Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van Madjoe, Rijnsburg

355 wedstrijden zijn geselecteerd. 205 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 2 : van dinsdag 11 januari 2022 t/m maandag 17 januari 2022
 
KNKV 3e klasse F (zaal)
GKV 1- WION 1
DKV Victoria 1- Fluks 1
Madjoe 1- VZOD 1
Badhoevedorp 1- Haarlem 1

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
ZKC '31 3- OVVO 4
Madjoe 2- VZOD 2
KZ Danaiden 4- Haarlem 2
Rohda 5- SDO | Fiable 5
KNKV Reserve 4e klasse O (zaal)
Dunas 3- Madjoe 3
KIOS 3- ALO 4
Phoenix 4- De Meervogels 5
Breedtekorfbal Senioren poule 036 (zaal)
Tempo 9- TOP | LITTA 6
Refleks 8- Madjoe 4
Avanti | Post Makelaardij 6- KZ Danaiden 7
Breedtekorfbal Senioren poule 040 (zaal)
TOP | LITTA 10- Madjoe 5
Fluks 4- Velocitas 6
A-junioren 1e klasse F (zaal)
Pernix A1- KIOS A1
KZ Danaiden A1- Vriendenschaar A1
Achilles A1- Velocitas A1
Madjoe A1- Tempo A2
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (zaal)
TOP | LITTA A4- Dijkvogels A2
GKV A1- Pernix A2
Avanti | Post Makelaardij A3- Madjoe A2
B-aspiranten 1e klasse E (zaal)
Dijkvogels B1- Avanti | Post Makelaardij B2
KZ Danaiden B1- Achilles B1
Velocitas B1- Refleks B1
KVS | Maritiem B1- Madjoe B1
B-aspiranten 2e klasse C (zaal)
Tempo B2- KVA B1
Haarlem B2- SDO | Fiable B1
Madjoe B2- Groen Geel | IJskoud de Beste B2
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 033 (zaal)
Madjoe B3- Velocitas B3
SDO B1- KIOS B3
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
ONDO B4- Tempo B3
Lynx B1- Avanti | Post Makelaardij B6
C-aspiranten 1e klasse C (zaal)
Madjoe C1- MIA C1
Telstar | Schoonderbeek C1- Spirit C1
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 037 (zaal)
Madjoe C2- Pernix C3
Velocitas C2- TOP | LITTA C4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 049 (zaal)
ODO C2- Madjoe C3
Gemini C2- ONDO C5
Weidevogels C3- Phoenix C4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 041 (zaal)
Velocitas D1- KZ Danaiden D1
VZOD D1- De Meervogels D2
Madjoe D1- TOP | LITTA D4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 042 (zaal)
TOP | LITTA D3- Madjoe D2
KIOS D2- Phoenix D2
Fluks D1- Fiks D2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 044 (zaal)
VEO D2- TOP | LITTA D6
Lynx D1- Reeuwijk D1
Tempo D3- Fluks D2
E-pupillen poule 062 (zaal)
Groen Geel | IJskoud de Beste E1- KZ | Thermo4U E1
TOP | LITTA E1- Madjoe E1
Pernix E1- Fiks E2
E-pupillen poule 063 (zaal)
Fiks E1- Madjoe E2
KZ Danaiden E1- TOP | LITTA E4
Velocitas E1- KIOS E1
E-pupillen poule 064 (zaal)
VZOD E1- Fiks E3
TOP | LITTA E2- Fortuna | Delta Logistiek E6
Madjoe E3- Avanti | Post Makelaardij E5
E-pupillen poule 069 (zaal)
Fluks E3- TOP | LITTA E8
Madjoe E4- Tempo E7
F-pupillen poule 031 (zaal)
Fiks F2- Pernix F2
Madjoe F1- TOP | LITTA F2
F-pupillen poule 032 (zaal)
Tempo F2- Velocitas F2
Pernix F3- TOP | LITTA F3

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
F-pupillen poule 033 (zaal)
TOP | LITTA F4- Pernix F4
VZOD F1- KZ Danaiden F2
Madjoe F3- Tempo F3
week 1 : van dinsdag 4 januari 2022 t/m maandag 10 januari 2022
 
Breedtekorfbal Senioren poule 036 (zaal)
TOP | LITTA 6- Tempo 9
Breedtekorfbal Senioren poule 040 (zaal)
Fluks 4- KZ Danaiden 9
TOP | LITTA 10- Tempo 6
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (zaal)
Fortuna | Delta Logistiek A4- Dijkvogels A2
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 033 (zaal)
SDO B1- Haarlem B3
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
Tempo B3- Lynx B1
C-aspiranten 1e klasse C (zaal)
KZ | Thermo4U C2- KZ Danaiden C1
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 037 (zaal)
Fluks C1- TOP | LITTA C4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 049 (zaal)
KVS | Maritiem C4- Phoenix C4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 041 (zaal)
Korbis D4- TOP | LITTA D4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 042 (zaal)
Fluks D1- KIOS D2
Korbis D3- Madjoe D2

