Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 18 november 2019 t/m zondag 24 november 2019

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Korfbal League (zaal)
LDODK / Rinsma Fashion 1- KZ / Thermo4U 133 - 25
PKC / SWKGroep 1- Groen Geel / IJskoud de Beste 133 - 24
DVO / Accountor 1- LDODK / Rinsma Fashion 123 - 29
KZ / Thermo4U 1- Tempo 132 - 20
DOS '46 1- TOP / SolarCompleet 116 - 22

Team TV
Hoofdklasse A (zaal)
HKC 1- Rohda 134 - 18
TOP 1- KCC 120 - 28
Nieuwerkerk 1- Fiks 122 - 20
AW.DTV 1- Avanti / Post Makelaardij 124 - 20
Hoofdklasse B (zaal)
Sparta 1- DeetosSnel 115 - 30
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1- DSC 126 - 25
Wageningen 1- Oost-Arnhem 122 - 28
SCO 1- ODIK 121 - 29
Overgangsklasse A (zaal)
NKC '51 1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 119 - 36
Heerenveen 1- DOS Kampen / Veltman 129 - 24
Drachten / van der Wiel 1- SKF 123 - 19
Nic. 1- De Hoeve 136 - 11
Overgangsklasse B (zaal)
AVO 1- DOS 119 - 23
ASVD | PV Systems 1- De Meeuwen 121 - 37
Unitas / Perspectief 1- Amicitia 123 - 12
Wit-Blauw / Green Organics 1- OWK 117 - 18
Overgangsklasse C (zaal)
Pernix 1- Sporting Delta 130 - 23
SDO / BlijWerkt 1- KCR 125 - 26
Tweemaal Zes 1- Oranje Wit 121 - 17
Meervogels / Física 1- OVVO 127 - 26
Overgangsklasse D (zaal)
VEO 1- Sporting Trigon 123 - 26
Valto 1- Swift 119 - 30
KVS / Maritiem 1- HKV / Ons Eibernest 119 - 16
GKV / Enomics 1- Vriendenschaar 128 - 24
KNKV 1e klasse A (zaal)
OKO / Bies 1- Oerterp / VKC 129 - 26
Udiros 1- ZKC '19 123 - 28
Wez Handich / Dow 1- De Waterpoort 121 - 16
KNKV 1e klasse B (zaal)
De Wâlden 1- Ritola 127 - 15
Juventa 1- Apeldoorn 122 - 15
Quick '21 / Vlug & Vaardig 1- De Parabool 127 - 22
CSL 1- Rigtersbleek / Cottus 125 - 21
KNKV 1e klasse C (zaal)
Synergo 1- Spirit 120 - 14
Fiducia 1- Excelsior 125 - 22
BEP 1- RWA 129 - 23
Victum 1- ZKV 121 - 28
KNKV 1e klasse D (zaal)
Noviomagum 1- Achilles 120 - 22
Nova 1- Die Haghe 116 - 23
KVA 1- Antilopen / Lancyr Deelen 130 - 30
Dindoa 1- MIA 130 - 18
KNKV 1e klasse E (zaal)
Kinderdijk 1- Albatros 121 - 23
Merwede / Multiplaat 1- Juliana 121 - 19
Fortis 1- KOAG 126 - 25
DES 1- Rust Roest 121 - 20
KNKV 1e klasse F (zaal)
Roda 1- Tilburg 114 - 17
Tjoba 1- KIOS 120 - 19
ONDO 1- Dubbel Zes / Futura 123 - 17
Swift 1- Velocitas 124 - 28
KNKV 2e klasse A (zaal)
HHV 1- SIOS 128 - 26
Dio 1- Thrianta 111 - 20
KNKV 2e klasse B (zaal)
Hoogkerk 1- DTG 129 - 19
De Granaet 1- Flamingo's 116 - 14
ROG 1- Oranje Zwart 121 - 18
Harich 1- Noordenveld 122 - 15
KNKV 2e klasse C (zaal)
Devinco 1- Hellas '63 123 - 21
DOS-WK 1- HKC 112 - 10
Rood-Wit 1- Zwart Wit 114 - 19
Elburg 1- Elko 120 - 21
KNKV 2e klasse D (zaal)
DWS 1- Duko 115 - 14
Reehorst '45 1- Rheko 117 - 19
Kesteren 1- Keizer Karel 121 - 22
Sparta 1- KVZ 118 - 19
KNKV 2e klasse E (zaal)
VIKO 1- EKVA 128 - 19
KZ Danaiden 1- Tiel '72 120 - 19
ZKC '31 1- Woudenberg 118 - 19
Rapid 1- Telstar 123 - 19
KNKV 2e klasse F (zaal)
WION 1- Vitesse 120 - 22
Korbis 1- Maassluis 121 - 22
Twist 1- Reeuwijk 121 - 18
Paal Centraal 1- ODO 111 - 21

