Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 2 maart 2020 t/m zondag 8 maart 2020

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Korfbal League (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste 1- KZ / Thermo4U 116 - 15
PKC / SWKGroep 1- DVO / Accountor 138 - 28
TOP / SolarCompleet 1- Tempo 134 - 18
Fortuna / Delta Logistiek 1- DOS '46 133 - 23

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Hoofdklasse A (zaal)
Rohda 1- KCC 117 - 29
Nieuwerkerk 1- HKC 125 - 23
Avanti / Post Makelaardij 1- Fiks 123 - 25
TOP 1- AW.DTV 124 - 19
Hoofdklasse B (zaal)
Wageningen 1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 120 - 29
DeetosSnel 1- Oost-Arnhem 124 - 26
SCO 1- Sparta 130 - 13
DSC 1- ODIK 131 - 27
Overgangsklasse A (zaal)
Heerenveen 1- NKC '51 121 - 14
De Hoeve 1- DOS Kampen / Veltman 120 - 30
Drachten / van der Wiel 1- Nic. 123 - 25
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1- SKF 122 - 18
Overgangsklasse B (zaal)
ASVD | PV Systems 1- AVO 122 - 26
Amicitia 1- De Meeuwen 117 - 28
Wit-Blauw / Green Organics 1- Unitas / Perspectief 124 - 21
DOS 1- OWK 131 - 36
Overgangsklasse C (zaal)
Pernix 1- Tweemaal Zes 125 - 20
SDO / BlijWerkt 1- Meervogels / Física 124 - 19
Oranje Wit 1- KCR 119 - 21
OVVO 1- Sporting Delta 122 - 19
Overgangsklasse D (zaal)
Sporting Trigon 1- HKV / Ons Eibernest 126 - 28
Valto 1- VEO 120 - 14
Vriendenschaar 1- Swift 118 - 23
KVS / Maritiem 1- GKV / Enomics 122 - 22
KNKV 1e klasse A (zaal)
KIOS 1- Oerterp / VKC 121 - 23
OKO / Bies 1- Udiros 122 - 28
ZKC '19 1- De Waterpoort 133 - 17
KNKV 1e klasse B (zaal)
CSL 1- De Wâlden 117 - 17
Quick '21 / Vlug & Vaardig 1- Juventa 129 - 27
Apeldoorn 1- Rigtersbleek / Cottus 117 - 20
Ritola 1- De Parabool 131 - 16
KNKV 1e klasse C (zaal)
RWA 1- Spirit 128 - 32
Synergo 1- Victum 123 - 19
Fiducia 1- BEP 126 - 25
ZKV 1- Excelsior 121 - 22

Antilopen Banner
KNKV 1e klasse D (zaal)
Nova 1- Noviomagum 128 - 27
KVA 1- Dindoa 123 - 23
Achilles 1- Antilopen / Lancyr Deelen 127 - 24
MIA 1- Die Haghe 120 - 24
KNKV 1e klasse E (zaal)
Albatros 1- Juliana 125 - 15
DES 1- Kinderdijk 124 - 28
Merwede / Multiplaat 1- Fortis 122 - 23
KOAG 1- Rust Roest 127 - 19
KNKV 1e klasse F (zaal)
Tjoba 1- Roda 120 - 18
Tilburg 1- Dubbel Zes / Futura 123 - 16
Velocitas 1- KIOS 125 - 21
ONDO 1- Swift 127 - 19
KNKV 2e klasse A (zaal)
SIOS 1- Kinea 119 - 20
HHV 1- Rodenburg 131 - 23
Kinea 1- Thrianta 122 - 14
Dio 1- WSS 115 - 22
KNKV 2e klasse B (zaal)
ROG 1- Hoogkerk 120 - 26
DTG 1- Flamingo's 122 - 12
De Granaet 1- Harich 114 - 11
Noordenveld 1- Oranje Zwart 118 - 10
KNKV 2e klasse C (zaal)
Hellas '63 1- Elko 126 - 26
Zwart Wit 1- HKC 113 - 17
DOS-WK 1- Devinco 125 - 19
Elburg 1- Rood-Wit 119 - 29
KNKV 2e klasse D (zaal)
DWS 1- Kesteren 112 - 12
Reehorst '45 1- Sparta 117 - 26
Keizer Karel 1- Rheko 114 - 18
KVZ 1- Duko 116 - 16
KNKV 2e klasse E (zaal)
VIKO 1- Rapid 117 - 17
Tiel '72 1- EKVA 123 - 19
ZKC '31 1- KZ Danaiden 120 - 21
Telstar 1- Woudenberg 119 - 20
KNKV 2e klasse F (zaal)
WION 1- Paal Centraal 112 - 16
Maassluis 1- Vitesse 118 - 28
ODO 1- Reeuwijk 121 - 17
Twist 1- Korbis 117 - 18

