Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 3 februari 2020 t/m zondag 9 februari 2020

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Korfbal League (zaal)
Blauw-Wit 1- Fortuna / Delta Logistiek 119 - 28
Groen Geel / IJskoud de Beste 1- Tempo 117 - 13
PKC / SWKGroep 1- Blauw-Wit 130 - 24
DVO / Accountor 1- KZ / Thermo4U 125 - 29
DOS '46 1- LDODK / Rinsma Fashion 124 - 18
Fortuna / Delta Logistiek 1- TOP / SolarCompleet 120 - 26
Hoofdklasse A (zaal)
HKC 1- KCC 122 - 32
TOP 1- Rohda 127 - 15
Nieuwerkerk 1- Avanti / Post Makelaardij 130 - 26
AW.DTV 1- Fiks 127 - 28
Hoofdklasse B (zaal)
Sparta 1- Oost-Arnhem 117 - 27
Wageningen 1- DeetosSnel 124 - 23
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1- ODIK 137 - 23
SCO 1- DSC 119 - 26
Overgangsklasse A (zaal)
Nic. 1- DOS Kampen / Veltman 125 - 16
Heerenveen 1- De Hoeve 141 - 18
NKC '51 1- SKF 115 - 23
Drachten / van der Wiel 1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 121 - 20
Overgangsklasse B (zaal)
AVO 1- OWK 124 - 23
ASVD | PV Systems 1- Amicitia 120 - 28
Unitas / Perspectief 1- De Meeuwen 133 - 31
Wit-Blauw / Green Organics 1- DOS 122 - 19
Overgangsklasse C (zaal)
Pernix 1- OVVO 124 - 23
Tweemaal Zes 1- KCR 123 - 19
SDO / BlijWerkt 1- Oranje Wit 121 - 16
Meervogels / Física 1- Sporting Delta 125 - 21
Overgangsklasse D (zaal)
VEO 1- HKV / Ons Eibernest 123 - 25
Valto 1- Vriendenschaar 126 - 17
KVS / Maritiem 1- Sporting Trigon 118 - 19
GKV / Enomics 1- Swift 129 - 23
KNKV 1e klasse A (zaal)
KIOS 1- AKC 129 - 28
AKC 1- Oerterp / VKC 131 - 22
Udiros 1- De Waterpoort 123 - 23
KNKV 1e klasse B (zaal)
CSL 1- Apeldoorn 129 - 16
De Wâlden 1- De Parabool 119 - 17
Juventa 1- Rigtersbleek / Cottus 123 - 19
Quick '21 / Vlug & Vaardig 1- Ritola 125 - 25
KNKV 1e klasse C (zaal)
Synergo 1- RWA 124 - 32
Fiducia 1- ZKV 123 - 26
BEP 1- Spirit 135 - 21
Victum 1- Excelsior 132 - 19

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 1e klasse D (zaal)
Noviomagum 1- Antilopen / Lancyr Deelen 118 - 19
Nova 1- MIA 122 - 28
KVA 1- Achilles 118 - 17
Dindoa 1- Die Haghe 118 - 21
KNKV 1e klasse E (zaal)
Kinderdijk 1- Juliana 122 - 19
DES 1- KOAG 123 - 23
Merwede / Multiplaat 1- Albatros 123 - 25
Fortis 1- Rust Roest 122 - 22
KNKV 1e klasse F (zaal)
Roda 1- Dubbel Zes / Futura 128 - 18
Tjoba 1- Velocitas 128 - 19
ONDO 1- Tilburg 121 - 18
Swift 1- KIOS 122 - 22
KNKV 2e klasse A (zaal)
Kinea 1- Rodenburg 120 - 22
EKC Nääs 1- WSS 135 - 19
HHV 1- EKC Nääs 117 - 19
Dio 1- Kinea 115 - 21
Rodenburg 1- Thrianta 124 - 19
KNKV 2e klasse B (zaal)
Harich 1- Oranje Zwart 125 - 25
De Granaet 1- DTG 121 - 22
ROG 1- Noordenveld 122 - 20
Hoogkerk 1- Flamingo's 130 - 17
KNKV 2e klasse C (zaal)
Devinco 1- Elko 121 - 25
Rood-Wit 1- HKC 118 - 13
DOS-WK 1- Zwart Wit 117 - 17
Elburg 1- Hellas '63 119 - 22
KNKV 2e klasse D (zaal)
Reehorst '45 1- Keizer Karel 122 - 13
DWS 1- KVZ 121 - 19
