Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van Madjoe, Rijnsburg

375 wedstrijden zijn geselecteerd. 367 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 46 : van dinsdag 9 november 2021 t/m maandag 15 november 2021
 
KNKV 3e klasse D (veld)
VZOD 1- Reehorst '45 123 - 19

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
VZOD 2- Reehorst '45 210 - 20
week 45 : van dinsdag 2 november 2021 t/m maandag 8 november 2021
 
A-junioren 2e klasse H (veld)
KVA A1- Haarlem A113 -   8
week 44 : van dinsdag 26 oktober 2021 t/m maandag 1 november 2021
 
KNKV 3e klasse D (veld)
ESDO 1- De Eemvogels 18 - 14
Madjoe 1- Huizen 117 - 13
week 43 : van dinsdag 19 oktober 2021 t/m maandag 25 oktober 2021
 
KNKV 3e klasse D (veld)
ESDO 1- Madjoe 110 - 21
week 44 : van dinsdag 26 oktober 2021 t/m maandag 1 november 2021
 
KNKV 3e klasse D (veld)
KCD 1- HKC 111 - 19
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
Rapid 3- Huizen 211 - 11
Madjoe 2- Huizen 212 - 15
KZ Danaiden 3- Velocitas 312 -   8
KCD 2- Rapid 310 - 16
KZ Danaiden 3- Madjoe 213 -   7
KNKV Reserve 4e klasse J (veld)
Swift 4- De Meervogels 510 - 12
Haarlem 3- Tempo 512 -   8
Roda 3- Swift 415 - 13
Sporting West 4- Madjoe 311 -   9
KNKV Reserve 4e klasse N (veld)
ALO 4- Madjoe 49 -   7
KVS | Maritiem 7- Dunas 48 - 19
TOP | LITTA 6- KIOS 3
KIOS 3- ALO 411 -   4
Breedtekorfbal Senioren poule 065 (najaar)
Madjoe 5- Fiks 610 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 068 (najaar)
Velocitas 9- Tempo 68 - 11
week 43 : van dinsdag 19 oktober 2021 t/m maandag 25 oktober 2021
 
A-junioren 2e klasse H (veld)
Madjoe A1- Fluks A17 -   8
week 44 : van dinsdag 26 oktober 2021 t/m maandag 1 november 2021
 
A-junioren 2e klasse H (veld)
Haarlem A1- Fiks A17 - 10
KVA A1- Rapid A116 - 10
Fluks A1- Blauw-Wit A126 -   4
Rapid A1- Blauw-Wit A19 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 056 (najaar)
TOP | LITTA B4- SDO B15 -   6
Avanti | Post Makelaardij B5- SDO B1
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 068 (najaar)
VZOD C2- Madjoe C37 -   3

Alles voor je sport!
E-pupillen poule 101 (najaar)
Madjoe E2- Fiks E313 -   1
F-pupillen poule 041 (najaar)
Madjoe F1- Velocitas F18 -   3
week 43 : van dinsdag 19 oktober 2021 t/m maandag 25 oktober 2021
 
KNKV 3e klasse D (veld)
De Eemvogels 1- Reehorst '45 117 - 19
HKC 1- Huizen 116 - 10
VZOD 1- ESDO 124 - 13
Madjoe 1- KCD 114 -   8
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
Madjoe 2- KCD 213 - 12
Reehorst '45 2- Rapid 325 - 19
VZOD 2- KZ Danaiden 312 - 14
Velocitas 3- Reehorst '45 215 - 21
KNKV Reserve 4e klasse J (veld)
Sporting West 4- Haarlem 313 -   6
Tempo 5- Madjoe 311 - 14
KNKV Reserve 4e klasse N (veld)
Madjoe 4- KIOS 311 - 12
Dunas 4- Pernix 531 - 11
TOP | LITTA 6- ALO 4
A-junioren 2e klasse H (veld)
Fiks A1- Rapid A113 -   7