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 2e klasse G (zaal)
Furore 1- DKV Victoria 124 -   8
Sporting West 1- DKB 122 - 19
KNKV 2e klasse H (zaal)
Helios 1- Ados 116 - 13
Revival 1- Atlantis 118 - 18
Apollo 1- Exakwa 125 - 22
Viking 1- Refleks 119 - 17
KNKV 2e klasse I (zaal)
Erasmus 1- Vriendenschaar 112 - 12
Nexus 1- KVK 115 - 12
Atlas 1- ONDO 118 - 29
Korbatjo 1- OZC 125 - 13
KNKV 3e klasse A (zaal)
Olympia 1- Club Brothers 114 - 14
Roreko 1- Koru 120 - 11
It Fean / Boelenslaan 1- Roreko 117 - 12
Koru 1- VZK / Donkerbroek 115 - 23
KNKV 3e klasse B (zaal)
TOP 1- Invicta / Frigro 112 - 17
Achilles 1- DTS 113 - 16
Emmeloord 1- Regio '72 119 - 20
Harkema 1- EKC 2000 122 - 14
KNKV 3e klasse C (zaal)
WWC 1- Westergo 124 - 20
Pallas '08 1- NQL 119 - 11
Sparta 1- TFS 121 - 17
DTL 1- Spannum 111 - 20
KNKV 3e klasse D (zaal)
Zwaluwen 1- Animo 112 - 17
DKOD 1- SkunK 120 - 18
HKC 1- Fortissimo 118 - 19
SEV 1- EKCA / CIBOD 112 - 15
KNKV 3e klasse E (zaal)
OKV 1- SDO 121 - 17
NKV 1- Stormvogels 130 - 15
Ready '60 1- Midlandia 115 - 12
KNKV 3e klasse F (zaal)
De Vinken 1- Dijkvogels 114 - 13
RDZ 1- Luno 111 - 23
Huizen 1- ESDO 113 - 23
Madjoe 1- Hebbes 115 - 12
KNKV 3e klasse G (zaal)
GKV 1- Ventura Sport 124 - 16
NIO 1- Gemini 120 - 17
ADO 1- DVS '69 114 - 20
ACKC 1- Conventus 114 - 25
KNKV 3e klasse H (zaal)
Badhoevedorp 1- DSO 116 - 17
IJsselvogels 1- Haarlem 124 - 12
Vlug & Vaardig / KCN 1- VZOD 113 - 18
Weidevogels 1- Oranje Nassau 129 - 17
KNKV 3e klasse I (zaal)
Keep-Fit '70 1- PSV / lifovragen.nl 117 - 13
OEC 1- Blauw Wit 115 - 14
Triade 1- Seolto 121 - 21
Stormvogels 1- TOGO 120 - 22
KNKV 4e klasse A (zaal)
Korwi 1- SDO 113 - 23
DWA / Argo 1- Leeuwarden 120 - 15
SDO 1- Stadskanaal '74 117 - 18
KNKV 4e klasse B (zaal)
Joure 1- Veenwouden 132 -   8
Lemmer 1- MN en W 119 -   7
Lintjo 1- Noveas 120 -   8
WIK '34 1- SF Deinum 19 -   8
KNKV 4e klasse C (zaal)
Ons Clubje 1- SDO 117 - 27
Blauw Zwart 1- Olympia '22 121 - 18
KNKV 4e klasse D (zaal)
Olympus '58 1- KCD 117 - 27
SGV 1- Arena 117 - 17
Rivalen 1- Koveni 112 - 18
De Eemvogels 1- Stip 117 -   7
KNKV 4e klasse E (zaal)
Zaandam Zuid 1- Purmer 125 - 11
HBC 1- Aurora 116 - 18
Purmer 1- DKV 115 - 18
DTS 1- HBC 119 - 10
Triaz 1- Zaandam Zuid 112 - 16
Aurora 1- Amsterdam 118 - 13
KNKV 4e klasse F (zaal)
Eureka 1- De Corvers 111 - 21
Nikantes 1- Thor 19 - 19
Fluks 1- DOC 124 -   8

