Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 9 maart 2020 t/m zondag 15 maart 2020

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Korfbal League (zaal)
Blauw-Wit 1- LDODK / Rinsma Fashion 120 - 23
LDODK / Rinsma Fashion 1- TOP / SolarCompleet 1afgelast
KZ / Thermo4U 1- Blauw-Wit 1afgelast
DVO / Accountor 1- Groen Geel / IJskoud de Beste 1afgelast
DOS '46 1- PKC / SWKGroep 1afgelast
Tempo 1- Fortuna / Delta Logistiek 1afgelast
Hoofdklasse Promotie (zaal)
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1- Nieuwerkerk 1afgelast
KCC 1- Oost-Arnhem 1afgelast
Overgangsklasse A (zaal)
NKC '51 1- De Hoeve 1afgelast
SKF 1- Heerenveen 1afgelast
DOS Kampen / Veltman 1- Drachten / van der Wiel 1afgelast
Overgangsklasse B (zaal)
AVO 1- Amicitia 1afgelast
Unitas / Perspectief 1- DOS 1afgelast
OWK 1- ASVD | PV Systems 1afgelast
De Meeuwen 1- Wit-Blauw / Green Organics 1afgelast
Overgangsklasse C (zaal)
Tweemaal Zes 1- OVVO 1afgelast
KCR 1- Pernix 1afgelast
Sporting Delta 1- SDO / BlijWerkt 1afgelast
Meervogels / Física 1- Oranje Wit 1afgelast
Overgangsklasse D (zaal)
VEO 1- Vriendenschaar 1afgelast
HKV / Ons Eibernest 1- Valto 1afgelast
GKV / Enomics 1- Sporting Trigon 1afgelast
Swift 1- KVS / Maritiem 1afgelast
KNKV 1e klasse A (zaal)
Wez Handich / Dow 1- AKC 120 - 20
Oerterp / VKC 1- Wez Handich / Dow 1afgelast
De Waterpoort 1- OKO / Bies 1afgelast
KNKV 1e klasse B (zaal)
De Parabool 1- CSL 1afgelast
Juventa 1- Ritola 1afgelast
De Wâlden 1- Apeldoorn 1afgelast
Rigtersbleek / Cottus 1- Quick '21 / Vlug & Vaardig 1afgelast
KNKV 1e klasse C (zaal)
Excelsior 1- Synergo 1afgelast
Victum 1- RWA 1afgelast
BEP 1- ZKV 1afgelast
Spirit 1- Fiducia 1afgelast
KNKV 1e klasse D (zaal)
Noviomagum 1- MIA 1afgelast
Dindoa 1- Achilles 1afgelast
Antilopen / Lancyr Deelen 1- Nova 1afgelast
Die Haghe 1- KVA 1afgelast

Alles voor je sport!
KNKV 1e klasse E (zaal)
Juliana 1- DES 1afgelast
Kinderdijk 1- KOAG 1afgelast
Rust Roest 1- Merwede / Multiplaat 1afgelast
Fortis 1- Albatros 1afgelast
KNKV 1e klasse F (zaal)
Dubbel Zes / Futura 1- Tjoba 1afgelast
Roda 1- Velocitas 1afgelast
KIOS 1- ONDO 1afgelast
Swift 1- Tilburg 1afgelast
KNKV 2e klasse A (zaal)
EKC Nääs 1- SIOS 124 - 16
Thrianta 1- HHV 1afgelast
SIOS 1- Dio 1afgelast
KNKV 2e klasse B (zaal)
Flamingo's 1- ROG 1afgelast
Hoogkerk 1- Noordenveld 1afgelast
Oranje Zwart 1- De Granaet 1afgelast
Harich 1- DTG 1afgelast
KNKV 2e klasse C (zaal)
Devinco 1- Zwart Wit 1afgelast
Elko 1- DOS-WK 1afgelast
HKC 1- Elburg 1afgelast
Rood-Wit 1- Hellas '63 1afgelast
KNKV 2e klasse D (zaal)
Rheko 1- DWS 1afgelast
Duko 1- Reehorst '45 1afgelast
Kesteren 1- KVZ 1afgelast
Sparta 1- Keizer Karel 1afgelast
KNKV 2e klasse E (zaal)
EKVA 1- ZKC '31 1afgelast
KZ Danaiden 1- Telstar 1afgelast
Woudenberg 1- VIKO 1afgelast
Rapid 1- Tiel '72 1afgelast
KNKV 2e klasse F (zaal)
Reeuwijk 1- WION 1afgelast
Korbis 1- ODO 1afgelast
Paal Centraal 1- Maassluis 1afgelast
Vitesse 1- Twist 1afgelast
