Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 25 november 2019 t/m zondag 1 december 2019

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Korfbal League (zaal)
Fortuna / Delta Logistiek 1- Blauw-Wit 124 - 21
Blauw-Wit 1- PKC / SWKGroep 128 - 29
TOP / SolarCompleet 1- Fortuna / Delta Logistiek 126 - 18
Tempo 1- Groen Geel / IJskoud de Beste 115 - 28
KZ / Thermo4U 1- DVO / Accountor 127 - 27
LDODK / Rinsma Fashion 1- DOS '46 124 - 20
Hoofdklasse A (zaal)
Fiks 1- AW.DTV 125 - 22
Rohda 1- TOP 118 - 36
Avanti / Post Makelaardij 1- Nieuwerkerk 125 - 27
KCC 1- HKC 119 - 18
Hoofdklasse B (zaal)
Oost-Arnhem 1- Sparta 129 - 13
ODIK 1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 122 - 25
DSC 1- SCO 128 - 19
DeetosSnel 1- Wageningen 125 - 21
Overgangsklasse A (zaal)
DOS Kampen / Veltman 1- Nic. 133 - 23
De Hoeve 1- Heerenveen 117 - 24
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1- Drachten / van der Wiel 126 - 23
SKF 1- NKC '51 116 - 21
Overgangsklasse B (zaal)
Amicitia 1- ASVD | PV Systems 124 - 26
DOS 1- Wit-Blauw / Green Organics 133 - 26
OWK 1- AVO 121 - 25
De Meeuwen 1- Unitas / Perspectief 116 - 28
Overgangsklasse C (zaal)
Oranje Wit 1- SDO / BlijWerkt 126 - 21
KCR 1- Tweemaal Zes 132 - 23
OVVO 1- Pernix 128 - 23
Sporting Delta 1- Meervogels / Física 121 - 18
Overgangsklasse D (zaal)
Vriendenschaar 1- Valto 127 - 14
HKV / Ons Eibernest 1- VEO 125 - 25
Swift 1- GKV / Enomics 131 - 29
KNKV 1e klasse A (zaal)
AKC 1- KIOS 121 - 25
Oerterp / VKC 1- AKC 118 - 24
De Waterpoort 1- Udiros 123 - 21
KNKV 1e klasse B (zaal)
De Parabool 1- De Wâlden 113 - 15
Ritola 1- Quick '21 / Vlug & Vaardig 127 - 20
Apeldoorn 1- CSL 117 - 23
Rigtersbleek / Cottus 1- Juventa 125 - 18
KNKV 1e klasse C (zaal)
RWA 1- Synergo 123 - 16
Excelsior 1- Victum 123 - 22
Spirit 1- BEP 119 - 23
ZKV 1- Fiducia 132 - 20

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 1e klasse D (zaal)
Achilles 1- KVA 124 - 24
MIA 1- Nova 125 - 21
Antilopen / Lancyr Deelen 1- Noviomagum 129 - 22
Die Haghe 1- Dindoa 120 - 23
KNKV 1e klasse E (zaal)
Rust Roest 1- Fortis 120 - 21
Albatros 1- Merwede / Multiplaat 120 - 25
KOAG 1- DES 121 - 21
Juliana 1- Kinderdijk 117 - 20
KNKV 1e klasse F (zaal)
Tilburg 1- ONDO 123 - 27
Dubbel Zes / Futura 1- Roda 126 - 20
Velocitas 1- Tjoba 123 - 28
KIOS 1- Swift 119 - 20
KNKV 2e klasse A (zaal)
Rodenburg 1- Kinea 131 - 27
WSS 1- EKC Nääs 117 - 22