Team TV
KNKV 4e klasse G (zaal)
De Voltreffers 1- Sperwers 19 - 26
Terda 1- Oranje Zwart / De Hoekse 113 -   4
Olympia 1- SKV 113 - 11
KNKV 4e klasse H (zaal)
Attila 1- OJC '98 114 - 13
KNKV 4e klasse I (zaal)
Focus 1- Good Luck 114 - 13
Scheldevogels 1- ZKV 126 -   6
DSO 1- Zaamslag 133 - 18
Reserve Korfbal League (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste 2- KZ / Thermo4U 221 - 28
TOP / SolarCompleet 2- Tempo 223 - 12
PKC / SWKGroep 2- DVO / Accountor 227 - 20
Fortuna / Delta Logistiek 2- DOS '46 222 - 19
Reserve Hoofdklasse A (zaal)
DSC 3- Blauw-Wit 325 - 20
Nieuwerkerk 2- DSC 323 - 22
Avanti / Post Makelaardij 2- Blauw-Wit 337 - 17
Rohda 2- KCC 218 - 34
KVS / Maritiem 2- GKV / Enomics 223 - 21
Reserve Hoofdklasse B (zaal)
PKC / SWKGroep 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 219 - 36
DSC 2- SKF 236 - 16
DeetosSnel 2- LDODK / Rinsma Fashion 325 - 18
SCO 2- Unitas / Perspectief 218 - 26
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
Blauw-Wit 4- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 227 - 17
Heerenveen 2- Groen Geel / IJskoud de Beste 318 - 17
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3- Blauw-Wit 426 - 18
Drachten / van der Wiel 2- Nic. 223 - 18
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2- DOS '46 323 - 25
Reserve Overgangsklasse B (zaal)
KCC 3- Meervogels / Física 221 - 19
Pernix 2- Tweemaal Zes 228 - 16
Oranje Wit 2- KCR 225 - 11
OVVO 2- Sporting Delta 217 - 21
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
KCC 4- BEP 220 - 18
RWA 2- TOP / SolarCompleet 419 - 26
TOP 2- AW.DTV 229 - 21
ZKV 2- Excelsior 223 - 22
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
DeetosSnel 3- Oost-Arnhem 224 - 20
KVS / Maritiem 3- ODIK 221 - 17
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4- DVO / Accountor 322 - 20
Wageningen 2- TOP / SolarCompleet 328 - 23
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3- ZKC '19 219 - 18
KZ / Thermo4U 5- KIOS 224 - 15
Heerenveen 3- AKC 212 - 12
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
ASVD | PV Systems 2- AVO 215 - 12
Amicitia 2- De Meeuwen 219 - 19
Wit-Blauw / Green Organics 2- Sparta 219 - 15
DOS 2- OWK 223 - 17
KNKV Reserve 1e klasse C (zaal)
Unitas / Perspectief 3- De Parabool 224 - 16
ROG 2- DVO / Accountor 426 - 22
KVZ 2- Nic. 325 - 19
SKF 3- De Wâlden 225 - 14
KNKV Reserve 1e klasse D (zaal)
KZ / Thermo4U 4- HKV / Ons Eibernest 219 - 11
Valto 2- VEO 216 - 14
SDO / BlijWerkt 2- OVVO 325 - 13
Vriendenschaar 2- Refleks 227 - 17
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
Achilles 3- Avanti / Post Makelaardij 315 - 15
Tempo 3- AW.DTV 315 - 16
KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
Albatros 2- Juliana 218 - 16
Merwede / Multiplaat 2- Fortis 220 - 18
DES 2- Kinderdijk 222 - 15
KOAG 2- Rust Roest 221 - 21
KNKV Reserve 1e klasse G (zaal)
Nova 2- Noviomagum 212 - 22
KVA 2- Dindoa 215 - 17
Achilles 2- Antilopen / Lancyr Deelen 222 - 21
MIA 2- Die Haghe 213 - 13
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
PKC / SWKGroep 4- Oranje Wit 314 - 25
KOAG 3- Fortuna / Delta Logistiek 313 - 26
Nieuwerkerk 3- HKC 220 - 16
Velocitas 2- Fiks 212 - 21

