Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van ZKV, Zaandam

278 wedstrijden zijn geselecteerd. 275 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 43 : van dinsdag 25 oktober 2022 t/m maandag 31 oktober 2022
 
KNKV 1e klasse C (veld)
MIA 1- ZKC '31 121 - 18
Nova 1- Telstar | Schoonderbeek 115 - 16
ZKV 1- Exakwa 119 - 19
Synergo 1- Swift 118 - 13
Reserve Overgangsklasse B (veld)
ZKV 2- Oost-Arnhem 222 - 17
DVO | Accountor 3- KCC | CK Kozijnen 322 - 20
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
KZ | Thermo4U 5- ZKV 330 - 15
Pernix 3- SDO | Fiable 321 -   8
Groen Geel | IJskoud de Beste 5- KZ | Thermo4U 516 - 13
Pernix 3- AW.DTV 3
OVVO 4- ZKV 323 - 10
SDO | Fiable 3- KVA 37 -   7
Breedtekorfbal Senioren poule 056 (najaar)
ZKV 4- DSO 316 -   8
A-junioren 2e klasse F (veld)
ZKC '31 / ZKV A1- Haarlem A111 - 10
Blauw-Wit A1- Rapid A116 - 15
AW.DTV A2- DKV Victoria A14 -   9
Apollo A1- Groen Geel | IJskoud de Beste A210 - 11
Groen Geel | IJskoud de Beste A2- Haarlem A113 -   8
Breedtekorfbal Junioren poule 042 (najaar)
Furore A2- ZKV / ZKC '31 A310 -   7
Furore A2- Groen Geel | IJskoud de Beste A37 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 045 (najaar)
Furore B1- WWSV B111 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 066 (najaar)
Vido D1- ZKV D14 -   1
F-pupillen poule 042 (najaar)
Ados F1- ZKV F122 -   1

Alles voor je sport!
week 42 : van dinsdag 18 oktober 2022 t/m maandag 24 oktober 2022
 
KNKV 1e klasse C (veld)
Nova 1- ZKV 110 - 21
Synergo 1- MIA 120 - 17
Exakwa 1- Telstar | Schoonderbeek 118 - 14
ZKC '31 1- Swift 120 - 19
Reserve Overgangsklasse B (veld)
DVO | Accountor 3- Blauw-Wit 324 - 17
Oost-Arnhem 2- Tempo 214 - 12
Unitas | Perspectief 3- ZKV 211 - 17
De Meervogels 2- KCC | CK Kozijnen 314 - 13
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
OVVO 4- Groen Geel | IJskoud de Beste 513 - 15
SDO | Fiable 3- AW.DTV 38 - 15
KVA 3- AW.DTV 314 - 16
A-junioren 2e klasse F (veld)
AW.DTV A2- ZKC '31 / ZKV A114 -   8
Apollo A1- Blauw-Wit A113 - 12
Haarlem A1- DKV Victoria A16 - 11
Rapid A1- Groen Geel | IJskoud de Beste A27 - 12
Breedtekorfbal Junioren poule 043 (najaar)
ZKV / ZKC '31 A2- HBC A18 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 066 (najaar)
Furore D2- BEP D21 - 12
Sporting West / Argus D1- Vido D15 -   5
ZKV D1- Kleine Sluis D14 -   3
E-pupillen poule 093 (najaar)
ZKV E2- Aurora E34 -   7
Blauw-Wit E3- DKV Victoria E36 -   3
week 41 : van dinsdag 11 oktober 2022 t/m maandag 17 oktober 2022
 
KNKV 1e klasse C (veld)
ZKV 1- Synergo 116 - 20
MIA 1- Nova 124 - 13
Telstar | Schoonderbeek 1- ZKC '31 115 - 11
Swift 1- Exakwa 114 - 19

