Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van Sporting West, Amsterdam

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 398 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 20 : van dinsdag 14 mei 2019 t/m maandag 20 mei 2019
 
KNKV 2e klasse E (veld)
ALO 1- Zwart Wit 115 -   7
Revival 1- Sporting West 113 - 18
Spirit 1- Swift 118 - 19
HKC 1- Haarlem 117 - 20

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
Furore 2- BEP 412 - 10
Rohda 3- Sporting West 210 - 15
DKV Victoria 2- OKV 27 - 13
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Blauw-Wit 5- ZKC '31 27 - 17
ZKV 3- Swift 316 - 11
ALO 2- OKV 313 -   9
Rohda 5- Sporting West 319 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 212 (voorjaar)
HBC 2- DKV Victoria 414 -   6
KZ / Thermo4U 10- Purmer 49 -   8
Sporting West 4- Groen Geel 78 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 215 (voorjaar)
Zaandam Zuid 2- Sporting West 510 - 13
Zaandam Zuid 2- Apollo 39 - 17
Apollo 3- KZ / Thermo4U 96 -   2
Breedtekorfbal Senioren poule 096 (voorjaar)
Atlantis 5- Sporting West 613 -   7
Argus 2- Vlug & Vaardig / KCN 412 - 12
Midweek poule 032 (voorjaar)
Sporting West / Amsterdam MW1- Fiducia MW117 -   9
Thor MW1- Synergo MW211 -   5
A-junioren 2e klasse G (veld)
AW.DTV A2- KVA A29 -   9
Furore A1- Atlantis A111 - 10
Rohda A1- BEP A212 - 12
Breedtekorfbal Junioren poule 060 (voorjaar)
Zaandam Zuid A1- Sporting West A26 -   9
DKV Victoria / Triaz A1- ZKC '31 A316 -   7
B-aspiranten 2e klasse G-J (voorjaar)
Blauw-Wit B1- KVA B18 - 15
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 096 (voorjaar)
Sporting West B2- Vlug & Vaardig B16 -   5
KZ / Thermo4U B4- Blauw-Wit B215 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 093 (voorjaar)
AW.DTV C1- Swift C26 -   3
De Vinken C1- Sporting West C16 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (voorjaar)
Sporting West D1- Swift D13 -   2
EKVA D1- Fiducia D15 -   4
Sporting West D1- EKVA D15 -   8
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 10 (voorjaar)
Reflex D1- Fiducia D30 -   6
HKC D2- Het Bosch D227 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 073 (voorjaar)
Rohda D1- Sporting West D39 -   6
KVA D2- OVVO / De Kroon D512 -   5

Team TV
E-pupillen poule 068 (voorjaar)
Badhoevedorp E1- KVA E14 -   8
Sporting West E1- EKVA E20 -   9
Badhoevedorp E1- Sporting West E11 -   6
E-pupillen poule 194 (voorjaar)
Sporting West E2- Fiducia E412 -   8
ESDO E1- Luno E216 -   1
F-pupillen poule 078 (voorjaar)
DOC F1- Sporting West / Argus F15 -   8
BEP F1- Roda F13 -   9
week 19 : van dinsdag 7 mei 2019 t/m maandag 13 mei 2019
 
KNKV 2e klasse E (veld)
Swift 1- Revival 117 - 10
ALO 1- Sporting West 119 - 14
HKC 1- Zwart Wit 114 - 11
Haarlem 1- Spirit 117 - 26
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
BEP 4- Rohda 318 - 14
Helios 2- Furore 29 - 22
DKV Victoria 2- Sporting West 213 - 12
Groen Geel 4- OKV 215 -   7
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Swift 3- Rohda 520 - 15
ALO 2- Sporting West 311 - 16
Blauw-Wit 5- OKV 318 - 14
ZKC '31 2- ZKV 313 - 22
Breedtekorfbal Senioren poule 212 (voorjaar)
KZ / Thermo4U 10- DKV Victoria 49 -   6
HBC 2- Purmer 48 -   7
Groen Geel 7- HBC 29 - 21
Sporting West 4- Oosterkwartier 28 -   5

