Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 20 januari 2020 t/m zondag 26 januari 2020

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Korfbal League (zaal)
Fortuna / Delta Logistiek 1- Tempo 117 - 15
DOS '46 1- Blauw-Wit 120 - 20
KZ / Thermo4U 1- LDODK / Rinsma Fashion 128 - 26
DVO / Accountor 1- TOP / SolarCompleet 128 - 21
Fortuna / Delta Logistiek 1- Groen Geel / IJskoud de Beste 124 - 19
Tempo 1- PKC / SWKGroep 118 - 31
Hoofdklasse A (zaal)
Fiks 1- HKC 131 - 32
Avanti / Post Makelaardij 1- TOP 121 - 22
Nieuwerkerk 1- Rohda 125 - 11
AW.DTV 1- KCC 119 - 23
Hoofdklasse B (zaal)
ODIK 1- Sparta 128 - 33
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1- Oost-Arnhem 129 - 27
DSC 1- Wageningen 126 - 20
SCO 1- DeetosSnel 122 - 21
Overgangsklasse A (zaal)
NKC '51 1- DOS Kampen / Veltman 124 - 27
SKF 1- Nic. 132 - 28
Drachten / van der Wiel 1- De Hoeve 124 - 14
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1- Heerenveen 136 - 27
Overgangsklasse B (zaal)
DOS 1- ASVD | PV Systems 134 - 14
AVO 1- De Meeuwen 116 - 20
OWK 1- Unitas / Perspectief 124 - 26
Wit-Blauw / Green Organics 1- Amicitia 127 - 28
Overgangsklasse C (zaal)
Pernix 1- Oranje Wit 129 - 18
OVVO 1- SDO / BlijWerkt 120 - 30
Sporting Delta 1- Tweemaal Zes 130 - 15
Meervogels / Física 1- KCR 129 - 27
Overgangsklasse D (zaal)
Vriendenschaar 1- KVS / Maritiem 117 - 22
Valto 1- Sporting Trigon 119 - 18
GKV / Enomics 1- HKV / Ons Eibernest 134 - 17
Swift 1- VEO 140 - 19
KNKV 1e klasse A (zaal)
ZKC '19 1- KIOS 122 - 20
Wez Handich / Dow 1- OKO / Bies 127 - 23
Oerterp / VKC 1- Udiros 119 - 13
AKC 1- De Waterpoort 128 - 17
KNKV 1e klasse B (zaal)
De Parabool 1- Juventa 121 - 25
Quick '21 / Vlug & Vaardig 1- Apeldoorn 127 - 22
De Wâlden 1- Rigtersbleek / Cottus 126 - 27
Ritola 1- CSL 127 - 22
KNKV 1e klasse C (zaal)
Fiducia 1- RWA 112 - 22
Excelsior 1- BEP 125 - 20
Victum 1- Spirit 120 - 21
ZKV 1- Synergo 123 - 20

Team TV
KNKV 1e klasse D (zaal)
Noviomagum 1- Die Haghe 118 - 20
KVA 1- MIA 140 - 29
Antilopen / Lancyr Deelen 1- Dindoa 124 - 20
Achilles 1- Nova 131 - 21
KNKV 1e klasse E (zaal)
Kinderdijk 1- Rust Roest 129 - 22
Juliana 1- Fortis 113 - 27
Albatros 1- DES 117 - 24
Merwede / Multiplaat 1- KOAG 127 - 20
KNKV 1e klasse F (zaal)
Tjoba 1- Tilburg 129 - 33
Velocitas 1- ONDO 117 - 20
KIOS 1- Roda 116 - 20
Swift 1- Dubbel Zes / Futura 123 - 20
KNKV 2e klasse A (zaal)
EKC Nääs 1- Kinea 125 - 13
WSS 1- Rodenburg 117 - 15
Thrianta 1- WSS 127 - 17
Dio 1- EKC Nääs 117 - 37
Kinea 1- HHV 126 - 24
KNKV 2e klasse B (zaal)
Harich 1- Flamingo's 116 - 14
ROG 1- DTG 123 - 22
Oranje Zwart 1- Hoogkerk 121 - 20
Noordenveld 1- De Granaet 120 - 15
KNKV 2e klasse C (zaal)
Rood-Wit 1- Elko 125 - 24
Zwart Wit 1- Elburg 117 - 17
HKC 1- Devinco 119 - 20
DOS-WK 1- Hellas '63 125 - 20
KNKV 2e klasse D (zaal)
Reehorst '45 1- KVZ 115 - 21
Keizer Karel 1- DWS 115 - 17
Kesteren 1- Duko 116 - 13