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 2e klasse H (zaal)
Atlantis 1- Viking 130 - 25
Revival 1- Ados 119 - 11
Exakwa 1- Helios 123 - 13
Apollo 1- Refleks 122 - 21
KNKV 2e klasse I (zaal)
OZC 1- Nexus 125 - 20
Korbatjo 1- Vriendenschaar 116 - 28
ONDO 1- Erasmus 120 - 17
Atlas 1- KVK 121 - 17
KNKV 3e klasse A (zaal)
It Fean / Boelenslaan 1- Olympia 114 - 15
VZK / Donkerbroek 1- Vitesse 123 - 12
KNKV 3e klasse B (zaal)
EKC 2000 1- TOP 119 - 17
Emmeloord 1- Invicta / Frigro 125 - 27
Regio '72 1- Achilles 128 - 16
Harkema 1- DTS 120 - 20
KNKV 3e klasse C (zaal)
Spannum 1- Pallas '08 118 - 13
DTL 1- Westergo 114 - 14
TFS 1- WWC 115 - 14
Sparta 1- NQL 120 - 14
KNKV 3e klasse D (zaal)
EKCA / CIBOD 1- DKOD 117 - 14
HKC 1- SkunK 128 -   7
Fortissimo 1- Zwaluwen 121 - 21
SEV 1- Animo 17 - 22
KNKV 3e klasse F (zaal)
Hebbes 1- Huizen 121 - 15
De Vinken 1- ESDO 117 - 13
Dijkvogels 1- RDZ 115 - 14
Madjoe 1- Luno 113 - 15
KNKV 3e klasse G (zaal)
Gemini 1- ADO 19 - 21
NIO 1- Ventura Sport 121 - 16
ACKC 1- DVS '69 112 - 25
Conventus 1- GKV 119 - 20
KNKV 3e klasse H (zaal)
Badhoevedorp 1- Haarlem 114 - 11
Oranje Nassau 1- IJsselvogels 116 - 31
DSO 1- Vlug & Vaardig / KCN 122 - 18
Weidevogels 1- VZOD 132 - 11

Antilopen Banner
KNKV 3e klasse I (zaal)
Triade 1- PSV / lifovragen.nl 123 - 13
TOGO 1- Keep-Fit '70 121 - 18
Stormvogels 1- Blauw Wit 121 - 15
Seolto 1- OEC 115 - 10
KNKV 4e klasse A (zaal)
Zunobri 1- Leeuwarden 121 - 21
Stadskanaal '74 1- DWA / Argo 112 - 24
KNKV 4e klasse B (zaal)
Lemmer 1- Noveas 123 - 20
SF Deinum 1- Lintjo 19 - 12
MN en W 1- Joure 18 - 19
WIK '34 1- Veenwouden 115 - 13
KNKV 4e klasse C (zaal)
Blauw Zwart 1- DLKV 113 - 21
Olympia '22 1- KIOS '45 118 - 16
SDO 1- Wiko 122 - 13
KNKV 4e klasse D (zaal)
Koveni 1- De Eemvogels 114 - 14
Arena 1- Olympus '58 119 - 18
SGV 1- Stip 118 - 13
Rivalen 1- KCD 19 - 25
KNKV 4e klasse E (zaal)
DTS 1- Zaandam Zuid 111 - 10
Aurora 1- DKV 118 - 19
KNKV 4e klasse F (zaal)
Nikantes 1- DOC 117 - 12
De Corvers 1- Fluks 115 - 21
Eureka 1- Thor 17 - 21
KNKV 4e klasse G (zaal)
De Voltreffers 1- SKV 12 - 24
Sperwers 1- Terda 117 -   8
't Capproen 1- Olympia 19 - 12
KNKV 4e klasse H (zaal)
Maastricht 1- Attila 115 - 17
Springfield 1- OJC '98 19 - 25
KVS ’17 1- Klimop 117 -   9