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal Senioren poule 215 (voorjaar)
KZ / Thermo4U 9- Zaandam Zuid 26 -   7
Apollo 3- Sporting West 510 -   5
Breedtekorfbal Senioren poule 096 (voorjaar)
Sporting West 6- Argus 212 -   5
Atlantis 5- Vlug & Vaardig / KCN 414 - 10
Midweek poule 032 (voorjaar)
Sporting West / Amsterdam MW1- Synergo MW27 - 12
A-junioren 2e klasse G (veld)
Atlantis A1- EKVA A113 - 11
AW.DTV A2- BEP A29 -   7
Sporting West A1- Rohda A111 -   7
Furore A1- KVA A28 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 060 (voorjaar)
Sporting West A2- DKV Victoria / Triaz A17 - 11
Zaandam Zuid A1- ZKC '31 A38 -   4
B-aspiranten 2e klasse G-J (voorjaar)
Furore B1- KVA B112 -   6
Sporting West B1- Blauw-Wit B111 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 096 (voorjaar)
Sporting West B2- Blauw-Wit B23 -   5
Vlug & Vaardig B1- KZ / Thermo4U B411 -   5

Antilopen Banner
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 093 (voorjaar)
Swift C2- De Vinken C14 -   6
AW.DTV C1- Sporting West C11 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (voorjaar)
EKVA D1- Swift D18 -   3
Fiducia D1- Sporting West D17 -   5
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 10 (voorjaar)
Reflex D1- Het Bosch D2
Sporting West D2- HKC D28 -   8
Fiducia D3- Het Bosch D27 -   7
Reflex D1- DKV Victoria D20 - 12
Breedtekorfbal D-pupillen poule 073 (voorjaar)
KVA D2- Sporting West D310 -   2
OVVO / De Kroon D5- Rohda D15 - 11
E-pupillen poule 068 (voorjaar)
EKVA E2- Badhoevedorp E111 -   4
Sporting West E1- KVA E15 -   1
E-pupillen poule 194 (voorjaar)
ESDO E1- Fiducia E44 - 19
Luno E2- Sporting West E23 - 24
F-pupillen poule 078 (voorjaar)
BEP F1- Sporting West / Argus F15 -   5
Roda F1- DOC F113 -   2
week 18 : van dinsdag 30 april 2019 t/m maandag 6 mei 2019
 
A-junioren 2e klasse G (veld)
Sporting West A1- Atlantis A115 - 12
week 17 : van dinsdag 23 april 2019 t/m maandag 29 april 2019
 
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
OKV 3- Swift 312 - 17
Midweek poule 032 (voorjaar)
Thor MW1- Sporting West / Amsterdam MW13 -   7
Synergo MW2- Fiducia MW14 -   8
week 16 : van dinsdag 16 april 2019 t/m maandag 22 april 2019
 
KNKV 2e klasse E (veld)
Zwart Wit 1- Swift 116 - 25
Revival 1- HKC 118 - 17
Sporting West 1- Haarlem 115 - 16
Spirit 1- ALO 115 - 20
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
OKV 2- BEP 419 - 13
Furore 2- DKV Victoria 211 -   7
Sporting West 2- Helios 212 -   6
Rohda 3- Groen Geel 412 - 16
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Rohda 5- Blauw-Wit 523 - 13
ZKV 3- ALO 218 -   9
Sporting West 3- ZKC '31 213 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 212 (voorjaar)
Purmer 4- Sporting West 416 -   9

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Senioren poule 096 (voorjaar)
Vlug & Vaardig / KCN 4- Sporting West 64 -   8
Argus 2- Atlantis 59 - 15
A-junioren 2e klasse G (veld)
KVA A2- Sporting West A110 - 12
BEP A2- Atlantis A110 - 13
Rohda A1- Furore A112 -   9
EKVA A1- AW.DTV A216 -   7
Breedtekorfbal Junioren poule 060 (voorjaar)
DKV Victoria / Triaz A1- Zaandam Zuid A17 -   8
ZKC '31 A3- Sporting West A25 -   6
B-aspiranten 2e klasse G-J (voorjaar)
KVA B1- Sporting West B112 - 12
Blauw-Wit B1- Furore B114 - 14
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 096 (voorjaar)
Blauw-Wit B2- Vlug & Vaardig B17 -   4
KZ / Thermo4U B4- Sporting West B22 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 093 (voorjaar)
De Vinken C1- AW.DTV C19 -   7
Sporting West C1- Swift C25 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (voorjaar)
Swift D1- Fiducia D112 - 11
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 10 (voorjaar)
DKV Victoria D2- Fiducia D310 -   5
Het Bosch D2- Sporting West D24 - 23
Het Bosch D2- Fiducia D3
HKC D2- Reflex D17 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 073 (voorjaar)
Rohda D1- KVA D22 -   7
Sporting West D3- OVVO / De Kroon D56 - 10
E-pupillen poule 068 (voorjaar)
KVA E1- EKVA E27 - 10
E-pupillen poule 194 (voorjaar)
Fiducia E4- Luno E29 -   8
Sporting West E2- ESDO E120 -   5
F-pupillen poule 078 (voorjaar)
Sporting West / Argus F1- Roda F13 - 10
week 15 : van dinsdag 9 april 2019 t/m maandag 15 april 2019
 