Antilopen Banner
Breedtekorfbal D-pupillen poule 044 (zaal)
TOP | LITTA D6- Madjoe D3
Fluks D2- Reeuwijk D1
E-pupillen poule 062 (zaal)
Groen Geel | IJskoud de Beste E1- Madjoe E1
E-pupillen poule 063 (zaal)
Fiks E1- TOP | LITTA E4
E-pupillen poule 064 (zaal)
Fortuna | Delta Logistiek E6- Fiks E3
week 51 : van dinsdag 14 december 2021 t/m maandag 20 december 2021
 
KNKV 3e klasse F (zaal)
VZOD 1- GKV 1
Haarlem 1- Madjoe 1
Fluks 1- Badhoevedorp 1
WION 1- DKV Victoria 1
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
OVVO 4- KZ Danaiden 4
VZOD 2- Rohda 5
Haarlem 2- Madjoe 2
SDO | Fiable 5- ZKC '31 3
KNKV Reserve 4e klasse O (zaal)
DES 5- Phoenix 4
De Meervogels 5- Dunas 39 - 22
Madjoe 3- KIOS 3
Breedtekorfbal Senioren poule 036 (zaal)
TOP | LITTA 6- Avanti | Post Makelaardij 6
KZ Danaiden 7- VEO 6
Madjoe 4- Tempo 913 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 040 (zaal)
Madjoe 5- Fluks 46 - 14
Velocitas 6- KZ Danaiden 919 -   8
A-junioren 1e klasse F (zaal)
KIOS A1- Achilles A116 - 18
Tempo A2- Pernix A1
Vriendenschaar A1- Madjoe A19 - 12
Velocitas A1- KZ Danaiden A1
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (zaal)
Pernix A2- TOP | LITTA A414 - 18
Fortuna | Delta Logistiek A4- GKV A111 - 10
Dijkvogels A2- Avanti | Post Makelaardij A3

advertentie Lancyr Deelen
B-aspiranten 1e klasse E (zaal)
Madjoe B1- KZ Danaiden B17 -   9
Refleks B1- KVS | Maritiem B123 - 11
Achilles B1- Dijkvogels B111 -   6
Avanti | Post Makelaardij B2- Velocitas B112 - 14
B-aspiranten 2e klasse C (zaal)
SDO | Fiable B1- Madjoe B210 - 10
Groen Geel | IJskoud de Beste B2- Tempo B2
KIOS B1- Haarlem B212 -   3
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 033 (zaal)
KIOS B3- TOP | LITTA B4
Haarlem B3- Madjoe B34 -   8
Velocitas B3- SDO B16 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
Tempo B3- Vriendenschaar B2
Madjoe B4- ONDO B44 -   5
C-aspiranten 1e klasse C (zaal)
KZ Danaiden C1- Telstar | Schoonderbeek C111 -   9
Spirit C1- Madjoe C1
MIA C1- Synergo C1
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 037 (zaal)
Pernix C3- Velocitas C27 -   2
TOP | LITTA C4- Fiks C211 -   4
Fluks C1- KIOS C23 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 049 (zaal)
ONDO C5- Weidevogels C38 -   0
Madjoe C3- Gemini C215 -   0
KVS | Maritiem C4- ODO C2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 041 (zaal)
Madjoe D1- De Meervogels D2afgelast
KZ Danaiden D1- VZOD D16 -   5
TOP | LITTA D4- Velocitas D15 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 042 (zaal)
Phoenix D2- TOP | LITTA D310 -   4
Fiks D2- KIOS D27 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 044 (zaal)
Fluks D2- Lynx D16 -   3
Reeuwijk D1- Madjoe D35 -   2
TOP | LITTA D6- Tempo D35 -   6
E-pupillen poule 062 (zaal)
Roda E1- Groen Geel | IJskoud de Beste E16 - 16
Madjoe E1- Pernix E111 - 11
KZ | Thermo4U E1- TOP | LITTA E113 - 13
E-pupillen poule 063 (zaal)
Tempo E1- Fiks E12 - 14
TOP | LITTA E4- Velocitas E110 - 15
Madjoe E2- KZ Danaiden E113 -   5
E-pupillen poule 064 (zaal)
Fiks E3- TOP | LITTA E23 - 15
Avanti | Post Makelaardij E5- VZOD E10 - 21
Pernix E2- Madjoe E33 - 10
E-pupillen poule 069 (zaal)
Tempo E7- Fiks E66 -   8
TOP | LITTA E8- Madjoe E46 - 19
F-pupillen poule 031 (zaal)
TOP | LITTA F2- Fluks F117 -   4
Pernix F2- KIOS F326 -   4
F-pupillen poule 032 (zaal)
TOP | LITTA F3- KIOS F217 -   1
Madjoe F2- Pernix F315 -   1
F-pupillen poule 033 (zaal)
Pernix F4- VZOD F17 -   3
KZ Danaiden F2- Madjoe F33 -   7
week 50 : van dinsdag 7 december 2021 t/m maandag 13 december 2021
 
