 4- TOP 2afgelast
AW.DTV 2- BEP 2afgelast
Excelsior 2- TOP / SolarCompleet 4afgelast
ZKV 2- RWA 2afgelast

advertentie Lancyr Deelen
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
ODIK 2- Oost-Arnhem 2afgelast
KVS / Maritiem 3- DeetosSnel 3afgelast
TOP / SolarCompleet 3- DVO / Accountor 3afgelast
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4- Wageningen 2afgelast
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
KZ / Thermo4U 5- SCO 3afgelast
AKC 2- ZKC '19 2afgelast
AKC 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3afgelast
SCO 3- Heerenveen 3afgelast
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
AVO 2- Sparta 2afgelast
DOS 2- Amicitia 2afgelast
OWK 2- De Meeuwen 2afgelast
Wit-Blauw / Green Organics 2- ASVD | PV Systems 2afgelast
KNKV Reserve 1e klasse C (zaal)
De Parabool 2- Nic. 3afgelast
Unitas / Perspectief 3- KVZ 2afgelast
ROG 2- SKF 3afgelast
De Wâlden 2- DVO / Accountor 4afgelast
KNKV Reserve 1e klasse D (zaal)
Valto 2- SDO / BlijWerkt 2afgelast
Refleks 2- HKV / Ons Eibernest 2afgelast
Vriendenschaar 2- KZ / Thermo4U 4afgelast
OVVO 3- VEO 2afgelast
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
KZ / Thermo4U 3- Die Haghe 3afgelast
AW.DTV 3- ZKV 3afgelast
Die Haghe 3- Tempo 3afgelast
Avanti / Post Makelaardij 3- KZ / Thermo4U 3afgelast
Achilles 3- Phoenix 2afgelast
KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
Kinderdijk 2- Fortis 2afgelast
Juliana 2- Rust Roest 2afgelast
Merwede / Multiplaat 2- DES 2afgelast
Albatros 2- KOAG 2afgelast
KNKV Reserve 1e klasse G (zaal)
Noviomagum 2- Dindoa 2afgelast
Achilles 2- MIA 2afgelast
Antilopen / Lancyr Deelen 2- Die Haghe 2afgelast
KVA 2- Nova 2afgelast
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
Fortuna / Delta Logistiek 3- Nieuwerkerk 3afgelast
Oranje Wit 3- HKC 2afgelast
Fiks 2- Fortuna / Delta Logistiek 3afgelast
Nieuwerkerk 3- PKC / SWKGroep 4afgelast
Velocitas 2- KOAG 3afgelast
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
ZKC '19 3- Wez Handich / Dow 2afgelast
Nic. 4- OKO / Bies 2afgelast
WSS 2- Hoogkerk 3afgelast
Hoogkerk 3- De Wâlden 3afgelast
CSL 4- WSS 2afgelast
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
Drachten / van der Wiel 3- De Granaet 2afgelast
Ritola 3- CSL 3afgelast
Oranje Zwart 2- Flamingo's 2afgelast
Harich 2- Hoogkerk 2afgelast
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
De Wâlden 4- Sparta 3afgelast
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4- Drachten / van der Wiel 4afgelast
Quick '21 / Vlug & Vaardig 2- CSL 2afgelast
Ritola 2- Apeldoorn 2afgelast
KNKV Reserve 2e klasse D (zaal)
NKC '51 2- Regio '72 2afgelast
Amicitia 3- De Hoeve 2afgelast
Wageningen 3- DOS Kampen / Veltman 2afgelast
DOS-WK 2- ASVD | PV Systems 3afgelast
KNKV Reserve 2e klasse E (zaal)
Dindoa 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6afgelast
Victum 2- Sparta 2afgelast
ODIK 3- Spirit 2afgelast
Wageningen 5- Synergo 2afgelast
KNKV Reserve 2e klasse F (zaal)
Antilopen / Lancyr Deelen 3- DOS Kampen / Veltman 3afgelast
Wit-Blauw / Green Organics 3- SDO / BlijWerkt 3afgelast
De Meeuwen 3- Wageningen 6afgelast
Dindoa 4- EKVA 3afgelast
KNKV Reserve 2e klasse G (zaal)
Fortuna / Delta Logistiek 4- Groen Geel / IJskoud de Beste 4afgelast
Sporting West 2- Refleks 3afgelast
ALO 2- HKV / Ons Eibernest 3afgelast
Sporting Trigon 3- KZ / Thermo4U 6afgelast