Breedtekorfbal Senioren poule 212 (voorjaar)
Groen Geel 7- KZ / Thermo4U 109 -   9
Purmer 4- Oosterkwartier 24 - 10
DKV Victoria 4- Sporting West 47 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 096 (voorjaar)
Atlantis 5- Argus 212 - 12

Alles voor je sport!
week 44 : van dinsdag 30 oktober 2018 t/m maandag 5 november 2018
 
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Sporting West 3- Swift 37 - 17
week 43 : van dinsdag 23 oktober 2018 t/m maandag 29 oktober 2018
 
KNKV 2e klasse E (veld)
Swift 1- Sporting West 118 - 11
Haarlem 1- Zwart Wit 113 -   9
ALO 1- Revival 115 - 13
HKC 1- Spirit 117 - 16
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
BEP 4- Sporting West 213 - 13
DKV Victoria 2- Rohda 312 -   8
Helios 2- OKV 217 - 10
Groen Geel 4- Furore 29 -   7
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Blauw-Wit 5- ZKV 39 - 16
ZKC '31 2- OKV 314 - 14
Swift 3- Sporting West 312 - 11
ALO 2- Rohda 520 - 15
A-junioren 2e klasse G (veld)
Atlantis A1- KVA A217 - 11
Sporting West A1- BEP A213 - 10
AW.DTV A2- Rohda A118 - 10
Furore A1- EKVA A110 - 14
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
 
KNKV 2e klasse E (veld)
Swift 1- HKC 127 - 12
Zwart Wit 1- Revival 122 - 22
ALO 1- Haarlem 119 - 15
Spirit 1- Sporting West 126 - 17
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
OKV 2- Rohda 39 - 10
Furore 2- Sporting West 26 -   9
DKV Victoria 2- Helios 214 -   8
BEP 4- Groen Geel 411 - 19

Korfbal Deals
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
ALO 2- ZKC '31 214 - 19
OKV 3- Rohda 514 - 17
ZKV 3- Sporting West 328 - 13
Swift 3- Blauw-Wit 510 - 11
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 007 (najaar)
Sporting West 5- Stormvogels 210 - 13
Triaz 4- Sporting West 59 -   7
Breedtekorfbal Senioren poule 095 (najaar)
Argus 2- EKVA 88 - 12
Midweek poule 015 (najaar)
Atlantis MW2- Oranje Nassau MW19 - 11
De Vinken MW1- Sporting West / Amsterdam MW124 -   7
A-junioren 2e klasse G (veld)
KVA A2- Rohda A121 - 14
Sporting West A1- Furore A113 - 11
Rohda A1- EKVA A19 - 26
AW.DTV A2- Atlantis A118 - 17
EKVA A1- BEP A215 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 085 (najaar)
Swift B1- Blauw-Wit B25 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 117 (najaar)
HBC C1- Purmer C113 -   4

Team TV
Breedtekorfbal D-pupillen poule 079 (najaar)
Groen Geel D4- Sporting West D34 - 12
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
 
KNKV 2e klasse E (veld)
HKC 1- ALO 117 - 20
Revival 1- Spirit 116 - 16
Sporting West 1- Zwart Wit 112 - 16
Haarlem 1- Swift 114 - 17
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
Sporting West 2- OKV 211 - 11
Rohda 3- Furore 214 - 11
Groen Geel 4- DKV Victoria 214 - 10
Helios 2- BEP 412 - 16
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Rohda 5- ZKV 310 - 13
Blauw-Wit 5- ALO 212 - 11
Sporting West 3- OKV 39 - 12
ZKC '31 2- Swift 314 - 10
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 022 (najaar)
Sporting West 4- Hilversum 119 - 11
KZ / Thermo4U 9- Swift 59 -   9
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 007 (najaar)
Triaz 4- DKV Victoria 34 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 095 (najaar)
EKVA 8- Sporting West 68 -   8
Vlug & Vaardig / KCN 4- Argus 25 -   6
Midweek poule 015 (najaar)
Sporting West / Amsterdam MW1- Atlantis MW214 - 11
Oranje Nassau MW1- De Vinken MW110 - 10
A-junioren 2e klasse G (veld)
Rohda A1- Atlantis A114 - 16
BEP A2- KVA A28 - 13
Atlantis A1- Sporting West A113 - 12
Furore A1- AW.DTV A213 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 047 (najaar)
De Corvers A1- Tweemaal Zes A213 -   4
Huizen A2- Sporting West A211 -   8
B-aspiranten 2e klasse G (najaar)
Rapid B1- Sporting West B117 -   7
KZ / Thermo4U B2- Furore B18 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 085 (najaar)
Sporting West B2- Swift B16 - 10
Blauw-Wit B2- DKV Victoria B15 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 117 (najaar)
Sporting West C1- Purmer C15 -   3
EKVA C3- HBC C11 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (najaar)
Aurora D1- Furore D112 -   5
Groen Geel D3- Sporting West D11 -   6