Rheko 1- Sparta 119 - 27
KNKV 2e klasse E (zaal)
EKVA 1- Rapid 113 - 23
KZ Danaiden 1- Woudenberg 116 - 16
Tiel '72 1- ZKC '31 125 - 18
VIKO 1- Telstar 115 - 12
KNKV 2e klasse F (zaal)
Reeuwijk 1- Korbis 118 - 19
ODO 1- WION 121 - 21
Twist 1- Maassluis 121 - 20
Paal Centraal 1- Vitesse 115 - 19

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 2e klasse G (zaal)
DKB 1- DKV Victoria 121 - 15
DOT 1- ALO 121 - 23
Sporting West 1- Movado 122 - 21
Phoenix 1- Furore 127 - 15
KNKV 2e klasse H (zaal)
Atlantis 1- Ados 121 - 13
Apollo 1- Helios 125 - 16
Viking 1- Revival 116 - 12
Refleks 1- Exakwa 122 - 14
KNKV 2e klasse I (zaal)
Erasmus 1- Atlas 121 - 17
ONDO 1- KVK 129 - 13
Vriendenschaar 1- OZC 125 - 14
Korbatjo 1- Nexus 121 - 20
KNKV 3e klasse A (zaal)
Club Brothers 1- Vitesse 121 - 11
Mélynas / Domatrac 1- Olympia 19 - 13
It Fean / Boelenslaan 1- Club Brothers 113 - 16
VZK / Donkerbroek 1- Mélynas / Domatrac 123 - 10
KNKV 3e klasse B (zaal)
TOP 1- Harkema 120 - 14
EKC 2000 1- DTS 111 - 14
Emmeloord 1- Achilles 118 - 10
Invicta / Frigro 1- Regio '72 120 - 23
KNKV 3e klasse C (zaal)
WWC 1- Sparta 119 - 21
Westergo 1- Spannum 122 - 20
DTL 1- Pallas '08 115 - 15
TFS 1- NQL 123 - 13
KNKV 3e klasse D (zaal)
Zwaluwen 1- HKC 114 - 22
Animo 1- EKCA / CIBOD 127 - 15
SEV 1- DKOD 111 - 19
KNKV 3e klasse E (zaal)
Ready '60 1- Oosterkwartier 114 - 23
Stormvogels 1- OKV 17 - 28
Midlandia 1- Stormvogels 114 - 20
KNKV 3e klasse F (zaal)
RDZ 1- De Vinken 116 - 16
Dijkvogels 1- ESDO 124 - 11
Madjoe 1- Huizen 112 - 13
Luno 1- Hebbes 124 - 14

Antilopen Banner
KNKV 3e klasse G (zaal)
ADO 1- NIO 116 - 16
ACKC 1- GKV 120 - 15
Gemini 1- Ventura Sport 113 - 19
DVS '69 1- Conventus 127 - 17
KNKV 3e klasse H (zaal)
Vlug & Vaardig / KCN 1- Badhoevedorp 112 - 18
DSO 1- Haarlem 113 - 17
Weidevogels 1- IJsselvogels 122 - 18
VZOD 1- Oranje Nassau 117 - 12
KNKV 3e klasse I (zaal)
Keep-Fit '70 1- Stormvogels 116 - 12
TOGO 1- Blauw Wit 121 - 20
Triade 1- OEC 116 - 17
PSV / lifovragen.nl 1- Seolto 122 - 18
KNKV 4e klasse A (zaal)
Leeuwarden 1- De Pein 113 - 13
SDO 1- DWA / Argo 115 - 20
De Pein 1- Stadskanaal '74 119 - 14
KNKV 4e klasse B (zaal)
MN en W 1- Noveas 112 - 20
Veenwouden 1- SF Deinum 16 - 28
Joure 1- Lemmer 122 -   8
WIK '34 1- Lintjo 116 - 21
KNKV 4e klasse C (zaal)
Blauw Zwart 1- KIOS '45 116 - 10
KNKV 4e klasse D (zaal)
SGV 1- Olympus '58 118 - 15
Stip 1- Arena 15 - 34
Koveni 1- KCD 114 - 15
De Eemvogels 1- Rivalen 119 -   8
KNKV 4e klasse E (zaal)
Triaz 1- Aurora 113 - 11
Amsterdam 1- DKV 12 - 22
DTS 1- Purmer 121 - 11
KNKV 4e klasse F (zaal)
Nikantes 1- Eureka 116 - 17
Thor 1- De Corvers 123 - 14
Eureka 1- Fluks 112 - 23
Thor 1- DOC 115 -   8
KNKV 4e klasse G (zaal)
Terda 1- De Voltreffers 122 -   4
Oranje Zwart / De Hoekse 1- 't Capproen 17 - 20
Sperwers 1- SKV 122 - 19
KNKV 4e klasse H (zaal)
Maastricht 1- De Hazenkamp 130 - 16
Springfield 1- KVS ’17 117 - 12