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
Noviomagum 3- EKCA / CIBOD 2afgelast
Wageningen 4- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5afgelast
Rust Roest 3- HKC 2afgelast
DVO / Accountor 5- MIA 3afgelast
KNKV Reserve 2e klasse I (zaal)
KZ Danaiden 2- Rapid 2afgelast
VIKO 2- ZKC '31 2afgelast
EKVA 2- Woudenberg 2afgelast
Tiel '72 2- Telstar 2afgelast
KNKV Reserve 2e klasse J (zaal)
Triaz 2- Rohda 3afgelast
Fiks 3- KVA 3afgelast
Pernix 3- Tempo 4afgelast
KNKV Reserve 2e klasse K (zaal)
ODO 2- Maassluis 2afgelast
Twist 2- WION 2afgelast
Paal Centraal 2- Korbis 2afgelast
Reeuwijk 2- Vitesse 2afgelast
KNKV Reserve 2e klasse L (zaal)
VEO 3- Sporting Trigon 2afgelast
Meervogels / Física 3- Achilles 4afgelast
KVS / Maritiem 4- Pernix 4afgelast
Weidevogels 3- Excelsior 3afgelast
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Tjoba 2- ONDO 2afgelast
KIOS 2- Dubbel Zes / Futura 2afgelast
IJsselvogels 3- Tilburg 2afgelast
Swift 2- Avanti / Post Makelaardij 4afgelast
KNKV Reserve 2e klasse N (zaal)
DeetosSnel 4- SDO 2afgelast
DSC 4- Tilburg 3afgelast
Rust Roest 4- HKV / Ons Eibernest 4afgelast
KNKV Reserve 2e klasse O (zaal)
KOAG 4- Albatros 3afgelast
Weidevogels 2- WION 3afgelast
KCC 5- IJsselvogels 2afgelast
DES 3- Merwede / Multiplaat 4afgelast

Korfbal Deals
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
Fortis 3- Oranje Wit 4afgelast
DSO 2- TOP 3afgelast
GKV / Enomics 3- KCR 3afgelast
Swift 2- Merwede / Multiplaat 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
AVO 4- Kinea 2afgelast
SIOS 2- OKO / Bies 3afgelast
Rodenburg 2- Apeldoorn 3afgelast
De Parabool 5- SIOS 2afgelast
OKO / Bies 3- HHV 2afgelast
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
OWK 3- Club Brothers 2afgelast
Olympia 2- Wez Handich / Dow 3afgelast
ROG 4- Wez Handich / Dow 3afgelast
Noordenveld 2- Club Brothers 2afgelast
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
De Parabool 4- De Waterpoort 2afgelast
WWC 2- Pallas '08 2afgelast
TFS 2- Udiros 2afgelast
Flamingo's 3- Sparta 2afgelast
KNKV Reserve 3e klasse D (zaal)
TOP 2- SCO 4afgelast
Invicta / Frigro 2- DTS 2afgelast
EKC 2000 2- De Granaet 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
De Parabool 3- Invicta / Frigro 3afgelast
Harich 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5afgelast
ROG 3- Lemmer 2afgelast
Quick '21 / Vlug & Vaardig 3- De Hoeve 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
Blauw Zwart 2- Elburg 2afgelast
Zwart Wit 2- NKC '51 3afgelast
Rood-Wit 2- Devinco 2afgelast
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
ODIK 4- Rigtersbleek / Cottus 2afgelast
HKC 3- Juventa 2afgelast
Sparta 4- NKC '51 4afgelast

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse H (zaal)
Rheko 2- Oost-Arnhem 3afgelast
Fiducia 2- DWS 2afgelast
Kesteren 2- DVO / Accountor 6afgelast
KNKV Reserve 3e klasse I (zaal)
ASVD | PV Systems 4- Spirit 3afgelast
Thor 2- MIA 5afgelast
De Meeuwen 4- Antilopen / Lancyr Deelen 4afgelast
Telstar 3- Dindoa 5afgelast
KNKV Reserve 3e klasse J (zaal)
Victum 4- Woudenberg 3afgelast
Victum 4- Luno 3afgelast
DOS 3- Victum 4afgelast
HKC 3- KVA 4afgelast
MIA 4- Luno 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse K (zaal)
Dijkvogels 2- OVVO 4afgelast
Madjoe 2- De Vinken 2afgelast
Luno 2- Fiducia 3afgelast
SDO / BlijWerkt 4- Huizen 2afgelast
KNKV Reserve 3e klasse L (zaal)
Zwaluwen 2- Victum 3afgelast
Fortissimo 2- Tweemaal Zes 3afgelast
Animo 2- Synergo 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse M (zaal)
Sporting West 3- Furore 2afgelast
OKV 2- Aurora 2afgelast
Aurora 2- Groen Geel / IJskoud de Beste 5afgelast
KZ Danaiden 3- Sporting West 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
Atlantis 2- Exakwa 2afgelast
Synergo 4- Ados 2afgelast
Apollo 2- Revival 2afgelast
Viking 2- Rohda 4afgelast
KNKV Reserve 3e klasse O (zaal)
TOP / SolarCompleet 5- Roda 2afgelast
KZ Danaiden 5- Rohda 5afgelast
ZKC '31 3- Velocitas 3afgelast
BEP 3- Fiks 4afgelast
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
KZ Danaiden 4- Phoenix 3afgelast
Sporting Trigon 4- Die Haghe 4afgelast
KZ Danaiden 4- Velocitas 4afgelast
KVS / Maritiem 5- Sporting Trigon 4afgelast
KNKV Reserve 3e klasse Q (zaal)
ODO 3- Achilles 6afgelast
Twist 3- Excelsior 4afgelast
DES 4- Valto 4afgelast
VEO 4- Dijkvogels 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse R (zaal)
Gemini 2- Conventus 2afgelast
ADO 2- GKV 2afgelast
ACKC 2- NIO 2afgelast
DVS '69 2- Ventura Sport 2afgelast
KNKV Reserve 3e klasse S (zaal)
Excelsior 5- ONDO 3afgelast
Weidevogels 4- DES 5afgelast
Vriendenschaar 3- Twist 4afgelast
Valto 3- Maassluis 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
Nieuwerkerk 5- Erasmus 2afgelast
Erasmus 2- RWA 3afgelast
Vriendenschaar 2- Nieuwerkerk 5afgelast
ONDO 2- OZC 2afgelast
Korbatjo 2- Atlas 2afgelast
KNKV Reserve 3e klasse U (zaal)
Albatros 5- Vitesse 4afgelast
Sporting Delta 3- Nieuwerkerk 4afgelast
KCR 4- Kinderdijk 4afgelast
RWA 5- ADO 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
KCR 5- WION 4afgelast
RWA 4- Albatros 4afgelast
PKC / SWKGroep 5- Vitesse 3afgelast
HKC 3- Kinderdijk 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
TOGO 2- TOP 4afgelast
Tjoba 3- ONDO 3afgelast
Swift 3- Juliana 3afgelast