Korfbal Deals
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 068 (najaar)
VZOD C2- DKV / Aurora C23 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (najaar)
Madjoe D1- KIOS D17 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 068 (najaar)
TOP | LITTA D2- Fiks D18 -   8
E-pupillen poule 101 (najaar)
KIOS E1- Madjoe E25 -   7
F-pupillen poule 041 (najaar)
Tempo F1- Pernix F18 -   9
F-pupillen poule 042 (najaar)
Pernix F2- KIOS F12 - 12
F-pupillen poule 043 (najaar)
TOP | LITTA F1- Fiks F110 - 16

Team TV
week 42 : van dinsdag 12 oktober 2021 t/m maandag 18 oktober 2021
 
KNKV 3e klasse D (veld)
KCD 1- VZOD 114 - 15
Reehorst '45 1- HKC 115 - 24
Huizen 1- De Eemvogels 111 - 10
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
Huizen 2- Velocitas 39 -   9
KCD 2- VZOD 210 - 20
KNKV Reserve 4e klasse J (veld)
Madjoe 3- Haarlem 312 - 13
De Meervogels 5- Tempo 515 - 17
Madjoe 3- Swift 48 -   8
Roda 3- Sporting West 410 -   8
KNKV Reserve 4e klasse N (veld)
KVS | Maritiem 7- TOP | LITTA 6
Pernix 5- Madjoe 418 - 15
KIOS 3- Dunas 410 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 065 (najaar)
Fluks 2- Fiks 612 -   9
Fluks 2- TOP | LITTA 1111 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 068 (najaar)
Velocitas 9- Fluks 410 - 16
Tempo 6- Madjoe 611 -   9
A-junioren 2e klasse H (veld)
Haarlem A1- Madjoe A17 - 21
Fluks A1- KVA A119 -   9
Breedtekorfbal Junioren poule 053 (najaar)
Tempo A3- Pernix A26 -   9
TOP | LITTA A5- Madjoe A28 - 18
B-aspiranten 1e klasse G (najaar)
Madjoe B1- TOP | LITTA B211 - 11
Madjoe B1- Refleks B111 - 15
Velocitas B1- TOP | LITTA B217 -   8
B-aspiranten 2e klasse E (najaar)
KVA B1- Haarlem B110 - 12
KIOS B1- Madjoe B211 -   4
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 056 (najaar)
Madjoe B3- TOP | LITTA B410 -   6
SDO B1- Avanti | Post Makelaardij B59 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 057 (najaar)
Velocitas B3- Madjoe B49 -   4
Tempo B3- KIOS B33 -   7
C-aspiranten 1e klasse E (najaar)
Avanti | Post Makelaardij C2- Fortuna | Delta Logistiek C25 - 12
Madjoe C1- Achilles C14 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 065 (najaar)
VZOD C1- Velocitas C215 -   2
Fiks C2- Madjoe C22 -   9

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 068 (najaar)
DKV / Aurora C2- Tempo C426 -   0
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (najaar)
Madjoe D1- Velocitas D15 -   2
KIOS D1- Pernix D111 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 068 (najaar)
Pernix D2- Madjoe D24 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 071 (najaar)
Fiks D2- Velocitas D25 -   6
Madjoe D3- TOP | LITTA D57 -   3
E-pupillen poule 089 (najaar)
Groen Geel | IJskoud de Beste E1- TOP | LITTA E18 -   9
KZ | Thermo4U E1- Madjoe E110 -   8
E-pupillen poule 101 (najaar)
KIOS E1- Fluks E213 -   1
E-pupillen poule 099 (najaar)
Madjoe E3- TOP | LITTA E4
Velocitas E2- KZ Danaiden E10 -   5
E-pupillen poule 103 (najaar)
TOP | LITTA E3- KZ Danaiden E24 - 10
Tempo E2- Madjoe E48 -   2
F-pupillen poule 041 (najaar)
Velocitas F1- Madjoe F111 - 11
F-pupillen poule 042 (najaar)
Madjoe F2- KIOS F15 -   5
KZ Danaiden F1- Pernix F26 -   4
F-pupillen poule 043 (najaar)
Fiks F1- Madjoe F310 -   0
Madjoe F3- Fluks F15 -   2
week 41 : van dinsdag 5 oktober 2021 t/m maandag 11 oktober 2021
 