KNKV 2e klasse G (zaal)
Furore 1- ALO 121 - 25
DKB 1- Movado 121 - 14
Phoenix 1- DOT 132 - 23
DKV Victoria 1- Sporting West 111 - 26

Korfbal Deals
KNKV 2e klasse H (zaal)
Ados 1- Apollo 1afgelast
Atlantis 1- Helios 1afgelast
Exakwa 1- Viking 1afgelast
Refleks 1- Revival 1afgelast
KNKV 2e klasse I (zaal)
OZC 1- Erasmus 1afgelast
KVK 1- Korbatjo 1afgelast
Vriendenschaar 1- Atlas 1afgelast
ONDO 1- Nexus 1afgelast
KNKV 3e klasse A (zaal)
Vitesse 1- Olympia 117 - 15
Club Brothers 1- Mélynas / Domatrac 121 - 12
VZK / Donkerbroek 1- Club Brothers 1afgelast
Mélynas / Domatrac 1- It Fean / Boelenslaan 1afgelast
KNKV 3e klasse B (zaal)
EKC 2000 1- Achilles 1afgelast
DTS 1- Emmeloord 1afgelast
Regio '72 1- TOP 1afgelast
Invicta / Frigro 1- Harkema 1afgelast
KNKV 3e klasse C (zaal)
Spannum 1- WWC 1afgelast
TFS 1- Pallas '08 1afgelast
Westergo 1- Sparta 1afgelast
NQL 1- DTL 1afgelast
KNKV 3e klasse D (zaal)
EKCA / CIBOD 1- Zwaluwen 1afgelast
SkunK 1- SEV 1afgelast
Fortissimo 1- DKOD 1afgelast
Animo 1- HKC 1afgelast
KNKV 3e klasse E (zaal)
SDO 1- Stormvogels 126 - 10
Oosterkwartier 1- NKV 125 - 23
Midlandia 1- SDO 1afgelast
KNKV 3e klasse F (zaal)
Hebbes 1- RDZ 1afgelast
ESDO 1- Madjoe 1afgelast
Luno 1- De Vinken 1afgelast
Dijkvogels 1- Huizen 1afgelast
KNKV 3e klasse G (zaal)
Gemini 1- GKV 1afgelast
Ventura Sport 1- ACKC 1afgelast
DVS '69 1- NIO 1afgelast
Conventus 1- ADO 1afgelast

Team TV
KNKV 3e klasse H (zaal)
Oranje Nassau 1- Vlug & Vaardig / KCN 1afgelast
VZOD 1- Badhoevedorp 1afgelast
DSO 1- IJsselvogels 1afgelast
Haarlem 1- Weidevogels 1afgelast
KNKV 3e klasse I (zaal)
TOGO 1- OEC 1afgelast
Blauw Wit 1- Triade 1afgelast
PSV / lifovragen.nl 1- Stormvogels 1afgelast
Seolto 1- Keep-Fit '70 1afgelast
KNKV 4e klasse A (zaal)
Korwi 1- DWA / Argo 1afgelast
De Pein 1- Zunobri 1afgelast
KNKV 4e klasse B (zaal)
SF Deinum 1- Joure 1afgelast
Veenwouden 1- Lemmer 1afgelast
MN en W 1- Lintjo 1afgelast
Noveas 1- WIK '34 1afgelast
KNKV 4e klasse C (zaal)
Wiko 1- DLKV 112 - 13
SDO 1- KIOS '45 1afgelast
KNKV 4e klasse D (zaal)
Koveni 1- Olympus '58 1afgelast
Stip 1- Rivalen 1afgelast
Arena 1- De Eemvogels 1afgelast
KCD 1- SGV 1afgelast
KNKV 4e klasse E (zaal)
Amsterdam 1- Purmer 1afgelast
HBC 1- Triaz 1afgelast
DKV 1- DTS 1afgelast
KNKV 4e klasse F (zaal)
Thor 1- Nikantes 1afgelast
Thor 1- Fluks 1afgelast
DOC 1- Eureka 1afgelast
KNKV 4e klasse G (zaal)
Sperwers 1- Olympia 1afgelast
Oranje Zwart / De Hoekse 1- De Voltreffers 1afgelast
't Capproen 1- Terda 1afgelast
KNKV 4e klasse H (zaal)
KVS ’17 1- Maastricht 119 - 16
Springfield 1- De Hazenkamp 120 - 19
Klimop 1- Springfield 1afgelast
OJC '98 1- KVS ’17 1afgelast
De Hazenkamp 1- Attila 1afgelast
KNKV 4e klasse I (zaal)
ZKV 1- Focus 1afgelast
Zaamslag 1- Luctor 1afgelast
Good Luck 1- DSO 1afgelast
Reserve Korfbal League (zaal)
Blauw-Wit 2- LDODK / Rinsma Fashion 231 - 36
LDODK / Rinsma Fashion 2- TOP / SolarCompleet 2afgelast
KZ / Thermo4U 2- Blauw-Wit 2afgelast
