Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 27 januari 2020 t/m zondag 2 februari 2020

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Korfbal League (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste 1- PKC / SWKGroep 114 - 35
TOP / SolarCompleet 1- DOS '46 126 - 29
LDODK / Rinsma Fashion 1- DVO / Accountor 131 - 34
Tempo 1- KZ / Thermo4U 127 - 30
Hoofdklasse A (zaal)
Fiks 1- Nieuwerkerk 127 - 30
Rohda 1- HKC 121 - 29
Avanti / Post Makelaardij 1- AW.DTV 123 - 22
KCC 1- TOP 115 - 15
Hoofdklasse B (zaal)
ODIK 1- SCO 127 - 22
DeetosSnel 1- Sparta 135 - 23
DSC 1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 120 - 23
Oost-Arnhem 1- Wageningen 128 - 22
Overgangsklasse A (zaal)
SKF 1- Drachten / van der Wiel 127 - 27
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1- NKC '51 128 - 19
DOS Kampen / Veltman 1- Heerenveen 120 - 16
De Hoeve 1- Nic. 122 - 37
Overgangsklasse B (zaal)
Amicitia 1- Unitas / Perspectief 112 - 34
De Meeuwen 1- ASVD | PV Systems 137 - 21
OWK 1- Wit-Blauw / Green Organics 126 - 21
DOS 1- AVO 128 - 11
Overgangsklasse C (zaal)
Oranje Wit 1- Tweemaal Zes 122 - 16
KCR 1- SDO / BlijWerkt 123 - 22
OVVO 1- Meervogels / Física 131 - 26
Sporting Delta 1- Pernix 121 - 21
Overgangsklasse D (zaal)
Sporting Trigon 1- VEO 120 - 20
Vriendenschaar 1- GKV / Enomics 123 - 23
HKV / Ons Eibernest 1- KVS / Maritiem 113 - 27
Swift 1- Valto 134 - 27
KNKV 1e klasse A (zaal)
OKO / Bies 1- ZKC '19 122 - 22
KIOS 1- Wez Handich / Dow 128 - 25
Oerterp / VKC 1- OKO / Bies 125 - 21
ZKC '19 1- Udiros 124 - 18
De Waterpoort 1- Wez Handich / Dow 123 - 30
KNKV 1e klasse B (zaal)
De Parabool 1- Quick '21 / Vlug & Vaardig 123 - 26
Apeldoorn 1- Juventa 131 - 23
Ritola 1- De Wâlden 130 - 15
Rigtersbleek / Cottus 1- CSL 117 - 22
KNKV 1e klasse C (zaal)
RWA 1- BEP 119 - 29
Excelsior 1- Fiducia 124 - 17
ZKV 1- Victum 120 - 15
Spirit 1- Synergo 112 - 12

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 1e klasse D (zaal)
Achilles 1- Noviomagum 123 - 33
MIA 1- Dindoa 125 - 35
Antilopen / Lancyr Deelen 1- KVA 119 - 27
Die Haghe 1- Nova 128 - 17
KNKV 1e klasse E (zaal)
Rust Roest 1- DES 126 - 23
Albatros 1- Kinderdijk 127 - 35
KOAG 1- Fortis 123 - 24
Juliana 1- Merwede / Multiplaat 120 - 21
KNKV 1e klasse F (zaal)
Dubbel Zes / Futura 1- ONDO 115 - 25
Tilburg 1- Roda 131 - 30
Velocitas 1- Swift 124 - 22
KIOS 1- Tjoba 121 - 22
KNKV 2e klasse A (zaal)
Rodenburg 1- SIOS 132 - 20
Thrianta 1- Dio 129 - 21
SIOS 1- HHV 123 - 36
KNKV 2e klasse B (zaal)
Flamingo's 1- De Granaet 119 - 17
DTG 1- Hoogkerk 117 - 17
Noordenveld 1- Harich 119 - 15
Oranje Zwart 1- ROG 123 - 23
KNKV 2e klasse C (zaal)
Hellas '63 1- Devinco 123 - 21
HKC 1- DOS-WK 115 - 16
Zwart Wit 1- Rood-Wit 116 - 15
Elko 1- Elburg 121 - 21
KNKV 2e klasse D (zaal)
Duko 1- DWS 120 - 14
Keizer Karel 1- Kesteren 118 - 19
Rheko 1- Reehorst '45 114 - 22