KNKV 3e klasse D (veld)
HKC 1- De Eemvogels 116 -   8
KCD 1- Huizen 119 - 15
Reehorst '45 1- ESDO 125 -   7
VZOD 1- Madjoe 114 - 10
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
Rapid 3- Velocitas 35 -   9
VZOD 2- Madjoe 29 -   7
KCD 2- Huizen 211 - 18
Reehorst '45 2- KZ Danaiden 317 - 17
KNKV Reserve 4e klasse J (veld)
Swift 4- Tempo 513 - 13
Roda 3- De Meervogels 514 -   7

Team TV
KNKV Reserve 4e klasse N (veld)
KVS | Maritiem 7- Pernix 513 - 16
Dunas 4- Madjoe 412 -   4
Breedtekorfbal Senioren poule 065 (najaar)
TOP | LITTA 11- Madjoe 519 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 068 (najaar)
Tempo 6- Fluks 416 -   6
Madjoe 6- Velocitas 914 - 10
A-junioren 2e klasse H (veld)
Blauw-Wit A1- Fiks A114 - 25
KVA A1- Madjoe A18 - 13
Rapid A1- Haarlem A110 - 12
Madjoe A1- Blauw-Wit A123 -   5
Breedtekorfbal Junioren poule 053 (najaar)
Tempo A3- Madjoe A27 - 12
Pernix A2- TOP | LITTA A517 -   8
B-aspiranten 1e klasse G (najaar)
Refleks B1- Velocitas B18 - 21
B-aspiranten 2e klasse E (najaar)
Haarlem B1- KIOS B110 -   8
KVA B1- Madjoe B28 - 10

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 056 (najaar)
Madjoe B3- Avanti | Post Makelaardij B56 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 057 (najaar)
Tempo B3- Madjoe B48 -   5
KIOS B3- Velocitas B311 -   9
C-aspiranten 1e klasse E (najaar)
Madjoe C1- Fortuna | Delta Logistiek C29 -   9
Achilles C1- Avanti | Post Makelaardij C27 - 13
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 065 (najaar)
Velocitas C2- Fiks C25 -   6
VZOD C1- Madjoe C28 -   2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 068 (najaar)
Madjoe C3- DKV / Aurora C26 -   1
VZOD C2- Tempo C49 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (najaar)
KIOS D1- Velocitas D16 -   3
Pernix D1- Madjoe D110 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 068 (najaar)
TOP | LITTA D2- Madjoe D214 -   2
Fiks D1- Pernix D29 -   4

Antilopen Banner
Breedtekorfbal D-pupillen poule 071 (najaar)
TOP | LITTA D5- Fiks D26 -   8
Madjoe D3- Velocitas D20 -   4
E-pupillen poule 089 (najaar)
Madjoe E1- Groen Geel | IJskoud de Beste E17 - 10
KZ | Thermo4U E1- TOP | LITTA E112 - 13
E-pupillen poule 101 (najaar)
Fiks E3- KIOS E14 -   6
Madjoe E2- Fluks E218 -   0
E-pupillen poule 099 (najaar)
Velocitas E2- TOP | LITTA E45 - 13
KZ Danaiden E1- Madjoe E318 -   3
E-pupillen poule 103 (najaar)
TOP | LITTA E3- Madjoe E46 -   0
KZ Danaiden E2- Tempo E24 -   3
F-pupillen poule 041 (najaar)
Tempo F1- Madjoe F17 -   5
Pernix F1- Velocitas F115 -   8
F-pupillen poule 042 (najaar)
Madjoe F2- Pernix F21 -   3
KIOS F1- KZ Danaiden F116 -   6
F-pupillen poule 043 (najaar)
TOP | LITTA F1- Fluks F117 -   2
week 40 : van dinsdag 28 september 2021 t/m maandag 4 oktober 2021
 