De Hazenkamp 1- OJC '98 19 - 20
Klimop 1- Maastricht 111 - 11
KVS ’17 1- Attila 111 - 17
KNKV 4e klasse I (zaal)
ZKV 1- Good Luck 113 - 15
Luctor 1- Scheldevogels 122 - 24
DSO 1- Focus 117 - 11
Reserve Korfbal League (zaal)
Fortuna / Delta Logistiek 2- Tempo 219 - 12
Fortuna / Delta Logistiek 2- Groen Geel / IJskoud de Beste 219 - 15
Tempo 2- PKC / SWKGroep 229 - 22
DVO / Accountor 2- TOP / SolarCompleet 222 - 19
KZ / Thermo4U 2- LDODK / Rinsma Fashion 221 - 31
DOS '46 2- Blauw-Wit 224 - 19
Reserve Hoofdklasse A (zaal)
Avanti / Post Makelaardij 2- KVS / Maritiem 220 - 12
Nieuwerkerk 2- Rohda 234 - 11
GKV / Enomics 2- KCC 225 - 22
Reserve Hoofdklasse B (zaal)
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2- LDODK / Rinsma Fashion 328 - 23
SKF 2- Unitas / Perspectief 222 - 26
SCO 2- DeetosSnel 218 - 30
DSC 2- PKC / SWKGroep 320 - 14
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
Nic. 2- Groen Geel / IJskoud de Beste 322 - 17
DOS '46 3- Nic. 228 - 21
Drachten / van der Wiel 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 313 - 26
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2- Heerenveen 213 - 15
Reserve Overgangsklasse B (zaal)
Pernix 2- Oranje Wit 233 - 23
OVVO 2- KCC 323 - 27
Meervogels / Física 2- KCR 221 - 15
Sporting Delta 2- Tweemaal Zes 218 - 13
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
KCC 4- RWA 227 - 20
AW.DTV 2- TOP / SolarCompleet 421 - 21
ZKV 2- TOP 225 - 23
Excelsior 2- BEP 215 - 23

advertentie Lancyr Deelen
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
KVS / Maritiem 3- Wageningen 232 - 23
TOP / SolarCompleet 3- Oost-Arnhem 224 - 24
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4- DeetosSnel 329 - 30
ODIK 2- DVO / Accountor 328 - 28
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
KZ / Thermo4U 5- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 326 - 16
ZKC '19 2- KIOS 221 - 24
AVO 3- AKC 219 - 11
KIOS 2- Heerenveen 319 - 19
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
DOS 2- ASVD | PV Systems 222 - 19
AVO 2- De Meeuwen 224 - 23
OWK 2- Sparta 220 - 20
Wit-Blauw / Green Organics 2- Amicitia 219 - 15
KNKV Reserve 1e klasse C (zaal)
Unitas / Perspectief 3- SKF 315 - 23
ROG 2- KVZ 213 - 13
De Parabool 2- DVO / Accountor 422 - 27
De Wâlden 2- Nic. 323 - 16
KNKV Reserve 1e klasse D (zaal)
Valto 2- KZ / Thermo4U 421 - 14
OVVO 3- HKV / Ons Eibernest 216 -   8
Vriendenschaar 2- SDO / BlijWerkt 221 - 20
Refleks 2- VEO 220 - 15
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
Achilles 3- Tempo 320 - 21
AW.DTV 3- KZ / Thermo4U 316 - 20
Avanti / Post Makelaardij 3- ZKV 315 - 14
KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
Kinderdijk 2- Rust Roest 217 - 22
Juliana 2- Fortis 216 - 23
Albatros 2- DES 223 - 15
Merwede / Multiplaat 2- KOAG 221 - 22
KNKV Reserve 1e klasse G (zaal)
Noviomagum 2- Die Haghe 224 - 19
KVA 2- MIA 222 - 14