KVZ 1- Sparta 116 - 17
KNKV 2e klasse E (zaal)
EKVA 1- VIKO 122 - 21
Woudenberg 1- ZKC '31 115 - 20
Telstar 1- Rapid 117 - 12
Tiel '72 1- KZ Danaiden 126 - 17
KNKV 2e klasse F (zaal)
Reeuwijk 1- Twist 115 - 21
Maassluis 1- Korbis 123 - 13
ODO 1- Paal Centraal 122 - 17
Vitesse 1- WION 127 - 11
KNKV 2e klasse G (zaal)
Furore 1- DKB 110 - 20
Movado 1- DOT 124 - 17
ALO 1- Sporting West 114 - 13
DKV Victoria 1- Phoenix 113 - 26
KNKV 2e klasse H (zaal)
Refleks 1- Apollo 127 - 21
Ados 1- Revival 117 - 12
Helios 1- Exakwa 118 - 19
Viking 1- Atlantis 120 - 22
KNKV 2e klasse I (zaal)
KVK 1- Atlas 119 - 19
Erasmus 1- ONDO 113 - 27
Nexus 1- OZC 114 - 14
Vriendenschaar 1- Korbatjo 119 - 19
KNKV 3e klasse A (zaal)
Olympia 1- Roreko 125 - 17
Vitesse 1- Koru 112 - 14
Vitesse 1- VZK / Donkerbroek 110 - 14
Olympia 1- It Fean / Boelenslaan 117 - 16
KNKV 3e klasse B (zaal)
Achilles 1- Regio '72 19 - 22
Invicta / Frigro 1- Emmeloord 122 - 16
TOP 1- EKC 2000 120 - 19
DTS 1- Harkema 113 - 14
KNKV 3e klasse C (zaal)
WWC 1- TFS 121 - 15
Pallas '08 1- Spannum 128 - 13
Westergo 1- DTL 125 - 10
NQL 1- Sparta 115 - 15
KNKV 3e klasse D (zaal)
Fortissimo 1- SkunK 129 - 16
SkunK 1- HKC 112 - 28
Zwaluwen 1- Fortissimo 116 - 12
DKOD 1- EKCA / CIBOD 119 - 13
Animo 1- SEV 130 - 13
KNKV 3e klasse E (zaal)
OKV 1- NKV 115 - 21
Oosterkwartier 1- SDO 122 - 17
KNKV 3e klasse F (zaal)
Huizen 1- Hebbes 112 - 20
RDZ 1- Dijkvogels 117 - 24
ESDO 1- De Vinken 113 - 14
Luno 1- Madjoe 118 - 19

Alles voor je sport!
KNKV 3e klasse G (zaal)
ADO 1- Gemini 124 - 14
Ventura Sport 1- NIO 119 - 18
GKV 1- Conventus 120 - 21
DVS '69 1- ACKC 120 - 14
KNKV 3e klasse H (zaal)
Haarlem 1- Oranje Nassau 129 - 14
VZOD 1- Weidevogels 114 - 38
IJsselvogels 1- Oranje Nassau 130 - 14
Haarlem 1- Badhoevedorp 116 - 17
Vlug & Vaardig / KCN 1- DSO 113 - 19
KNKV 3e klasse I (zaal)
Keep-Fit '70 1- TOGO 118 - 16
OEC 1- Seolto 113 - 20
PSV / lifovragen.nl 1- Triade 121 - 20
Blauw Wit 1- Stormvogels 122 - 25
KNKV 4e klasse A (zaal)
Korwi 1- Leeuwarden 111 - 26
DWA / Argo 1- Stadskanaal '74 124 - 13
Leeuwarden 1- Zunobri 123 - 10
KNKV 4e klasse B (zaal)
Veenwouden 1- WIK '34 110 - 11
Joure 1- MN en W 118 - 11
Lintjo 1- SF Deinum 127 - 11
Noveas 1- Lemmer 19 - 13
KNKV 4e klasse C (zaal)
DLKV 1- Olympia '22 113 - 11
Wiko 1- Ons Clubje 111 -   9
DLKV 1- Blauw Zwart 121 - 12
KIOS '45 1- Olympia '22 113 - 19
Wiko 1- SDO 117 - 17
KNKV 4e klasse D (zaal)
Olympus '58 1- Arena 18 - 13
KCD 1- Rivalen 119 - 13
Stip 1- SGV 113 - 20
De Eemvogels 1- Koveni 119 - 11
KNKV 4e klasse E (zaal)
Zaandam Zuid 1- HBC 118 -   9
Amsterdam 1- Aurora 17 - 23
Zaandam Zuid 1- DTS 124 - 14
DKV 1- Aurora 116 - 15
Triaz 1- Amsterdam 114 - 11
KNKV 4e klasse F (zaal)
Thor 1- Eureka 115 - 12
Fluks 1- De Corvers 117 - 15
DOC 1- Nikantes 18 - 21

Korfbal Deals
KNKV 4e klasse G (zaal)
Terda 1- Sperwers 111 - 20