Tempo 2- Fortuna / Delta Logistiek 2afgelast
DOS '46 2- PKC / SWKGroep 2afgelast
DVO / Accountor 2- Groen Geel / IJskoud de Beste 2afgelast
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
Blauw-Wit 4- Drachten / van der Wiel 2afgelast
Groen Geel / IJskoud de Beste 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3afgelast
DOS '46 3- Heerenveen 2afgelast
Reserve Overgangsklasse B (zaal)
Tweemaal Zes 2- OVVO 2afgelast
KCR 2- Pernix 2afgelast
Meervogels / Física 2- Oranje Wit 2afgelast
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
AW.DTV 2- RWA 2afgelast
Excelsior 2- TOP 2afgelast
BEP 2- ZKV 2afgelast
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
Oost-Arnhem 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4afgelast
DVO / Accountor 3- KVS / Maritiem 3afgelast
ODIK 2- Wageningen 2afgelast
TOP / SolarCompleet 3- DeetosSnel 3afgelast
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
ZKC '19 2- KZ / Thermo4U 529 - 23
SCO 3- AVO 320 - 19
KIOS 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 319 - 25
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3- Heerenveen 3afgelast
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
AVO 2- Amicitia 2afgelast
Sparta 2- DOS 2afgelast
OWK 2- ASVD | PV Systems 2afgelast
De Meeuwen 2- Wit-Blauw / Green Organics 2afgelast

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 1e klasse C (zaal)
De Parabool 2- SKF 3afgelast
Nic. 3- ROG 2afgelast
DVO / Accountor 4- Unitas / Perspectief 3afgelast
De Wâlden 2- KVZ 2afgelast
KNKV Reserve 1e klasse D (zaal)
OVVO 3- KZ / Thermo4U 4afgelast
VEO 2- Vriendenschaar 2afgelast
HKV / Ons Eibernest 2- Valto 2afgelast
Refleks 2- SDO / BlijWerkt 2afgelast
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
Phoenix 2- KZ / Thermo4U 320 - 25
Die Haghe 3- ZKV 323 - 29
AW.DTV 3- Phoenix 2afgelast
ZKV 3- Achilles 3afgelast
Avanti / Post Makelaardij 3- Tempo 3afgelast
KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
Juliana 2- DES 2afgelast
Kinderdijk 2- KOAG 2afgelast
Rust Roest 2- Merwede / Multiplaat 2afgelast
Fortis 2- Albatros 2afgelast
KNKV Reserve 1e klasse G (zaal)
Noviomagum 2- MIA 2afgelast
Dindoa 2- Achilles 2afgelast
Antilopen / Lancyr Deelen 2- Nova 2afgelast
Die Haghe 2- KVA 2afgelast
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
Fiks 2- PKC / SWKGroep 4afgelast
HKC 2- Velocitas 2afgelast
Oranje Wit 3- KOAG 3afgelast
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
Hoogkerk 3- ZKC '19 327 - 20
OKO / Bies 2- WSS 221 -   6
CSL 4- De Wâlden 3afgelast
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
Flamingo's 2- Drachten / van der Wiel 3afgelast
Hoogkerk 2- Ritola 3afgelast
Oranje Zwart 2- De Granaet 2afgelast
Harich 2- CSL 3afgelast
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
De Wâlden 4- Apeldoorn 2afgelast
Sparta 3- Ritola 2afgelast
Drachten / van der Wiel 4- Quick '21 / Vlug & Vaardig 2afgelast
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4- CSL 2afgelast
