Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 16 december 2019 t/m zondag 22 december 2019

72 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Korfbal League (zaal)
PKC / SWKGroep 1- KZ / Thermo4U 121 - 23
Blauw-Wit 1- TOP / SolarCompleet 123 - 32
Groen Geel / IJskoud de Beste 1- LDODK / Rinsma Fashion 122 - 26
DOS '46 1- Tempo 126 - 12
Fortuna / Delta Logistiek 1- DVO / Accountor 127 - 25

Team TV
Hoofdklasse A (zaal)
HKC 1- Avanti / Post Makelaardij 133 - 26
Fiks 1- TOP 126 - 27
KCC 1- Nieuwerkerk 121 - 18
AW.DTV 1- Rohda 132 - 15
Hoofdklasse B (zaal)
Sparta 1- DSC 120 - 26
ODIK 1- Wageningen 121 - 26
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1- DeetosSnel 130 - 24
Oost-Arnhem 1- SCO 125 - 26
Overgangsklasse D (zaal)
Sporting Trigon 1- KVS / Maritiem 115 - 23
KNKV 1e klasse A (zaal)
AKC 1- Wez Handich / Dow 129 - 26
KNKV 2e klasse A (zaal)
SIOS 1- EKC Nääs 115 - 22
KNKV 2e klasse G (zaal)
Sporting West 1- DKV Victoria 124 - 14
DOT 1- Phoenix 119 - 18
Movado 1- DKB 119 - 14
ALO 1- Furore 120 - 17
KNKV 3e klasse A (zaal)
Olympia 1- Vitesse 113 - 11
Mélynas / Domatrac 1- Club Brothers 16 - 12
KNKV 3e klasse E (zaal)
NKV 1- Oosterkwartier 18 - 22
Stormvogels 1- SDO 113 - 24
KNKV 4e klasse C (zaal)
DLKV 1- Wiko 117 -   5
KNKV 4e klasse H (zaal)
De Hazenkamp 1- Springfield 120 - 16
Maastricht 1- KVS ’17 116 - 10
Reserve Korfbal League (zaal)
PKC / SWKGroep 2- KZ / Thermo4U 223 - 23
Blauw-Wit 2- TOP / SolarCompleet 220 - 25
Groen Geel / IJskoud de Beste 2- LDODK / Rinsma Fashion 220 - 26
Fortuna / Delta Logistiek 2- DVO / Accountor 220 - 17
DOS '46 2- Tempo 217 - 15
Reserve Hoofdklasse A (zaal)
GKV / Enomics 2- Rohda 227 - 14
Blauw-Wit 3- KVS / Maritiem 229 - 28
DSC 3- Avanti / Post Makelaardij 219 - 21
KCC 2- Nieuwerkerk 221 - 18
Reserve Hoofdklasse B (zaal)
LDODK / Rinsma Fashion 3- SCO 221 - 17
Unitas / Perspectief 2- DSC 224 - 33
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2- DeetosSnel 226 - 24
SKF 2- PKC / SWKGroep 323 - 22
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
AVO 3- SCO 313 - 13
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3- KIOS 226 - 23
KZ / Thermo4U 5- ZKC '19 236 - 23
Heerenveen 3- AVO 330 - 23
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
ZKV 3- Die Haghe 322 - 22
KZ / Thermo4U 3- Phoenix 235 - 14
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
Nieuwerkerk 3- Fortuna / Delta Logistiek 322 - 15
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
WSS 2- OKO / Bies 224 - 11
ZKC '19 3- Hoogkerk 322 - 12
CSL 4- Hoogkerk 321 - 25
KNKV Reserve 2e klasse G (zaal)
Sporting West 2- KZ / Thermo4U 618 - 19
Fortuna / Delta Logistiek 4- HKV / Ons Eibernest 320 - 22
ALO 2- Refleks 313 - 14
Sporting Trigon 3- Groen Geel / IJskoud de Beste 414 - 11
KNKV Reserve 2e klasse N (zaal)
DOT 2- SDO 219 - 19
DeetosSnel 4- HKV / Ons Eibernest 417 - 19
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
AVO 4- OKO / Bies 314 - 14
SIOS 2- Apeldoorn 324 - 17

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
OWK 3- Wez Handich / Dow 332 - 17
Leeuwarden 2- Club Brothers 217 -   8
ROG 4- Olympia 212 - 11
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
Sparta 4- Rigtersbleek / Cottus 212 - 17
KNKV Reserve 3e klasse M (zaal)
Sporting West 3- DKV Victoria 215 -   6
OKV 2- Furore 218 - 22
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
KZ Danaiden 4- Achilles 511 - 31
Sporting Trigon 4- Phoenix 317 - 11
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
Movado 2- DKB 226 - 25
DOT 3- SDO 39 - 17
A-junioren Hoofdklasse A (zaal)
Fortuna / Delta Logistiek A1- KZ / Thermo4U A121 - 22
A-junioren Overgangsklasse C (zaal)
Fortuna / Delta Logistiek A2- Achilles A221 - 17
A-junioren 1e klasse A (zaal)
Heerenveen A1- DTS A115 -   9
B-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
Haarlem B1- Avanti / Post Makelaardij B115 - 13

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017