Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 10 februari 2020 t/m zondag 16 februari 2020

308 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Korfbal League (zaal)
TOP / SolarCompleet 1- PKC / SWKGroep 117 - 20
Tempo 1- DVO / Accountor 116 - 28
KZ / Thermo4U 1- DOS '46 118 - 14

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Hoofdklasse A (zaal)
HKC 1- TOP 125 - 28
Fiks 1- Rohda 135 - 21
KCC 1- Avanti / Post Makelaardij 128 - 23
AW.DTV 1- Nieuwerkerk 127 - 25
Hoofdklasse B (zaal)
Oost-Arnhem 1- DSC 129 - 34
ODIK 1- DeetosSnel 121 - 28
Sparta 1- Wageningen 121 - 29
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1- SCO 130 - 17
Overgangsklasse A (zaal)
SKF 1- De Hoeve 130 - 22
Overgangsklasse B (zaal)
Unitas / Perspectief 1- ASVD | PV Systems 139 - 18
De Meeuwen 1- DOS 134 - 31
Overgangsklasse C (zaal)
Tweemaal Zes 1- SDO / BlijWerkt 119 - 21
KCR 1- OVVO 127 - 32
Meervogels / Física 1- Pernix 115 - 20
Sporting Delta 1- Oranje Wit 127 - 21
Overgangsklasse D (zaal)
VEO 1- KVS / Maritiem 121 - 32
HKV / Ons Eibernest 1- Vriendenschaar 121 - 21
GKV / Enomics 1- Valto 120 - 20
Swift 1- Sporting Trigon 123 - 23
KNKV 1e klasse A (zaal)
OKO / Bies 1- KIOS 121 - 28
Udiros 1- KIOS 119 - 20
KNKV 1e klasse C (zaal)
Excelsior 1- RWA 124 - 26
Victum 1- Fiducia 128 - 21
Spirit 1- ZKV 119 - 19

Antilopen Banner
KNKV 1e klasse D (zaal)
Noviomagum 1- KVA 121 - 28
Dindoa 1- Nova 132 - 17
Antilopen / Lancyr Deelen 1- MIA 119 - 19
Die Haghe 1- Achilles 120 - 17
KNKV 1e klasse E (zaal)
Juliana 1- KOAG 116 - 18
Kinderdijk 1- Merwede / Multiplaat 124 - 23
Rust Roest 1- Albatros 124 - 20
Fortis 1- DES 119 - 18
KNKV 1e klasse F (zaal)
Dubbel Zes / Futura 1- Velocitas 117 - 22
KNKV 2e klasse C (zaal)
Rood-Wit 1- DOS-WK 120 - 17
KNKV 2e klasse D (zaal)
Sparta 1- Duko 121 - 21
Duko 1- Keizer Karel 122 - 19
Sparta 1- DWS 122 - 13
Rheko 1- KVZ 111 - 13
Kesteren 1- Reehorst '45 119 - 20
KNKV 2e klasse E (zaal)
KZ Danaiden 1- VIKO 115 - 24
Woudenberg 1- Tiel '72 119 - 25
KNKV 2e klasse F (zaal)
Reeuwijk 1- Maassluis 125 - 27
Korbis 1- WION 117 - 17
Paal Centraal 1- Twist 112 - 27
Vitesse 1- ODO 118 - 16
KNKV 2e klasse G (zaal)
DKB 1- Phoenix 121 - 27
DKV Victoria 1- Furore 113 - 24
Movado 1- ALO 116 - 21
KNKV 2e klasse H (zaal)
Atlantis 1- Apollo 123 - 18
Refleks 1- Helios 129 -   8
KNKV 2e klasse I (zaal)
KVK 1- Erasmus 118 - 17
Vriendenschaar 1- Nexus 117 - 16
ONDO 1- Korbatjo 128 - 16
OZC 1- Atlas 123 - 23
KNKV 3e klasse A (zaal)
Koru 1- Club Brothers 114 - 22
Roreko 1- Mélynas / Domatrac 123 - 18
KNKV 3e klasse B (zaal)
Regio '72 1- Harkema 123 - 11
KNKV 3e klasse D (zaal)
EKCA / CIBOD 1- HKC 111 - 26
SkunK 1- Zwaluwen 117 - 18
Fortissimo 1- SEV 124 - 18
Animo 1- DKOD 128 -   8
KNKV 3e klasse E (zaal)
Ready '60 1- SDO 115 - 16
Midlandia 1- Oosterkwartier 115 - 19
KNKV 3e klasse F (zaal)
Hebbes 1- De Vinken 117 - 26
Dijkvogels 1- Madjoe 124 - 14
ESDO 1- RDZ 115 - 16
Luno 1- Huizen 126 - 10
KNKV 3e klasse G (zaal)
Ventura Sport 1- ADO 114 - 17
Gemini 1- ACKC 19 - 18
Conventus 1- NIO 120 - 16
DVS '69 1- GKV 121 - 16