Korfbal Deals
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Tempo 2- De Meervogels 216 - 15
KCC | CK Kozijnen 3- Oost-Arnhem 218 - 20
Blauw-Wit 3- Unitas | Perspectief 318 -   8
ZKV 2- DVO | Accountor 313 - 17
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
ZKV 3- Pernix 312 - 30
Groen Geel | IJskoud de Beste 5- Pernix 318 - 16
SDO | Fiable 3- OVVO 412 - 11
ZKV 3- KVA 39 - 22
AW.DTV 3- KZ | Thermo4U 515 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 056 (najaar)
DKV / Aurora 3- DSO 316 -   9
ZKV 4- Ados / Sporting Andijk 314 -   6
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 013 (najaar)
Stormvogels 3- Purmer 48 -   6
ZKV 5- Furore 413 - 12
A-junioren 2e klasse F (veld)
Groen Geel | IJskoud de Beste A2- DKV Victoria A18 - 10
ZKC '31 / ZKV A1- Apollo A114 - 13
Blauw-Wit A1- AW.DTV A214 -   9
DKV Victoria A1- Rapid A19 -   5
Breedtekorfbal Junioren poule 043 (najaar)
Helios A2- ZKV / ZKC '31 A26 -   9
HBC A1- Sporting West A21 -   8
Breedtekorfbal Junioren poule 042 (najaar)
Swift A1- Groen Geel | IJskoud de Beste A37 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 045 (najaar)
ZKV / ZKC '31 B1- Oranje Nassau / Triaz B19 -   8

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 046 (najaar)
Purmer B1- KZ | Thermo4U B37 - 25
Apollo B1- ZKC '31 / ZKV B210 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 061 (najaar)
KZ | Thermo4U C3- ZKV C18 -   6
ZKC '31 C1- Furore C18 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 066 (najaar)
Kleine Sluis D1- Furore D27 -   0
BEP D2- ZKV D12 -   3
Stormvogels D1- Sporting West / Argus D15 -   2
E-pupillen poule 098 (najaar)
Furore E1- DSO E112 -   1
KZ | Thermo4U E3- ZKV E13 -   8
E-pupillen poule 093 (najaar)
Aurora E3- Blauw-Wit E32 -   2
DKV Victoria E3- ZKV E23 -   1
KVA E3- KIOS E24 - 14
F-pupillen poule 042 (najaar)
Haarlem F1- Groen Geel | IJskoud de Beste F27 -   6
ZKV F1- Ados F16 - 12
week 40 : van dinsdag 4 oktober 2022 t/m maandag 10 oktober 2022
 
KNKV 1e klasse C (veld)
MIA 1- Swift 117 - 14
ZKC '31 1- Exakwa 112 - 12
Nova 1- Synergo 114 - 20
Telstar | Schoonderbeek 1- ZKV 111 - 20
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Unitas | Perspectief 3- Tempo 218 - 18
Blauw-Wit 3- KCC | CK Kozijnen 315 - 20
Unitas | Perspectief 3- DVO | Accountor 313 - 23
Tempo 2- ZKV 216 - 16
De Meervogels 2- Oost-Arnhem 225 - 10

Antilopen Banner
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
ZKV 3- Groen Geel | IJskoud de Beste 510 - 35
OVVO 4- Pernix 311 - 12
Groen Geel | IJskoud de Beste 5- AW.DTV 312 - 10
KVA 3- KZ | Thermo4U 512 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 056 (najaar)
Ados / Sporting Andijk 3- DKV / Aurora 310 - 11
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 013 (najaar)
Purmer 4- ZKV 54 - 14
Stormvogels 3- Furore 49 -   5
A-junioren 2e klasse F (veld)
DKV Victoria A1- ZKC '31 / ZKV A119 -   6
Blauw-Wit A1- Groen Geel | IJskoud de Beste A29 - 17
AW.DTV A2- Apollo A19 - 11
Rapid A1- Haarlem A17 -   6
Breedtekorfbal Junioren poule 043 (najaar)
Helios A2- Sporting West A25 - 11
Breedtekorfbal Junioren poule 042 (najaar)
ZKV / ZKC '31 A3- Swift A17 - 12
ZKV / ZKC '31 A3- Furore A29 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 045 (najaar)
Oranje Nassau / Triaz B1- Furore B114 -   5
ZKV / ZKC '31 B1- WWSV B110 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 046 (najaar)
KZ | Thermo4U B3- Apollo B18 -   7
Purmer B1- ZKC '31 / ZKV B24 - 11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 061 (najaar)
Furore C1- KZ | Thermo4U C36 -   2
ZKC '31 C1- ZKV C111 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 066 (najaar)
Stormvogels D1- BEP D22 -   2
Vido D1- Stormvogels D12 -   7
Furore D2- ZKV D11 -   5
Sporting West / Argus D1- BEP D24 -   2
E-pupillen poule 098 (najaar)
KZ | Thermo4U E3- DSO E10 -   2
ZKV E1- Furore E112 -   1
E-pupillen poule 093 (najaar)
KIOS E2- Aurora E316 -   0
DKV E1- KVA E37 -   0
ZKV E2- Blauw-Wit E33 -   7
F-pupillen poule 042 (najaar)
Ados F1- Haarlem F18 - 10
ZKV F1- Groen Geel | IJskoud de Beste F23 - 14
week 39 : van dinsdag 27 september 2022 t/m maandag 3 oktober 2022
 