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 4e klasse I (zaal)
ZKV 1- Luctor 113 - 22
Scheldevogels 1- Good Luck 116 -   5
Zaamslag 1- Focus 125 - 14
Reserve Korfbal League (zaal)
LDODK / Rinsma Fashion 2- KZ / Thermo4U 232 - 24
PKC / SWKGroep 2- Groen Geel / IJskoud de Beste 224 - 16
DOS '46 2- TOP / SolarCompleet 215 - 13
KZ / Thermo4U 2- Tempo 226 - 14
DVO / Accountor 2- LDODK / Rinsma Fashion 221 - 17
Reserve Hoofdklasse A (zaal)
DSC 3- Rohda 223 - 17
KVS / Maritiem 2- KCC 220 - 31
Nieuwerkerk 2- Blauw-Wit 328 - 22
GKV / Enomics 2- Avanti / Post Makelaardij 224 - 23
Reserve Hoofdklasse B (zaal)
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2- DSC 224 - 21
Unitas / Perspectief 2- DeetosSnel 219 - 21
SCO 2- SKF 215 - 16
PKC / SWKGroep 3- LDODK / Rinsma Fashion 319 - 26
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
Heerenveen 2- Blauw-Wit 417 - 22
Drachten / van der Wiel 2- DOS '46 325 - 27
Nic. 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 316 - 21
Reserve Overgangsklasse B (zaal)
KCC 3- KCR 221 - 16
Pernix 2- Sporting Delta 225 - 25
Tweemaal Zes 2- Oranje Wit 218 - 20
Meervogels / Física 2- OVVO 222 - 11
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
KCC 4- Excelsior 225 - 21
TOP 2- TOP / SolarCompleet 426 - 23
BEP 2- RWA 226 - 22
AW.DTV 2- ZKV 228 - 18
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
DVO / Accountor 3- DeetosSnel 319 - 24
Wageningen 2- Oost-Arnhem 225 - 22
TOP / SolarCompleet 3- KVS / Maritiem 321 - 21
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4- ODIK 225 - 22
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
Heerenveen 3- KZ / Thermo4U 527 - 18
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
AVO 2- DOS 222 - 24
Sparta 2- Amicitia 224 - 10
ASVD | PV Systems 2- De Meeuwen 215 - 23
Wit-Blauw / Green Organics 2- OWK 220 - 16
KNKV Reserve 1e klasse C (zaal)
DVO / Accountor 4- KVZ 214 - 17
De Wâlden 2- Unitas / Perspectief 320 - 23
ROG 2- De Parabool 214 - 26
SKF 3- Nic. 331 - 11
KNKV Reserve 1e klasse D (zaal)
VEO 2- KZ / Thermo4U 422 - 16
OVVO 3- Vriendenschaar 212 - 11
Valto 2- Refleks 217 - 18
SDO / BlijWerkt 2- HKV / Ons Eibernest 226 - 17
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
Tempo 3- KZ / Thermo4U 317 - 24
AW.DTV 3- Achilles 326 - 17
Die Haghe 3- Avanti / Post Makelaardij 313 - 21
KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
Kinderdijk 2- Albatros 215 - 18
Merwede / Multiplaat 2- Juliana 223 - 17
Fortis 2- KOAG 221 - 17
DES 2- Rust Roest 222 - 20
KNKV Reserve 1e klasse G (zaal)
Noviomagum 2- Achilles 216 - 21
Nova 2- Die Haghe 213 - 29
KVA 2- Antilopen / Lancyr Deelen 216 - 15 (Knkv)
Dindoa 2- MIA 224 - 17
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
HKC 2- KOAG 329 - 13
Oranje Wit 3- Velocitas 221 - 17
PKC / SWKGroep 4- Fortuna / Delta Logistiek 312 - 30
Nieuwerkerk 3- Fiks 220 - 21
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
WSS 2- De Wâlden 317 - 17
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
Hoogkerk 2- CSL 318 - 17
Drachten / van der Wiel 3- Oranje Zwart 221 - 14
De Granaet 2- Flamingo's 214 - 14
Harich 2- Ritola 315 - 22

