Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 6 januari 2020 t/m zondag 12 januari 2020

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Korfbal League (zaal)
LDODK / Rinsma Fashion 1- Blauw-Wit 131 - 17
PKC / SWKGroep 1- DOS '46 119 - 25
Groen Geel / IJskoud de Beste 1- DVO / Accountor 122 - 27
TOP / SolarCompleet 1- LDODK / Rinsma Fashion 127 - 21
Hoofdklasse A (zaal)
TOP 1- Fiks 127 - 21
Nieuwerkerk 1- KCC 127 - 22
Avanti / Post Makelaardij 1- HKC 121 - 27
Rohda 1- AW.DTV 115 - 26
Hoofdklasse B (zaal)
Wageningen 1- ODIK 139 - 18
DeetosSnel 1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 124 - 31
SCO 1- Oost-Arnhem 117 - 19
DSC 1- Sparta 121 - 22
Overgangsklasse A (zaal)
Heerenveen 1- SKF 124 - 26
Drachten / van der Wiel 1- DOS Kampen / Veltman 124 - 18
De Hoeve 1- NKC '51 112 - 29
Overgangsklasse B (zaal)
ASVD | PV Systems 1- OWK 129 - 28
DOS 1- Unitas / Perspectief 116 - 17
Amicitia 1- AVO 118 - 20
Wit-Blauw / Green Organics 1- De Meeuwen 118 - 29
Overgangsklasse C (zaal)
Pernix 1- KCR 136 - 20
Oranje Wit 1- Meervogels / Física 117 - 27
SDO / BlijWerkt 1- Sporting Delta 121 - 28
OVVO 1- Tweemaal Zes 121 - 22
Overgangsklasse D (zaal)
Sporting Trigon 1- GKV / Enomics 120 - 24
Vriendenschaar 1- VEO 122 - 16
Valto 1- HKV / Ons Eibernest 125 - 25
KVS / Maritiem 1- Swift 125 - 22
KNKV 1e klasse A (zaal)
KIOS 1- Udiros 121 - 23
OKO / Bies 1- De Waterpoort 121 - 21
Wez Handich / Dow 1- Oerterp / VKC 136 - 30
KNKV 1e klasse B (zaal)
Apeldoorn 1- De Wâlden 121 - 22
Quick '21 / Vlug & Vaardig 1- Rigtersbleek / Cottus 120 - 25
CSL 1- De Parabool 125 - 14
Ritola 1- Juventa 123 - 16
KNKV 1e klasse C (zaal)
ZKV 1- BEP 123 - 15
RWA 1- Victum 122 - 25
Synergo 1- Excelsior 122 - 24
Fiducia 1- Spirit 121 - 28

Alles voor je sport!
KNKV 1e klasse D (zaal)
Nova 1- Antilopen / Lancyr Deelen 121 - 28
KVA 1- Die Haghe 132 - 24
Achilles 1- Dindoa 127 - 21
MIA 1- Noviomagum 121 - 30
KNKV 1e klasse E (zaal)
Albatros 1- Fortis 111 - 21
Merwede / Multiplaat 1- Rust Roest 134 - 19
KOAG 1- Kinderdijk 114 - 17
DES 1- Juliana 128 - 21
KNKV 1e klasse F (zaal)
Tjoba 1- Dubbel Zes / Futura 134 - 25
Tilburg 1- Swift 125 - 32
Velocitas 1- Roda 125 -   9
ONDO 1- KIOS 118 - 15
KNKV 2e klasse A (zaal)
HHV 1- Thrianta 127 - 21
Dio 1- SIOS 116 - 30
KNKV 2e klasse B (zaal)
ROG 1- Flamingo's 125 - 19
De Granaet 1- Oranje Zwart 121 - 26
DTG 1- Harich 115 - 13
Noordenveld 1- Hoogkerk 110 - 18
KNKV 2e klasse C (zaal)
Zwart Wit 1- Devinco 115 - 15
Hellas '63 1- Rood-Wit 118 - 19
DOS-WK 1- Elko 126 - 13
Elburg 1- HKC 116 - 22
KNKV 2e klasse D (zaal)
Keizer Karel 1- Sparta 121 - 19
Reehorst '45 1- Duko 116 - 25
KVZ 1- Kesteren 125 - 13
DWS 1- Rheko 123 - 14
KNKV 2e klasse E (zaal)
VIKO 1- Woudenberg 117 - 16
Tiel '72 1- Rapid 118 - 17
ZKC '31 1- EKVA 126 - 15
Telstar 1- KZ Danaiden 120 - 19
KNKV 2e klasse F (zaal)
WION 1- Reeuwijk 117 - 23
Maassluis 1- Paal Centraal 122 - 19
ODO 1- Korbis 117 - 17
Twist 1- Vitesse 120 - 25