Thrianta 1- Rodenburg 123 - 16
EKC Nääs 1- HHV 121 - 16
Kinea 1- Dio 120 - 15
KNKV 2e klasse B (zaal)
DTG 1- De Granaet 119 - 14
Flamingo's 1- Hoogkerk 118 - 28
Noordenveld 1- ROG 117 - 25
Oranje Zwart 1- Harich 120 - 18
KNKV 2e klasse C (zaal)
Hellas '63 1- Elburg 122 - 16
Zwart Wit 1- DOS-WK 114 - 25
Elko 1- Devinco 120 - 22
HKC 1- Rood-Wit 128 - 15
KNKV 2e klasse D (zaal)
Keizer Karel 1- Reehorst '45 120 -   9
Duko 1- Sparta 122 - 26
KVZ 1- DWS 125 - 17
Rheko 1- Kesteren 114 - 12
KNKV 2e klasse E (zaal)
Woudenberg 1- Rapid 119 - 15
EKVA 1- KZ Danaiden 122 - 24
Tiel '72 1- VIKO 122 - 19
Telstar 1- ZKC '31 123 - 22
KNKV 2e klasse F (zaal)
Maassluis 1- WION 123 - 15
Vitesse 1- Korbis 122 - 15
ODO 1- Twist 116 - 13
Reeuwijk 1- Paal Centraal 120 - 11

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 2e klasse G (zaal)
Sporting West 1- Phoenix 117 - 21
DKB 1- DOT 118 - 23
Movado 1- Furore 119 - 21
DKV Victoria 1- ALO 17 - 28
KNKV 2e klasse H (zaal)
Helios 1- Revival 116 - 18
Ados 1- Exakwa 111 - 21
Viking 1- Apollo 110 - 23
Refleks 1- Atlantis 116 - 14
KNKV 2e klasse I (zaal)
Erasmus 1- Korbatjo 116 - 16
Nexus 1- Atlas 120 - 13
KVK 1- OZC 115 - 22
Vriendenschaar 1- ONDO 115 - 24
KNKV 3e klasse A (zaal)
Koru 1- Mélynas / Domatrac 117 - 22
Roreko 1- Club Brothers 122 - 20
Vitesse 1- It Fean / Boelenslaan 115 - 22
Olympia 1- VZK / Donkerbroek 110 - 23
KNKV 3e klasse B (zaal)
Achilles 1- Harkema 116 - 11
Invicta / Frigro 1- EKC 2000 128 - 18
TOP 1- Emmeloord 112 - 24
DTS 1- Regio '72 112 - 10
KNKV 3e klasse C (zaal)
WWC 1- DTL 124 - 11
Pallas '08 1- Sparta 117 - 15
NQL 1- Spannum 114 - 17
Westergo 1- TFS 115 - 22
KNKV 3e klasse D (zaal)
SkunK 1- EKCA / CIBOD 19 - 13
Zwaluwen 1- SEV 114 - 15
DKOD 1- HKC 112 - 19
Animo 1- Fortissimo 125 - 16
KNKV 3e klasse E (zaal)
Ready '60 1- Stormvogels 114 - 14
NKV 1- SDO 116 - 15
Oosterkwartier 1- OKV 118 - 20
OKV 1- Midlandia 124 - 19
KNKV 3e klasse F (zaal)
RDZ 1- Madjoe 113 - 13
Huizen 1- De Vinken 19 - 18
ESDO 1- Hebbes 121 - 13
Luno 1- Dijkvogels 124 - 12

Antilopen Banner
KNKV 3e klasse G (zaal)
ADO 1- ACKC 113 - 13
Ventura Sport 1- Conventus 123 - 24
GKV 1- NIO 125 - 24
DVS '69 1- Gemini 122 - 12
KNKV 3e klasse H (zaal)
VZOD 1- DSO 113 - 17
IJsselvogels 1- Badhoevedorp 125 - 18
Vlug & Vaardig / KCN 1- Weidevogels 117 - 28
KNKV 3e klasse I (zaal)
Keep-Fit '70 1- Triade 123 - 16
OEC 1- Stormvogels 112 - 20
PSV / lifovragen.nl 1- TOGO 118 - 23