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 3e klasse I (zaal)
Blauw Wit 1- Keep-Fit '70 112 - 20
PSV / lifovragen.nl 1- OEC 125 - 13
TOGO 1- Triade 118 - 18
Seolto 1- Stormvogels 111 - 12
KNKV 4e klasse A (zaal)
Korwi 1- De Pein 114 - 24
Stadskanaal '74 1- Leeuwarden 113 - 19
KNKV 4e klasse C (zaal)
DLKV 1- KIOS '45 118 - 16
KNKV 4e klasse D (zaal)
Stip 1- Olympus '58 13 - 19
Koveni 1- SGV 123 - 21
KCD 1- De Eemvogels 124 - 17
Arena 1- Rivalen 115 - 11
KNKV 4e klasse F (zaal)
Thor 1- Fluks 118 - 15
Thor 1- Eureka 120 -   8
KNKV 4e klasse G (zaal)
Oranje Zwart / De Hoekse 1- Olympia 110 - 24
SKV 1- Terda 120 - 11
't Capproen 1- De Voltreffers 118 -   7
KNKV 4e klasse H (zaal)
Klimop 1- Attila 113 - 13
KNKV 4e klasse I (zaal)
ZKV 1- DSO 112 - 22
Zaamslag 1- Scheldevogels 118 - 12
Good Luck 1- Luctor 117 - 24
Reserve Korfbal League (zaal)
TOP / SolarCompleet 2- PKC / SWKGroep 222 - 21
Tempo 2- DVO / Accountor 220 - 31
KZ / Thermo4U 2- DOS '46 223 - 25
Reserve Hoofdklasse A (zaal)
DSC 3- KVS / Maritiem 222 - 21
Blauw-Wit 3- Rohda 225 - 12
GKV / Enomics 2- Nieuwerkerk 227 - 19
KCC 2- Avanti / Post Makelaardij 224 - 14
Reserve Hoofdklasse B (zaal)
LDODK / Rinsma Fashion 3- DSC 222 - 21
Unitas / Perspectief 2- PKC / SWKGroep 326 - 18
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2- SCO 237 - 20
SKF 2- DeetosSnel 219 - 23
Reserve Overgangsklasse B (zaal)
Tweemaal Zes 2- KCC 319 - 16
KCR 2- OVVO 227 - 23
Sporting Delta 2- Oranje Wit 221 - 27
Meervogels / Física 2- Pernix 228 - 19
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
Excelsior 2- RWA 220 - 17
TOP / SolarCompleet 4- ZKV 232 - 12
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
Oost-Arnhem 2- KVS / Maritiem 324 - 29
DVO / Accountor 3- Wageningen 223 - 23
TOP / SolarCompleet 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 425 - 27
ODIK 2- DeetosSnel 322 - 30
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
SCO 3- KIOS 222 - 22
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
De Meeuwen 2- DOS 220 - 20