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal D4-pupillen poule -19 (najaar)
KZ Danaiden D4- KIOS D416 -   8
Sporting West D2- Fluks D212 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 079 (najaar)
OKV D2- Groen Geel D43 -   7
BEP D2- Sporting West D35 -   1
E-pupillen poule 147 (najaar)
DKV Victoria E2- Blauw-Wit E21 -   8
KVA E2- Sporting West E11 - 16
E-pupillen poule 169 (najaar)
Oranje Nassau E2- Sporting West E20 - 11
EKVA E3- Swift E115 -   2
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
 
KNKV 2e klasse E (veld)
ALO 1- Swift 110 - 13
HKC 1- Sporting West 116 - 23
Revival 1- Haarlem 124 - 19
Spirit 1- Zwart Wit 114 - 11
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
Rohda 3- Helios 221 - 13
DKV Victoria 2- BEP 418 - 16
Furore 2- OKV 213 - 10
Groen Geel 4- Sporting West 216 - 13
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Rohda 5- ZKC '31 214 - 21
Blauw-Wit 5- Sporting West 314 - 10
ZKV 3- OKV 325 - 12
ALO 2- Swift 312 - 10

Antilopen Banner
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 022 (najaar)
Hilversum 1- KZ / Thermo4U 912 - 12
Swift 5- Sporting West 414 - 10
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 007 (najaar)
Stormvogels 2- Triaz 410 -   5
DKV Victoria 3- Sporting West 518 -   6
Breedtekorfbal Senioren poule 095 (najaar)
EKVA 8- Vlug & Vaardig / KCN 48 - 13
Sporting West 6- Vlug & Vaardig / KCN 411 -   5
Midweek poule 015 (najaar)
De Vinken MW1- Atlantis MW29 -   5
Oranje Nassau MW1- Sporting West / Amsterdam MW116 -   8
A-junioren 2e klasse G (veld)
AW.DTV A2- Sporting West A114 - 10
Furore A1- BEP A213 - 10
EKVA A1- KVA A223 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 047 (najaar)
Sporting West A2- De Corvers A19 - 10
Tweemaal Zes A2- Huizen A25 -   8
De Corvers A1- Huizen A212 -   9
B-aspiranten 2e klasse G (najaar)
Furore B1- Rapid B17 - 12
Sporting West B1- KZ / Thermo4U B25 - 11

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 085 (najaar)
DKV Victoria B1- Sporting West B216 -   2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 117 (najaar)
Purmer C1- EKVA C312 -   0
HBC C1- Sporting West C10 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (najaar)
Sporting West D1- Aurora D15 -   7
Furore D1- Groen Geel D36 -   1
Breedtekorfbal D4-pupillen poule -19 (najaar)
Fluks D2- KZ Danaiden D411 -   9
KIOS D4- Sporting West D27 - 13
Breedtekorfbal D-pupillen poule 079 (najaar)
Groen Geel D4- BEP D20 - 16
Sporting West D3- OKV D28 - 10
E-pupillen poule 147 (najaar)
Blauw-Wit E2- KVA E211 -   1
Sporting West E1- DKV Victoria E28 -   1
E-pupillen poule 169 (najaar)
Swift E1- Oranje Nassau E25 -   0
Sporting West E2- EKVA E34 - 14
week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
 