Kesteren 1- Rheko 112 - 14
KNKV 2e klasse E (zaal)
KZ Danaiden 1- EKVA 128 - 16
VIKO 1- Tiel '72 116 - 15
ZKC '31 1- Telstar 120 - 17
Rapid 1- Woudenberg 121 - 16
KNKV 2e klasse F (zaal)
WION 1- Maassluis 117 - 28
Twist 1- ODO 119 - 15
Korbis 1- Vitesse 113 - 11
Paal Centraal 1- Reeuwijk 117 - 30
KNKV 2e klasse G (zaal)
Furore 1- Movado 122 - 18
DOT 1- DKB 117 - 20
Phoenix 1- Sporting West 118 - 13
ALO 1- DKV Victoria 132 - 12
KNKV 2e klasse H (zaal)
Revival 1- Helios 114 - 16
Atlantis 1- Refleks 120 - 21
Apollo 1- Viking 120 - 24
Exakwa 1- Ados 128 - 14
KNKV 2e klasse I (zaal)
Atlas 1- Nexus 114 - 17
Korbatjo 1- Erasmus 111 - 19
ONDO 1- Vriendenschaar 122 - 14
OZC 1- KVK 124 - 14
KNKV 3e klasse A (zaal)
Mélynas / Domatrac 1- Koru 121 -   6
Club Brothers 1- Roreko 121 - 17
It Fean / Boelenslaan 1- Vitesse 119 - 17
VZK / Donkerbroek 1- Olympia 124 - 13
KNKV 3e klasse B (zaal)
Regio '72 1- DTS 120 - 22
EKC 2000 1- Invicta / Frigro 111 - 17
Emmeloord 1- TOP 120 - 20
Harkema 1- Achilles 114 - 15
KNKV 3e klasse C (zaal)
Spannum 1- NQL 114 - 17
Sparta 1- Pallas '08 126 - 23
DTL 1- WWC 115 - 12
TFS 1- Westergo 120 - 21
KNKV 3e klasse D (zaal)
EKCA / CIBOD 1- SkunK 111 -   8
Fortissimo 1- Animo 120 - 26
SEV 1- Zwaluwen 113 - 18
KNKV 3e klasse E (zaal)
OKV 1- Oosterkwartier 117 - 12
SDO 1- NKV 120 - 16
Stormvogels 1- Ready '60 113 - 12
Midlandia 1- OKV 116 - 19
KNKV 3e klasse F (zaal)
De Vinken 1- Huizen 124 - 10
Hebbes 1- ESDO 118 - 17
Dijkvogels 1- Luno 117 - 16
Madjoe 1- RDZ 114 - 16

Team TV
KNKV 3e klasse G (zaal)
NIO 1- GKV 124 - 31
Gemini 1- DVS '69 18 - 24
ACKC 1- ADO 118 - 17
Conventus 1- Ventura Sport 118 - 16
KNKV 3e klasse H (zaal)
Oranje Nassau 1- Haarlem 113 - 13
Badhoevedorp 1- IJsselvogels 115 - 16
DSO 1- VZOD 114 - 11
Weidevogels 1- Vlug & Vaardig / KCN 121 - 11
KNKV 3e klasse I (zaal)
TOGO 1- PSV / lifovragen.nl 123 - 26
Stormvogels 1- OEC 121 - 16
Seolto 1- Blauw Wit 112 - 18
Triade 1- Keep-Fit '70 119 - 16
KNKV 4e klasse A (zaal)
De Pein 1- SDO 115 - 19
Zunobri 1- DWA / Argo 111 - 21
KNKV 4e klasse B (zaal)
SF Deinum 1- Noveas 114 - 13
MN en W 1- Veenwouden 110 - 11
Lemmer 1- Lintjo 111 - 16
WIK '34 1- Joure 114 - 20
KNKV 4e klasse C (zaal)
Ons Clubje 1- KIOS '45 119 - 11
Blauw Zwart 1- Wiko 123 - 14
SDO 1- DLKV 117 - 11
KNKV 4e klasse D (zaal)
Arena 1- KCD 115 - 16
SGV 1- De Eemvogels 115 - 14
Koveni 1- Stip 125 -   9
Rivalen 1- Olympus '58 114 - 15
KNKV 4e klasse E (zaal)
Purmer 1- HBC 113 - 16
Amsterdam 1- Triaz 112 - 13
Amsterdam 1- Zaandam Zuid 17 - 13
DTS 1- Triaz 117 - 12
HBC 1- DKV 113 - 18
KNKV 4e klasse F (zaal)
Nikantes 1- Fluks 18 - 23
De Corvers 1- DOC 122 - 12
Thor 1- Thor 110 - 19
KNKV 4e klasse G (zaal)
De Voltreffers 1- Olympia 18 - 23
't Capproen 1- SKV 114 - 14
KNKV 4e klasse H (zaal)
Maastricht 1- OJC '98 19 - 11
De Hazenkamp 1- Klimop 115 - 13
Springfield 1- Attila 111 - 29
KNKV 4e klasse I (zaal)