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 1e klasse C (zaal)
DVO / Accountor 4- SKF 322 - 29
KNKV Reserve 1e klasse D (zaal)
OVVO 3- Valto 219 - 20
VEO 2- SDO / BlijWerkt 224 - 21
Refleks 2- KZ / Thermo4U 431 - 26
HKV / Ons Eibernest 2- Vriendenschaar 213 - 17
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
ZKV 3- KZ / Thermo4U 326 - 28
Avanti / Post Makelaardij 3- Phoenix 226 - 13
KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
Juliana 2- KOAG 213 - 19
Kinderdijk 2- Merwede / Multiplaat 221 - 18
Rust Roest 2- Albatros 215 - 27
Fortis 2- DES 221 - 20
KNKV Reserve 1e klasse G (zaal)
Noviomagum 2- KVA 216 - 11
Dindoa 2- Nova 238 - 12
Antilopen / Lancyr Deelen 2- MIA 210 -   9
Die Haghe 2- Achilles 217 - 22
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
HKC 2- PKC / SWKGroep 426 - 12
Fiks 2- KOAG 330 - 11
Oranje Wit 3- Nieuwerkerk 322 - 27
Fortuna / Delta Logistiek 3- Velocitas 225 - 18
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
WSS 2- Nic. 416 - 24
OKO / Bies 2- Hoogkerk 317 - 20
KNKV Reserve 2e klasse D (zaal)
Regio '72 2- ASVD | PV Systems 323 - 20
Wageningen 3- De Hoeve 223 - 10

Korfbal Deals
KNKV Reserve 2e klasse E (zaal)
ODIK 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 616 - 30
Sparta 2- Synergo 219 - 25
Victum 2- Wageningen 525 -   6
Spirit 2- Dindoa 314 - 23
KNKV Reserve 2e klasse F (zaal)
Antilopen / Lancyr Deelen 3- EKVA 324 - 11
De Meeuwen 3- Wit-Blauw / Green Organics 313 - 19
Wageningen 6- SDO / BlijWerkt 313 -   6
KNKV Reserve 2e klasse G (zaal)
Fortuna / Delta Logistiek 4- ALO 223 - 15
Sporting West 2- Sporting Trigon 312 - 15
HKV / Ons Eibernest 3- Groen Geel / IJskoud de Beste 414 - 12
KZ / Thermo4U 6- Refleks 316 - 15
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
EKCA / CIBOD 2- HKC 215 - 19
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5- DVO / Accountor 512 - 30
Noviomagum 3- Rust Roest 311 - 28
Wageningen 4- MIA 327 - 17
KNKV Reserve 2e klasse I (zaal)
KZ Danaiden 2- VIKO 214 -   7
Woudenberg 2- Tiel '72 217 - 20
KNKV Reserve 2e klasse J (zaal)
Fiks 3- Rohda 320 - 15
KNKV Reserve 2e klasse K (zaal)
Paal Centraal 2- Twist 216 - 16
Vitesse 2- ODO 220 - 15
Reeuwijk 2- Maassluis 222 - 22
Korbis 2- WION 217 - 11
KNKV Reserve 2e klasse L (zaal)
KVS / Maritiem 4- Sporting Trigon 216 - 12
Achilles 4- Excelsior 320 - 20
Meervogels / Física 3- Weidevogels 316 - 21
Pernix 4- VEO 314 - 22

