Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 13 januari 2020 t/m zondag 19 januari 2020

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Korfbal League (zaal)
Blauw-Wit 1- KZ / Thermo4U 122 - 17
PKC / SWKGroep 1- Fortuna / Delta Logistiek 120 - 20
Blauw-Wit 1- DVO / Accountor 131 - 32
Groen Geel / IJskoud de Beste 1- DOS '46 123 - 24
TOP / SolarCompleet 1- KZ / Thermo4U 122 - 18
LDODK / Rinsma Fashion 1- Tempo 130 - 17

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Hoofdklasse A (zaal)
HKC 1- AW.DTV 121 - 24
TOP 1- Nieuwerkerk 126 - 31
KCC 1- Fiks 123 - 20
Rohda 1- Avanti / Post Makelaardij 118 - 26
Hoofdklasse B (zaal)
Oost-Arnhem 1- ODIK 132 - 23
Sparta 1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 117 - 20
Wageningen 1- SCO 132 - 22
DeetosSnel 1- DSC 123 - 22
Overgangsklasse A (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1- Nic. 125 - 21
Heerenveen 1- Drachten / van der Wiel 121 - 22
Nic. 1- NKC '51 128 - 20
DOS Kampen / Veltman 1- SKF 124 - 22
De Hoeve 1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 114 - 34
Overgangsklasse B (zaal)
ASVD | PV Systems 1- Wit-Blauw / Green Organics 115 - 19
Amicitia 1- DOS 119 - 19
Unitas / Perspectief 1- AVO 128 - 13
De Meeuwen 1- OWK 130 - 20
Overgangsklasse C (zaal)
Oranje Wit 1- OVVO 129 - 27
Tweemaal Zes 1- Meervogels / Física 122 - 19
KCR 1- Sporting Delta 123 - 29
SDO / BlijWerkt 1- Pernix 127 - 30
Overgangsklasse D (zaal)
Sporting Trigon 1- Vriendenschaar 122 - 20
VEO 1- GKV / Enomics 121 - 29
KVS / Maritiem 1- Valto 133 - 17
HKV / Ons Eibernest 1- Swift 121 - 42
KNKV 1e klasse A (zaal)
ZKC '19 1- AKC 123 - 21
De Waterpoort 1- Oerterp / VKC 120 - 26
Udiros 1- AKC 115 - 17
KNKV 1e klasse B (zaal)
Apeldoorn 1- Ritola 128 - 28
Juventa 1- De Wâlden 120 - 26
Rigtersbleek / Cottus 1- De Parabool 120 - 13
CSL 1- Quick '21 / Vlug & Vaardig 130 - 16
KNKV 1e klasse C (zaal)
RWA 1- ZKV 121 - 21
Synergo 1- Fiducia 125 - 23
BEP 1- Victum 134 - 23
Spirit 1- Excelsior 116 - 21