KNKV 3e klasse D (veld)
De Eemvogels 1- VZOD 112 - 14
Madjoe 1- HKC 15 - 15
ESDO 1- KCD 115 - 19
Huizen 1- Reehorst '45 118 - 10
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
KZ Danaiden 3- KCD 215 - 12
Velocitas 3- VZOD 213 - 10
Madjoe 2- Rapid 39 - 16
Huizen 2- Reehorst '45 210 - 10
KNKV Reserve 4e klasse J (veld)
Tempo 5- Sporting West 411 - 11
Haarlem 3- Roda 315 -   8
De Meervogels 5- Madjoe 37 -   9
KNKV Reserve 4e klasse N (veld)
Pernix 5- KIOS 315 - 16
Madjoe 4- TOP | LITTA 6
ALO 4- KVS | Maritiem 78 -   7
Breedtekorfbal Senioren poule 065 (najaar)
Madjoe 5- Fluks 211 -   9
Fiks 6- Fluks 211 - 11
Fiks 6- TOP | LITTA 119 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 068 (najaar)
Fluks 4- Madjoe 68 -   1

advertentie Lancyr Deelen
A-junioren 2e klasse H (veld)
Haarlem A1- Fluks A111 - 24
Fiks A1- KVA A111 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 053 (najaar)
Madjoe A2- Pernix A213 -   2
TOP | LITTA A5- Tempo A310 - 13
B-aspiranten 1e klasse G (najaar)
TOP | LITTA B2- Refleks B19 - 15
Velocitas B1- Madjoe B114 -   8
B-aspiranten 2e klasse E (najaar)
KIOS B1- KVA B119 -   7
Madjoe B2- Haarlem B18 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 056 (najaar)
Avanti | Post Makelaardij B5- TOP | LITTA B49 -   6
SDO B1- Madjoe B34 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 057 (najaar)
Velocitas B3- Tempo B33 -   8
Madjoe B4- KIOS B33 - 11
C-aspiranten 1e klasse E (najaar)
Avanti | Post Makelaardij C2- Madjoe C113 -   8
Fortuna | Delta Logistiek C2- Achilles C112 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 065 (najaar)
Fiks C2- VZOD C12 - 17
Madjoe C2- Velocitas C211 -   2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 068 (najaar)
DKV / Aurora C2- VZOD C26 -   7
Tempo C4- Madjoe C35 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (najaar)
Velocitas D1- Pernix D19 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 068 (najaar)
Pernix D2- TOP | LITTA D24 - 12
Madjoe D2- Fiks D13 - 13
Breedtekorfbal D-pupillen poule 071 (najaar)
Velocitas D2- TOP | LITTA D59 -   6
Fiks D2- Madjoe D39 -   0
E-pupillen poule 089 (najaar)
Groen Geel | IJskoud de Beste E1- KZ | Thermo4U E114 -   4
TOP | LITTA E1- Madjoe E118 - 15
E-pupillen poule 101 (najaar)
Fluks E2- Fiks E31 -   6

Alles voor je sport!
E-pupillen poule 099 (najaar)
TOP | LITTA E4- KZ Danaiden E14 -   6
Madjoe E3- Velocitas E29 -   3
E-pupillen poule 103 (najaar)
Madjoe E4- KZ Danaiden E21 - 18
Tempo E2- TOP | LITTA E39 -   5
F-pupillen poule 041 (najaar)
Madjoe F1- Pernix F14 - 15
Velocitas F1- Tempo F19 -   7
F-pupillen poule 042 (najaar)
KZ Danaiden F1- Madjoe F24 -   8
F-pupillen poule 043 (najaar)
Madjoe F3- TOP | LITTA F13 - 13
Fluks F1- Fiks F15 - 14
week 39 : van dinsdag 21 september 2021 t/m maandag 27 september 2021
 