KNKV Reserve 2e klasse D (zaal)
Regio '72 2- Amicitia 3afgelast
NKC '51 2- De Hoeve 2afgelast
DOS Kampen / Veltman 2- DOS-WK 2afgelast
Wageningen 3- ASVD | PV Systems 3afgelast
KNKV Reserve 2e klasse E (zaal)
ODIK 3- Synergo 2afgelast
Victum 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6afgelast
Spirit 2- Wageningen 5afgelast
Sparta 2- Dindoa 3afgelast
KNKV Reserve 2e klasse F (zaal)
Antilopen / Lancyr Deelen 3- SDO / BlijWerkt 3afgelast
De Meeuwen 3- EKVA 3afgelast
DOS Kampen / Veltman 3- Wit-Blauw / Green Organics 3afgelast
Wageningen 6- Dindoa 4afgelast
KNKV Reserve 2e klasse G (zaal)
Refleks 3- ALO 222 - 14
HKV / Ons Eibernest 3- Fortuna / Delta Logistiek 424 - 14
Groen Geel / IJskoud de Beste 4- Sporting Trigon 320 - 17
KZ / Thermo4U 6- Sporting West 216 - 12
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
EKCA / CIBOD 2- DVO / Accountor 5afgelast
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5- Rust Roest 3afgelast
Noviomagum 3- MIA 3afgelast
Wageningen 4- HKC 2afgelast
KNKV Reserve 2e klasse I (zaal)
KZ Danaiden 2- Telstar 2afgelast
Woudenberg 2- VIKO 2afgelast
EKVA 2- ZKC '31 2afgelast
Rapid 2- Tiel '72 2afgelast
KNKV Reserve 2e klasse J (zaal)
Fiks 3- Tempo 4afgelast
KVA 3- Pernix 3afgelast
Swift 3- Rohda 3afgelast
KNKV Reserve 2e klasse K (zaal)
Reeuwijk 2- WION 2afgelast
Korbis 2- ODO 2afgelast
Paal Centraal 2- Maassluis 2afgelast
Vitesse 2- Twist 2afgelast
KNKV Reserve 2e klasse L (zaal)
Achilles 4- VEO 3afgelast
Meervogels / Física 3- Sporting Trigon 2afgelast
KVS / Maritiem 4- Excelsior 3afgelast

Team TV
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Dubbel Zes / Futura 2- Tjoba 2afgelast
KIOS 2- ONDO 2afgelast
Avanti / Post Makelaardij 4- IJsselvogels 3afgelast
Swift 2- Tilburg 2afgelast
KNKV Reserve 2e klasse N (zaal)
HKV / Ons Eibernest 4- DeetosSnel 419 - 15
SDO 2- DOT 216 - 23
DOT 2- Rust Roest 4afgelast
KNKV Reserve 2e klasse O (zaal)
Albatros 3- KCC 5afgelast
Merwede / Multiplaat 4- Weidevogels 2afgelast
KOAG 4- IJsselvogels 2afgelast
DES 3- WION 3afgelast
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
Merwede / Multiplaat 3- DSO 2afgelast
KCR 3- Fortis 3afgelast
GKV / Enomics 3- Oranje Wit 4afgelast
Swift 2- TOP 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
OKO / Bies 3- AVO 413 - 12
Apeldoorn 3- SIOS 215 - 22
De Parabool 5- HHV 2afgelast
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
Wez Handich / Dow 3- OWK 325 - 16
Club Brothers 2- Leeuwarden 220 - 11
WSS 3- Noordenveld 2afgelast
Leeuwarden 2- ROG 4afgelast
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
De Parabool 4- Sparta 2afgelast
De Waterpoort 2- Flamingo's 3afgelast
TFS 2- Pallas '08 2afgelast
Udiros 2- WWC 2afgelast
KNKV Reserve 3e klasse D (zaal)
SCO 4- DTS 2afgelast
DTS 2- Emmeloord 2afgelast
De Granaet 3- TOP 2afgelast
EKC 2000 2- SCO 4afgelast
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
Harich 3- De Hoeve 3afgelast