KNKV 1e klasse C (veld)
ZKV 1- MIA 115 - 19
Synergo 1- ZKC '31 120 - 11
Exakwa 1- Nova 114 - 12
Swift 1- Telstar | Schoonderbeek 116 - 11
Reserve Overgangsklasse B (veld)
KCC | CK Kozijnen 3- Tempo 214 - 13
ZKV 2- Blauw-Wit 317 - 17
Oost-Arnhem 2- Unitas | Perspectief 311 - 11
Blauw-Wit 3- De Meervogels 217 - 16
DVO | Accountor 3- De Meervogels 220 - 10
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Groen Geel | IJskoud de Beste 5- SDO | Fiable 312 -   8
KZ | Thermo4U 5- Groen Geel | IJskoud de Beste 515 - 11
Pernix 3- KVA 313 - 14
KZ | Thermo4U 5- OVVO 413 - 14
AW.DTV 3- ZKV 320 - 10

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Senioren poule 056 (najaar)
DKV / Aurora 3- ZKV 412 -   5
DSO 3- Ados / Sporting Andijk 311 -   1
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 013 (najaar)
ZKV 5- Stormvogels 310 - 10
Furore 4- Purmer 46 -   0
A-junioren 2e klasse F (veld)
Haarlem A1- AW.DTV A213 -   7
Apollo A1- Rapid A114 -   5
ZKC '31 / ZKV A1- Blauw-Wit A116 -   6
Breedtekorfbal Junioren poule 043 (najaar)
HBC A1- Helios A25 -   8
Sporting West A2- ZKV / ZKC '31 A24 -   4
Sporting West A2- Helios A212 -   5
Breedtekorfbal Junioren poule 042 (najaar)
Swift A1- Furore A221 -   5
Groen Geel | IJskoud de Beste A3- ZKV / ZKC '31 A314 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 045 (najaar)
Furore B1- ZKV / ZKC '31 B112 - 10
WWSV B1- Oranje Nassau / Triaz B18 - 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 046 (najaar)
ZKC '31 / ZKV B2- KZ | Thermo4U B310 - 15
Apollo B1- Purmer B115 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 061 (najaar)
KZ | Thermo4U C3- ZKC '31 C13 -   8
ZKV C1- Furore C16 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 066 (najaar)
BEP D2- Vido D18 -   2
ZKV D1- Stormvogels D14 - 10
Kleine Sluis D1- Sporting West / Argus D10 -   3
E-pupillen poule 098 (najaar)
Furore E1- KZ | Thermo4U E34 -   5
DSO E1- ZKV E12 -   2
E-pupillen poule 093 (najaar)
Blauw-Wit E3- KVA E36 -   2
KIOS E2- DKV E1
Aurora E3- DKV E15 -   2
DKV Victoria E3- KIOS E20 - 14
F-pupillen poule 042 (najaar)
Groen Geel | IJskoud de Beste F2- Ados F111 -   5
Haarlem F1- ZKV F114 -   4
week 38 : van dinsdag 20 september 2022 t/m maandag 26 september 2022
 
