Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 17 februari 2020 t/m zondag 23 februari 2020

42 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Korfbal League (zaal)
Blauw-Wit 1- Groen Geel / IJskoud de Beste 120 - 15
LDODK / Rinsma Fashion 1- Fortuna / Delta Logistiek 126 - 28
Blauw-Wit 1- Tempo 126 - 14
Groen Geel / IJskoud de Beste 1- TOP / SolarCompleet 119 - 33
PKC / SWKGroep 1- LDODK / Rinsma Fashion 122 - 23
DOS '46 1- DVO / Accountor 119 - 22

Team TV
KNKV 1e klasse A (zaal)
AKC 1- OKO / Bies 133 - 24
KNKV 2e klasse G (zaal)
DOT 1- Furore 121 - 19
Movado 1- DKV Victoria 129 - 13
ALO 1- Phoenix 115 - 15
KNKV 3e klasse A (zaal)
Mélynas / Domatrac 1- Vitesse 113 - 15
KNKV 3e klasse D (zaal)
HKC 1- DKOD 122 -   8
KNKV 3e klasse E (zaal)
NKV 1- Ready '60 112 - 17
KNKV 4e klasse C (zaal)
Olympia '22 1- Ons Clubje 114 - 10
KNKV 4e klasse G (zaal)
Sperwers 1- Oranje Zwart / De Hoekse 114 - 10

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 4e klasse H (zaal)
De Hazenkamp 1- KVS ’17 114 - 16
Maastricht 1- Springfield 112 -   9
Reserve Korfbal League (zaal)
Blauw-Wit 2- Groen Geel / IJskoud de Beste 220 - 12
LDODK / Rinsma Fashion 2- Fortuna / Delta Logistiek 229 - 18
Blauw-Wit 2- Tempo 221 - 18
Groen Geel / IJskoud de Beste 2- TOP / SolarCompleet 218 - 23
PKC / SWKGroep 2- LDODK / Rinsma Fashion 217 - 29
DOS '46 2- DVO / Accountor 221 - 27
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
AKC 2- SCO 318 - 19
AVO 3- KIOS 221 - 23
KNKV Reserve 2e klasse G (zaal)
Fortuna / Delta Logistiek 4- KZ / Thermo4U 622 - 18
Sporting Trigon 3- Refleks 322 - 13
ALO 2- Groen Geel / IJskoud de Beste 411 - 12
KNKV Reserve 2e klasse N (zaal)
DOT 2- Tilburg 314 - 12
DSC 4- HKV / Ons Eibernest 410 - 12
KNKV Reserve 3e klasse O (zaal)
BEP 3- Rohda 521 - 16
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
KZ Danaiden 4- Die Haghe 417 - 23
Sporting Trigon 4- Refleks 420 - 17

Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse Q (zaal)
ODO 3- Excelsior 423 - 29
KNKV Reserve 3e klasse U (zaal)
Nieuwerkerk 4- Sporting Delta 311 - 11
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
DOT 3- Tilburg 413 - 21
NKV 2- DKB 215 - 26
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
Die Haghe A1- AW.DTV A127 - 25
A-junioren 1e klasse C (zaal)
Victum A1- Antilopen / Lancyr Deelen A111 - 12
A-junioren 1e klasse F (zaal)
Velocitas A1- Weidevogels A118 - 12
B-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
Maassluis B1- Albatros B116 - 28
B-aspiranten Hoofdklasse D (zaal)
Tiel '72 B1- DVO / Accountor B114 - 22

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017