KNKV 2e klasse E (veld)
Haarlem 1- HKC 115 -   9
Zwart Wit 1- ALO 115 - 15
Sporting West 1- Revival 122 - 18
Swift 1- Spirit 124 - 17
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
Helios 2- Groen Geel 48 - 15
Sporting West 2- Rohda 311 - 16
OKV 2- DKV Victoria 212 - 13
BEP 4- Furore 213 - 16
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Sporting West 3- Rohda 517 - 11
ZKC '31 2- Blauw-Wit 514 - 13
Swift 3- ZKV 315 - 19
OKV 3- ALO 210 - 13
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 022 (najaar)
Swift 5- Hilversum 124 - 11
Sporting West 4- KZ / Thermo4U 913 - 10
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 007 (najaar)
Sporting West 5- Triaz 413 - 10
DKV Victoria 3- Stormvogels 225 -   6
Breedtekorfbal Senioren poule 095 (najaar)
Argus 2- Sporting West 68 - 14
Midweek poule 015 (najaar)
Sporting West / Amsterdam MW1- Oranje Nassau MW17 -   9
Atlantis MW2- De Vinken MW19 -   8

Team TV
week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018
 
A-junioren 2e klasse G (veld)
BEP A2- AW.DTV A211 - 19
week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
 
A-junioren 2e klasse G (veld)
BEP A2- Rohda A114 - 13
Sporting West A1- EKVA A111 - 16
KVA A2- AW.DTV A28 - 21
Atlantis A1- Furore A111 -   8
Breedtekorfbal Junioren poule 047 (najaar)
Sporting West A2- Tweemaal Zes A29 -   5
B-aspiranten 2e klasse G (najaar)
Furore B1- Sporting West B112 -   7
Rapid B1- KZ / Thermo4U B217 -   8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 085 (najaar)
Swift B1- DKV Victoria B19 - 10
Blauw-Wit B2- Sporting West B211 - 14
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 117 (najaar)
Sporting West C1- EKVA C313 -   0
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (najaar)
Groen Geel D3- Aurora D13 - 11
Furore D1- Sporting West D13 -   4
Breedtekorfbal D4-pupillen poule -19 (najaar)
Fluks D2- KIOS D416 -   4
KZ Danaiden D4- Sporting West D25 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 079 (najaar)
Sporting West D3- Groen Geel D44 -   4
OKV D2- BEP D25 -   4
E-pupillen poule 147 (najaar)
Sporting West E1- Blauw-Wit E28 -   4
DKV Victoria E2- KVA E25 -   3
E-pupillen poule 169 (najaar)
Swift E1- Sporting West E28 -   8
Oranje Nassau E2- EKVA E30 - 13
week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018
 
KNKV 2e klasse E (veld)
Sporting West 1- ALO 113 - 14
Spirit 1- Haarlem 111 -   9
Revival 1- Swift 116 - 23
Zwart Wit 1- HKC 117 - 10
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
OKV 2- Groen Geel 49 -   7
Rohda 3- BEP 413 - 12
Furore 2- Helios 212 -   9
Sporting West 2- DKV Victoria 210 -   8
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
ZKV 3- ZKC '31 222 -   9
OKV 3- Blauw-Wit 513 - 14
Sporting West 3- ALO 210 - 10
Rohda 5- Swift 314 - 17

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 022 (najaar)
Hilversum 1- Swift 510 - 17
KZ / Thermo4U 9- Sporting West 48 -   7
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 007 (najaar)
Stormvogels 2- DKV Victoria 311 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 095 (najaar)
Vlug & Vaardig / KCN 4- EKVA 88 -   7
Sporting West 6- Argus 28 -   9
Midweek poule 015 (najaar)
Oranje Nassau MW1- Atlantis MW212 -   6
Sporting West / Amsterdam MW1- De Vinken MW15 - 15
A-junioren 2e klasse G (veld)
EKVA A1- Atlantis A116 - 11
Rohda A1- Sporting West A18 - 13
KVA A2- Furore A110 - 11
Breedtekorfbal Junioren poule 047 (najaar)
Tweemaal Zes A2- Sporting West A210 -   8
Huizen A2- De Corvers A12 - 16
B-aspiranten 2e klasse G (najaar)
KZ / Thermo4U B2- Rapid B12 - 15
Sporting West B1- Furore B15 - 16
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 085 (najaar)
Sporting West B2- Blauw-Wit B213 -   5
DKV Victoria B1- Swift B18 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 117 (najaar)
EKVA C3- Sporting West C11 - 11
Purmer C1- HBC C14 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (najaar)
Sporting West D1- Furore D16 -   2
Aurora D1- Groen Geel D314 -   5
Breedtekorfbal D4-pupillen poule -19 (najaar)
Sporting West D2- KZ Danaiden D413 -   9
KIOS D4- Fluks D25 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 079 (najaar)
BEP D2- OKV D28 -   1
E-pupillen poule 147 (najaar)
KVA E2- DKV Victoria E29 -   4
Blauw-Wit E2- Sporting West E16 -   9
E-pupillen poule 169 (najaar)
EKVA E3- Oranje Nassau E212 -   1
Sporting West E2- Swift E17 -   3