KNKV 3e klasse D (veld)
Reehorst '45 1- Madjoe 117 - 16
De Eemvogels 1- KCD 115 - 15
HKC 1- ESDO 122 -   9
Huizen 1- VZOD 113 - 27
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
Huizen 2- VZOD 214 - 10
Velocitas 3- KCD 218 -   8
Reehorst '45 2- Madjoe 216 - 15
Rapid 3- KZ Danaiden 318 - 10

Korfbal Deals
KNKV Reserve 4e klasse J (veld)
De Meervogels 5- Sporting West 45 - 14
Tempo 5- Roda 318 - 14
Swift 4- Haarlem 321 -   6
KNKV Reserve 4e klasse N (veld)
Dunas 4- ALO 416 - 13
Pernix 5- TOP | LITTA 6
Madjoe 4- KVS | Maritiem 79 -   7
Breedtekorfbal Senioren poule 065 (najaar)
Fiks 6- Madjoe 511 - 14
TOP | LITTA 11- Fluks 27 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 068 (najaar)
Fluks 4- Velocitas 913 -   7
Madjoe 6- Tempo 67 -   8
A-junioren 2e klasse H (veld)
Fiks A1- Fluks A111 - 11
Rapid A1- Madjoe A16 - 12
Blauw-Wit A1- Haarlem A110 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 053 (najaar)
Pernix A2- Tempo A313 - 14
Madjoe A2- TOP | LITTA A515 -   3
B-aspiranten 1e klasse G (najaar)
TOP | LITTA B2- Velocitas B111 - 17
Refleks B1- Madjoe B121 - 13

Team TV
B-aspiranten 2e klasse E (najaar)
Madjoe B2- KIOS B16 -   6
Haarlem B1- KVA B113 - 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 056 (najaar)
Madjoe B3- SDO B111 -   3
TOP | LITTA B4- Madjoe B35 - 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 057 (najaar)
KIOS B3- Tempo B310 -   5
Madjoe B4- Velocitas B31 - 12
C-aspiranten 1e klasse E (najaar)
Achilles C1- Madjoe C19 -   5
Fortuna | Delta Logistiek C2- Avanti | Post Makelaardij C216 - 11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 065 (najaar)
Madjoe C2- Fiks C27 -   4
Velocitas C2- VZOD C13 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 068 (najaar)
Tempo C4- DKV / Aurora C25 -   9
Madjoe C3- VZOD C24 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (najaar)
Velocitas D1- Madjoe D19 - 11
Pernix D1- KIOS D16 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 068 (najaar)
Madjoe D2- Pernix D29 -   1
Fiks D1- TOP | LITTA D26 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 071 (najaar)
TOP | LITTA D5- Madjoe D318 -   1
Velocitas D2- Fiks D23 -   6
E-pupillen poule 089 (najaar)
Madjoe E1- KZ | Thermo4U E111 -   6
TOP | LITTA E1- Groen Geel | IJskoud de Beste E18 - 13
E-pupillen poule 101 (najaar)
Fiks E3- Madjoe E23 -   8
Fluks E2- KIOS E11 -   8
E-pupillen poule 099 (najaar)
KZ Danaiden E1- Velocitas E218 -   4
TOP | LITTA E4- Madjoe E310 -   5
E-pupillen poule 103 (najaar)
Madjoe E4- Tempo E22 - 17
KZ Danaiden E2- TOP | LITTA E39 -   2
F-pupillen poule 041 (najaar)
Pernix F1- Tempo F112 - 11

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
F-pupillen poule 042 (najaar)
KIOS F1- Madjoe F27 -   4
Pernix F2- KZ Danaiden F17 -   8
F-pupillen poule 043 (najaar)
Fiks F1- TOP | LITTA F117 - 17
Fluks F1- Madjoe F38 -   4
week 38 : van dinsdag 14 september 2021 t/m maandag 20 september 2021
 