Blauw Wit 1- Seolto 114 - 17
KNKV 4e klasse A (zaal)
SDO 1- De Pein 118 - 16
Leeuwarden 1- Stadskanaal '74 116 - 13
DWA / Argo 1- Zunobri 118 - 11
KNKV 4e klasse B (zaal)
Veenwouden 1- MN en W 18 - 15
Joure 1- WIK '34 119 - 14
Noveas 1- SF Deinum 117 - 10
Lintjo 1- Lemmer 122 - 12
KNKV 4e klasse C (zaal)
DLKV 1- SDO 123 - 24
Wiko 1- Blauw Zwart 19 - 21
KIOS '45 1- Ons Clubje 126 - 22
KNKV 4e klasse D (zaal)
KCD 1- Arena 117 -   8
Olympus '58 1- Rivalen 111 -   9
Stip 1- Koveni 110 - 21
De Eemvogels 1- SGV 115 - 16
KNKV 4e klasse E (zaal)
HBC 1- Purmer 111 - 12
Zaandam Zuid 1- Amsterdam 126 - 18
DKV 1- HBC 115 - 12
Triaz 1- DTS 114 - 14
KNKV 4e klasse F (zaal)
Thor 1- Thor 113 -   8
DOC 1- De Corvers 111 - 21
Fluks 1- Nikantes 117 - 17
KNKV 4e klasse G (zaal)
SKV 1- 't Capproen 121 - 15
Oranje Zwart / De Hoekse 1- Sperwers 111 - 17
Olympia 1- De Voltreffers 125 - 12
KNKV 4e klasse H (zaal)
OJC '98 1- Maastricht 19 - 12
Klimop 1- De Hazenkamp 117 - 10
Attila 1- Springfield 131 - 10
KNKV 4e klasse I (zaal)
Focus 1- Scheldevogels 111 - 21
Luctor 1- DSO 115 - 19
Good Luck 1- Zaamslag 118 - 31
Reserve Korfbal League (zaal)
Fortuna / Delta Logistiek 2- Blauw-Wit 223 - 15
Blauw-Wit 2- PKC / SWKGroep 223 - 18
TOP / SolarCompleet 2- Fortuna / Delta Logistiek 226 - 29
LDODK / Rinsma Fashion 2- DOS '46 224 - 19
Tempo 2- Groen Geel / IJskoud de Beste 219 - 20
KZ / Thermo4U 2- DVO / Accountor 228 - 32
Reserve Hoofdklasse A (zaal)
Blauw-Wit 3- GKV / Enomics 222 - 29
Avanti / Post Makelaardij 2- Nieuwerkerk 219 - 16
KCC 2- DSC 333 - 22
Rohda 2- KVS / Maritiem 211 - 33
Reserve Hoofdklasse B (zaal)
LDODK / Rinsma Fashion 3- Unitas / Perspectief 224 - 24
DSC 2- SCO 222 -   8
DeetosSnel 2- PKC / SWKGroep 329 - 13
SKF 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 217 - 34
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 224 - 16
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3- Heerenveen 224 - 15
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2- Drachten / van der Wiel 212 - 20
DOS '46 3- Groen Geel / IJskoud de Beste 318 - 14
Reserve Overgangsklasse B (zaal)
Oranje Wit 2- KCC 320 - 22
KCR 2- Tweemaal Zes 222 - 20
OVVO 2- Pernix 220 - 26
Sporting Delta 2- Meervogels / Física 216 - 20
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
TOP / SolarCompleet 4- BEP 232 - 27
RWA 2- TOP 221 - 27
Excelsior 2- AW.DTV 219 - 21
ZKV 2- KCC 425 - 23

Alles voor je sport!