Antilopen Banner
KNKV 1e klasse D (zaal)
Nova 1- KVA 120 - 27
MIA 1- Achilles 123 - 27
Dindoa 1- Noviomagum 130 - 24
Die Haghe 1- Antilopen / Lancyr Deelen 128 - 19
KNKV 1e klasse E (zaal)
Rust Roest 1- Juliana 129 - 18
KOAG 1- Albatros 119 - 19
Fortis 1- Kinderdijk 124 - 19
DES 1- Merwede / Multiplaat 126 - 28
KNKV 1e klasse F (zaal)
Tilburg 1- Velocitas 122 - 20
Dubbel Zes / Futura 1- KIOS 115 - 23
Roda 1- Swift 119 - 17
ONDO 1- Tjoba 123 - 23
KNKV 2e klasse A (zaal)
Kinea 1- WSS 117 - 22
EKC Nääs 1- Rodenburg 126 - 16
HHV 1- Dio 138 - 14
SIOS 1- Thrianta 124 - 21
KNKV 2e klasse B (zaal)
De Granaet 1- ROG 122 - 21
Flamingo's 1- Oranje Zwart 120 - 24
DTG 1- Noordenveld 124 - 13
Hoogkerk 1- Harich 126 - 21
KNKV 2e klasse C (zaal)
Devinco 1- Rood-Wit 122 - 24
Hellas '63 1- Zwart Wit 126 - 20
Elko 1- HKC 119 - 21
Elburg 1- DOS-WK 115 - 26
KNKV 2e klasse D (zaal)
Sparta 1- Kesteren 129 - 14
Duko 1- Rheko 124 - 19
KVZ 1- Keizer Karel 126 - 18
DWS 1- Reehorst '45 117 - 14
KNKV 2e klasse E (zaal)
ZKC '31 1- VIKO 117 - 24
Woudenberg 1- EKVA 125 - 15
Telstar 1- Tiel '72 127 - 12
Rapid 1- KZ Danaiden 118 - 18
KNKV 2e klasse F (zaal)
WION 1- Twist 122 - 22
Maassluis 1- ODO 115 - 13
Korbis 1- Paal Centraal 117 - 12
Vitesse 1- Reeuwijk 118 - 21
KNKV 2e klasse G (zaal)
DKB 1- ALO 116 - 19
Phoenix 1- Movado 120 - 18
Furore 1- Sporting West 114 - 14
DKV Victoria 1- DOT 119 - 25
KNKV 2e klasse H (zaal)
Helios 1- Viking 116 - 17
Revival 1- Apollo 118 - 24
Ados 1- Refleks 114 - 31
Exakwa 1- Atlantis 120 - 14
KNKV 2e klasse I (zaal)
Nexus 1- Erasmus 112 - 19
OZC 1- ONDO 113 - 22
KVK 1- Vriendenschaar 113 - 22
Atlas 1- Korbatjo 123 - 24
KNKV 3e klasse A (zaal)
Koru 1- Olympia 17 - 19
Vitesse 1- Roreko 111 - 17
Roreko 1- VZK / Donkerbroek 125 - 23
Koru 1- It Fean / Boelenslaan 19 - 21
KNKV 3e klasse B (zaal)
DTS 1- Invicta / Frigro 113 - 21
Achilles 1- TOP 116 - 13
Regio '72 1- EKC 2000 117 -   5
Harkema 1- Emmeloord 116 - 25
KNKV 3e klasse C (zaal)
Spannum 1- TFS 114 - 19
Pallas '08 1- WWC 128 - 23
NQL 1- Westergo 119 - 18
Sparta 1- DTL 118 - 17
KNKV 3e klasse D (zaal)
EKCA / CIBOD 1- Fortissimo 119 - 13
SkunK 1- Animo 111 - 30
DKOD 1- Zwaluwen 119 - 15
HKC 1- SEV 118 - 11
KNKV 3e klasse E (zaal)
Ready '60 1- OKV 118 - 13
Oosterkwartier 1- Stormvogels 122 - 17
NKV 1- Midlandia 115 - 22
KNKV 3e klasse F (zaal)
De Vinken 1- Madjoe 118 - 18
Hebbes 1- Dijkvogels 117 - 20
Huizen 1- RDZ 116 - 14
ESDO 1- Luno 115 - 18

Alles voor je sport!
KNKV 3e klasse G (zaal)
Ventura Sport 1- DVS '69 112 - 17
GKV 1- ADO 125 - 23
Conventus 1- Gemini 121 - 20
NIO 1- ACKC 116 - 21
KNKV 3e klasse H (zaal)
Oranje Nassau 1- DSO 19 - 21
Badhoevedorp 1- Weidevogels 117 - 21
Haarlem 1- VZOD 115 - 10
IJsselvogels 1- Vlug & Vaardig / KCN 123 -   7
KNKV 3e klasse I (zaal)
OEC 1- Keep-Fit '70 19 - 18
Blauw Wit 1- PSV / lifovragen.nl 122 - 20
Stormvogels 1- Triade 115 - 16
Seolto 1- TOGO 115 - 26
KNKV 4e klasse A (zaal)
SDO 1- Leeuwarden 116 - 17
Zunobri 1- SDO 113 - 25
Stadskanaal '74 1- Korwi 114 -   9
KNKV 4e klasse B (zaal)
Noveas 1- Veenwouden 115 - 11
SF Deinum 1- MN en W 126 -   8
Lintjo 1- Joure 119 - 10
Lemmer 1- WIK '34 18 -   7
KNKV 4e klasse C (zaal)
Ons Clubje 1- Blauw Zwart 115 - 11
Olympia '22 1- SDO 114 - 16
KNKV 4e klasse D (zaal)
Olympus '58 1- De Eemvogels 110 - 19
KCD 1- Stip 122 - 11
Arena 1- Koveni 117 - 17
Rivalen 1- SGV 115 - 11
KNKV 4e klasse E (zaal)
Aurora 1- Zaandam Zuid 119 - 13
Purmer 1- Triaz 111 - 21
Aurora 1- DTS 120 - 13
HBC 1- Amsterdam 115 -   8
DKV 1- Zaandam Zuid 112 - 10
KNKV 4e klasse F (zaal)
De Corvers 1- Thor 113 - 26
DOC 1- Thor 112 - 23