KNKV 3e klasse D (veld)
VZOD 1- HKC 110 - 12
KCD 1- Reehorst '45 116 - 13
ESDO 1- Huizen 110 - 13
Madjoe 1- De Eemvogels 120 - 12
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
VZOD 2- Rapid 315 - 10
KCD 2- Reehorst '45 212 - 18
Madjoe 2- Velocitas 39 -   6
KZ Danaiden 3- Huizen 213 - 12
KNKV Reserve 4e klasse J (veld)
Roda 3- Madjoe 310 - 13
Haarlem 3- De Meervogels 511 - 11
Sporting West 4- Swift 48 - 12
Tempo 5- Haarlem 320 -   5
KNKV Reserve 4e klasse N (veld)
KIOS 3- TOP | LITTA 613 - 18
TOP | LITTA 6- Dunas 4
ALO 4- Pernix 58 - 18
KVS | Maritiem 7- KIOS 39 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 065 (najaar)
Madjoe 5- TOP | LITTA 1112 - 10

Antilopen Banner
Breedtekorfbal Senioren poule 068 (najaar)
Velocitas 9- Madjoe 611 - 13
Fluks 4- Tempo 610 -   7
A-junioren 2e klasse H (veld)
KVA A1- Blauw-Wit A117 -   8
Madjoe A1- Fiks A112 -   5
Fluks A1- Rapid A114 -   2
Breedtekorfbal Junioren poule 053 (najaar)
TOP | LITTA A5- Pernix A26 - 19
Madjoe A2- Tempo A37 -   6
B-aspiranten 1e klasse G (najaar)
Velocitas B1- Refleks B111 - 15
TOP | LITTA B2- Madjoe B17 - 13
B-aspiranten 2e klasse E (najaar)
Madjoe B2- KVA B112 -   8
KIOS B1- Haarlem B112 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 056 (najaar)
SDO B1- TOP | LITTA B48 -   6
Avanti | Post Makelaardij B5- Madjoe B310 -   5
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 057 (najaar)
Madjoe B4- Tempo B34 -   9
Velocitas B3- KIOS B314 -   4

advertentie Lancyr Deelen
C-aspiranten 1e klasse E (najaar)
Avanti | Post Makelaardij C2- Achilles C112 -   7
Fortuna | Delta Logistiek C2- Madjoe C117 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 065 (najaar)
Fiks C2- Velocitas C21 -   4
Madjoe C2- VZOD C15 - 10
week 37 : van dinsdag 7 september 2021 t/m maandag 13 september 2021
 
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 068 (najaar)
Madjoe C3- Tempo C41 - 14
week 38 : van dinsdag 14 september 2021 t/m maandag 20 september 2021
 
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 068 (najaar)
Tempo C4- VZOD C25 -   6
DKV / Aurora C2- Madjoe C314 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (najaar)
Madjoe D1- Pernix D15 -   7
Velocitas D1- KIOS D13 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 068 (najaar)
Madjoe D2- TOP | LITTA D29 - 12
Pernix D2- Fiks D11 - 18
Breedtekorfbal D-pupillen poule 071 (najaar)
Fiks D2- TOP | LITTA D57 -   3
Velocitas D2- Madjoe D39 -   2
E-pupillen poule 089 (najaar)
Groen Geel | IJskoud de Beste E1- Madjoe E111 -   9
TOP | LITTA E1- KZ | Thermo4U E119 - 18
E-pupillen poule 101 (najaar)
KIOS E1- Fiks E36 -   4
Fluks E2- Madjoe E21 - 11
E-pupillen poule 099 (najaar)
Madjoe E3- KZ Danaiden E13 -   9
TOP | LITTA E4- Velocitas E222 -   3
E-pupillen poule 103 (najaar)
Tempo E2- KZ Danaiden E27 -   7
Madjoe E4- TOP | LITTA E33 - 11
F-pupillen poule 041 (najaar)
Velocitas F1- Pernix F13 - 19
Madjoe F1- Tempo F13 -   6
F-pupillen poule 042 (najaar)
Pernix F2- Madjoe F27 -   6
KZ Danaiden F1- KIOS F14 -   6
F-pupillen poule 043 (najaar)
Fluks F1- TOP | LITTA F15 - 16
Madjoe F3- Fiks F13 - 18