Antilopen / Lancyr Deelen 2- Dindoa 217 - 18
Achilles 2- Nova 229 -   9
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
Fiks 2- HKC 220 - 18
Velocitas 2- PKC / SWKGroep 412 - 12
Nieuwerkerk 3- KOAG 333 - 16
Oranje Wit 3- Fortuna / Delta Logistiek 320 - 21
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
Nic. 4- ZKC '19 328 -   8
Wez Handich / Dow 2- OKO / Bies 222 - 19
OKO / Bies 2- De Wâlden 317 - 17
CSL 4- Nic. 414 - 22
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
Harich 2- Flamingo's 213 - 17
Drachten / van der Wiel 3- CSL 320 - 15
Ritola 3- De Granaet 229 - 18
Oranje Zwart 2- Hoogkerk 217 - 20
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4- Sparta 325 - 21
Quick '21 / Vlug & Vaardig 2- Apeldoorn 212 - 16
Ritola 2- CSL 223 - 14
De Wâlden 4- Drachten / van der Wiel 421 - 27
KNKV Reserve 2e klasse D (zaal)
Amicitia 3- ASVD | PV Systems 326 - 17
NKC '51 2- DOS Kampen / Veltman 217 - 10
Wageningen 3- Regio '72 226 - 13
DOS-WK 2- De Hoeve 216 - 15
KNKV Reserve 2e klasse E (zaal)
ODIK 3- Sparta 216 - 19
Victum 2- Spirit 218 - 17
Wageningen 5- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 611 - 29
Dindoa 3- Synergo 217 - 16
KNKV Reserve 2e klasse F (zaal)
Antilopen / Lancyr Deelen 3- Wageningen 618 - 23
Wit-Blauw / Green Organics 3- EKVA 321 - 21
De Meeuwen 3- DOS Kampen / Veltman 314 - 29
Dindoa 4- SDO / BlijWerkt 315 - 12
KNKV Reserve 2e klasse G (zaal)
HKV / Ons Eibernest 3- KZ / Thermo4U 614 -   9
Sporting West 2- Fortuna / Delta Logistiek 418 - 24
Groen Geel / IJskoud de Beste 4- Refleks 314 - 14
Sporting Trigon 3- ALO 223 - 13
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
DVO / Accountor 5- HKC 228 - 10
Rust Roest 3- MIA 318 - 19
Noviomagum 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 516 - 12
Wageningen 4- EKCA / CIBOD 223 - 13
KNKV Reserve 2e klasse I (zaal)
KZ Danaiden 2- Woudenberg 219 - 15
EKVA 2- Rapid 211 - 16
Tiel '72 2- ZKC '31 223 - 21
VIKO 2- Telstar 212 - 16

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 2e klasse J (zaal)
Triaz 2- Tempo 418 - 17
Pernix 3- Rohda 317 - 19
Swift 3- KVA 316 - 30
KNKV Reserve 2e klasse K (zaal)
ODO 2- WION 217 - 18
Twist 2- Maassluis 222 - 21
Paal Centraal 2- Vitesse 28 - 20
Reeuwijk 2- Korbis 217 - 21
KNKV Reserve 2e klasse L (zaal)
Weidevogels 3- Sporting Trigon 224 - 27
VEO 3- Excelsior 317 - 11
Meervogels / Física 3- Pernix 418 - 16
KVS / Maritiem 4- Achilles 416 - 17
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Tjoba 2- Tilburg 222 - 20
KIOS 2- Avanti / Post Makelaardij 417 - 16
IJsselvogels 3- ONDO 229 - 16
Swift 2- Dubbel Zes / Futura 224 - 16
KNKV Reserve 2e klasse N (zaal)
SDO 2- Tilburg 325 - 14
DSC 4- DeetosSnel 417 - 17
Rust Roest 4- SDO 222 - 23
KNKV Reserve 2e klasse O (zaal)
KOAG 4- Merwede / Multiplaat 411 - 14
Weidevogels 2- IJsselvogels 211 - 13
KCC 5- WION 325 - 15
DES 3- Albatros 314 - 12