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
Oost-Arnhem 2- DVO / Accountor 324 - 22
DeetosSnel 3- Wageningen 214 - 23
KVS / Maritiem 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 423 - 25
ODIK 2- TOP / SolarCompleet 316 - 26
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
AVO 3- ZKC '19 218 - 18
AKC 2- KIOS 219 - 32
SCO 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 316 - 14
ZKC '19 2- Heerenveen 322 - 23
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
Amicitia 2- ASVD | PV Systems 219 - 16
DOS 2- Wit-Blauw / Green Organics 218 - 16
OWK 2- AVO 220 - 14
De Meeuwen 2- Sparta 217 - 17
KNKV Reserve 1e klasse C (zaal)
De Parabool 2- De Wâlden 218 - 20
Nic. 3- DVO / Accountor 412 - 12
KVZ 2- SKF 312 - 18
Unitas / Perspectief 3- ROG 226 - 16
KNKV Reserve 1e klasse D (zaal)
KZ / Thermo4U 4- SDO / BlijWerkt 214 - 14
HKV / Ons Eibernest 2- VEO 213 - 19
Vriendenschaar 2- Valto 221 - 28
Refleks 2- OVVO 322 - 21
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
ZKV 3- Phoenix 226 - 19
Achilles 3- Die Haghe 318 - 22
Phoenix 2- Tempo 315 - 19
Avanti / Post Makelaardij 3- AW.DTV 320 - 17
KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
Rust Roest 2- Fortis 219 - 23
Albatros 2- Merwede / Multiplaat 220 - 16
KOAG 2- DES 217 - 13
Juliana 2- Kinderdijk 215 - 18
KNKV Reserve 1e klasse G (zaal)
Achilles 2- KVA 215 - 14
MIA 2- Nova 233 - 19
Antilopen / Lancyr Deelen 2- Noviomagum 214 - 16
Die Haghe 2- Dindoa 216 - 21
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
Fiks 2- Oranje Wit 315 - 15
KOAG 3- PKC / SWKGroep 418 - 10
Velocitas 2- Nieuwerkerk 314 - 25
Fortuna / Delta Logistiek 3- HKC 220 - 19

Korfbal Deals
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
Wez Handich / Dow 2- Nic. 417 - 24
OKO / Bies 2- ZKC '19 315 - 16
De Wâlden 3- Wez Handich / Dow 215 - 17
ZKC '19 3- CSL 415 - 17
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
CSL 3- De Granaet 223 - 13
Flamingo's 2- Hoogkerk 221 - 13
Ritola 3- Drachten / van der Wiel 317 - 26
Oranje Zwart 2- Harich 216 - 22
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4- De Wâlden 418 - 21
Ritola 2- Quick '21 / Vlug & Vaardig 227 - 21
Apeldoorn 2- CSL 226 - 12
Drachten / van der Wiel 4- Sparta 317 - 26
KNKV Reserve 2e klasse D (zaal)
Amicitia 3- DOS-WK 231 - 13
De Hoeve 2- ASVD | PV Systems 315 - 13
DOS Kampen / Veltman 2- Regio '72 229 - 16
Wageningen 3- NKC '51 221 - 18
KNKV Reserve 2e klasse E (zaal)
ODIK 3- Victum 216 - 21
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6- Synergo 224 - 24
Spirit 2- Sparta 212 - 10
Dindoa 3- Wageningen 525 - 17
KNKV Reserve 2e klasse F (zaal)
EKVA 3- SDO / BlijWerkt 316 - 15
Antilopen / Lancyr Deelen 3- De Meeuwen 329 - 12
DOS Kampen / Veltman 3- Wageningen 621 - 17
Dindoa 4- Wit-Blauw / Green Organics 317 - 23
KNKV Reserve 2e klasse G (zaal)
Fortuna / Delta Logistiek 4- Refleks 313 - 16
Sporting West 2- Groen Geel / IJskoud de Beste 416 - 17
KZ / Thermo4U 6- ALO 217 -   8
HKV / Ons Eibernest 3- Sporting Trigon 310 - 15
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
MIA 3- HKC 233 - 15
Wageningen 4- Noviomagum 322 - 18
DVO / Accountor 5- Rust Roest 330 - 13
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5- EKCA / CIBOD 220 - 14
KNKV Reserve 2e klasse I (zaal)
Woudenberg 2- Rapid 214 - 22
EKVA 2- KZ Danaiden 213 - 25