Korfbal Deals
KNKV 4e klasse G (zaal)
Olympia 1- Terda 120 - 10
't Capproen 1- Sperwers 117 -   5
SKV 1- Oranje Zwart / De Hoekse 119 -   9
KNKV 4e klasse H (zaal)
OJC '98 1- Klimop 120 - 12
KNKV 4e klasse I (zaal)
Focus 1- Luctor 111 - 20
Scheldevogels 1- DSO 119 - 20
Zaamslag 1- ZKV 123 -   9
Reserve Korfbal League (zaal)
Blauw-Wit 2- KZ / Thermo4U 226 - 26
PKC / SWKGroep 2- Fortuna / Delta Logistiek 218 - 22
Blauw-Wit 2- DVO / Accountor 221 - 21
Groen Geel / IJskoud de Beste 2- DOS '46 228 - 29
TOP / SolarCompleet 2- KZ / Thermo4U 222 - 29
LDODK / Rinsma Fashion 2- Tempo 226 - 15
Reserve Hoofdklasse A (zaal)
KVS / Maritiem 2- Nieuwerkerk 222 - 21
KCC 2- Blauw-Wit 321 - 13
DSC 3- GKV / Enomics 226 - 17
Rohda 2- Avanti / Post Makelaardij 220 - 34
Reserve Hoofdklasse B (zaal)
LDODK / Rinsma Fashion 3- SKF 217 - 19
PKC / SWKGroep 3- SCO 219 - 17
DeetosSnel 2- DSC 219 - 21
Unitas / Perspectief 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 226 - 27
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2- Nic. 225 - 20
Blauw-Wit 4- DOS '46 325 - 31
Heerenveen 2- Drachten / van der Wiel 221 - 27
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 226 - 22
Reserve Overgangsklasse B (zaal)
KCC 3- Pernix 218 - 24
Oranje Wit 2- OVVO 225 - 12
Tweemaal Zes 2- Meervogels / Física 212 - 27
KCR 2- Sporting Delta 223 - 21
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
TOP / SolarCompleet 4- Excelsior 225 - 16
RWA 2- ZKV 222 - 24
TOP 2- KCC 419 - 17
BEP 2- AW.DTV 223 - 23