Team TV
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Dubbel Zes / Futura 2- IJsselvogels 315 - 15
Avanti / Post Makelaardij 4- ONDO 221 - 19
KNKV Reserve 2e klasse N (zaal)
DSC 4- DOT 218 - 22
DeetosSnel 4- Rust Roest 415 - 11
KNKV Reserve 2e klasse O (zaal)
KOAG 4- Weidevogels 218 - 27
DES 3- IJsselvogels 216 - 14
Merwede / Multiplaat 4- KCC 516 - 12
Albatros 3- WION 317 -   9
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
GKV / Enomics 3- DSO 218 - 17
KCR 3- TOP 311 - 19
Swift 2- Oranje Wit 420 - 14
Merwede / Multiplaat 3- Fortis 319 - 28
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
OKO / Bies 3- Kinea 227 - 13
AVO 4- SIOS 220 - 21
HHV 2- OKO / Bies 330 - 13
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
Wez Handich / Dow 3- Club Brothers 220 - 13
OWK 3- Olympia 228 -   8
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
Rood-Wit 2- Blauw Zwart 217 -   9
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
ODIK 4- NKC '51 416 - 15
KNKV Reserve 3e klasse H (zaal)
Oost-Arnhem 3- Tiel '72 327 - 22
DVO / Accountor 6- DWS 218 - 12
Kesteren 2- Fiducia 214 - 14
KNKV Reserve 3e klasse I (zaal)
Thor 2- De Meeuwen 421 - 17
MIA 5- Antilopen / Lancyr Deelen 410 - 19
Spirit 3- Telstar 315 - 26
KNKV Reserve 3e klasse J (zaal)
HKC 3- Victum 413 - 17
MIA 4- Woudenberg 316 - 21
KNKV Reserve 3e klasse K (zaal)
Fiducia 3- SDO / BlijWerkt 417 - 25
Dijkvogels 2- Madjoe 221 - 20
Luno 2- Huizen 218 -   7
OVVO 4- De Vinken 219 - 19
KNKV Reserve 3e klasse L (zaal)
Fortissimo 2- Oost-Arnhem 417 - 12
Animo 2- Victum 317 -   8
Synergo 3- Zwaluwen 219 - 23
KNKV Reserve 3e klasse M (zaal)
DKV Victoria 2- Furore 210 - 21
KZ Danaiden 3- DKV Victoria 213 - 14
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
Atlantis 2- Apollo 221 - 13
Synergo 4- Rohda 423 - 20
KNKV Reserve 3e klasse O (zaal)
Velocitas 3- KZ Danaiden 515 - 16
TOP / SolarCompleet 5- BEP 315 - 15

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
Achilles 5- Phoenix 315 - 14
Die Haghe 4- Refleks 422 - 16
Velocitas 4- Achilles 514 - 14
KVS / Maritiem 5- Phoenix 313 - 16
KNKV Reserve 3e klasse Q (zaal)
VEO 4- Excelsior 412 - 18
DES 4- Dijkvogels 317 - 15
ODO 3- Twist 320 - 10
Achilles 6- Excelsior 49 - 28
Valto 4- VEO 417 - 23
KNKV Reserve 3e klasse R (zaal)
Ventura Sport 2- ADO 219 - 23
Gemini 2- ACKC 211 - 13
Conventus 2- NIO 213 - 21
DVS '69 2- GKV 222 - 22
KNKV Reserve 3e klasse S (zaal)
Vriendenschaar 3- Maassluis 319 - 11
Excelsior 5- Weidevogels 49 - 15
Twist 4- Valto 310 - 21
ONDO 3- DES 523 -   9
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
Vriendenschaar 2- RWA 314 - 21
ONDO 2- Korbatjo 218 -   9
OZC 2- Atlas 216 -   4
KNKV Reserve 3e klasse U (zaal)
ADO 3- Kinderdijk 49 - 14
RWA 5- KCR 413 - 23
Sporting Delta 3- Vitesse 423 - 13
Nieuwerkerk 4- Albatros 512 - 13
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
Vitesse 3- HKC 315 - 12
PKC / SWKGroep 5- Kinderdijk 318 - 13
RWA 4- KCR 515 - 20
Albatros 4- WION 413 - 18
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
Juliana 3- Fortis 417 - 13
TOGO 2- Tjoba 315 - 18
TOP 4- ONDO 325 - 16

Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
DKB 2- SDO 323 - 18
PSV / lifovragen.nl 2- SDO 315 - 18
Movado 2- Vriendenschaar 313 - 13
A-junioren Hoofdklasse A (zaal)
TOP / SolarCompleet A1- Fortuna / Delta Logistiek A123 - 30
SKF A1- Achilles A120 - 19
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1- PKC / SWKGroep A121 - 20
KZ / Thermo4U A1- DSC A132 - 11
A-junioren Hoofdklasse B (zaal)
LDODK / Rinsma Fashion A1- DVO / Accountor A124 - 28
DOS '46 A1- Wageningen A131 - 19
AVO A1- KVS / Maritiem A122 - 18
KCC A1- DeetosSnel A131 - 18
A-junioren Overgangsklasse A (zaal)
Oost-Arnhem A1- DOS '46 A227 - 23
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2- DVO / Accountor A221 - 23
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
TOP / SolarCompleet A2- OVVO A122 -   9
Tempo A1- Die Haghe A124 - 19
Woudenberg A1- Avanti / Post Makelaardij A118 - 23
A-junioren Overgangsklasse C (zaal)
Achilles A2- Sporting Delta A112 - 31
Kinderdijk A1- GKV / Enomics A125 - 14
Meervogels / Física A1- Nieuwerkerk A112 - 15
HKV / Ons Eibernest A1- Fortuna / Delta Logistiek A220 - 35
A-junioren Overgangsklasse D (zaal)
TOP A1- Oranje Wit A123 - 24
Sporting Delta A2- PKC / SWKGroep A215 - 22
Valto A1- Tilburg A114 - 14
ONDO A1- Vitesse A123 - 22
A-junioren 1e klasse A (zaal)
Ritola A1- OKO / Bies A122 - 15

advertentie Lancyr Deelen
A-junioren 1e klasse C (zaal)
Victum A1- Rheko A114 -   8
Dindoa A1- ASVD | PV Systems A118 - 14
Antilopen / Lancyr Deelen A1- EKVA A118 - 10
Spirit A1- Apeldoorn A118 - 11
A-junioren 1e klasse D (zaal)
DOT A1- DSC A217 - 17
Rust Roest A1- Wageningen A212 - 16
Tiel '72 A1- DKB A125 - 21
Fortissimo A1- Fiducia A116 - 19
A-junioren 1e klasse E (zaal)
Fiks A1- Pernix A111 - 24
A-junioren 1e klasse F (zaal)
KZ Danaiden A1- Avanti / Post Makelaardij A211 - 11
VEO A1- Tempo A29 - 24
A-junioren 1e klasse G (zaal)
Vriendenschaar A1- PKC / SWKGroep A321 - 19
RWA A1- Albatros A110 - 23
Reeuwijk A1- IJsselvogels A114 - 11
Oranje Wit A2- KCC A212 - 17
A-junioren 1e klasse H (zaal)
DVS '69 A1- KOAG A112 - 10
KCR A1- Vriendenschaar A111 - 21
Swift A1- Merwede / Multiplaat A115 - 20
Fortis A1- Maassluis A124 - 18
B-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
LDODK / Rinsma Fashion B1- Heerenveen B113 - 24
AVO B1- DOS '46 B118 - 24
DOS Kampen / Veltman B1- De Meeuwen B120 - 13
Unitas / Perspectief B1- Dindoa B118 - 20
B-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
Tempo B1- Haarlem B122 - 21
Fortuna / Delta Logistiek B1- Avanti / Post Makelaardij B123 - 13
TOP / SolarCompleet B1- Groen Geel / IJskoud de Beste B118 - 19
Die Haghe B1- KZ / Thermo4U B119 - 20
B-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
Oranje Wit B1- ONDO B117 - 26
Fortis B1- Maassluis B124 - 12
PKC / SWKGroep B1- KOAG B121 -   9
KCC B1- Albatros B119 - 21
B-aspiranten Hoofdklasse D (zaal)
DVO / Accountor B1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen B119 - 16
Tiel '72 B1- SKF B122 - 10
C-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
De Meeuwen C1- Heerenveen C119 -   6
Unitas / Perspectief C1- Dindoa C19 - 15
C-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
Fortuna / Delta Logistiek C1- Tempo C118 -   8
KZ Danaiden C1- TOP / SolarCompleet C113 - 22
C-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
KCC C1- Albatros C18 - 18
Vitesse C1- ONDO C112 - 19
Valto C1- Avanti / Post Makelaardij C110 - 13
IJsselvogels C1- Nieuwerkerk C16 - 14
C-aspiranten Hoofdklasse D (zaal)
Tiel '72 C1- Sporting Delta C111 -   7
Vriendenschaar C1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen C119 - 12
Oranje Wit C1- DVO / Accountor C17 - 12
PKC / SWKGroep C1- SKF C18 -   8
Oefenwedstrijden (zaal)
Hoogkerk B1- Hoogkerk A212 - 23 (oefenwedstrijd)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017