Team TV
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
Sparta 3- Apeldoorn 221 - 24
Quick '21 / Vlug & Vaardig 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 424 - 19
CSL 2- Drachten / van der Wiel 419 - 11
De Wâlden 4- Ritola 219 - 22
KNKV Reserve 2e klasse D (zaal)
ASVD | PV Systems 3- DOS Kampen / Veltman 214 - 13
NKC '51 2- Amicitia 321 - 11
Regio '72 2- De Hoeve 215 - 23
DOS-WK 2- Wageningen 317 - 20
KNKV Reserve 2e klasse E (zaal)
Synergo 2- Spirit 218 - 18
Wageningen 5- ODIK 314 - 21
Victum 2- Dindoa 325 - 22
Sparta 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 615 - 27
KNKV Reserve 2e klasse F (zaal)
SDO / BlijWerkt 3- DOS Kampen / Veltman 318 - 15
Wit-Blauw / Green Organics 3- Antilopen / Lancyr Deelen 312 - 16
De Meeuwen 3- Dindoa 48 - 26
Wageningen 6- EKVA 319 -   7
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
EKCA / CIBOD 2- MIA 316 - 18
HKC 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 511 - 18
Rust Roest 3- Wageningen 423 - 17
Noviomagum 3- DVO / Accountor 58 - 22
KNKV Reserve 2e klasse I (zaal)
VIKO 2- EKVA 217 - 12
KZ Danaiden 2- Tiel '72 223 - 15
ZKC '31 2- Woudenberg 217 - 15
Rapid 2- Telstar 212 - 14
KNKV Reserve 2e klasse J (zaal)
Tempo 4- KVA 313 - 18
Swift 3- Triaz 217 - 16
Pernix 3- Fiks 314 - 18
KNKV Reserve 2e klasse K (zaal)
WION 2- Vitesse 215 - 22
Korbis 2- Maassluis 216 - 18
Twist 2- Reeuwijk 225 - 16
Paal Centraal 2- ODO 214 - 18
KNKV Reserve 2e klasse L (zaal)
Weidevogels 3- KVS / Maritiem 413 - 24
Meervogels / Física 3- VEO 316 - 16
Achilles 4- Sporting Trigon 218 - 15
Excelsior 3- Pernix 410 -   7
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Avanti / Post Makelaardij 4- Tilburg 217 - 18
Tjoba 2- KIOS 224 - 20
ONDO 2- Dubbel Zes / Futura 213 -   9
Swift 2- IJsselvogels 310 - 27
KNKV Reserve 2e klasse O (zaal)
KOAG 4- KCC 514 - 12
WION 3- Merwede / Multiplaat 413 - 15
Albatros 3- IJsselvogels 219 - 19
Weidevogels 2- DES 320 - 14
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
TOP 3- Merwede / Multiplaat 327 - 10
KCR 3- Oranje Wit 414 - 23
DSO 2- Swift 211 - 27
GKV / Enomics 3- Fortis 324 - 17
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
HHV 2- SIOS 212 - 16
OKO / Bies 3- De Parabool 515 - 15
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
OWK 3- Noordenveld 219 - 13
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
TFS 2- WWC 225 - 22
Sparta 2- De Waterpoort 217 -   3
Udiros 2- Pallas '08 223 - 15
Flamingo's 3- De Parabool 412 - 15
KNKV Reserve 3e klasse D (zaal)
De Granaet 3- SCO 415 - 14
Emmeloord 2- Invicta / Frigro 215 - 19
EKC 2000 2- TOP 214 - 28
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
Lemmer 2- Invicta / Frigro 37 - 12
ROG 3- De Parabool 317 - 18
Harich 3- Quick '21 / Vlug & Vaardig 315 - 12
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5- De Hoeve 312 - 28
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
Blauw Zwart 2- HKC 213 - 17
Devinco 2- NKC '51 324 - 15
Rood-Wit 2- Zwart Wit 225 - 13