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
WSS 2- Wez Handich / Dow 219 - 22
Nic. 4- Hoogkerk 318 - 18
De Wâlden 3- Nic. 427 - 23
Wez Handich / Dow 2- CSL 419 - 16
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
CSL 3- Flamingo's 218 - 14
De Granaet 2- Harich 225 - 18
Drachten / van der Wiel 3- Hoogkerk 225 - 12
Ritola 3- Oranje Zwart 231 - 18
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
CSL 2- De Wâlden 422 - 22
Quick '21 / Vlug & Vaardig 2- Sparta 321 - 18
Apeldoorn 2- Drachten / van der Wiel 431 - 15
Ritola 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 427 - 17
KNKV Reserve 2e klasse D (zaal)
ASVD | PV Systems 3- NKC '51 223 - 26
Amicitia 3- Wageningen 317 - 16
De Hoeve 2- DOS Kampen / Veltman 213 - 15
DOS-WK 2- Regio '72 216 - 21
KNKV Reserve 2e klasse E (zaal)
Wageningen 5- Sparta 215 - 15
Synergo 2- Victum 220 - 15
Dindoa 3- ODIK 325 - 14
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6- Spirit 223 -   9
KNKV Reserve 2e klasse F (zaal)
EKVA 3- DOS Kampen / Veltman 318 - 18
SDO / BlijWerkt 3- De Meeuwen 324 - 13
Wit-Blauw / Green Organics 3- Wageningen 614 - 15
Dindoa 4- Antilopen / Lancyr Deelen 311 - 23
KNKV Reserve 2e klasse G (zaal)
Sporting West 2- HKV / Ons Eibernest 318 - 21
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
Rust Roest 3- EKCA / CIBOD 221 - 12
HKC 2- Noviomagum 315 - 16
MIA 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 524 - 14
DVO / Accountor 5- Wageningen 423 - 16
KNKV Reserve 2e klasse I (zaal)
VIKO 2- Rapid 222 - 19
Tiel '72 2- EKVA 215 - 11
ZKC '31 2- KZ Danaiden 28 - 20
Telstar 2- Woudenberg 219 - 16
KNKV Reserve 2e klasse J (zaal)
Triaz 2- Fiks 311 - 13
Tempo 4- Swift 313 - 13
Rohda 3- KVA 312 - 22
KNKV Reserve 2e klasse K (zaal)
WION 2- Paal Centraal 214 - 16
Maassluis 2- Vitesse 219 - 21
ODO 2- Reeuwijk 233 - 12
Twist 2- Korbis 219 - 20
KNKV Reserve 2e klasse L (zaal)
VEO 3- KVS / Maritiem 415 - 21
Sporting Trigon 2- Pernix 424 - 21
Excelsior 3- Meervogels / Física 315 - 14
Weidevogels 3- Achilles 415 - 19
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Tjoba 2- Avanti / Post Makelaardij 426 - 20
Tilburg 2- Dubbel Zes / Futura 220 -   8
ONDO 2- Swift 213 - 12
IJsselvogels 3- KIOS 220 - 13
KNKV Reserve 2e klasse N (zaal)
HKV / Ons Eibernest 4- SDO 218 - 16
Rust Roest 4- DSC 414 - 15
KNKV Reserve 2e klasse O (zaal)
KCC 5- DES 319 - 18
IJsselvogels 2- Merwede / Multiplaat 419 -   8
WION 3- KOAG 410 - 19
Weidevogels 2- Albatros 322 - 15
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
DSO 2- KCR 315 - 15
Fortis 3- Swift 213 - 27
TOP 3- GKV / Enomics 320 - 15
Oranje Wit 4- Merwede / Multiplaat 325 - 15
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
SIOS 2- Kinea 228 - 18
Rodenburg 2- OKO / Bies 317 - 18
HHV 2- Rodenburg 219 - 15
Kinea 2- De Parabool 58 - 12
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
WSS 3- Wez Handich / Dow 317 - 13
Olympia 2- Club Brothers 211 - 22
ROG 4- WSS 318 - 22