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
DSO 2- Oranje Wit 413 - 16
GKV / Enomics 3- Merwede / Multiplaat 322 - 15
Swift 2- KCR 316 - 10
Fortis 3- TOP 310 - 20
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
Apeldoorn 3- Kinea 220 - 10
AVO 4- Rodenburg 215 - 15
De Parabool 5- AVO 412 - 10
Kinea 2- HHV 210 - 11
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
Leeuwarden 2- Olympia 210 - 14
WSS 3- OWK 319 - 14
ROG 4- Club Brothers 215 - 13
Noordenveld 2- Wez Handich / Dow 317 - 17

Korfbal Deals
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
De Parabool 4- Udiros 222 - 20
WWC 2- Sparta 212 - 17
Flamingo's 3- Pallas '08 215 - 19
TFS 2- De Waterpoort 221 - 13
KNKV Reserve 3e klasse D (zaal)
Emmeloord 2- SCO 430 - 12
EKC 2000 2- DTS 222 -   9
Invicta / Frigro 2- De Granaet 325 -   9
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
Harich 3- Invicta / Frigro 312 - 13
ROG 3- De Hoeve 315 - 18
De Parabool 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 528 - 17
Quick '21 / Vlug & Vaardig 3- Lemmer 222 - 18
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
Zwart Wit 2- Elburg 213 - 11
HKC 2- Devinco 215 - 14
Blauw Zwart 2- NKC '51 314 - 17
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
ODIK 4- Juventa 224 - 15
HKC 3- Rigtersbleek / Cottus 215 - 17
Sparta 4- HHV 311 - 15
KNKV Reserve 3e klasse H (zaal)
Rheko 2- DVO / Accountor 621 -   4
Kesteren 2- Oost-Arnhem 315 - 27
Tiel '72 3- DWS 216 - 15
KNKV Reserve 3e klasse I (zaal)
ASVD | PV Systems 4- MIA 516 - 14
De Meeuwen 4- Dindoa 519 - 19
Thor 2- Spirit 312 - 11
Telstar 3- Antilopen / Lancyr Deelen 421 - 14
KNKV Reserve 3e klasse J (zaal)
Woudenberg 3- Victum 49 - 13
MIA 4- KVA 413 - 17
HKC 3- Luno 317 - 14
KNKV Reserve 3e klasse K (zaal)
SDO / BlijWerkt 4- De Vinken 226 - 15
Dijkvogels 2- Fiducia 316 - 26
Madjoe 2- Huizen 213 - 11
Luno 2- OVVO 412 - 15

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse L (zaal)
Oost-Arnhem 4- Victum 323 - 16
Fortissimo 2- Synergo 315 - 19
Animo 2- Tweemaal Zes 316 - 11
KNKV Reserve 3e klasse M (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste 5- Furore 221 - 15
Aurora 2- DKV Victoria 224 - 16
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
Ados 2- Rohda 49 - 16
Atlantis 2- Ados 223 - 10
Apollo 2- Rohda 414 - 10
Viking 2- Revival 221 - 16
Synergo 4- Exakwa 213 - 25
KNKV Reserve 3e klasse O (zaal)
TOP / SolarCompleet 5- Velocitas 326 - 11
KZ Danaiden 5- Fiks 412 - 16
ZKC '31 3- Roda 217 - 17
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
Achilles 5- Die Haghe 426 - 18
Phoenix 3- Refleks 413 - 22
KVS / Maritiem 5- Velocitas 415 - 20
KNKV Reserve 3e klasse Q (zaal)
ODO 3- Valto 432 - 12
Twist 3- Dijkvogels 322 - 20
DES 4- Achilles 615 - 11
KNKV Reserve 3e klasse R (zaal)
ADO 2- NIO 216 - 12
Gemini 2- Ventura Sport 27 - 15
ACKC 2- GKV 221 - 17
DVS '69 2- Conventus 228 - 14
KNKV Reserve 3e klasse S (zaal)