SKV 1- De Voltreffers 116 -   5
Olympia 1- 't Capproen 114 - 13
KNKV 4e klasse H (zaal)
OJC '98 1- Springfield 121 -   9
Attila 1- Maastricht 116 - 12
Klimop 1- KVS ’17 15 - 12
KNKV 4e klasse I (zaal)
Focus 1- Zaamslag 113 - 18
Luctor 1- ZKV 123 -   5
Good Luck 1- Scheldevogels 111 - 18
Reserve Korfbal League (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste 2- PKC / SWKGroep 221 - 14
TOP / SolarCompleet 2- DOS '46 225 - 14
LDODK / Rinsma Fashion 2- DVO / Accountor 228 - 24
Tempo 2- KZ / Thermo4U 226 - 29
Reserve Hoofdklasse A (zaal)
Blauw-Wit 3- DSC 325 - 25
Blauw-Wit 3- Nieuwerkerk 219 - 27
Rohda 2- DSC 321 - 33
Avanti / Post Makelaardij 2- GKV / Enomics 217 - 17
KCC 2- KVS / Maritiem 226 - 22
Reserve Hoofdklasse B (zaal)
LDODK / Rinsma Fashion 3- PKC / SWKGroep 329 - 17
SKF 2- SCO 226 - 20
DSC 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 219 - 20
DeetosSnel 2- Unitas / Perspectief 246 - 20
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste 3- Blauw-Wit 420 - 21
Blauw-Wit 4- Heerenveen 226 - 21
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3- Nic. 245 - 18
DOS '46 3- Drachten / van der Wiel 222 - 21
Reserve Overgangsklasse B (zaal)
Oranje Wit 2- Tweemaal Zes 222 - 14
KCR 2- KCC 318 - 19
OVVO 2- Meervogels / Física 213 - 35
Sporting Delta 2- Pernix 217 - 22
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
RWA 2- BEP 219 - 23
TOP / SolarCompleet 4- TOP 227 - 29
Excelsior 2- KCC 415 - 25
ZKV 2- AW.DTV 213 - 26

Team TV
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
KVS / Maritiem 3- TOP / SolarCompleet 319 - 23
DeetosSnel 3- DVO / Accountor 325 - 24
ODIK 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 418 - 23
Oost-Arnhem 2- Wageningen 221 - 23
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3- AVO 318 - 21
AKC 2- KZ / Thermo4U 518 - 22
SCO 3- ZKC '19 223 - 18
KZ / Thermo4U 5- Heerenveen 328 - 17
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
Amicitia 2- Sparta 212 - 14
De Meeuwen 2- ASVD | PV Systems 223 -   9
OWK 2- Wit-Blauw / Green Organics 218 - 17
DOS 2- AVO 226 - 13
KNKV Reserve 1e klasse C (zaal)
De Parabool 2- ROG 218 - 12
Nic. 3- SKF 316 - 25
KVZ 2- DVO / Accountor 418 - 24
Unitas / Perspectief 3- De Wâlden 217 - 15
KNKV Reserve 1e klasse D (zaal)
KZ / Thermo4U 4- VEO 215 - 15
Refleks 2- Valto 215 - 17
Vriendenschaar 2- OVVO 324 - 22
HKV / Ons Eibernest 2- SDO / BlijWerkt 218 - 19
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
Die Haghe 3- Phoenix 226 - 16
KZ / Thermo4U 3- Tempo 324 - 18
Achilles 3- AW.DTV 323 - 21
Avanti / Post Makelaardij 3- Die Haghe 320 -   9
KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
Rust Roest 2- DES 214 - 13
Albatros 2- Kinderdijk 216 - 17
KOAG 2- Fortis 220 - 16
Juliana 2- Merwede / Multiplaat 29 - 17
KNKV Reserve 1e klasse G (zaal)
Achilles 2- Noviomagum 212 - 13
MIA 2- Dindoa 212 - 21