Korfbal Deals
KNKV 2e klasse H (zaal)
Revival 1- Refleks 121 - 27
Helios 1- Atlantis 118 - 19
Apollo 1- Ados 123 - 19
Viking 1- Exakwa 118 - 15
KNKV 2e klasse I (zaal)
Nexus 1- ONDO 119 - 22
Erasmus 1- OZC 119 - 15
Atlas 1- Vriendenschaar 116 - 25
Korbatjo 1- KVK 129 - 15
KNKV 3e klasse A (zaal)
It Fean / Boelenslaan 1- Mélynas / Domatrac 113 -   7
Club Brothers 1- VZK / Donkerbroek 114 - 20
KNKV 3e klasse B (zaal)
TOP 1- Regio '72 112 - 15
Achilles 1- EKC 2000 117 - 13
Harkema 1- Invicta / Frigro 112 - 27
Emmeloord 1- DTS 120 - 21
KNKV 3e klasse C (zaal)
WWC 1- Spannum 113 - 13
DTL 1- NQL 111 - 14
Sparta 1- Westergo 118 - 17
Pallas '08 1- TFS 111 - 18
KNKV 3e klasse D (zaal)
DKOD 1- Fortissimo 116 - 29
Zwaluwen 1- EKCA / CIBOD 110 - 14
HKC 1- Animo 110 - 21
SEV 1- SkunK 112 - 15
KNKV 3e klasse E (zaal)
SDO 1- Midlandia 124 - 20
KNKV 3e klasse F (zaal)
De Vinken 1- Luno 123 - 24
Huizen 1- Dijkvogels 114 - 22
RDZ 1- Hebbes 115 - 14
Madjoe 1- ESDO 118 - 18
KNKV 3e klasse G (zaal)
ADO 1- Conventus 120 - 15
GKV 1- Gemini 123 - 14
NIO 1- DVS '69 120 - 22
ACKC 1- Ventura Sport 113 - 12

Team TV
KNKV 3e klasse H (zaal)
Vlug & Vaardig / KCN 1- Oranje Nassau 118 - 18
Badhoevedorp 1- VZOD 115 - 11
Weidevogels 1- Haarlem 120 - 11
IJsselvogels 1- DSO 115 - 13
KNKV 3e klasse I (zaal)
OEC 1- TOGO 115 - 20
Keep-Fit '70 1- Seolto 118 - 15
Triade 1- Blauw Wit 111 - 18
Stormvogels 1- PSV / lifovragen.nl 112 - 12
KNKV 4e klasse A (zaal)
Zunobri 1- De Pein 117 - 11
DWA / Argo 1- Korwi 128 -   6
KNKV 4e klasse B (zaal)
Joure 1- SF Deinum 122 - 12
Lemmer 1- Veenwouden 121 -   9
WIK '34 1- Noveas 120 - 15
Lintjo 1- MN en W 127 -   7
KNKV 4e klasse C (zaal)
KIOS '45 1- SDO 117 -   8
KNKV 4e klasse D (zaal)
Olympus '58 1- Koveni 115 - 25
SGV 1- KCD 113 - 17
De Eemvogels 1- Arena 114 - 13
Rivalen 1- Stip 112 -   9
KNKV 4e klasse E (zaal)
Purmer 1- Amsterdam 119 - 14
DTS 1- DKV 117 -   9
Triaz 1- HBC 123 - 18
KNKV 4e klasse F (zaal)
Fluks 1- Thor 120 - 19
Nikantes 1- Thor 110 - 16
Eureka 1- DOC 118 - 14
KNKV 4e klasse G (zaal)
De Voltreffers 1- Oranje Zwart / De Hoekse 117 - 14
Terda 1- 't Capproen 110 - 18
Olympia 1- Sperwers 117 - 18
KNKV 4e klasse H (zaal)
Springfield 1- Klimop 110 - 13
KVS ’17 1- OJC '98 110 - 15
Attila 1- De Hazenkamp 128 - 10
KNKV 4e klasse I (zaal)
Focus 1- ZKV 111 - 12
Luctor 1- Zaamslag 120 - 16
DSO 1- Good Luck 130 - 12
Reserve Korfbal League (zaal)
LDODK / Rinsma Fashion 2- Blauw-Wit 228 - 14
PKC / SWKGroep 2- DOS '46 216 - 21
Groen Geel / IJskoud de Beste 2- DVO / Accountor 225 - 26
TOP / SolarCompleet 2- LDODK / Rinsma Fashion 222 - 28
Reserve Hoofdklasse A (zaal)
Nieuwerkerk 2- KCC 224 - 24
KVS / Maritiem 2- Blauw-Wit 327 - 24
Avanti / Post Makelaardij 2- DSC 333 - 22
Rohda 2- GKV / Enomics 221 - 32
Reserve Hoofdklasse B (zaal)
DSC 2- Unitas / Perspectief 230 - 20
SCO 2- LDODK / Rinsma Fashion 38 - 24
DeetosSnel 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 221 - 22