Tiel '72 2- VIKO 217 - 16
Telstar 2- ZKC '31 213 - 10

Team TV
KNKV Reserve 2e klasse J (zaal)
Fiks 3- Swift 320 -   9
Triaz 2- Pernix 317 - 13
Rohda 3- Tempo 417 - 11
KNKV Reserve 2e klasse K (zaal)
Maassluis 2- WION 216 - 12
Vitesse 2- Korbis 221 - 16
ODO 2- Twist 213 - 17
Reeuwijk 2- Paal Centraal 216 - 14
KNKV Reserve 2e klasse L (zaal)
VEO 3- Weidevogels 327 - 17
Sporting Trigon 2- Excelsior 319 - 17
Pernix 4- Achilles 417 - 25
KVS / Maritiem 4- Meervogels / Física 318 - 18
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Tilburg 2- ONDO 222 - 12
Dubbel Zes / Futura 2- Avanti / Post Makelaardij 413 - 20
KIOS 2- Swift 222 - 12
IJsselvogels 3- Tjoba 221 - 21
KNKV Reserve 2e klasse N (zaal)
HKV / Ons Eibernest 4- DOT 215 - 21
DSC 4- SDO 215 - 16
DeetosSnel 4- Tilburg 318 - 19
Tilburg 3- Rust Roest 414 - 16
KNKV Reserve 2e klasse O (zaal)
KCC 5- Weidevogels 220 - 23
IJsselvogels 2- WION 313 - 14
DES 3- KOAG 424 - 20
Merwede / Multiplaat 4- Albatros 314 - 27
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
Oranje Wit 4- TOP 312 - 19
Swift 2- GKV / Enomics 318 - 15
Merwede / Multiplaat 3- KCR 312 - 13
Fortis 3- DSO 216 - 17
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
AVO 4- Apeldoorn 311 - 13
Rodenburg 2- Kinea 217 - 14
De Parabool 5- Rodenburg 215 - 17
Apeldoorn 3- HHV 210 - 15
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
Wez Handich / Dow 3- Leeuwarden 213 - 12
WSS 3- Club Brothers 229 - 10
Noordenveld 2- ROG 417 - 16
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
WWC 2- Flamingo's 312 - 13
Pallas '08 2- Sparta 216 -   9
De Parabool 4- TFS 223 - 13
De Waterpoort 2- Udiros 25 - 23
KNKV Reserve 3e klasse D (zaal)
TOP 2- Emmeloord 217 - 14
DTS 2- De Granaet 310 - 12
Invicta / Frigro 2- EKC 2000 218 - 11
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
De Parabool 3- Harich 314 - 15
Invicta / Frigro 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 512 - 10
De Hoeve 3- Lemmer 235 - 10
Quick '21 / Vlug & Vaardig 3- ROG 317 - 15
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
NKC '51 3- Elburg 216 - 12
HKC 2- Rood-Wit 213 - 15
Zwart Wit 2- Blauw Zwart 211 - 18
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
ODIK 4- HKC 315 - 13
NKC '51 4- HHV 310 - 17
Rigtersbleek / Cottus 2- Juventa 212 - 20
KNKV Reserve 3e klasse H (zaal)
Oost-Arnhem 3- DVO / Accountor 626 - 16
Tiel '72 3- Fiducia 213 - 21
Rheko 2- Kesteren 220 -   7
KNKV Reserve 3e klasse I (zaal)
ASVD | PV Systems 4- Thor 213 - 17
Spirit 3- MIA 515 - 20
Telstar 3- De Meeuwen 421 - 17
Dindoa 5- Antilopen / Lancyr Deelen 427 - 16
KNKV Reserve 3e klasse J (zaal)
KVA 4- Luno 322 - 17
HKC 3- MIA 412 -   7
DOS 3- Woudenberg 316 - 21
KNKV Reserve 3e klasse K (zaal)
SDO / BlijWerkt 4- Madjoe 232 - 14
Huizen 2- De Vinken 212 - 18
Fiducia 3- OVVO 418 - 18
Luno 2- Dijkvogels 226 -   9

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 3e klasse L (zaal)
Zwaluwen 2- Oost-Arnhem 422 - 17
Animo 2- Fortissimo 228 - 18
Synergo 3- Tweemaal Zes 316 - 19
KNKV Reserve 3e klasse M (zaal)
Sporting West 3- Groen Geel / IJskoud de Beste 59 - 12
DKV Victoria 2- OKV 215 - 15
OKV 2- KZ Danaiden 314 - 10
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
Ados 2- Exakwa 28 - 20
Rohda 4- Revival 218 - 14
Synergo 4- Atlantis 214 - 21
Viking 2- Apollo 215 - 14
KNKV Reserve 3e klasse O (zaal)