Antilopen / Lancyr Deelen 2- KVA 211 - 15
Die Haghe 2- Nova 223 - 15
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
Fiks 2- Nieuwerkerk 322 - 25
KOAG 3- HKC 212 - 27
Velocitas 2- Oranje Wit 312 - 23
Fortuna / Delta Logistiek 3- PKC / SWKGroep 431 - 14
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
Hoogkerk 3- Wez Handich / Dow 217 - 17
ZKC '19 3- WSS 211 - 13
Hoogkerk 3- CSL 416 - 18
De Wâlden 3- WSS 221 - 14
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
CSL 3- Hoogkerk 225 - 15
Flamingo's 2- De Granaet 224 - 12
Ritola 3- Harich 222 - 19
Oranje Zwart 2- Drachten / van der Wiel 315 - 25
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
Apeldoorn 2- Sparta 318 - 11
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4- Quick '21 / Vlug & Vaardig 221 - 24
Ritola 2- De Wâlden 420 - 22
Drachten / van der Wiel 4- CSL 216 -   9
KNKV Reserve 2e klasse D (zaal)
Amicitia 3- NKC '51 211 - 18
DOS Kampen / Veltman 2- ASVD | PV Systems 321 - 11
Wageningen 3- DOS-WK 234 - 14
De Hoeve 2- Regio '72 220 - 12
KNKV Reserve 2e klasse E (zaal)
ODIK 3- Wageningen 516 - 13
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6- Sparta 225 - 14
Spirit 2- Synergo 212 - 14
Dindoa 3- Victum 219 - 15
KNKV Reserve 2e klasse F (zaal)
Antilopen / Lancyr Deelen 3- Wit-Blauw / Green Organics 324 - 14
EKVA 3- Wageningen 613 - 15
DOS Kampen / Veltman 3- SDO / BlijWerkt 316 - 13
Dindoa 4- De Meeuwen 314 - 15
KNKV Reserve 2e klasse G (zaal)
KZ / Thermo4U 6- Groen Geel / IJskoud de Beste 415 - 15
Fortuna / Delta Logistiek 4- Sporting Trigon 315 - 15
Refleks 3- HKV / Ons Eibernest 316 - 16
ALO 2- Sporting West 215 - 10
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
Wageningen 4- Rust Roest 318 - 24
MIA 3- EKCA / CIBOD 231 - 11
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5- HKC 222 - 25
DVO / Accountor 5- Noviomagum 328 -   4
KNKV Reserve 2e klasse I (zaal)
Woudenberg 2- ZKC '31 212 - 18
EKVA 2- VIKO 215 - 17
Tiel '72 2- KZ Danaiden 217 - 20
Telstar 2- Rapid 220 - 17

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 2e klasse J (zaal)
Fiks 3- Pernix 328 - 13
KVA 3- Tempo 417 - 13
Triaz 2- Swift 313 - 12
KNKV Reserve 2e klasse K (zaal)
Reeuwijk 2- Twist 211 - 21
Maassluis 2- Korbis 216 - 17
ODO 2- Paal Centraal 216 - 13
Vitesse 2- WION 224 - 11
KNKV Reserve 2e klasse L (zaal)
Sporting Trigon 2- Achilles 421 - 21
VEO 3- Meervogels / Física 321 - 15
KVS / Maritiem 4- Weidevogels 323 - 13
Pernix 4- Excelsior 315 - 14
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Dubbel Zes / Futura 2- ONDO 215 - 19
Tilburg 2- Avanti / Post Makelaardij 426 - 20
KIOS 2- Tjoba 217 - 10
IJsselvogels 3- Swift 228 - 20
KNKV Reserve 2e klasse N (zaal)
DeetosSnel 4- DOT 210 - 11
Tilburg 3- HKV / Ons Eibernest 412 - 16
KNKV Reserve 2e klasse O (zaal)
Merwede / Multiplaat 4- WION 323 - 17
KCC 5- KOAG 423 - 19