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
HKC 3- Sparta 420 - 16
HHV 3- Rigtersbleek / Cottus 230 - 14
Juventa 2- NKC '51 414 - 19
KNKV Reserve 3e klasse H (zaal)
DWS 2- Oost-Arnhem 312 - 25
Fiducia 2- Rheko 216 - 13
Kesteren 2- Tiel '72 317 - 12
KNKV Reserve 3e klasse I (zaal)
MIA 5- Dindoa 515 - 15
De Meeuwen 4- ASVD | PV Systems 425 - 17
Antilopen / Lancyr Deelen 4- Spirit 323 - 13
Thor 2- Telstar 319 - 24
KNKV Reserve 3e klasse J (zaal)
Luno 3- Victum 416 - 14
Woudenberg 3- HKC 316 - 13
MIA 4- DOS 316 - 14
KNKV Reserve 3e klasse K (zaal)
De Vinken 2- Fiducia 318 - 27
Dijkvogels 2- SDO / BlijWerkt 418 - 31
Madjoe 2- Luno 212 - 15
OVVO 4- Huizen 217 - 10
KNKV Reserve 3e klasse L (zaal)
Oost-Arnhem 4- Animo 213 - 16
Fortissimo 2- Zwaluwen 214 - 16
Tweemaal Zes 3- Victum 319 - 21
KNKV Reserve 3e klasse M (zaal)
KZ Danaiden 3- Furore 210 - 14
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
Atlantis 2- Viking 216 - 10
Revival 2- Ados 220 - 16
Exakwa 2- Rohda 427 - 14
Apollo 2- Synergo 416 - 15
KNKV Reserve 3e klasse O (zaal)
Roda 2- Rohda 523 - 10
Fiks 4- Velocitas 321 -   4
BEP 3- ZKC '31 315 - 18
TOP / SolarCompleet 5- KZ Danaiden 514 - 10
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
Die Haghe 4- KVS / Maritiem 515 - 18
Velocitas 4- Phoenix 315 - 14
KNKV Reserve 3e klasse Q (zaal)
Twist 3- DES 419 - 10
Achilles 6- Dijkvogels 39 - 21
ODO 3- VEO 417 - 14
Excelsior 4- Valto 420 - 10
KNKV Reserve 3e klasse R (zaal)
Gemini 2- ADO 212 - 19
NIO 2- Ventura Sport 219 - 19
ACKC 2- DVS '69 211 - 12
Conventus 2- GKV 213 - 17
KNKV Reserve 3e klasse S (zaal)
DES 5- Twist 410 - 11
Excelsior 5- Valto 312 - 19
Weidevogels 4- Vriendenschaar 318 - 10
ONDO 3- Maassluis 321 -   9
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
OZC 2- RWA 316 - 16
ONDO 2- Erasmus 219 - 10
Atlas 2- Nieuwerkerk 510 - 17
Korbatjo 2- Vriendenschaar 216 - 24
KNKV Reserve 3e klasse U (zaal)
ADO 3- Vitesse 414 - 14
KCR 4- Sporting Delta 326 - 14
RWA 5- Albatros 516 - 16
Kinderdijk 4- Nieuwerkerk 414 - 12
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
Albatros 4- Kinderdijk 318 - 17
RWA 4- HKC 326 - 14
KCR 5- PKC / SWKGroep 519 - 21
WION 4- Vitesse 323 - 17
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
TOGO 2- Fortis 427 - 20
Tjoba 3- Swift 316 - 15
ONDO 3- Juliana 315 - 11
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
Vriendenschaar 3- PSV / lifovragen.nl 227 - 20