Scheldevogels 1- Focus 125 - 10
Zaamslag 1- Good Luck 125 -   7
DSO 1- Luctor 118 - 14
Reserve Korfbal League (zaal)
Blauw-Wit 2- Fortuna / Delta Logistiek 228 - 30
Groen Geel / IJskoud de Beste 2- Tempo 223 - 21
PKC / SWKGroep 2- Blauw-Wit 217 - 30
DVO / Accountor 2- KZ / Thermo4U 225 - 24
DOS '46 2- LDODK / Rinsma Fashion 222 - 44
Fortuna / Delta Logistiek 2- TOP / SolarCompleet 217 - 22
Reserve Hoofdklasse A (zaal)
KVS / Maritiem 2- Rohda 230 - 16
DSC 3- KCC 233 - 26
Nieuwerkerk 2- Avanti / Post Makelaardij 223 - 21
GKV / Enomics 2- Blauw-Wit 326 - 26
Reserve Hoofdklasse B (zaal)
PKC / SWKGroep 3- DeetosSnel 219 - 23
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2- SKF 225 - 12
Unitas / Perspectief 2- LDODK / Rinsma Fashion 330 - 21
SCO 2- DSC 216 - 23
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2- Groen Geel / IJskoud de Beste 320 - 25
Groen Geel / IJskoud de Beste 3- DOS '46 322 - 21
Heerenveen 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 315 - 37
Drachten / van der Wiel 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 217 - 14
Reserve Overgangsklasse B (zaal)
KCC 3- Oranje Wit 223 - 18
Pernix 2- OVVO 225 - 23
Tweemaal Zes 2- KCR 220 - 20
Meervogels / Física 2- Sporting Delta 216 - 21
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
TOP 2- RWA 229 - 20
KCC 4- ZKV 218 - 22
BEP 2- TOP / SolarCompleet 421 - 28
AW.DTV 2- Excelsior 229 - 17

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
DVO / Accountor 3- Oost-Arnhem 224 - 26
TOP / SolarCompleet 3- ODIK 222 - 20
Wageningen 2- DeetosSnel 332 - 28
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4- KVS / Maritiem 326 - 32
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3- SCO 315 - 23
ZKC '19 2- AVO 320 - 24
KIOS 2- AKC 224 - 22
Heerenveen 3- ZKC '19 222 - 26
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
AVO 2- OWK 217 - 13
ASVD | PV Systems 2- Amicitia 210 - 18
Sparta 2- De Meeuwen 228 - 27
Wit-Blauw / Green Organics 2- DOS 216 - 16
KNKV Reserve 1e klasse C (zaal)
DVO / Accountor 4- Nic. 320 - 19
De Wâlden 2- De Parabool 217 - 14
ROG 2- Unitas / Perspectief 318 - 24
SKF 3- KVZ 220 - 16
KNKV Reserve 1e klasse D (zaal)
OVVO 3- Refleks 225 - 19
VEO 2- HKV / Ons Eibernest 218 -   9
Valto 2- Vriendenschaar 217 - 17
SDO / BlijWerkt 2- KZ / Thermo4U 423 - 19
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
Phoenix 2- ZKV 318 - 24
AW.DTV 3- Avanti / Post Makelaardij 317 - 20
Tempo 3- Phoenix 226 - 13
Die Haghe 3- Achilles 321 - 22
KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
Kinderdijk 2- Juliana 224 - 14
DES 2- KOAG 214 - 17
Merwede / Multiplaat 2- Albatros 214 - 22
Fortis 2- Rust Roest 213 - 18
KNKV Reserve 1e klasse G (zaal)
Noviomagum 2- Antilopen / Lancyr Deelen 217 - 18
Nova 2- MIA 212 - 18
KVA 2- Achilles 216 - 21
Dindoa 2- Die Haghe 224 - 10
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