De Parabool 3- Lemmer 2afgelast
Invicta / Frigro 3- ROG 3afgelast
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5- Quick '21 / Vlug & Vaardig 3afgelast

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
Devinco 2- Zwart Wit 2afgelast
HKC 2- Elburg 2afgelast
Rood-Wit 2- NKC '51 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
ODIK 4- HHV 3afgelast
HKC 3- NKC '51 4afgelast
Juventa 2- Sparta 4afgelast
KNKV Reserve 3e klasse H (zaal)
Rheko 2- DWS 2afgelast
Oost-Arnhem 3- Fiducia 2afgelast
DVO / Accountor 6- Tiel '72 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse I (zaal)
ASVD | PV Systems 4- Antilopen / Lancyr Deelen 4afgelast
Thor 2- Dindoa 5afgelast
Spirit 3- De Meeuwen 4afgelast
MIA 5- Telstar 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse J (zaal)
Woudenberg 3- DOS 317 - 19
Luno 3- DOS 3afgelast
KVA 4- Woudenberg 3afgelast
MIA 4- Victum 4afgelast
KNKV Reserve 3e klasse K (zaal)
Luno 2- De Vinken 2afgelast
Fiducia 3- Madjoe 2afgelast
OVVO 4- SDO / BlijWerkt 4afgelast
Dijkvogels 2- Huizen 2afgelast
KNKV Reserve 3e klasse L (zaal)
Tweemaal Zes 3- Zwaluwen 2afgelast
Synergo 3- Oost-Arnhem 4afgelast
Fortissimo 2- Victum 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse M (zaal)
Furore 2- OKV 213 - 19
DKV Victoria 2- Sporting West 314 - 13
KZ Danaiden 3- Groen Geel / IJskoud de Beste 5afgelast
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
Ados 2- Apollo 2afgelast
Atlantis 2- Rohda 4afgelast
Synergo 4- Revival 2afgelast
Exakwa 2- Viking 2afgelast

Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse O (zaal)
Roda 2- KZ Danaiden 5afgelast
TOP / SolarCompleet 5- Rohda 5afgelast
ZKC '31 3- Fiks 4afgelast
Velocitas 3- BEP 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
Phoenix 3- Sporting Trigon 410 - 11
Achilles 5- KZ Danaiden 420 - 10
Velocitas 4- Refleks 4afgelast
KVS / Maritiem 5- Achilles 5afgelast
KNKV Reserve 3e klasse Q (zaal)
DES 4- Excelsior 4afgelast
ODO 3- Dijkvogels 3afgelast
Achilles 6- VEO 4afgelast
Valto 4- Twist 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse R (zaal)
Gemini 2- GKV 2afgelast
Ventura Sport 2- ACKC 2afgelast
DVS '69 2- NIO 2afgelast
Conventus 2- ADO 2afgelast
KNKV Reserve 3e klasse S (zaal)
Excelsior 5- Maassluis 3afgelast
Vriendenschaar 3- DES 5afgelast
Twist 4- Weidevogels 4afgelast
ONDO 3- Valto 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
OZC 2- Erasmus 2afgelast
Nieuwerkerk 5- Korbatjo 2afgelast
Vriendenschaar 2- Atlas 2afgelast
ONDO 2- RWA 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse U (zaal)
ADO 3- Albatros 5afgelast
Nieuwerkerk 4- KCR 4afgelast
Sporting Delta 3- Kinderdijk 4afgelast
RWA 5- Vitesse 4afgelast
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
Albatros 4- HKC 3afgelast
RWA 4- Kinderdijk 3afgelast
Vitesse 3- KCR 5afgelast
PKC / SWKGroep 5- WION 4afgelast
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
TOP 4- Fortis 4afgelast
Swift 3- ONDO 3afgelast