KNKV 1e klasse C (veld)
Exakwa 1- MIA 112 - 23
ZKC '31 1- ZKV 113 - 25
Swift 1- Nova 115 - 11
Telstar | Schoonderbeek 1- Synergo 16 - 23
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Tempo 2- DVO | Accountor 314 - 16
De Meervogels 2- ZKV 218 - 11
Oost-Arnhem 2- Blauw-Wit 316 - 19
KCC | CK Kozijnen 3- Unitas | Perspectief 321 - 10
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
KVA 3- Groen Geel | IJskoud de Beste 57 -   8
KZ | Thermo4U 5- SDO | Fiable 318 - 13
AW.DTV 3- OVVO 416 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 056 (najaar)
DSO 3- DKV / Aurora 313 - 12
Ados / Sporting Andijk 3- ZKV 47 - 15
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 013 (najaar)
Furore 4- ZKV 56 -   5
Purmer 4- Stormvogels 39 -   6
A-junioren 2e klasse F (veld)
DKV Victoria A1- Apollo A112 -   5
Rapid A1- ZKC '31 / ZKV A17 - 10
Groen Geel | IJskoud de Beste A2- AW.DTV A214 - 10
Haarlem A1- Blauw-Wit A112 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 043 (najaar)
Sporting West A2- HBC A110 -   4
ZKV / ZKC '31 A2- Helios A27 -   8
Breedtekorfbal Junioren poule 042 (najaar)
Groen Geel | IJskoud de Beste A3- Swift A17 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 045 (najaar)
WWSV B1- Furore B18 -   6
Oranje Nassau / Triaz B1- ZKV / ZKC '31 B1
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 046 (najaar)
KZ | Thermo4U B3- Purmer B119 -   8
ZKC '31 / ZKV B2- Apollo B113 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 061 (najaar)
Furore C1- ZKC '31 C15 -   8
ZKV C1- KZ | Thermo4U C38 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 066 (najaar)
Vido D1- Kleine Sluis D13 -   0
Sporting West / Argus D1- Furore D28 -   1

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
E-pupillen poule 098 (najaar)
DSO E1- Furore E12 -   5
ZKV E1- KZ | Thermo4U E38 -   5
E-pupillen poule 093 (najaar)
KVA E3- Aurora E31 -   9
KIOS E2- ZKV E216 -   4
DKV E1- DKV Victoria E32 -   2
F-pupillen poule 042 (najaar)
Groen Geel | IJskoud de Beste F2- Haarlem F18 -   6
week 37 : van dinsdag 13 september 2022 t/m maandag 19 september 2022
 
KNKV 1e klasse C (veld)
ZKV 1- Swift 121 - 11
Nova 1- ZKC '31 115 -   7
Synergo 1- Exakwa 120 - 15
MIA 1- Telstar | Schoonderbeek 115 - 10
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Unitas | Perspectief 3- De Meervogels 211 - 19
DVO | Accountor 3- Oost-Arnhem 226 - 13
ZKV 2- KCC | CK Kozijnen 318 - 16
Blauw-Wit 3- Tempo 216 - 11
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Pernix 3- KZ | Thermo4U 515 - 16
SDO | Fiable 3- ZKV 319 -   4
OVVO 4- KVA 313 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 056 (najaar)
DSO 3- ZKV 48 -   7
DKV / Aurora 3- Ados / Sporting Andijk 313 -   4
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 013 (najaar)
ZKV 5- Purmer 411 -   8
Furore 4- Stormvogels 314 -   4