Oranje Wit 3- Fiks 220 - 23
HKC 2- Fortuna / Delta Logistiek 324 - 20
PKC / SWKGroep 4- KOAG 316 - 18
Nieuwerkerk 3- Velocitas 226 - 15

Antilopen Banner
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
ZKC '19 3- OKO / Bies 220 - 20
Nic. 4- Wez Handich / Dow 219 - 19
CSL 4- ZKC '19 316 - 18
Wez Handich / Dow 2- De Wâlden 317 - 16
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
Harich 2- Oranje Zwart 218 - 15
Drachten / van der Wiel 3- Ritola 329 - 15
De Granaet 2- CSL 316 - 31
Hoogkerk 2- Flamingo's 217 - 21
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
De Wâlden 4- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 422 - 23
Sparta 3- Drachten / van der Wiel 415 - 22
CSL 2- Apeldoorn 213 - 21
Quick '21 / Vlug & Vaardig 2- Ritola 219 - 20
KNKV Reserve 2e klasse D (zaal)
Regio '72 2- DOS Kampen / Veltman 219 - 19
ASVD | PV Systems 3- De Hoeve 218 - 16
NKC '51 2- Wageningen 312 - 10
DOS-WK 2- Amicitia 37 - 20
KNKV Reserve 2e klasse E (zaal)
Synergo 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 617 - 18
Wageningen 5- Dindoa 321 - 28
Victum 2- ODIK 320 - 15
Sparta 2- Spirit 219 - 17
KNKV Reserve 2e klasse F (zaal)
SDO / BlijWerkt 3- EKVA 315 - 15
Wit-Blauw / Green Organics 3- Dindoa 414 - 12
De Meeuwen 3- Antilopen / Lancyr Deelen 39 - 23
Wageningen 6- DOS Kampen / Veltman 322 - 18
KNKV Reserve 2e klasse G (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste 4- Sporting West 222 - 15
Refleks 3- Fortuna / Delta Logistiek 419 - 14
Sporting Trigon 3- HKV / Ons Eibernest 39 - 16
ALO 2- KZ / Thermo4U 615 - 12
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
EKCA / CIBOD 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 518 - 16
Rust Roest 3- DVO / Accountor 517 - 18
Noviomagum 3- Wageningen 419 - 15
HKC 2- MIA 314 - 22
KNKV Reserve 2e klasse I (zaal)
KZ Danaiden 2- EKVA 220 - 10
VIKO 2- Tiel '72 217 - 16
ZKC '31 2- Telstar 212 - 15
Rapid 2- Woudenberg 216 - 11

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 2e klasse J (zaal)
Tempo 4- Rohda 314 - 11
Swift 3- Fiks 313 - 17
Pernix 3- Triaz 217 - 21
KNKV Reserve 2e klasse K (zaal)
WION 2- Maassluis 224 - 30
Twist 2- ODO 214 - 12
Korbis 2- Vitesse 216 - 20
Paal Centraal 2- Reeuwijk 212 - 12
KNKV Reserve 2e klasse L (zaal)
Excelsior 3- Sporting Trigon 216 - 18
Weidevogels 3- VEO 314 - 18
Achilles 4- Pernix 421 - 20
Meervogels / Física 3- KVS / Maritiem 417 - 17
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Tjoba 2- IJsselvogels 323 - 19
ONDO 2- Tilburg 215 - 23
Swift 2- KIOS 214 - 14
Avanti / Post Makelaardij 4- Dubbel Zes / Futura 218 - 19
KNKV Reserve 2e klasse N (zaal)
SDO 2- DSC 422 - 17
DOT 2- HKV / Ons Eibernest 417 - 19
Tilburg 3- DeetosSnel 419 - 20
Rust Roest 4- Tilburg 317 - 15
KNKV Reserve 2e klasse O (zaal)
WION 3- IJsselvogels 217 - 21
KOAG 4- DES 312 - 20
Weidevogels 2- KCC 525 - 15
Albatros 3- Merwede / Multiplaat 417 - 18