KNKV 3e klasse F (zaal)
DKV Victoria 1- Haarlem 1
Madjoe 1- WION 1
GKV 1- Fluks 1
Badhoevedorp 1- VZOD 1
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
ZKC '31 3- Haarlem 2
KZ Danaiden 4- VZOD 223 - 17
Madjoe 2- SDO | Fiable 5
Rohda 5- OVVO 4
KNKV Reserve 4e klasse O (zaal)
Phoenix 4- Madjoe 39 - 22
KIOS 3- DES 5
Dunas 3- ALO 4
Breedtekorfbal Senioren poule 036 (zaal)
Refleks 8- TOP | LITTA 615 - 16
VEO 6- Madjoe 421 - 19
Tempo 9- KZ Danaiden 715 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 040 (zaal)
KZ Danaiden 9- Madjoe 5
TOP | LITTA 10- Velocitas 6
Fluks 4- Tempo 6

Team TV
A-junioren 1e klasse F (zaal)
Achilles A1- Vriendenschaar A116 - 13
Madjoe A1- KIOS A110 - 18
Pernix A1- Velocitas A1
KZ Danaiden A1- Tempo A216 - 23
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (zaal)
GKV A1- Dijkvogels A2
Avanti | Post Makelaardij A3- Fortuna | Delta Logistiek A417 -   9
TOP | LITTA A4- Madjoe A2
B-aspiranten 1e klasse E (zaal)
Velocitas B1- Madjoe B1
KVS | Maritiem B1- Achilles B1
KZ Danaiden B1- Avanti | Post Makelaardij B220 - 14
Dijkvogels B1- Refleks B1
B-aspiranten 2e klasse C (zaal)
Madjoe B2- KVA B116 -   9
Haarlem B2- Groen Geel | IJskoud de Beste B212 - 12
Tempo B2- KIOS B112 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 033 (zaal)
Fiks B1- Velocitas B316 -   2
Madjoe B3- KIOS B3afgelast
TOP | LITTA B4- Haarlem B312 -   5
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
Lynx B1- Madjoe B46 -   9
Vriendenschaar B2- Avanti | Post Makelaardij B66 -   4
C-aspiranten 1e klasse C (zaal)
Telstar | Schoonderbeek C1- MIA C1
Synergo C1- KZ Danaiden C1
KZ | Thermo4U C2- Spirit C1
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 037 (zaal)
Velocitas C2- Fluks C17 - 11
Madjoe C2- TOP | LITTA C44 -   6
KIOS C2- Pernix C36 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 049 (zaal)
Weidevogels C3- KVS | Maritiem C42 -   5
ODO C2- ONDO C5
Gemini C2- Phoenix C40 - 17
Breedtekorfbal D-pupillen poule 041 (zaal)
Velocitas D1- Madjoe D111 -   1
Korbis D4- KZ Danaiden D111 -   6
De Meervogels D2- TOP | LITTA D46 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 042 (zaal)
Fluks D1- Phoenix D28 -   4
KIOS D2- Madjoe D28 -   8
TOP | LITTA D3- Korbis D37 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 044 (zaal)
Tempo D3- Reeuwijk D18 -   1
VEO D2- Fluks D2
Madjoe D3- TOP | LITTA D613 -   4
E-pupillen poule 062 (zaal)
TOP | LITTA E1- Fiks E212 - 14
Pernix E1- Groen Geel | IJskoud de Beste E14 -   9
E-pupillen poule 063 (zaal)
KZ Danaiden E1- KIOS E111 -   2
Velocitas E1- Tempo E19 -   7
E-pupillen poule 064 (zaal)
Madjoe E3- Fiks E37 -   3
VZOD E1- Fortuna | Delta Logistiek E68 - 13
TOP | LITTA E2- Pernix E25 -   3
E-pupillen poule 069 (zaal)
KIOS E3- TOP | LITTA E81 -   3
Fluks E3- Tempo E723 -   1
F-pupillen poule 031 (zaal)
Fluks F1- Pernix F23 -   5
KIOS F3- TOP | LITTA F20 - 37
F-pupillen poule 032 (zaal)
KIOS F2- Velocitas F27 -   5
Tempo F2- Madjoe F22 - 17
F-pupillen poule 033 (zaal)
TOP | LITTA F4- KZ Danaiden F24 -   7
VZOD F1- Tempo F30 -   9
week 49 : van dinsdag 30 november 2021 t/m maandag 6 december 2021
 
