Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 24 februari 2020 t/m zondag 1 maart 2020

181 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Korfbal League (zaal)
Fortuna / Delta Logistiek 1- KZ / Thermo4U 124 - 18
TOP / SolarCompleet 1- Blauw-Wit 126 - 25
Tempo 1- DOS '46 130 - 25
KZ / Thermo4U 1- PKC / SWKGroep 118 - 30
LDODK / Rinsma Fashion 1- Groen Geel / IJskoud de Beste 132 - 16
DVO / Accountor 1- Fortuna / Delta Logistiek 122 - 17

Antilopen Banner
Hoofdklasse A (zaal)
TOP 1- Avanti / Post Makelaardij 128 - 28
HKC 1- Fiks 130 - 27
Rohda 1- Nieuwerkerk 119 - 28
KCC 1- AW.DTV 122 - 21
Hoofdklasse B (zaal)
Oost-Arnhem 1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 120 - 26
Sparta 1- ODIK 127 - 24
Wageningen 1- DSC 124 - 17
DeetosSnel 1- SCO 127 - 26
Overgangsklasse A (zaal)
NKC '51 1- Drachten / van der Wiel 116 - 20
Nic. 1- Heerenveen 122 - 23
DOS Kampen / Veltman 1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 124 - 26
Overgangsklasse B (zaal)
OWK 1- Amicitia 117 - 19
AVO 1- Wit-Blauw / Green Organics 119 - 21
KNKV 1e klasse A (zaal)
Wez Handich / Dow 1- ZKC '19 122 - 28
Oerterp / VKC 1- ZKC '19 126 - 31
De Waterpoort 1- KIOS 118 - 34
Udiros 1- Wez Handich / Dow 114 - 25
KNKV 1e klasse B (zaal)
De Parabool 1- Apeldoorn 115 - 24
Juventa 1- CSL 119 - 20
De Wâlden 1- Quick '21 / Vlug & Vaardig 115 - 19
Rigtersbleek / Cottus 1- Ritola 117 - 24
KNKV 1e klasse C (zaal)
BEP 1- Synergo 126 - 20
KNKV 1e klasse F (zaal)
Roda 1- ONDO 116 - 21
KIOS 1- Tilburg 130 - 26
Swift 1- Tjoba 124 - 34
KNKV 2e klasse A (zaal)
WSS 1- SIOS 120 - 21
WSS 1- HHV 115 - 24
Rodenburg 1- Dio 125 - 15
Thrianta 1- EKC Nääs 118 - 18
KNKV 2e klasse B (zaal)
Hoogkerk 1- De Granaet 116 - 19
Harich 1- ROG 120 - 23
Flamingo's 1- Noordenveld 122 - 18
Oranje Zwart 1- DTG 120 - 17