IJsselvogels 2- Albatros 317 - 18
DES 3- Weidevogels 217 - 17
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
Oranje Wit 4- KCR 315 - 11
Merwede / Multiplaat 3- TOP 315 - 25
Swift 2- DSO 219 - 10
Fortis 3- GKV / Enomics 316 - 18
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
OKO / Bies 3- Apeldoorn 314 - 21
Rodenburg 2- SIOS 217 - 16
De Parabool 5- OKO / Bies 315 - 16
SIOS 2- HHV 217 - 13
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
Olympia 2- WSS 311 - 25
OWK 3- Leeuwarden 221 -   8
Noordenveld 2- OWK 322 - 16
Olympia 2- ROG 414 - 13

Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
WWC 2- TFS 224 - 12
Pallas '08 2- Udiros 216 - 17
De Parabool 4- Flamingo's 326 - 13
De Waterpoort 2- Sparta 29 - 17
KNKV Reserve 3e klasse D (zaal)
TOP 2- EKC 2000 216 - 14
SCO 4- De Granaet 316 - 14
Invicta / Frigro 2- Emmeloord 226 - 13
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
De Parabool 3- ROG 317 - 15
Invicta / Frigro 3- Lemmer 223 - 16
Quick '21 / Vlug & Vaardig 3- Harich 317 - 13
De Hoeve 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 524 - 16
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
NKC '51 3- Devinco 213 - 16
HKC 2- Blauw Zwart 225 - 12
Zwart Wit 2- Rood-Wit 212 - 20
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
NKC '51 4- Juventa 210 - 11
Sparta 4- HKC 314 - 21
Rigtersbleek / Cottus 2- HHV 38 - 20
KNKV Reserve 3e klasse H (zaal)
Rheko 2- Fiducia 27 - 19
Tiel '72 3- Kesteren 221 - 15
Oost-Arnhem 3- DWS 217 - 13
KNKV Reserve 3e klasse I (zaal)
ASVD | PV Systems 4- De Meeuwen 419 - 22
Dindoa 5- MIA 523 - 14
Spirit 3- Antilopen / Lancyr Deelen 417 - 14
Telstar 3- Thor 219 - 16
KNKV Reserve 3e klasse J (zaal)
HKC 3- Woudenberg 316 - 12
DOS 3- MIA 417 - 18
KNKV Reserve 3e klasse K (zaal)
SDO / BlijWerkt 4- Dijkvogels 231 - 13
Fiducia 3- De Vinken 213 - 18
Huizen 2- OVVO 416 - 18
Luno 2- Madjoe 219 - 13

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 3e klasse L (zaal)
Zwaluwen 2- Fortissimo 233 -   8
Victum 3- Tweemaal Zes 319 - 12
Animo 2- Oost-Arnhem 416 - 13
KNKV Reserve 3e klasse M (zaal)
OKV 2- Sporting West 316 - 14
Furore 2- Aurora 219 - 16
DKV Victoria 2- Groen Geel / IJskoud de Beste 512 - 28
Furore 2- KZ Danaiden 315 - 11
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
Ados 2- Revival 210 - 13
Rohda 4- Exakwa 212 - 18
Synergo 4- Apollo 223 - 10
Viking 2- Atlantis 213 - 20
KNKV Reserve 3e klasse O (zaal)
Rohda 5- Roda 217 - 17
Velocitas 3- Fiks 412 - 21
ZKC '31 3- BEP 320 - 14
KZ Danaiden 5- TOP / SolarCompleet 520 - 15
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
Refleks 4- Achilles 510 - 21
KZ Danaiden 4- Sporting Trigon 418 - 25
Die Haghe 4- Phoenix 313 - 15
KVS / Maritiem 5- Die Haghe 419 - 15
Phoenix 3- Velocitas 49 - 19
KNKV Reserve 3e klasse Q (zaal)
Dijkvogels 3- Achilles 615 - 16
Valto 4- Excelsior 47 - 20
VEO 4- ODO 318 - 12