Rohda 5- Fiks 420 - 17
ZKC '31 3- TOP / SolarCompleet 515 - 20
KZ Danaiden 5- BEP 316 -   8
Velocitas 3- Roda 210 - 22
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
KZ Danaiden 4- Refleks 421 - 16
Achilles 5- Sporting Trigon 415 - 14
Sporting Trigon 4- Velocitas 423 - 14
KVS / Maritiem 5- KZ Danaiden 418 - 16
KNKV Reserve 3e klasse Q (zaal)
DES 4- ODO 39 - 15
Dijkvogels 3- Excelsior 413 - 23
Valto 4- Achilles 613 - 15
VEO 4- Twist 318 - 17
KNKV Reserve 3e klasse R (zaal)
ADO 2- ACKC 217 - 11
Ventura Sport 2- Conventus 217 - 10
GKV 2- NIO 226 - 20
DVS '69 2- Gemini 223 - 11
KNKV Reserve 3e klasse S (zaal)
Vriendenschaar 3- Excelsior 512 - 13
Valto 3- Weidevogels 427 - 13
Twist 4- ONDO 314 - 13
Maassluis 3- DES 511 - 13
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
Erasmus 2- Korbatjo 219 - 10
Vriendenschaar 2- ONDO 220 - 21
RWA 3- Atlas 213 - 16
Nieuwerkerk 5- OZC 212 - 16
KNKV Reserve 3e klasse U (zaal)
Vitesse 4- Kinderdijk 417 - 23
Sporting Delta 3- RWA 517 - 13
Albatros 5- KCR 419 - 26
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
Vitesse 3- Albatros 417 - 19
PKC / SWKGroep 5- RWA 417 - 18
HKC 3- KCR 517 - 14
Kinderdijk 3- WION 414 - 19
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
Juliana 3- TOP 411 - 18
Swift 3- TOGO 214 - 13
Fortis 4- Tjoba 312 - 16
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
NKV 2- SDO 311 - 24
DKB 2- DOT 319 - 15
Movado 2- Tilburg 417 - 18
PSV / lifovragen.nl 2- Movado 210 - 21
Tilburg 4- Vriendenschaar 327 - 21
A-junioren Hoofdklasse A (zaal)
Achilles A1- PKC / SWKGroep A124 - 11
KZ / Thermo4U A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A131 - 17
DSC A1- Fortuna / Delta Logistiek A116 - 19
SKF A1- TOP / SolarCompleet A115 - 17
A-junioren Hoofdklasse B (zaal)
DeetosSnel A1- Wageningen A115 - 21
LDODK / Rinsma Fashion A1- DOS '46 A119 - 29
DVO / Accountor A1- KVS / Maritiem A127 - 17
KCC A1- AVO A119 - 22
A-junioren Overgangsklasse A (zaal)
Oost-Arnhem A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A218 - 27
DOS '46 A2- De Meeuwen A112 - 20
Unitas / Perspectief A1- DVO / Accountor A221 - 16
Harkema / Invicta A1- AVO A247 - 14
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
Woudenberg A1- TOP / SolarCompleet A222 - 20
Avanti / Post Makelaardij A1- Groen Geel / IJskoud de Beste A128 - 13
Tempo A1- AW.DTV A125 - 21
Die Haghe A1- OVVO A126 - 14
A-junioren Overgangsklasse C (zaal)
GKV / Enomics A1- Sporting Delta A113 - 27
HKV / Ons Eibernest A1- Achilles A214 - 18
Kinderdijk A1- Meervogels / Física A124 - 27
Fortuna / Delta Logistiek A2- Nieuwerkerk A125 - 17

Team TV
A-junioren Overgangsklasse D (zaal)
Oranje Wit A1- PKC / SWKGroep A211 - 14
TOP A1- ONDO A125 - 31
Valto A1- Sporting Delta A218 - 14
Tilburg A1- Vitesse A123 - 26
A-junioren 1e klasse A (zaal)
DTS A1- Hoogkerk / Nic. A121 - 24
LDODK / Rinsma Fashion A2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A120 - 13
Heerenveen A1- OKO / Bies A119 - 11
Ritola A1- Drachten / van der Wiel A115 - 18
A-junioren 1e klasse B (zaal)
Amicitia A1- SIOS A115 -   9
DOS Kampen / Veltman A1- Sparta A125 - 19
Juventa A1- KVZ A122 - 10
A-junioren 1e klasse C (zaal)
EKVA A1- ASVD | PV Systems A113 - 14
Spirit A1- Dindoa A115 - 19
Apeldoorn A1- Rheko A114 -   9

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017