PKC / SWKGroep 3- SKF 227 - 18
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3- Groen Geel / IJskoud de Beste 330 - 17
Heerenveen 2- DOS '46 312 - 24
Drachten / van der Wiel 2- Blauw-Wit 419 - 16
Reserve Overgangsklasse B (zaal)
KCC 3- Sporting Delta 217 - 28
Pernix 2- KCR 225 - 15
Oranje Wit 2- Meervogels / Física 225 - 28
OVVO 2- Tweemaal Zes 219 - 19
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
ZKV 2- BEP 222 - 22
RWA 2- AW.DTV 223 - 22
KCC 4- TOP / SolarCompleet 416 - 18
TOP 2- Excelsior 222 - 17
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
KVS / Maritiem 3- DVO / Accountor 319 - 24
DeetosSnel 3- TOP / SolarCompleet 323 - 25
Wageningen 2- ODIK 222 - 30
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4- Oost-Arnhem 222 - 22

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
Heerenveen 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 314 - 14
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
ASVD | PV Systems 2- OWK 218 - 20
DOS 2- Sparta 220 - 21
Amicitia 2- AVO 217 - 17
Wit-Blauw / Green Organics 2- De Meeuwen 217 - 24
KNKV Reserve 1e klasse C (zaal)
Unitas / Perspectief 3- DVO / Accountor 430 - 14
ROG 2- Nic. 318 - 16
KVZ 2- De Wâlden 212 - 18
SKF 3- De Parabool 230 - 19
KNKV Reserve 1e klasse D (zaal)
KZ / Thermo4U 4- OVVO 321 - 13
Valto 2- HKV / Ons Eibernest 222 -   8
SDO / BlijWerkt 2- Refleks 215 - 19
Vriendenschaar 2- VEO 216 - 15
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
Achilles 3- ZKV 318 - 14
Tempo 3- Avanti / Post Makelaardij 315 - 20
Phoenix 2- AW.DTV 314 - 15
KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
Albatros 2- Fortis 217 - 18
Merwede / Multiplaat 2- Rust Roest 224 - 19
KOAG 2- Kinderdijk 216 - 16
DES 2- Juliana 218 - 14
KNKV Reserve 1e klasse G (zaal)
Nova 2- Antilopen / Lancyr Deelen 214 - 23
KVA 2- Die Haghe 218 - 18
Achilles 2- Dindoa 220 - 20
MIA 2- Noviomagum 215 - 19
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
KOAG 3- Oranje Wit 314 - 20
Velocitas 2- HKC 219 - 24
PKC / SWKGroep 4- Fiks 210 - 26
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
De Wâlden 3- CSL 415 - 15
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
CSL 3- Harich 220 - 14
Drachten / van der Wiel 3- Flamingo's 225 - 14
Ritola 3- Hoogkerk 216 - 15
De Granaet 2- Oranje Zwart 218 - 11
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
Apeldoorn 2- De Wâlden 421 - 12
CSL 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 417 - 21
Quick '21 / Vlug & Vaardig 2- Drachten / van der Wiel 410 - 15
Ritola 2- Sparta 323 - 12
KNKV Reserve 2e klasse D (zaal)
ASVD | PV Systems 3- Wageningen 316 - 23
Amicitia 3- Regio '72 212 - 10
De Hoeve 2- NKC '51 213 - 31
DOS-WK 2- DOS Kampen / Veltman 219 - 18
KNKV Reserve 2e klasse E (zaal)
Synergo 2- ODIK 319 - 18
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6- Victum 219 - 15
Dindoa 3- Sparta 217 - 17
Wageningen 5- Spirit 217 - 20
KNKV Reserve 2e klasse F (zaal)