KNKV 3e klasse F (zaal)
Badhoevedorp 1- Madjoe 122 - 16
VZOD 1- Haarlem 1
Fluks 1- WION 1
GKV 1- DKV Victoria 1
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
OVVO 4- SDO | Fiable 5
KZ Danaiden 4- Madjoe 213 - 17
Rohda 5- ZKC '31 3
VZOD 2- Haarlem 2
KNKV Reserve 4e klasse O (zaal)
ALO 4- Madjoe 3
Dunas 3- KIOS 3
De Meervogels 5- DES 510 - 10

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Senioren poule 036 (zaal)
Tempo 9- Avanti | Post Makelaardij 616 - 20
VEO 6- Refleks 816 - 20
KZ Danaiden 7- TOP | LITTA 68 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 040 (zaal)
Tempo 6- Velocitas 612 - 16
A-junioren 1e klasse F (zaal)
KIOS A1- Tempo A214 - 13
Madjoe A1- Pernix A1
Vriendenschaar A1- Velocitas A116 - 28
Achilles A1- KZ Danaiden A1
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (zaal)
TOP | LITTA A4- Avanti | Post Makelaardij A315 - 16
Madjoe A2- Dijkvogels A2
Pernix A2- Fortuna | Delta Logistiek A4
B-aspiranten 1e klasse E (zaal)
Dijkvogels B1- Velocitas B1
Refleks B1- Avanti | Post Makelaardij B217 - 12
KVS | Maritiem B1- KZ Danaiden B110 - 23
Achilles B1- Madjoe B112 -   6
B-aspiranten 2e klasse C (zaal)
SDO | Fiable B1- KIOS B1
Madjoe B2- Tempo B216 -   9
KVA B1- Groen Geel | IJskoud de Beste B2
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 033 (zaal)
KIOS B3- Haarlem B3
TOP | LITTA B4- Fiks B16 -   7
Madjoe B3- SDO B15 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
Madjoe B4- Avanti | Post Makelaardij B63 -   5
Vriendenschaar B2- Lynx B19 -   4
C-aspiranten 1e klasse C (zaal)
MIA C1- Spirit C113 -   5
Telstar | Schoonderbeek C1- Madjoe C1
Synergo C1- KZ | Thermo4U C2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 037 (zaal)
Velocitas C2- Fiks C29 -   4
KIOS C2- Madjoe C2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 049 (zaal)
Gemini C2- Weidevogels C35 -   1
Madjoe C3- KVS | Maritiem C46 -   4
Phoenix C4- ONDO C56 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 041 (zaal)
De Meervogels D2- Korbis D45 - 13
Breedtekorfbal D-pupillen poule 042 (zaal)
Phoenix D2- Fiks D27 -   3
Korbis D3- Fluks D110 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 044 (zaal)
Lynx D1- Madjoe D34 - 11
VEO D2- Tempo D35 -   2
E-pupillen poule 062 (zaal)
Fiks E2- Madjoe E110 - 10
TOP | LITTA E1- Pernix E116 -   8
KZ | Thermo4U E1- Roda E115 -   8
E-pupillen poule 063 (zaal)
Madjoe E2- Tempo E15 - 12
KIOS E1- TOP | LITTA E43 -   9
KZ Danaiden E1- Velocitas E110 -   5
E-pupillen poule 064 (zaal)
Avanti | Post Makelaardij E5- Pernix E25 - 14
VZOD E1- TOP | LITTA E213 -   7
E-pupillen poule 069 (zaal)
KIOS E3- Fluks E31 - 17
Madjoe E4- Fiks E63 -   0
F-pupillen poule 031 (zaal)
Madjoe F1- Fluks F15 -   2
Fiks F2- KIOS F30 - 24
F-pupillen poule 032 (zaal)
Pernix F3- Velocitas F25 -   2
TOP | LITTA F3- Madjoe F27 -   9
KIOS F2- Tempo F24 - 12
F-pupillen poule 033 (zaal)
Tempo F3- KZ Danaiden F21 - 12
VZOD F1- Madjoe F30 -   4
week 48 : van dinsdag 23 november 2021 t/m maandag 29 november 2021
 