Antilopen Banner
A-junioren 2e klasse F (veld)
Apollo A1- Haarlem A19 - 10
ZKC '31 / ZKV A1- Groen Geel | IJskoud de Beste A27 -   9
Blauw-Wit A1- DKV Victoria A17 - 19
AW.DTV A2- Rapid A19 -   9
Breedtekorfbal Junioren poule 043 (najaar)
HBC A1- ZKV / ZKC '31 A24 -   5
Breedtekorfbal Junioren poule 042 (najaar)
Groen Geel | IJskoud de Beste A3- Furore A210 -   4
Swift A1- ZKV / ZKC '31 A321 -   5
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 045 (najaar)
Furore B1- Oranje Nassau / Triaz B14 -   8
WWSV B1- ZKV / ZKC '31 B16 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 046 (najaar)
Apollo B1- KZ | Thermo4U B312 -   5
ZKC '31 / ZKV B2- Purmer B112 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 061 (najaar)
ZKV C1- ZKC '31 C16 -   7
KZ | Thermo4U C3- Furore C18 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 066 (najaar)
Kleine Sluis D1- Stormvogels D11 - 12
Furore D2- Vido D11 -   7
ZKV D1- Sporting West / Argus D12 -   8
E-pupillen poule 098 (najaar)
DSO E1- KZ | Thermo4U E31 -   8
Furore E1- ZKV E11 -   3

advertentie Lancyr Deelen
E-pupillen poule 093 (najaar)
Blauw-Wit E3- KIOS E21 - 10
ZKV E2- DKV E14 -   4
DKV Victoria E3- KVA E33 -   1
F-pupillen poule 042 (najaar)
Haarlem F1- Ados F111 -   6
Groen Geel | IJskoud de Beste F2- ZKV F17 -   2
week 36 : van dinsdag 6 september 2022 t/m maandag 12 september 2022
 
KNKV 1e klasse C (veld)
Swift 1- Synergo 115 - 16
Telstar | Schoonderbeek 1- Nova 112 - 17
Exakwa 1- ZKV 118 - 22
ZKC '31 1- MIA 113 - 21
Reserve Overgangsklasse B (veld)
KCC | CK Kozijnen 3- DVO | Accountor 312 - 20
De Meervogels 2- Blauw-Wit 38 -   8
Oost-Arnhem 2- ZKV 215 - 15
Tempo 2- Unitas | Perspectief 316 - 11
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
AW.DTV 3- Pernix 314 - 13
KVA 3- SDO | Fiable 324 - 11
ZKV 3- OVVO 49 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 056 (najaar)
Ados / Sporting Andijk 3- DSO 314 - 16
ZKV 4- DKV / Aurora 35 - 14
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 013 (najaar)
Stormvogels 3- ZKV 512 - 12
Purmer 4- Furore 45 - 14
A-junioren 2e klasse F (veld)
Rapid A1- Blauw-Wit A114 - 14
Haarlem A1- ZKC '31 / ZKV A113 - 12
Groen Geel | IJskoud de Beste A2- Apollo A18 -   9
DKV Victoria A1- AW.DTV A214 -   7
Breedtekorfbal Junioren poule 043 (najaar)
Helios A2- HBC A114 -   5
ZKV / ZKC '31 A2- Sporting West A28 -   5
Breedtekorfbal Junioren poule 042 (najaar)
Furore A2- Swift A12 - 10
ZKV / ZKC '31 A3- Groen Geel | IJskoud de Beste A36 - 14
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 045 (najaar)
ZKV / ZKC '31 B1- Furore B18 -   7
Oranje Nassau / Triaz B1- WWSV B119 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 046 (najaar)
Purmer B1- Apollo B16 - 10
KZ | Thermo4U B3- ZKC '31 / ZKV B217 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 061 (najaar)
Furore C1- ZKV C15 -   3
ZKC '31 C1- KZ | Thermo4U C36 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 066 (najaar)
Stormvogels D1- Furore D28 -   1
BEP D2- Kleine Sluis D13 -   1
E-pupillen poule 098 (najaar)
ZKV E1- DSO E19 -   4
KZ | Thermo4U E3- Furore E13 - 10
E-pupillen poule 093 (najaar)
DKV E1- Blauw-Wit E32 -   2
Aurora E3- DKV Victoria E35 -   0
KVA E3- ZKV E22 - 17

Alles voor je sport!
F-pupillen poule 042 (najaar)
ZKV F1- Haarlem F16 - 14
Ados F1- Groen Geel | IJskoud de Beste F24 -   5

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017