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
TOP 3- Oranje Wit 421 - 10
GKV / Enomics 3- Swift 215 - 19
DSO 2- Fortis 314 - 12
KCR 3- Merwede / Multiplaat 322 - 14
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
Apeldoorn 3- AVO 412 - 13
Kinea 2- Rodenburg 213 - 16
HHV 2- Apeldoorn 325 - 13
Rodenburg 2- De Parabool 518 - 18
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
Leeuwarden 2- Wez Handich / Dow 317 - 14
Club Brothers 2- WSS 318 - 22
ROG 4- Noordenveld 213 - 20
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
Sparta 2- Pallas '08 221 - 11
Flamingo's 3- WWC 229 - 17
Udiros 2- De Waterpoort 225 - 11
TFS 2- De Parabool 412 - 18
KNKV Reserve 3e klasse D (zaal)
Emmeloord 2- TOP 29 - 12
De Granaet 3- DTS 210 - 11
EKC 2000 2- Invicta / Frigro 213 - 12
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
Harich 3- De Parabool 312 - 23
Lemmer 2- De Hoeve 317 - 32
ROG 3- Quick '21 / Vlug & Vaardig 313 - 14
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5- Invicta / Frigro 313 - 21
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
Blauw Zwart 2- Zwart Wit 210 - 12
Rood-Wit 2- HKC 220 - 19
Elburg 2- NKC '51 318 - 15
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
HHV 3- NKC '51 422 - 13
Juventa 2- Rigtersbleek / Cottus 215 - 12
HKC 3- ODIK 411 - 18
KNKV Reserve 3e klasse H (zaal)
DVO / Accountor 6- Oost-Arnhem 39 - 22
Kesteren 2- Rheko 26 - 15
Fiducia 2- Tiel '72 315 - 17
KNKV Reserve 3e klasse I (zaal)
MIA 5- Spirit 319 - 16
Antilopen / Lancyr Deelen 4- Dindoa 511 - 14
Thor 2- ASVD | PV Systems 419 - 13
De Meeuwen 4- Telstar 322 - 23
KNKV Reserve 3e klasse J (zaal)
MIA 4- HKC 311 - 24
Luno 3- KVA 415 - 18
KNKV Reserve 3e klasse K (zaal)
De Vinken 2- Huizen 216 - 14
Dijkvogels 2- Luno 212 - 19
OVVO 4- Fiducia 319 - 15
Madjoe 2- SDO / BlijWerkt 415 - 29

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 3e klasse L (zaal)
Tweemaal Zes 3- Synergo 321 - 18
Oost-Arnhem 4- Zwaluwen 217 - 21
Fortissimo 2- Animo 214 - 22
KNKV Reserve 3e klasse M (zaal)
OKV 2- DKV Victoria 219 - 10
Groen Geel / IJskoud de Beste 5- Sporting West 318 - 14
KZ Danaiden 3- OKV 218 - 14
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
Revival 2- Rohda 416 - 14
Atlantis 2- Synergo 417 - 14
Apollo 2- Viking 28 - 20
Exakwa 2- Ados 226 - 11
KNKV Reserve 3e klasse O (zaal)
TOP / SolarCompleet 5- ZKC '31 321 - 10
Roda 2- Velocitas 326 - 16
Fiks 4- Rohda 517 -   8
BEP 3- KZ Danaiden 523 - 18
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
Sporting Trigon 4- Achilles 512 - 16
Refleks 4- KZ Danaiden 414 - 14
KZ Danaiden 4- KVS / Maritiem 516 - 16
Velocitas 4- Sporting Trigon 419 - 21
KNKV Reserve 3e klasse Q (zaal)
Excelsior 4- Dijkvogels 323 - 17
Twist 3- VEO 419 - 17
ODO 3- DES 418 - 14
Achilles 6- Valto 415 - 23
KNKV Reserve 3e klasse R (zaal)
Gemini 2- DVS '69 216 - 18
NIO 2- GKV 217 - 30