SDO / BlijWerkt 3- Antilopen / Lancyr Deelen 310 - 17
EKVA 3- De Meeuwen 327 - 17
Dindoa 4- Wageningen 612 - 20
Wit-Blauw / Green Organics 3- DOS Kampen / Veltman 315 - 14
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
Rust Roest 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 524 - 13
MIA 3- Noviomagum 325 - 18
DVO / Accountor 5- EKCA / CIBOD 230 - 14
HKC 2- Wageningen 412 - 13
KNKV Reserve 2e klasse I (zaal)
VIKO 2- Woudenberg 226 - 24
Tiel '72 2- Rapid 221 - 18
ZKC '31 2- EKVA 218 - 16
Telstar 2- KZ Danaiden 220 - 19
KNKV Reserve 2e klasse J (zaal)
Rohda 3- Swift 317 - 13
Tempo 4- Fiks 37 - 12
Pernix 3- KVA 36 - 14
KNKV Reserve 2e klasse K (zaal)
WION 2- Reeuwijk 220 - 21
Maassluis 2- Paal Centraal 219 - 13
ODO 2- Korbis 216 - 22
Twist 2- Vitesse 27 - 18

Team TV
KNKV Reserve 2e klasse L (zaal)
Excelsior 3- KVS / Maritiem 410 - 18
Sporting Trigon 2- Meervogels / Física 322 - 17
VEO 3- Achilles 415 - 17
Weidevogels 3- Pernix 418 - 16
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
IJsselvogels 3- Avanti / Post Makelaardij 420 - 19
Tjoba 2- Dubbel Zes / Futura 227 - 13
Tilburg 2- Swift 217 - 12
ONDO 2- KIOS 211 - 11
KNKV Reserve 2e klasse N (zaal)
Rust Roest 4- DOT 213 - 14
KNKV Reserve 2e klasse O (zaal)
KCC 5- Albatros 322 - 21
WION 3- DES 312 - 18
Weidevogels 2- Merwede / Multiplaat 421 - 21
IJsselvogels 2- KOAG 419 - 14
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
Fortis 3- KCR 318 - 19
Oranje Wit 4- GKV / Enomics 318 - 20
DSO 2- Merwede / Multiplaat 331 - 16
TOP 3- Swift 216 - 12
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
HHV 2- De Parabool 522 - 16
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
Noordenveld 2- WSS 313 - 19
ROG 4- Leeuwarden 216 - 18
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
WWC 2- Udiros 220 - 22
Sparta 2- De Parabool 419 - 15
Pallas '08 2- TFS 27 - 13
Flamingo's 3- De Waterpoort 224 -   7
KNKV Reserve 3e klasse D (zaal)
TOP 2- De Granaet 313 - 10
Emmeloord 2- DTS 214 - 11
SCO 4- EKC 2000 215 - 14

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
De Parabool 3- Quick '21 / Vlug & Vaardig 329 - 18
ROG 3- Invicta / Frigro 319 - 14
Lemmer 2- De Parabool 312 - 17
De Hoeve 3- Harich 322 - 12
Quick '21 / Vlug & Vaardig 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 515 - 13
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
NKC '51 3- Rood-Wit 215 - 14
Zwart Wit 2- Devinco 210 - 17
Elburg 2- HKC 212 - 13
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
NKC '51 4- HKC 319 - 12
Sparta 4- Juventa 210 - 11
HHV 3- ODIK 416 - 14
KNKV Reserve 3e klasse H (zaal)
Tiel '72 3- DVO / Accountor 614 - 13
Fiducia 2- Oost-Arnhem 319 - 20
DWS 2- Rheko 222 - 20
KNKV Reserve 3e klasse I (zaal)
Antilopen / Lancyr Deelen 4- ASVD | PV Systems 414 - 12
Dindoa 5- Thor 223 - 15
Telstar 3- MIA 525 -   9
De Meeuwen 4- Spirit 320 - 11
KNKV Reserve 3e klasse J (zaal)
DOS 3- Luno 312 - 18
Victum 4- MIA 416 - 13
Woudenberg 3- KVA 416 - 16
KNKV Reserve 3e klasse K (zaal)