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 2e klasse C (zaal)
Devinco 1- Elburg 116 - 24
Elko 1- Zwart Wit 121 - 16
HKC 1- Hellas '63 118 - 15
KNKV 2e klasse E (zaal)
Rapid 1- ZKC '31 116 - 15
EKVA 1- Telstar 118 - 25
KNKV 2e klasse H (zaal)
Ados 1- Viking 111 - 17
Exakwa 1- Revival 122 - 13
KNKV 3e klasse A (zaal)
VZK / Donkerbroek 1- It Fean / Boelenslaan 115 - 10
KNKV 3e klasse B (zaal)
DTS 1- TOP 124 - 19
Invicta / Frigro 1- Achilles 126 - 11
EKC 2000 1- Emmeloord 113 - 16
KNKV 3e klasse C (zaal)
Spannum 1- Sparta 120 - 17
Westergo 1- Pallas '08 128 - 19
TFS 1- DTL 117 - 12
NQL 1- WWC 112 - 12
KNKV 3e klasse H (zaal)
Oranje Nassau 1- Badhoevedorp 18 - 21
Haarlem 1- Vlug & Vaardig / KCN 121 - 13
DSO 1- Weidevogels 111 - 21
VZOD 1- IJsselvogels 110 - 27
KNKV 4e klasse A (zaal)
Stadskanaal '74 1- Zunobri 123 - 25
De Pein 1- DWA / Argo 123 - 20
KNKV 4e klasse B (zaal)
Noveas 1- Joure 15 - 24
SF Deinum 1- Lemmer 118 -   8
Veenwouden 1- Lintjo 19 - 26
MN en W 1- WIK '34 117 - 18
KNKV 4e klasse C (zaal)
SDO 1- Blauw Zwart 122 - 22
KNKV 4e klasse E (zaal)
Aurora 1- Purmer 122 - 11
DKV 1- Triaz 117 - 16
Amsterdam 1- DTS 110 - 23
KNKV 4e klasse F (zaal)
De Corvers 1- Nikantes 122 - 14
Reserve Korfbal League (zaal)
Fortuna / Delta Logistiek 2- KZ / Thermo4U 219 - 23
TOP / SolarCompleet 2- Blauw-Wit 218 - 20
LDODK / Rinsma Fashion 2- Groen Geel / IJskoud de Beste 232 - 28
KZ / Thermo4U 2- PKC / SWKGroep 218 - 22
Tempo 2- DOS '46 219 - 25
DVO / Accountor 2- Fortuna / Delta Logistiek 220 - 20
Reserve Hoofdklasse A (zaal)
KCC 2- GKV / Enomics 225 - 16
KVS / Maritiem 2- Avanti / Post Makelaardij 225 - 18
Rohda 2- Nieuwerkerk 219 - 25
Reserve Hoofdklasse B (zaal)
PKC / SWKGroep 3- DSC 218 - 26
Unitas / Perspectief 2- SKF 226 - 20
LDODK / Rinsma Fashion 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 220 - 27
DeetosSnel 2- SCO 232 -   8
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
Nic. 2- Blauw-Wit 422 - 28
Groen Geel / IJskoud de Beste 3- Drachten / van der Wiel 229 - 23
Nic. 2- Heerenveen 216 - 12
DOS '46 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 319 - 15
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
AW.DTV 2- KCC 430 - 17
BEP 2- TOP 224 - 28
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
AVO 3- KZ / Thermo4U 522 - 24
AVO 3- Heerenveen 319 - 17
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
OWK 2- Amicitia 221 - 11
AVO 2- Wit-Blauw / Green Organics 230 - 18
Sparta 2- ASVD | PV Systems 217 - 15
KNKV Reserve 1e klasse C (zaal)
De Parabool 2- KVZ 218 - 19
Nic. 3- Unitas / Perspectief 317 - 13
De Wâlden 2- ROG 226 - 17

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
ZKV 3- Tempo 321 - 19
KZ / Thermo4U 3- Achilles 325 - 18
AW.DTV 3- Die Haghe 323 - 18
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
ZKC '19 3- De Wâlden 39 - 11
CSL 4- OKO / Bies 218 - 24
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
Hoogkerk 2- De Granaet 219 - 20
Harich 2- Drachten / van der Wiel 316 - 26
Flamingo's 2- Ritola 319 - 18
Oranje Zwart 2- CSL 314 - 22
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
Sparta 3- CSL 224 - 11
Drachten / van der Wiel 4- Ritola 237 - 21
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4- Apeldoorn 216 - 18
De Wâlden 4- Quick '21 / Vlug & Vaardig 217 - 19
KNKV Reserve 2e klasse D (zaal)
NKC '51 2- DOS-WK 230 - 11
DOS Kampen / Veltman 2- Amicitia 317 - 16
KNKV Reserve 2e klasse F (zaal)
DOS Kampen / Veltman 3- Dindoa 417 - 11
KNKV Reserve 2e klasse I (zaal)
Rapid 2- ZKC '31 220 - 14
EKVA 2- Telstar 215 - 15
KNKV Reserve 2e klasse J (zaal)
KVA 3- Triaz 216 - 14
Swift 3- Pernix 312 - 14
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
KIOS 2- Tilburg 218 - 21
Swift 2- Tjoba 221 - 21
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
AVO 4- HHV 212 - 12
De Parabool 5- Apeldoorn 319 - 14