Alles voor je sport!
A-junioren Hoofdklasse A (zaal)
PKC / SWKGroep A1- KZ / Thermo4U A121 - 20
TOP / SolarCompleet A1- DSC A114 - 21
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1- Achilles A126 - 17
Fortuna / Delta Logistiek A1- SKF A132 - 12
A-junioren Hoofdklasse B (zaal)
KVS / Maritiem A1- KCC A120 - 22
AVO A1- DVO / Accountor A117 - 21
Wageningen A1- LDODK / Rinsma Fashion A122 - 18
DOS '46 A1- DeetosSnel A135 - 14
A-junioren Overgangsklasse A (zaal)
AVO A2- DOS '46 A228 - 19
DVO / Accountor A2- Oost-Arnhem A128 - 22
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2- Unitas / Perspectief A125 - 21
De Meeuwen A1- Harkema / Invicta A117 - 22
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
TOP / SolarCompleet A2- Die Haghe A114 - 14
OVVO A1- Woudenberg A116 - 15
AW.DTV A1- Avanti / Post Makelaardij A117 - 15
Groen Geel / IJskoud de Beste A1- Tempo A116 - 25
A-junioren Overgangsklasse C (zaal)
Achilles A2- GKV / Enomics A115 - 16
Sporting Delta A1- HKV / Ons Eibernest A125 - 14
Nieuwerkerk A1- Kinderdijk A117 - 22
Meervogels / Física A1- Fortuna / Delta Logistiek A217 - 18
A-junioren Overgangsklasse D (zaal)
ONDO A1- Tilburg A134 - 19
Sporting Delta A2- Oranje Wit A118 - 23
Vitesse A1- TOP A127 - 13
PKC / SWKGroep A2- Valto A125 - 24
A-junioren 1e klasse A (zaal)
Hoogkerk / Nic. A1- Ritola A126 - 14
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1- Heerenveen A111 - 16
Drachten / van der Wiel A1- DTS A115 -   7
OKO / Bies A1- LDODK / Rinsma Fashion A214 - 29
A-junioren 1e klasse B (zaal)
Sparta A1- Amicitia A119 - 19
NKC '51 A1- Juventa A126 - 16
SIOS A1- DOS Kampen / Veltman A115 - 19
A-junioren 1e klasse C (zaal)
Rheko A1- Antilopen / Lancyr Deelen A115 - 14
Victum A1- Apeldoorn A112 - 15
ASVD | PV Systems A1- Spirit A18 - 13
Dindoa A1- EKVA A116 - 18

Korfbal Deals
A-junioren 1e klasse D (zaal)
Tiel '72 A1- Wageningen A218 - 17
DKB A1- DOT A123 - 18
Fortissimo A1- DSC A220 - 19
Fiducia A1- Rust Roest A117 - 10
A-junioren 1e klasse E (zaal)
Fiks A1- ZKV A115 - 11
BEP A1- KVA A125 - 14
ZKC '31 A1- Groen Geel / IJskoud de Beste A228 - 12
Pernix A1- KZ / Thermo4U A211 - 16
A-junioren 1e klasse F (zaal)
Velocitas A1- Avanti / Post Makelaardij A220 - 13
Tempo A2- KZ Danaiden A122 - 15
Weidevogels A1- Refleks A118 - 18
A-junioren 1e klasse G (zaal)
Vriendenschaar A1- Albatros A114 - 13
KCC A2- RWA A116 - 12
Oranje Wit A2- IJsselvogels A112 - 17
PKC / SWKGroep A3- Reeuwijk A113 - 18
A-junioren 1e klasse H (zaal)
Swift A1- Vriendenschaar A113 - 18
Maassluis A1- KCR A125 - 13
Merwede / Multiplaat A1- DVS '69 A111 - 10
Fortis A1- KOAG A121 - 24
B-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
AVO B1- Heerenveen B115 - 29
Dindoa B1- LDODK / Rinsma Fashion B118 - 19
DOS '46 B1- DOS Kampen / Veltman B115 - 12
Unitas / Perspectief B1- De Meeuwen B125 - 17
B-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
Fortuna / Delta Logistiek B1- Haarlem B119 - 14
Groen Geel / IJskoud de Beste B1- Tempo B118 - 14
Avanti / Post Makelaardij B1- Die Haghe B118 - 29
TOP / SolarCompleet B1- KZ / Thermo4U B114 - 21
B-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
Oranje Wit B1- Albatros B114 - 13
Maassluis B1- KCC B116 - 29
ONDO B1- PKC / SWKGroep B120 - 19
Fortis B1- KOAG B122 - 21
B-aspiranten Hoofdklasse D (zaal)
SKF B1- Woudenberg B119 - 16
DSC B1- DVO / Accountor B115 - 18
Tiel '72 B1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen B117 - 16

Team TV
C-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
Dindoa C1- De Meeuwen C17 - 12
LDODK / Rinsma Fashion C1- ASVD | PV Systems C117 -   8
Unitas / Perspectief C1- Amicitia C18 -   7
CSL C1- Heerenveen C14 - 15
C-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
Fortuna / Delta Logistiek C1- TOP / SolarCompleet C122 -   5
Die Haghe C1- KZ Danaiden C117 - 10
Tempo C1- Groen Geel / IJskoud de Beste C112 -   7
C-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
Avanti / Post Makelaardij C1- KCC C114 -   9

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017