DES 4- Twist 312 - 12
KNKV Reserve 3e klasse R (zaal)
ADO 2- Gemini 229 - 12
Ventura Sport 2- NIO 217 - 17
GKV 2- Conventus 228 - 19
DVS '69 2- ACKC 214 - 15
KNKV Reserve 3e klasse S (zaal)
Vriendenschaar 3- Weidevogels 422 - 21
Valto 3- Excelsior 522 - 15
Twist 4- DES 511 -   3
Maassluis 3- ONDO 38 - 17
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
Erasmus 2- ONDO 215 - 20
Nieuwerkerk 5- Atlas 216 - 12
Vriendenschaar 2- Korbatjo 218 - 12
RWA 3- OZC 223 - 21
KNKV Reserve 3e klasse U (zaal)
Vitesse 4- ADO 318 - 14
Sporting Delta 3- KCR 414 - 15
Nieuwerkerk 4- Kinderdijk 417 -   9
Albatros 5- RWA 527 - 19
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
HKC 3- RWA 413 -   9
PKC / SWKGroep 5- KCR 517 - 14
Vitesse 3- WION 47 - 19
Kinderdijk 3- Albatros 419 - 22
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
Juliana 3- ONDO 317 - 19
Swift 3- Tjoba 316 - 22
Fortis 4- TOGO 214 - 14
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
Movado 2- DOT 322 - 16
PSV / lifovragen.nl 2- Vriendenschaar 313 - 13
A-junioren Hoofdklasse A (zaal)
Achilles A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A122 - 20
KZ / Thermo4U A1- PKC / SWKGroep A125 - 16
SKF A1- Fortuna / Delta Logistiek A115 - 22
DSC A1- TOP / SolarCompleet A127 - 14
A-junioren Hoofdklasse B (zaal)
KCC A1- KVS / Maritiem A121 - 19
DeetosSnel A1- DOS '46 A115 - 34
LDODK / Rinsma Fashion A1- Wageningen A126 - 21
DVO / Accountor A1- AVO A125 - 19
A-junioren Overgangsklasse A (zaal)
Harkema / Invicta A1- De Meeuwen A130 - 22
DOS '46 A2- AVO A227 - 20
Oost-Arnhem A1- DVO / Accountor A220 - 32
Unitas / Perspectief A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A221 - 21
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
Avanti / Post Makelaardij A1- AW.DTV A127 - 13
Woudenberg A1- OVVO A122 - 21
Tempo A1- Groen Geel / IJskoud de Beste A119 - 15
Die Haghe A1- TOP / SolarCompleet A229 - 20
A-junioren Overgangsklasse C (zaal)
Kinderdijk A1- Nieuwerkerk A119 - 18
GKV / Enomics A1- Achilles A213 - 22
HKV / Ons Eibernest A1- Sporting Delta A119 - 18
Fortuna / Delta Logistiek A2- Meervogels / Física A123 - 20

Team TV
A-junioren Overgangsklasse D (zaal)
TOP A1- Vitesse A118 - 13
Valto A1- PKC / SWKGroep A216 - 15
Tilburg A1- ONDO A123 - 18
Oranje Wit A1- Sporting Delta A222 - 13
A-junioren 1e klasse A (zaal)
LDODK / Rinsma Fashion A2- OKO / Bies A117 - 18
Heerenveen A1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A121 - 17
Ritola A1- Hoogkerk / Nic. A120 - 18
DTS A1- Drachten / van der Wiel A116 - 15
A-junioren 1e klasse B (zaal)
Amicitia A1- Sparta A113 - 15
DOS Kampen / Veltman A1- SIOS A126 - 19
Juventa A1- NKC '51 A118 - 22
A-junioren 1e klasse C (zaal)
EKVA A1- Dindoa A112 - 12
Spirit A1- ASVD | PV Systems A122 - 10
Antilopen / Lancyr Deelen A1- Rheko A113 -   6

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017