SDO / BlijWerkt 4- OVVO 421 - 16
De Vinken 2- Luno 216 - 17
Huizen 2- Dijkvogels 218 - 15
Madjoe 2- Fiducia 315 - 19
KNKV Reserve 3e klasse L (zaal)
Oost-Arnhem 4- Synergo 323 - 15
Zwaluwen 2- Tweemaal Zes 313 - 21
Victum 3- Fortissimo 220 - 22
KNKV Reserve 3e klasse M (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste 5- KZ Danaiden 326 - 14

Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
Revival 2- Synergo 417 - 17
Rohda 4- Atlantis 214 - 15
Apollo 2- Ados 226 - 12
Viking 2- Exakwa 28 - 17
KNKV Reserve 3e klasse O (zaal)
KZ Danaiden 5- Roda 217 - 21
Rohda 5- TOP / SolarCompleet 521 - 17
BEP 3- Velocitas 322 - 10
Fiks 4- ZKC '31 326 - 16
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
Refleks 4- Velocitas 47 - 13
Achilles 5- KVS / Maritiem 526 -   9
KNKV Reserve 3e klasse Q (zaal)
Excelsior 4- DES 416 -   8
VEO 4- Achilles 628 -   8
Twist 3- Valto 416 - 17
Dijkvogels 3- ODO 314 - 13
KNKV Reserve 3e klasse R (zaal)
ADO 2- Conventus 217 - 14
NIO 2- DVS '69 216 - 17
ACKC 2- Ventura Sport 219 - 11
GKV 2- Gemini 228 - 18
KNKV Reserve 3e klasse S (zaal)
Valto 3- ONDO 313 - 15
Weidevogels 4- Twist 414 - 10
Maassluis 3- Excelsior 510 - 15
DES 5- Vriendenschaar 39 - 22
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
Erasmus 2- OZC 217 - 11
Korbatjo 2- Nieuwerkerk 512 - 16
Atlas 2- Vriendenschaar 211 - 18
RWA 3- ONDO 213 - 22
KNKV Reserve 3e klasse U (zaal)
Vitesse 4- RWA 525 - 18
Albatros 5- ADO 317 - 11
Kinderdijk 4- Sporting Delta 322 - 20
KCR 4- Nieuwerkerk 428 - 12
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
WION 4- PKC / SWKGroep 515 - 11
KCR 5- Vitesse 312 - 14
Kinderdijk 3- RWA 415 - 25
HKC 3- Albatros 416 - 18
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
Tjoba 3- Juliana 326 - 12
Fortis 4- TOP 49 - 19
ONDO 3- Swift 317 - 15
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
DKB 2- PSV / lifovragen.nl 211 -   5
Vriendenschaar 3- DOT 319 - 18
A-junioren Hoofdklasse A (zaal)
PKC / SWKGroep A1- SKF A135 - 13
Achilles A1- TOP / SolarCompleet A119 - 20
DSC A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A120 - 21
A-junioren Hoofdklasse B (zaal)
KVS / Maritiem A1- LDODK / Rinsma Fashion A118 - 23
DeetosSnel A1- AVO A122 - 25
Wageningen A1- KCC A119 - 24
DVO / Accountor A1- DOS '46 A127 - 18
A-junioren Overgangsklasse A (zaal)
DVO / Accountor A2- Harkema / Invicta A119 - 30
Unitas / Perspectief A1- AVO A232 - 14
De Meeuwen A1- Oost-Arnhem A128 - 15
DOS '46 A2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A211 - 26
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste A1- Woudenberg A120 - 18
OVVO A1- Tempo A16 - 23
Avanti / Post Makelaardij A1- TOP / SolarCompleet A220 - 16
A-junioren Overgangsklasse C (zaal)
Nieuwerkerk A1- HKV / Ons Eibernest A120 - 12
GKV / Enomics A1- Meervogels / Física A118 - 18
Sporting Delta A1- Kinderdijk A122 - 18
A-junioren Overgangsklasse D (zaal)
Oranje Wit A1- ONDO A120 - 22
Tilburg A1- Sporting Delta A221 - 19