Team TV
week 37 : van dinsdag 7 september 2021 t/m maandag 13 september 2021
 
KNKV 3e klasse D (veld)
Huizen 1- Madjoe 114 - 16
De Eemvogels 1- ESDO 111 - 13
Reehorst '45 1- VZOD 119 - 11
HKC 1- KCD 118 -   8
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
Rapid 3- KCD 222 - 11
Huizen 2- Madjoe 213 - 10
Velocitas 3- KZ Danaiden 39 - 13
Reehorst '45 2- VZOD 225 - 10
KNKV Reserve 4e klasse J (veld)
Swift 4- Roda 317 -   8
Madjoe 3- Sporting West 48 -   8
KNKV Reserve 4e klasse N (veld)
Madjoe 4- ALO 411 -   7
Dunas 4- KVS | Maritiem 712 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 065 (najaar)
Fluks 2- Madjoe 511 -   8
TOP | LITTA 11- Fiks 69 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 068 (najaar)
Madjoe 6- Fluks 46 -   9
Tempo 6- Velocitas 913 -   7
A-junioren 2e klasse H (veld)
Rapid A1- KVA A12 -   3
Fiks A1- Haarlem A17 -   3
Blauw-Wit A1- Fluks A17 - 27
Breedtekorfbal Junioren poule 053 (najaar)
Pernix A2- Madjoe A210 - 14
Tempo A3- TOP | LITTA A514 - 11
B-aspiranten 1e klasse G (najaar)
Madjoe B1- Velocitas B13 - 14
Refleks B1- TOP | LITTA B29 -   9
B-aspiranten 2e klasse E (najaar)
KVA B1- KIOS B15 - 10
Haarlem B1- Madjoe B27 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 056 (najaar)
TOP | LITTA B4- Avanti | Post Makelaardij B59 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 057 (najaar)
Tempo B3- Velocitas B36 -   4
C-aspiranten 1e klasse E (najaar)
Achilles C1- Fortuna | Delta Logistiek C28 - 13
Madjoe C1- Avanti | Post Makelaardij C20 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 065 (najaar)
VZOD C1- Fiks C29 -   1
Velocitas C2- Madjoe C23 -   8

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (najaar)
Pernix D1- Velocitas D15 -   9
KIOS D1- Madjoe D16 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 068 (najaar)
TOP | LITTA D2- Pernix D216 -   5
Fiks D1- Madjoe D211 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 071 (najaar)
TOP | LITTA D5- Velocitas D26 -   6
Madjoe D3- Fiks D27 -   8
E-pupillen poule 089 (najaar)
Madjoe E1- TOP | LITTA E19 - 14
KZ | Thermo4U E1- Groen Geel | IJskoud de Beste E110 - 20
E-pupillen poule 101 (najaar)
Madjoe E2- KIOS E112 -   6
Fiks E3- Fluks E28 -   2
E-pupillen poule 099 (najaar)
KZ Danaiden E1- TOP | LITTA E49 - 11
Velocitas E2- Madjoe E31 -   6
E-pupillen poule 103 (najaar)
KZ Danaiden E2- Madjoe E48 -   0
TOP | LITTA E3- Tempo E21 - 10

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
F-pupillen poule 041 (najaar)
Pernix F1- Madjoe F14 -   2
Tempo F1- Velocitas F18 -   4
F-pupillen poule 042 (najaar)
KIOS F1- Pernix F217 -   5
Madjoe F2- KZ Danaiden F15 -   4
F-pupillen poule 043 (najaar)
TOP | LITTA F1- Madjoe F317 -   5
Fiks F1- Fluks F117 -   7

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017