Team TV
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
DeetosSnel 3- KVS / Maritiem 317 - 18
Oost-Arnhem 2- ODIK 218 - 23
DVO / Accountor 3- TOP / SolarCompleet 322 - 16
Wageningen 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 425 - 22
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
ZKC '19 2- AKC 218 - 21
SCO 3- KZ / Thermo4U 516 - 21
KIOS 2- AVO 322 - 16
Heerenveen 3- SCO 324 - 18
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
ASVD | PV Systems 2- Wit-Blauw / Green Organics 222 - 19
Sparta 2- AVO 228 - 14
Amicitia 2- DOS 215 - 16
De Meeuwen 2- OWK 223 - 18
KNKV Reserve 1e klasse C (zaal)
KVZ 2- Unitas / Perspectief 322 - 16
DVO / Accountor 4- De Wâlden 212 - 20
Nic. 3- De Parabool 215 - 17
SKF 3- ROG 232 - 17
KNKV Reserve 1e klasse D (zaal)
KZ / Thermo4U 4- Vriendenschaar 216 - 20
SDO / BlijWerkt 2- Valto 223 - 24
VEO 2- OVVO 321 - 12
HKV / Ons Eibernest 2- Refleks 217 - 21
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
Die Haghe 3- KZ / Thermo4U 321 - 24
KZ / Thermo4U 3- Avanti / Post Makelaardij 313 - 16
Tempo 3- Die Haghe 321 - 23
ZKV 3- AW.DTV 320 - 20
Phoenix 2- Achilles 329 - 29
KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
Rust Roest 2- Juliana 222 - 21
KOAG 2- Albatros 220 - 21
Fortis 2- Kinderdijk 217 - 15
DES 2- Merwede / Multiplaat 220 - 16
KNKV Reserve 1e klasse G (zaal)
Nova 2- KVA 29 - 18
MIA 2- Achilles 214 - 24
Dindoa 2- Noviomagum 219 - 13
Die Haghe 2- Antilopen / Lancyr Deelen 216 - 15
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
HKC 2- Oranje Wit 323 - 19
KOAG 3- Velocitas 217 - 10
PKC / SWKGroep 4- Nieuwerkerk 315 - 23
Fortuna / Delta Logistiek 3- Fiks 216 - 16
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
Hoogkerk 3- WSS 220 - 17
OKO / Bies 2- Nic. 421 - 23
Wez Handich / Dow 2- ZKC '19 319 - 11
De Wâlden 3- Hoogkerk 327 - 12
WSS 2- CSL 421 - 21
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
CSL 3- Ritola 328 - 19
De Granaet 2- Drachten / van der Wiel 315 - 29
Flamingo's 2- Oranje Zwart 216 - 11
Hoogkerk 2- Harich 217 - 14
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
Apeldoorn 2- Ritola 217 -   9
Sparta 3- De Wâlden 421 - 17
CSL 2- Quick '21 / Vlug & Vaardig 217 - 23
Drachten / van der Wiel 4- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 419 - 19
KNKV Reserve 2e klasse D (zaal)
ASVD | PV Systems 3- DOS-WK 214 - 10
Regio '72 2- NKC '51 212 - 32
DOS Kampen / Veltman 2- Wageningen 314 - 19
De Hoeve 2- Amicitia 315 - 17
KNKV Reserve 2e klasse E (zaal)
Sparta 2- Victum 218 - 21
Synergo 2- Wageningen 518 - 11
Spirit 2- ODIK 312 - 12
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6- Dindoa 317 - 17
KNKV Reserve 2e klasse F (zaal)
EKVA 3- Dindoa 417 - 16
DOS Kampen / Veltman 3- Antilopen / Lancyr Deelen 39 - 16
SDO / BlijWerkt 3- Wit-Blauw / Green Organics 313 - 13
Wageningen 6- De Meeuwen 329 -   9
KNKV Reserve 2e klasse G (zaal)
HKV / Ons Eibernest 3- ALO 226 - 11
Refleks 3- Sporting West 223 - 18
Groen Geel / IJskoud de Beste 4- Fortuna / Delta Logistiek 416 - 14
KZ / Thermo4U 6- Sporting Trigon 315 - 17
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
EKCA / CIBOD 2- Noviomagum 315 - 25
MIA 3- DVO / Accountor 520 - 28
HKC 2- Rust Roest 314 - 20
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5- Wageningen 417 - 25
KNKV Reserve 2e klasse I (zaal)
ZKC '31 2- VIKO 212 - 11
Woudenberg 2- EKVA 224 - 22
Rapid 2- KZ Danaiden 212 - 17
Telstar 2- Tiel '72 211 -   8