Korfbal Deals
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
WSS 3- Leeuwarden 224 - 16
OWK 3- ROG 426 - 17
Leeuwarden 2- Noordenveld 213 - 17
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
De Parabool 4- Pallas '08 219 - 12
De Waterpoort 2- WWC 212 - 24
Udiros 2- Sparta 224 - 20
TFS 2- Flamingo's 311 - 26
KNKV Reserve 3e klasse D (zaal)
DTS 2- TOP 213 - 18
Invicta / Frigro 2- SCO 421 - 18
EKC 2000 2- Emmeloord 215 - 12
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
De Parabool 3- De Hoeve 319 - 20
Harich 3- ROG 319 - 19
Invicta / Frigro 3- Quick '21 / Vlug & Vaardig 314 - 15
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5- Lemmer 212 - 19
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
Devinco 2- Elburg 213 - 20
HKC 2- NKC '51 312 - 10
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
HHV 3- HKC 315 - 15
Juventa 2- HHV 313 - 15
Rigtersbleek / Cottus 2- Sparta 424 - 15
KNKV Reserve 3e klasse I (zaal)
ASVD | PV Systems 4- Dindoa 514 - 22
KNKV Reserve 3e klasse J (zaal)
KVA 4- DOS 324 - 12
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
Ados 2- Viking 29 - 17
Exakwa 2- Revival 222 - 14
KNKV Reserve 3e klasse O (zaal)
Roda 2- Fiks 418 - 15
ZKC '31 3- Rohda 513 - 18

Team TV
A-junioren Hoofdklasse A (zaal)
Achilles A1- Fortuna / Delta Logistiek A115 - 30
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1- SKF A119 -   8
PKC / SWKGroep A1- DSC A124 - 18
KZ / Thermo4U A1- TOP / SolarCompleet A130 - 13
A-junioren Hoofdklasse B (zaal)
LDODK / Rinsma Fashion A1- AVO A125 - 13
DeetosSnel A1- KVS / Maritiem A123 - 27
Wageningen A1- DVO / Accountor A123 - 20
DOS '46 A1- KCC A129 - 20
A-junioren Overgangsklasse A (zaal)
AVO A2- De Meeuwen A116 - 20
Harkema / Invicta A1- Unitas / Perspectief A129 - 22
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
AW.DTV A1- Groen Geel / IJskoud de Beste A111 - 25
A-junioren 1e klasse A (zaal)
Hoogkerk / Nic. A1- Drachten / van der Wiel A122 - 17
LDODK / Rinsma Fashion A2- Ritola A126 - 24
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1- OKO / Bies A120 - 22
DTS A1- Heerenveen A120 - 20
A-junioren 1e klasse B (zaal)
Sparta A1- SIOS A119 - 15
NKC '51 A1- KVZ A110 - 11
DOS Kampen / Veltman A1- Juventa A115 - 15
A-junioren 1e klasse E (zaal)
ZKC '31 A1- KVA A122 - 11
KZ / Thermo4U A2- KVA A135 -   7
BEP A1- ZKC '31 A119 - 16
Groen Geel / IJskoud de Beste A2- ZKV A120 - 13
B-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
De Meeuwen B1- DOS '46 B112 - 25
LDODK / Rinsma Fashion B1- AVO B120 - 23
Dindoa B1- Heerenveen B118 - 29
Unitas / Perspectief B1- DOS Kampen / Veltman B114 - 27
B-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
Haarlem B1- Groen Geel / IJskoud de Beste B123 - 23
Avanti / Post Makelaardij B1- KZ / Thermo4U B18 - 17
Die Haghe B1- TOP / SolarCompleet B122 - 12
B-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
KOAG B1- ONDO B114 - 16
Fortis B1- PKC / SWKGroep B120 - 28
B-aspiranten Hoofdklasse D (zaal)
Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1- DSC B117 - 21
SKF B1- Vriendenschaar B119 - 18
C-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
CSL C1- LDODK / Rinsma Fashion C111 - 24
ASVD | PV Systems C1- Amicitia C18 - 10
C-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste C1- KZ / Thermo4U C18 - 17

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017