Excelsior 5- Twist 49 - 13
Valto 3- DES 517 -   9
Vriendenschaar 3- ONDO 316 - 14
Weidevogels 4- Maassluis 315 - 18
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
Erasmus 2- Atlas 214 -   6
ONDO 2- Nieuwerkerk 518 - 15
Vriendenschaar 2- OZC 224 - 21
Korbatjo 2- RWA 315 - 17
KNKV Reserve 3e klasse U (zaal)
RWA 5- Nieuwerkerk 425 - 18
Sporting Delta 3- ADO 322 - 10
KCR 4- Vitesse 428 - 10
Albatros 5- Kinderdijk 416 - 17
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
HKC 3- WION 411 - 15
PKC / SWKGroep 5- Albatros 426 - 19
RWA 4- Vitesse 320 - 13
KCR 5- Kinderdijk 319 - 19
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
TOGO 2- Juliana 312 - 19
Swift 3- TOP 418 - 13
Fortis 4- ONDO 316 - 15
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
SDO 3- Tilburg 412 - 20
NKV 2- Movado 215 - 16
PSV / lifovragen.nl 2- NKV 221 - 17
Vriendenschaar 3- SDO 319 - 16
A-junioren Hoofdklasse A (zaal)
TOP / SolarCompleet A1- KZ / Thermo4U A125 - 27
DSC A1- PKC / SWKGroep A116 - 21
SKF A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A112 - 32
Fortuna / Delta Logistiek A1- Achilles A133 - 12
A-junioren Hoofdklasse B (zaal)
KVS / Maritiem A1- DeetosSnel A125 - 23
KCC A1- DOS '46 A125 - 32
AVO A1- LDODK / Rinsma Fashion A123 - 25
DVO / Accountor A1- Wageningen A119 - 15
A-junioren Overgangsklasse A (zaal)
AVO A2- Oost-Arnhem A128 - 26
De Meeuwen A1- Unitas / Perspectief A128 - 17
DOS '46 A2- DVO / Accountor A219 - 23
Harkema / Invicta A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A225 - 17
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
AW.DTV A1- Woudenberg A126 - 14
Avanti / Post Makelaardij A1- OVVO A130 - 11
Tempo A1- TOP / SolarCompleet A228 - 15
Groen Geel / IJskoud de Beste A1- Die Haghe A116 - 28
A-junioren Overgangsklasse C (zaal)
Kinderdijk A1- Achilles A226 - 12
Nieuwerkerk A1- GKV / Enomics A121 - 13
Fortuna / Delta Logistiek A2- Sporting Delta A115 - 24
Meervogels / Física A1- HKV / Ons Eibernest A124 - 23

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
A-junioren Overgangsklasse D (zaal)
TOP A1- Sporting Delta A218 - 14
Tilburg A1- PKC / SWKGroep A213 - 17
Vitesse A1- Oranje Wit A120 - 26
ONDO A1- Valto A122 - 21
A-junioren 1e klasse A (zaal)
Hoogkerk / Nic. A1- LDODK / Rinsma Fashion A218 - 13
DTS A1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A117 - 13
Drachten / van der Wiel A1- Heerenveen A115 - 17
A-junioren 1e klasse B (zaal)
Juventa A1- SIOS A116 - 13
KVZ A1- Amicitia A121 - 14
NKC '51 A1- DOS Kampen / Veltman A124 - 20
A-junioren 1e klasse C (zaal)
Victum A1- Spirit A113 - 13
Apeldoorn A1- ASVD | PV Systems A18 - 11
Rheko A1- EKVA A114 - 11
Antilopen / Lancyr Deelen A1- Dindoa A121 - 10
A-junioren 1e klasse D (zaal)
Rust Roest A1- Tiel '72 A114 - 18
DSC A2- DKB A117 - 19
Fiducia A1- Wageningen A213 - 23
Fortissimo A1- DOT A117 -   7

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017