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 2e klasse J (zaal)
KVA 3- Fiks 319 - 17
Tempo 4- Pernix 332 - 20
Rohda 3- Triaz 215 - 19
KNKV Reserve 2e klasse K (zaal)
WION 2- Twist 216 - 22
Maassluis 2- ODO 218 - 17
Korbis 2- Paal Centraal 222 - 12
Vitesse 2- Reeuwijk 224 - 10
KNKV Reserve 2e klasse L (zaal)
Sporting Trigon 2- VEO 317 - 23
Pernix 4- KVS / Maritiem 416 - 18
Excelsior 3- Weidevogels 313 - 21
Achilles 4- Meervogels / Física 324 - 17
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Tilburg 2- IJsselvogels 319 - 13
Dubbel Zes / Futura 2- KIOS 210 - 19
ONDO 2- Tjoba 214 - 22
Avanti / Post Makelaardij 4- Swift 211 - 13
KNKV Reserve 2e klasse N (zaal)
Tilburg 3- DSC 416 - 20
SDO 2- DeetosSnel 419 - 16
HKV / Ons Eibernest 4- Rust Roest 419 - 18
KNKV Reserve 2e klasse O (zaal)
WION 3- Weidevogels 217 - 23
IJsselvogels 2- KCC 516 - 16
Merwede / Multiplaat 4- DES 320 - 19
Albatros 3- KOAG 416 - 20
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
TOP 3- DSO 217 - 10
Oranje Wit 4- Fortis 319 - 15
KCR 3- GKV / Enomics 312 - 21
Merwede / Multiplaat 3- Swift 210 - 22
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
OKO / Bies 3- SIOS 215 - 24
Kinea 2- AVO 419 - 14
Apeldoorn 3- Rodenburg 214 - 18
SIOS 2- De Parabool 524 - 10
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
Club Brothers 2- OWK 314 - 14
Wez Handich / Dow 3- Olympia 223 - 11
Wez Handich / Dow 3- ROG 427 - 16
Club Brothers 2- Noordenveld 221 - 20
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
Pallas '08 2- WWC 217 - 16
De Waterpoort 2- De Parabool 411 - 18
Sparta 2- Flamingo's 312 -   7
Udiros 2- TFS 227 -   9
KNKV Reserve 3e klasse D (zaal)
DTS 2- Invicta / Frigro 214 - 24
De Granaet 3- EKC 2000 217 - 16
SCO 4- TOP 214 - 20
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
Invicta / Frigro 3- De Parabool 315 - 18
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5- Harich 310 - 16
De Hoeve 3- Quick '21 / Vlug & Vaardig 324 - 13
Lemmer 2- ROG 311 - 35
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
NKC '51 3- Zwart Wit 224 - 10
Devinco 2- Rood-Wit 212 - 12
Elburg 2- Blauw Zwart 212 - 14
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
NKC '51 4- Sparta 428 - 13
Juventa 2- HKC 318 - 14
Rigtersbleek / Cottus 2- ODIK 418 - 15
KNKV Reserve 3e klasse H (zaal)
Oost-Arnhem 3- Rheko 223 - 14
DWS 2- Fiducia 215 - 18
DVO / Accountor 6- Kesteren 215 - 11
KNKV Reserve 3e klasse I (zaal)
Dindoa 5- Telstar 315 - 21
Spirit 3- ASVD | PV Systems 414 - 22
Antilopen / Lancyr Deelen 4- De Meeuwen 419 - 31
MIA 5- Thor 211 - 14
KNKV Reserve 3e klasse J (zaal)
Luno 3- MIA 419 - 15
Victum 4- DOS 315 - 20
KVA 4- HKC 317 - 17
KNKV Reserve 3e klasse K (zaal)
Fiducia 3- Luno 217 - 14
De Vinken 2- Madjoe 223 -   7
Huizen 2- SDO / BlijWerkt 415 - 20
OVVO 4- Dijkvogels 221 - 17

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse L (zaal)
Tweemaal Zes 3- Fortissimo 221 - 17
Synergo 3- Animo 214 - 18
Victum 3- Zwaluwen 217 - 16
KNKV Reserve 3e klasse M (zaal)
Furore 2- Sporting West 318 - 13
Aurora 2- OKV 216 - 23
Sporting West 3- KZ Danaiden 317 - 13
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
Revival 2- Apollo 214 - 20
Ados 2- Synergo 45 - 11
Rohda 4- Viking 213 - 14
Exakwa 2- Atlantis 219 - 17
KNKV Reserve 3e klasse O (zaal)
Roda 2- TOP / SolarCompleet 526 - 15
Rohda 5- KZ Danaiden 513 - 12
Fiks 4- BEP 317 - 15
Velocitas 3- ZKC '31 319 - 15
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
Phoenix 3- KZ Danaiden 416 - 21
Die Haghe 4- Sporting Trigon 416 - 20
Sporting Trigon 4- KVS / Maritiem 518 -   9
Velocitas 4- KZ Danaiden 417 - 11
KNKV Reserve 3e klasse Q (zaal)
Dijkvogels 3- VEO 416 - 17
Excelsior 4- Twist 324 - 16
Achilles 6- ODO 311 - 20
Valto 4- DES 411 - 18
KNKV Reserve 3e klasse R (zaal)
Ventura Sport 2- DVS '69 217 - 17
NIO 2- ACKC 28 - 14
Conventus 2- Gemini 213 - 15
GKV 2- ADO 224 - 16
KNKV Reserve 3e klasse S (zaal)
Maassluis 3- Valto 311 - 26
Twist 4- Vriendenschaar 37 -   9
DES 5- Weidevogels 413 - 22
ONDO 3- Excelsior 515 - 13
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
RWA 3- Erasmus 213 - 18
OZC 2- ONDO 213 - 20
Nieuwerkerk 5- Vriendenschaar 215 -   9
Atlas 2- Korbatjo 217 - 11