PKC / SWKGroep A2- TOP A115 - 17
Vitesse A1- Valto A121 - 15
A-junioren 1e klasse A (zaal)
Heerenveen A1- Hoogkerk / Nic. A115 - 24
Drachten / van der Wiel A1- LDODK / Rinsma Fashion A213 - 13
OKO / Bies A1- DTS A124 - 14
Ritola A1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A116 - 14

advertentie Lancyr Deelen
A-junioren 1e klasse B (zaal)
Juventa A1- Sparta A124 - 16
KVZ A1- DOS Kampen / Veltman A120 - 25
Amicitia A1- NKC '51 A112 - 23
A-junioren 1e klasse C (zaal)
Rheko A1- Spirit A112 - 14
EKVA A1- Victum A112 - 16
ASVD | PV Systems A1- Antilopen / Lancyr Deelen A114 - 16
Apeldoorn A1- Dindoa A115 - 16
A-junioren 1e klasse D (zaal)
DKB A1- Rust Roest A114 - 16
DSC A2- Tiel '72 A116 - 20
Fiducia A1- DOT A117 - 16
Wageningen A2- Fortissimo A117 - 17
A-junioren 1e klasse E (zaal)
ZKV A1- BEP A116 - 22
KVA A1- Fiks A114 - 16
ZKC '31 A1- KZ / Thermo4U A220 - 20
Pernix A1- Groen Geel / IJskoud de Beste A220 - 18
A-junioren 1e klasse F (zaal)
Avanti / Post Makelaardij A2- VEO A116 - 23
Weidevogels A1- KZ Danaiden A116 -   8
Tempo A2- Refleks A123 - 13
A-junioren 1e klasse G (zaal)
KCC A2- Reeuwijk A116 - 18
Albatros A1- Oranje Wit A220 - 11
IJsselvogels A1- Vriendenschaar A118 - 15
PKC / SWKGroep A3- RWA A121 -   6
A-junioren 1e klasse H (zaal)
KOAG A1- Swift A113 - 17
Maassluis A1- DVS '69 A118 - 10
Merwede / Multiplaat A1- KCR A120 - 11
Vriendenschaar A1- Fortis A118 - 17
B-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
Heerenveen B1- Unitas / Perspectief B127 - 13
Dindoa B1- DOS Kampen / Veltman B118 - 15
De Meeuwen B1- AVO B17 - 22
DOS '46 B1- LDODK / Rinsma Fashion B114 - 10
B-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
KZ / Thermo4U B1- Fortuna / Delta Logistiek B115 - 21
Groen Geel / IJskoud de Beste B1- Die Haghe B121 - 17
Avanti / Post Makelaardij B1- Tempo B120 - 21
Haarlem B1- TOP / SolarCompleet B116 - 18
B-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
Maassluis B1- PKC / SWKGroep B111 - 31
Albatros B1- Fortis B127 - 15
ONDO B1- KCC B131 - 23
KOAG B1- Oranje Wit B121 - 17
B-aspiranten Hoofdklasse D (zaal)
SKF B1- DVO / Accountor B113 - 23
DSC B1- Woudenberg B125 - 20
Vriendenschaar B1- Tiel '72 B115 - 15
C-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
Heerenveen C1- Unitas / Perspectief C112 - 12
Dindoa C1- ASVD | PV Systems C113 - 11
Amicitia C1- CSL C111 -   3
LDODK / Rinsma Fashion C1- De Meeuwen C19 - 12
C-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
KZ / Thermo4U C1- Fortuna / Delta Logistiek C112 - 12
Tempo C1- KZ Danaiden C116 -   6
Die Haghe C1- Groen Geel / IJskoud de Beste C16 - 11
C-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
Albatros C1- Valto C121 -   6
Avanti / Post Makelaardij C1- Vitesse C113 -   5
Nieuwerkerk C1- KCC C116 -   4
ONDO C1- IJsselvogels C16 -   9
C-aspiranten Hoofdklasse D (zaal)
DVO / Accountor C1- Vriendenschaar C114 - 13

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017