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
WWC 2- De Parabool 412 - 14
Pallas '08 2- De Waterpoort 228 - 15
Sparta 2- TFS 222 -   9
Flamingo's 3- Udiros 218 - 16
KNKV Reserve 3e klasse D (zaal)
Emmeloord 2- De Granaet 314 - 11
TOP 2- Invicta / Frigro 217 - 18
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
Lemmer 2- Harich 314 - 17
ROG 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 519 -   9
De Hoeve 3- Invicta / Frigro 326 - 15
Quick '21 / Vlug & Vaardig 3- De Parabool 316 - 21
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
Blauw Zwart 2- Devinco 210 - 13
Zwart Wit 2- HKC 28 - 16
Elburg 2- Rood-Wit 215 - 15
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
Sparta 4- ODIK 411 - 27
NKC '51 4- Rigtersbleek / Cottus 220 - 16
KNKV Reserve 3e klasse H (zaal)
DWS 2- Kesteren 219 - 15
Tiel '72 3- Rheko 216 - 13
Fiducia 2- DVO / Accountor 624 - 12
KNKV Reserve 3e klasse I (zaal)
Dindoa 5- Spirit 323 - 18
Antilopen / Lancyr Deelen 4- Thor 220 -   9
De Meeuwen 4- MIA 523 - 10
Telstar 3- ASVD | PV Systems 426 - 20
KNKV Reserve 3e klasse J (zaal)
Woudenberg 3- Luno 314 - 14
DOS 3- HKC 316 - 19
Victum 4- KVA 416 - 16
KNKV Reserve 3e klasse K (zaal)
SDO / BlijWerkt 4- Luno 222 -   9
De Vinken 2- Dijkvogels 226 - 15
Huizen 2- Fiducia 313 - 16
Madjoe 2- OVVO 415 - 12

Korfbal Deals
KNKV Reserve 3e klasse L (zaal)
Zwaluwen 2- Animo 221 - 22
Oost-Arnhem 4- Tweemaal Zes 319 - 17
Victum 3- Synergo 329 - 13
KNKV Reserve 3e klasse M (zaal)
Sporting West 3- Aurora 217 -   9
OKV 2- Groen Geel / IJskoud de Beste 514 - 24
Aurora 2- KZ Danaiden 310 -   8
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
Rohda 4- Ados 214 - 13
Revival 2- Atlantis 221 - 21
Apollo 2- Exakwa 217 - 18
Viking 2- Synergo 413 - 15
KNKV Reserve 3e klasse O (zaal)
Rohda 5- Velocitas 314 - 14
Fiks 4- TOP / SolarCompleet 519 - 20
KZ Danaiden 5- ZKC '31 319 - 13
BEP 3- Roda 213 - 19
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
Refleks 4- KVS / Maritiem 515 - 15
Die Haghe 4- Velocitas 420 - 23
KNKV Reserve 3e klasse Q (zaal)
Excelsior 4- ODO 324 - 11
VEO 4- DES 413 - 13
Dijkvogels 3- Valto 419 - 15
Twist 3- Achilles 612 - 10
KNKV Reserve 3e klasse R (zaal)
ADO 2- DVS '69 218 - 17
GKV 2- Ventura Sport 229 - 15
NIO 2- Gemini 214 -   9
ACKC 2- Conventus 28 -   9
KNKV Reserve 3e klasse S (zaal)
Weidevogels 4- ONDO 313 - 16
Valto 3- Vriendenschaar 314 - 12
Maassluis 3- Twist 412 -   9
DES 5- Excelsior 512 - 12
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
RWA 3- Nieuwerkerk 518 - 10
Erasmus 2- Vriendenschaar 215 - 14
Korbatjo 2- OZC 211 - 12
Atlas 2- ONDO 28 - 26