Juliana 3- Tjoba 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
DKB 2- Movado 219 - 15
SDO 3- DOT 316 - 16
Tilburg 4- DKB 2afgelast
PSV / lifovragen.nl 2- DKB 2afgelast
DOT 3- Vriendenschaar 3afgelast
A-junioren Hoofdklasse A (zaal)
TOP / SolarCompleet A1- Achilles A1afgelast
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1- DSC A1afgelast
KZ / Thermo4U A1- Fortuna / Delta Logistiek A1afgelast
SKF A1- PKC / SWKGroep A1afgelast
A-junioren Hoofdklasse B (zaal)
AVO A1- DeetosSnel A1afgelast
DOS '46 A1- DVO / Accountor A1afgelast
LDODK / Rinsma Fashion A1- KVS / Maritiem A1afgelast
KCC A1- Wageningen A1afgelast
A-junioren Overgangsklasse A (zaal)
AVO A2- Unitas / Perspectief A1afgelast
Oost-Arnhem A1- De Meeuwen A1afgelast
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2- DOS '46 A2afgelast
Harkema / Invicta A1- DVO / Accountor A2afgelast
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
AW.DTV A1- Die Haghe A1afgelast
TOP / SolarCompleet A2- Avanti / Post Makelaardij A1afgelast
Tempo A1- OVVO A1afgelast
Woudenberg A1- Groen Geel / IJskoud de Beste A1afgelast
A-junioren Overgangsklasse C (zaal)
Kinderdijk A1- Sporting Delta A1afgelast
Achilles A2- Fortuna / Delta Logistiek A2afgelast
Meervogels / Física A1- GKV / Enomics A1afgelast
A-junioren Overgangsklasse D (zaal)
TOP A1- PKC / SWKGroep A2afgelast
Sporting Delta A2- Tilburg A1afgelast
ONDO A1- Oranje Wit A1afgelast
Valto A1- Vitesse A1afgelast
A-junioren 1e klasse A (zaal)
LDODK / Rinsma Fashion A2- Drachten / van der Wiel A1afgelast
DTS A1- OKO / Bies A1afgelast
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1- Ritola A1afgelast
Hoogkerk / Nic. A1- Heerenveen A1afgelast
A-junioren 1e klasse B (zaal)
NKC '51 A1- Amicitia A1afgelast
Sparta A1- Juventa A1afgelast
DOS Kampen / Veltman A1- KVZ A1afgelast

advertentie Lancyr Deelen
A-junioren 1e klasse C (zaal)
Victum A1- EKVA A1afgelast
Dindoa A1- Apeldoorn A1afgelast
Antilopen / Lancyr Deelen A1- ASVD | PV Systems A1afgelast
Spirit A1- Rheko A1afgelast
A-junioren 1e klasse D (zaal)
Tiel '72 A1- DSC A2afgelast
Rust Roest A1- DKB A1afgelast
DOT A1- Fiducia A1afgelast
Fortissimo A1- Wageningen A2afgelast
A-junioren 1e klasse E (zaal)
KZ / Thermo4U A2- ZKC '31 A1afgelast
Groen Geel / IJskoud de Beste A2- Pernix A1afgelast
BEP A1- ZKV A1afgelast
A-junioren 1e klasse F (zaal)
Refleks A1- Tempo A2afgelast
KZ Danaiden A1- Weidevogels A1afgelast
VEO A1- Avanti / Post Makelaardij A2afgelast
A-junioren 1e klasse G (zaal)
Vriendenschaar A1- IJsselvogels A1afgelast
Oranje Wit A2- Albatros A1afgelast
RWA A1- PKC / SWKGroep A3afgelast
Reeuwijk A1- KCC A2afgelast
A-junioren 1e klasse H (zaal)
DVS '69 A1- Maassluis A1afgelast
Swift A1- KOAG A1afgelast
KCR A1- Merwede / Multiplaat A1afgelast
Fortis A1- Vriendenschaar A1afgelast
B-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
AVO B1- De Meeuwen B1afgelast
LDODK / Rinsma Fashion B1- DOS '46 B1afgelast

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017