Alles voor je sport!
week 37 : van dinsdag 11 september 2018 t/m maandag 17 september 2018
 
KNKV 2e klasse E (veld)
HKC 1- Revival 122 - 16
Haarlem 1- Sporting West 115 - 13
Swift 1- Zwart Wit 123 - 11
ALO 1- Spirit 121 - 18
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
DKV Victoria 2- Furore 212 -   6
Groen Geel 4- Rohda 313 - 11
BEP 4- OKV 211 - 10
Helios 2- Sporting West 212 -   9
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
ZKC '31 2- Sporting West 310 - 10
Blauw-Wit 5- Rohda 514 - 16
ALO 2- ZKV 37 - 11
Swift 3- OKV 318 -   7
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 022 (najaar)
Hilversum 1- Sporting West 411 - 11
Swift 5- KZ / Thermo4U 919 -   4
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 007 (najaar)
DKV Victoria 3- Triaz 417 -   6
Stormvogels 2- Sporting West 56 -   5
Breedtekorfbal Senioren poule 095 (najaar)
Sporting West 6- EKVA 87 - 10
Argus 2- Vlug & Vaardig / KCN 48 -   2
Midweek poule 015 (najaar)
Atlantis MW2- Sporting West / Amsterdam MW18 -   8
De Vinken MW1- Oranje Nassau MW111 -   8

Korfbal Deals
A-junioren 2e klasse G (veld)
Furore A1- Rohda A111 - 10
Sporting West A1- KVA A212 -   5
Rohda A1- AW.DTV A29 - 12
Atlantis A1- BEP A212 - 16
AW.DTV A2- EKVA A120 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 047 (najaar)
Sporting West A2- Huizen A29 -   8
Tweemaal Zes A2- De Corvers A13 - 17
B-aspiranten 2e klasse G (najaar)
Sporting West B1- Rapid B110 - 23
Furore B1- KZ / Thermo4U B23 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 085 (najaar)
DKV Victoria B1- Blauw-Wit B29 -   5
Swift B1- Sporting West B210 -   2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 117 (najaar)
Purmer C1- Sporting West C13 -   2
HBC C1- EKVA C31 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (najaar)
Furore D1- Aurora D16 -   7
Sporting West D1- Groen Geel D311 - 10
Breedtekorfbal D4-pupillen poule -19 (najaar)
KIOS D4- KZ Danaiden D43 - 17
Fluks D2- Sporting West D21 -   5

Team TV
Breedtekorfbal D-pupillen poule 079 (najaar)
Groen Geel D4- OKV D27 -   4
Sporting West D3- BEP D22 -   8
E-pupillen poule 147 (najaar)
Sporting West E1- KVA E26 -   3
Blauw-Wit E2- DKV Victoria E24 -   9
E-pupillen poule 169 (najaar)
Sporting West E2- Oranje Nassau E214 -   2
Swift E1- EKVA E38 -   7
week 36 : van dinsdag 4 september 2018 t/m maandag 10 september 2018
 
KNKV 2e klasse E (veld)
Sporting West 1- Swift 18 - 11
Zwart Wit 1- Haarlem 18 - 11
Spirit 1- HKC 118 - 11
Revival 1- ALO 115 - 18
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
Rohda 3- DKV Victoria 215 - 14
Sporting West 2- BEP 411 -   9
OKV 2- Helios 29 -   5
Furore 2- Groen Geel 45 -   9
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Rohda 5- ALO 211 - 20
OKV 3- ZKC '31 210 - 13
ZKV 3- Blauw-Wit 518 -   9
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 022 (najaar)
KZ / Thermo4U 9- Hilversum 112 -   9
Sporting West 4- Swift 514 - 15

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 007 (najaar)
Triaz 4- Stormvogels 210 - 10
Sporting West 5- DKV Victoria 39 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 095 (najaar)
Vlug & Vaardig / KCN 4- Sporting West 66 -   2
EKVA 8- Argus 210 - 14

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017