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse U (zaal)
Albatros 5- Sporting Delta 319 - 15
KCR 4- ADO 331 - 12
Kinderdijk 4- RWA 522 - 22
Vitesse 4- Nieuwerkerk 413 - 15
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
HKC 3- PKC / SWKGroep 517 - 18
WION 4- RWA 421 - 12
KCR 5- Albatros 424 - 18
Kinderdijk 3- Vitesse 322 - 21
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
Tjoba 3- TOP 426 - 18
Fortis 4- Swift 315 - 25
ONDO 3- TOGO 221 - 11
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
Tilburg 4- PSV / lifovragen.nl 226 - 20
Vriendenschaar 3- NKV 229 - 18
A-junioren Hoofdklasse A (zaal)
Achilles A1- KZ / Thermo4U A113 - 23
PKC / SWKGroep A1- TOP / SolarCompleet A119 - 20
DSC A1- SKF A133 - 13
Fortuna / Delta Logistiek A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A138 - 22
A-junioren Hoofdklasse B (zaal)
KVS / Maritiem A1- DOS '46 A121 - 26
DeetosSnel A1- LDODK / Rinsma Fashion A110 - 33
Wageningen A1- AVO A120 - 24
DVO / Accountor A1- KCC A122 - 14
A-junioren Overgangsklasse A (zaal)
De Meeuwen A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A224 - 21
DVO / Accountor A2- AVO A226 - 12
DOS '46 A2- Harkema / Invicta A112 - 31
Unitas / Perspectief A1- Oost-Arnhem A132 - 12
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
OVVO A1- AW.DTV A115 - 22
Die Haghe A1- Woudenberg A128 - 14
Groen Geel / IJskoud de Beste A1- TOP / SolarCompleet A220 - 17
Avanti / Post Makelaardij A1- Tempo A126 - 18
A-junioren Overgangsklasse C (zaal)
Sporting Delta A1- Meervogels / Física A127 - 19
Nieuwerkerk A1- Achilles A223 - 22
GKV / Enomics A1- HKV / Ons Eibernest A121 - 16
Fortuna / Delta Logistiek A2- Kinderdijk A122 - 20

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
A-junioren Overgangsklasse D (zaal)
PKC / SWKGroep A2- ONDO A120 - 23
Oranje Wit A1- Valto A121 - 18
Tilburg A1- TOP A113 - 18
Vitesse A1- Sporting Delta A216 - 16
A-junioren 1e klasse A (zaal)
Heerenveen A1- LDODK / Rinsma Fashion A213 - 14
OKO / Bies A1- Hoogkerk / Nic. A113 - 19
Drachten / van der Wiel A1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A116 - 15
Ritola A1- DTS A116 - 17
A-junioren 1e klasse B (zaal)
Amicitia A1- DOS Kampen / Veltman A113 - 24
KVZ A1- Sparta A119 - 16
SIOS A1- NKC '51 A117 - 13
A-junioren 1e klasse C (zaal)
EKVA A1- Spirit A110 - 19
Rheko A1- Dindoa A111 - 10
ASVD | PV Systems A1- Victum A18 - 11
Apeldoorn A1- Antilopen / Lancyr Deelen A113 - 19
A-junioren 1e klasse D (zaal)
DSC A2- Rust Roest A114 - 10
Wageningen A2- DOT A120 - 12
DKB A1- Fortissimo A120 - 15
Fiducia A1- Tiel '72 A113 - 22
A-junioren 1e klasse E (zaal)
ZKC '31 A1- Fiks A140 -   8
ZKV A1- KZ / Thermo4U A26 - 27
KVA A1- Groen Geel / IJskoud de Beste A215 - 16
Pernix A1- BEP A122 - 18
A-junioren 1e klasse F (zaal)
Weidevogels A1- VEO A120 - 12
Tempo A2- Velocitas A117 - 20
Avanti / Post Makelaardij A2- Refleks A121 - 17
A-junioren 1e klasse G (zaal)
KCC A2- Vriendenschaar A118 - 17
IJsselvogels A1- RWA A120 -   9
PKC / SWKGroep A3- Oranje Wit A221 - 13
Albatros A1- Reeuwijk A116 - 17
A-junioren 1e klasse H (zaal)
Maassluis A1- Swift A127 - 19
KOAG A1- KCR A124 - 16
Merwede / Multiplaat A1- Fortis A118 - 16

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017