ACKC 2- ADO 213 - 11
Conventus 2- Ventura Sport 213 - 15
KNKV Reserve 3e klasse S (zaal)
Weidevogels 4- Valto 324 - 20
ONDO 3- Twist 418 - 12
DES 5- Maassluis 311 -   9
Excelsior 5- Vriendenschaar 313 - 20
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
Korbatjo 2- Erasmus 27 - 25
ONDO 2- Vriendenschaar 213 - 15
OZC 2- Nieuwerkerk 516 - 16
Atlas 2- RWA 39 - 20

Korfbal Deals
KNKV Reserve 3e klasse U (zaal)
RWA 5- Sporting Delta 313 - 16
ADO 3- Nieuwerkerk 415 - 18
KCR 4- Albatros 523 - 14
Kinderdijk 4- Vitesse 418 - 18
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
WION 4- Kinderdijk 319 - 14
RWA 4- PKC / SWKGroep 518 - 16
Albatros 4- Vitesse 320 -   9
KCR 5- HKC 315 - 14
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
Tjoba 3- Fortis 430 - 15
TOGO 2- Swift 316 - 13
TOP 4- Juliana 321 - 14
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
Tilburg 4- Movado 221 - 21
DOT 3- DKB 218 - 17
SDO 3- NKV 216 - 11
Vriendenschaar 3- Tilburg 414 - 16
Movado 2- PSV / lifovragen.nl 221 - 10
A-junioren Hoofdklasse A (zaal)
PKC / SWKGroep A1- Achilles A124 - 21
TOP / SolarCompleet A1- SKF A126 - 14
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1- KZ / Thermo4U A125 - 33
Fortuna / Delta Logistiek A1- DSC A132 - 16
A-junioren Hoofdklasse B (zaal)
KVS / Maritiem A1- DVO / Accountor A119 - 30
AVO A1- KCC A119 - 18
Wageningen A1- DeetosSnel A128 - 14
DOS '46 A1- LDODK / Rinsma Fashion A127 - 14
A-junioren Overgangsklasse A (zaal)
DVO / Accountor A2- Unitas / Perspectief A123 - 22
AVO A2- Harkema / Invicta A110 - 30
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2- Oost-Arnhem A134 - 20
De Meeuwen A1- DOS '46 A227 - 22
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
TOP / SolarCompleet A2- Woudenberg A127 - 21
Groen Geel / IJskoud de Beste A1- Avanti / Post Makelaardij A119 - 22
AW.DTV A1- Tempo A118 - 21
OVVO A1- Die Haghe A111 - 19
A-junioren Overgangsklasse C (zaal)
Achilles A2- HKV / Ons Eibernest A119 - 22
Nieuwerkerk A1- Fortuna / Delta Logistiek A213 - 17
Sporting Delta A1- GKV / Enomics A121 - 19
Meervogels / Física A1- Kinderdijk A121 - 27

Team TV
A-junioren Overgangsklasse D (zaal)
PKC / SWKGroep A2- Oranje Wit A119 - 20
Sporting Delta A2- Valto A118 - 20
Vitesse A1- Tilburg A110 - 15
ONDO A1- TOP A124 - 20
A-junioren 1e klasse A (zaal)
OKO / Bies A1- Heerenveen A119 -   8
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1- LDODK / Rinsma Fashion A29 - 13
Drachten / van der Wiel A1- Ritola A121 - 14
Hoogkerk / Nic. A1- DTS A116 - 12
A-junioren 1e klasse B (zaal)
KVZ A1- Juventa A111 - 15
Sparta A1- DOS Kampen / Veltman A117 - 20
SIOS A1- Amicitia A121 - 15
A-junioren 1e klasse C (zaal)
Rheko A1- Apeldoorn A114 - 15
ASVD | PV Systems A1- EKVA A115 - 15
Dindoa A1- Spirit A112 - 14
A-junioren 1e klasse D (zaal)
DKB A1- Wageningen A217 - 18

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017