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
NKV 2- Tilburg 4afgelast
Movado 2- SDO 3afgelast
PSV / lifovragen.nl 2- DOT 3afgelast
Vriendenschaar 3- DKB 2afgelast
A-junioren Overgangsklasse A (zaal)
Harkema / Invicta A1- Oost-Arnhem A1afgelast
AVO A2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2afgelast
De Meeuwen A1- DVO / Accountor A2afgelast
DOS '46 A2- Unitas / Perspectief A1afgelast
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
AW.DTV A1- TOP / SolarCompleet A2afgelast
Avanti / Post Makelaardij A1- Die Haghe A1afgelast
Groen Geel / IJskoud de Beste A1- OVVO A1afgelast
Tempo A1- Woudenberg A1afgelast
A-junioren Overgangsklasse C (zaal)
Kinderdijk A1- HKV / Ons Eibernest A1afgelast
Nieuwerkerk A1- Sporting Delta A1afgelast
Meervogels / Física A1- Achilles A2afgelast
Fortuna / Delta Logistiek A2- GKV / Enomics A1afgelast
A-junioren Overgangsklasse D (zaal)
TOP A1- Valto A1afgelast
Vitesse A1- PKC / SWKGroep A2afgelast
Tilburg A1- Oranje Wit A1afgelast
ONDO A1- Sporting Delta A2afgelast
A-junioren 1e klasse A (zaal)
Hoogkerk / Nic. A1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1afgelast
DTS A1- LDODK / Rinsma Fashion A2afgelast
Drachten / van der Wiel A1- OKO / Bies A1afgelast
Ritola A1- Heerenveen A1afgelast
A-junioren 1e klasse B (zaal)
NKC '51 A1- Sparta A1afgelast
KVZ A1- SIOS A1afgelast
Juventa A1- Amicitia A1afgelast
A-junioren 1e klasse C (zaal)
Victum A1- Dindoa A1afgelast
Apeldoorn A1- EKVA A1afgelast
Rheko A1- ASVD | PV Systems A1afgelast
Antilopen / Lancyr Deelen A1- Spirit A1afgelast

Antilopen Banner
A-junioren 1e klasse D (zaal)
Rust Roest A1- DOT A1afgelast
Fiducia A1- DKB A1afgelast
Fortissimo A1- Tiel '72 A1afgelast
DSC A2- Wageningen A2afgelast
A-junioren 1e klasse E (zaal)
Fiks A1- KVA A1afgelast
KZ / Thermo4U A2- Groen Geel / IJskoud de Beste A2afgelast
Fiks A1- BEP A1afgelast
ZKV A1- KVA A1afgelast
Pernix A1- ZKC '31 A1afgelast
A-junioren 1e klasse F (zaal)
Refleks A1- KZ Danaiden A1afgelast
Weidevogels A1- Tempo A2afgelast
Velocitas A1- VEO A1afgelast
A-junioren 1e klasse G (zaal)
PKC / SWKGroep A3- KCC A2afgelast
Vriendenschaar A1- Oranje Wit A2afgelast
Reeuwijk A1- RWA A1afgelast
Albatros A1- IJsselvogels A1afgelast
A-junioren 1e klasse H (zaal)
DVS '69 A1- KCR A1afgelast
Merwede / Multiplaat A1- Maassluis A1afgelast

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017