KNKV 3e klasse F (zaal)
WION 1- Badhoevedorp 117 - 17
Madjoe 1- Fluks 114 - 14
DKV Victoria 1- VZOD 116 - 13
Haarlem 1- GKV 111 - 19

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
Madjoe 2- OVVO 48 - 11
SDO | Fiable 5- KZ Danaiden 410 - 10
ZKC '31 3- VZOD 210 - 12
Haarlem 2- Rohda 513 - 14
KNKV Reserve 4e klasse O (zaal)
DES 5- Dunas 39 -   6
Phoenix 4- ALO 49 - 12
KIOS 3- De Meervogels 519 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 036 (zaal)
Avanti | Post Makelaardij 6- Madjoe 419 -   9
TOP | LITTA 6- VEO 622 -   9
Refleks 8- KZ Danaiden 721 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 040 (zaal)
KZ Danaiden 9- Tempo 66 - 11
Madjoe 5- TOP | LITTA 107 - 13
A-junioren 1e klasse F (zaal)
KZ Danaiden A1- KIOS A115 - 15
Pernix A1- Vriendenschaar A119 - 11
Tempo A2- Achilles A119 - 13
Velocitas A1- Madjoe A122 - 11
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (zaal)
GKV A1- Madjoe A229 -   9
Avanti | Post Makelaardij A3- Pernix A215 - 14
Fortuna | Delta Logistiek A4- TOP | LITTA A48 - 18
B-aspiranten 1e klasse E (zaal)
Avanti | Post Makelaardij B2- KVS | Maritiem B119 -   8
Madjoe B1- Dijkvogels B111 - 11
Velocitas B1- Achilles B119 - 11
KZ Danaiden B1- Refleks B113 - 16
B-aspiranten 2e klasse C (zaal)
Haarlem B2- KVA B17 -   6
KIOS B1- Madjoe B215 -   4
Tempo B2- SDO | Fiable B19 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 033 (zaal)
Velocitas B3- TOP | LITTA B46 -   6
Fiks B1- KIOS B38 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
Vriendenschaar B2- Madjoe B48 -   4
Avanti | Post Makelaardij B6- ONDO B45 -   7
C-aspiranten 1e klasse C (zaal)
Madjoe C1- KZ Danaiden C110 - 14
KZ | Thermo4U C2- MIA C11 - 15

Korfbal Deals
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 037 (zaal)
TOP | LITTA C4- KIOS C211 -   5
Madjoe C2- Fluks C1
Fiks C2- Pernix C35 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 049 (zaal)
Weidevogels C3- Madjoe C30 -   6
KVS | Maritiem C4- Gemini C26 -   0
ODO C2- Phoenix C45 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 041 (zaal)
VZOD D1- TOP | LITTA D42 - 23
Korbis D4- Madjoe D15 -   7
KZ Danaiden D1- De Meervogels D27 - 10
Breedtekorfbal D-pupillen poule 042 (zaal)
Fiks D2- TOP | LITTA D33 - 12
KIOS D2- Korbis D311 -   5
Madjoe D2- Fluks D17 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 044 (zaal)
Reeuwijk D1- VEO D22 -   4
Madjoe D3- Fluks D22 -   3
TOP | LITTA D6- Lynx D114 -   4
E-pupillen poule 062 (zaal)
Groen Geel | IJskoud de Beste E1- Fiks E210 - 14
Pernix E1- KZ | Thermo4U E16 - 24
Roda E1- TOP | LITTA E110 - 22
E-pupillen poule 063 (zaal)
Fiks E1- KIOS E18 -   1
Tempo E1- KZ Danaiden E19 -   3
Velocitas E1- Madjoe E25 -   4
E-pupillen poule 064 (zaal)
TOP | LITTA E2- Avanti | Post Makelaardij E5
Madjoe E3- Fortuna | Delta Logistiek E611 -   6
Pernix E2- VZOD E11 - 11
E-pupillen poule 069 (zaal)
Fiks E6- TOP | LITTA E80 -   7
Tempo E7- KIOS E32 -   1
F-pupillen poule 031 (zaal)
Pernix F2- Madjoe F112 - 12
TOP | LITTA F2- Fiks F220 -   3
F-pupillen poule 032 (zaal)
Madjoe F2- KIOS F212 -   2
Tempo F2- TOP | LITTA F34 - 13

Team TV
F-pupillen poule 033 (zaal)
Madjoe F3- Pernix F410 -   2
TOP | LITTA F4- Tempo F33 -   5

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017