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 3e klasse U (zaal)
Vitesse 4- Albatros 516 - 18
ADO 3- RWA 59 - 17
Kinderdijk 4- KCR 410 - 20
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
WION 4- KCR 517 - 14
Vitesse 3- PKC / SWKGroep 59 - 14
Kinderdijk 3- HKC 320 - 10
Albatros 4- RWA 429 - 17
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
Juliana 3- Swift 321 - 17
ONDO 3- Tjoba 317 - 24
TOP 4- TOGO 217 - 15
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
Tilburg 4- NKV 220 - 14
SDO 3- Movado 29 - 14
DOT 3- PSV / lifovragen.nl 224 - 19
DKB 2- Vriendenschaar 326 - 21
A-junioren Hoofdklasse A (zaal)
PKC / SWKGroep A1- Fortuna / Delta Logistiek A116 - 17
KZ / Thermo4U A1- SKF A128 - 15
Achilles A1- DSC A113 - 22
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1- TOP / SolarCompleet A141 - 19
A-junioren Hoofdklasse B (zaal)
LDODK / Rinsma Fashion A1- KCC A124 - 25
DeetosSnel A1- DVO / Accountor A116 - 32
Wageningen A1- KVS / Maritiem A126 - 21
DOS '46 A1- AVO A123 - 15
A-junioren Overgangsklasse A (zaal)
Oost-Arnhem A1- Harkema / Invicta A113 - 42
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2- AVO A227 - 12
DVO / Accountor A2- De Meeuwen A118 - 24
Unitas / Perspectief A1- DOS '46 A242 - 12
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
TOP / SolarCompleet A2- AW.DTV A116 - 16
OVVO A1- Groen Geel / IJskoud de Beste A117 - 19
Woudenberg A1- Tempo A122 - 23
Die Haghe A1- Avanti / Post Makelaardij A119 - 25
A-junioren Overgangsklasse C (zaal)
Achilles A2- Meervogels / Física A114 - 22
GKV / Enomics A1- Fortuna / Delta Logistiek A214 - 20
Sporting Delta A1- Nieuwerkerk A129 - 14
HKV / Ons Eibernest A1- Kinderdijk A112 - 26

Antilopen Banner
A-junioren Overgangsklasse D (zaal)
PKC / SWKGroep A2- Vitesse A121 - 21
Valto A1- TOP A119 - 23
Oranje Wit A1- Tilburg A120 - 23
Sporting Delta A2- ONDO A115 - 34
A-junioren 1e klasse A (zaal)
LDODK / Rinsma Fashion A2- DTS A119 - 13
Heerenveen A1- Ritola A115 - 18
OKO / Bies A1- Drachten / van der Wiel A119 - 19
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1- Hoogkerk / Nic. A112 - 16
A-junioren 1e klasse B (zaal)
Sparta A1- NKC '51 A113 - 16
Amicitia A1- Juventa A126 - 25
SIOS A1- KVZ A118 - 24
A-junioren 1e klasse C (zaal)
EKVA A1- Apeldoorn A111 - 13
ASVD | PV Systems A1- Rheko A111 - 13
Dindoa A1- Victum A124 - 21
Spirit A1- Antilopen / Lancyr Deelen A111 -   8

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017