Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van ZKV, Zaandam

205 wedstrijden zijn geselecteerd. 94 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 2 : van dinsdag 11 januari 2022 t/m maandag 17 januari 2022
 
Overgangsklasse C (zaal)
OVVO 1- HKV/Ons Eibernest 1
Sporting Trigon 1- ZKV 1
Rohda 1- SDO | Fiable 1
KVS | Maritiem 1- KVA 1

Team TV
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
AW.DTV 2- KVS | Maritiem 3
DeetosSnel 3- TOP | LITTA 4
Fiks 2- ZKV 2
Rohda 2- Avanti | Post Makelaardij 3
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
Fiks 3- ZKV 3
AW.DTV 3- KVA 2
KZ | Thermo4U 5- SDO | Fiable 2
OVVO 2- HKV/Ons Eibernest 2
Breedtekorfbal Senioren poule 209 (zaal)
Furore 4- DKV Victoria 2
KZ | Thermo4U 7- ZKV 4
WWSV 1- Groen Geel | IJskoud de Beste 7
Breedtekorfbal Senioren poule 210 (zaal)
Triaz 2- BEP 6
Groen Geel | IJskoud de Beste 6- ZKV 5
KZ | Thermo4U 9- Purmer 2
A-junioren 2e klasse G (zaal)
Haarlem A1- ZKC '31 A1
Furore A1- ZKV A1
Apollo A1- Blauw-Wit A1
Sporting West A1- OKV A1
Breedtekorfbal Junioren poule 027 (zaal)
ZKV A2- Furore A3
Celeritas A1- Atlantis A2
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 031 (zaal)
ZKV B1- BEP B2
OVVO B2- KZ | Thermo4U B3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 035 (zaal)
Kleine Sluis C1- DSO C2
ZKV C1- KVA / Oranje Nassau C2
Helios C1- Apollo C2
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
Kleine Sluis D1- Celeritas D2
Kleine Sluis D2- Celeritas D1
WWSV D1- DTS D1
Vido D2- ZKV D1
E-pupillen poule 060 (zaal)
Furore E1- Purmer E2
F-pupillen poule 029 (zaal)
Aurora F1- Groen Geel | IJskoud de Beste F3
Haarlem F1- Roda F1
Furore F1- Groen Geel | IJskoud de Beste F2
week 1 : van dinsdag 4 januari 2022 t/m maandag 10 januari 2022
 
Breedtekorfbal Junioren poule 027 (zaal)
Groen Geel | IJskoud de Beste A3- DOC A1
Roda A1- Celeritas A1
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 031 (zaal)
Roda B1- ZKV B1
DKV Victoria B1- BEP B2
KZ | Thermo4U B3- Huizen B1
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
Kleine Sluis D1- Vido D2
E-pupillen poule 060 (zaal)
KZ | Thermo4U E5- ZKV E1
Roda E3- Furore E1
week 51 : van dinsdag 14 december 2021 t/m maandag 20 december 2021
 
Overgangsklasse C (zaal)
HKV/Ons Eibernest 1- Sporting Trigon 1
KVA 1- Rohda 1
ZKV 1- KVS | Maritiem 1
SDO | Fiable 1- OVVO 1
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
Avanti | Post Makelaardij 3- DeetosSnel 3
TOP | LITTA 4- Fiks 2
KVS | Maritiem 3- Rohda 2
ZKV 2- AW.DTV 2
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
KVA 2- KZ | Thermo4U 5
SDO | Fiable 2- OVVO 2
HKV/Ons Eibernest 2- Fiks 3
ZKV 3- AW.DTV 3
Breedtekorfbal Senioren poule 209 (zaal)
Groen Geel | IJskoud de Beste 7- Furore 4
ZKV 4- WWSV 1
KZ Danaiden 8- KZ | Thermo4U 7
Breedtekorfbal Senioren poule 210 (zaal)
Blauw-Wit 6- KZ | Thermo4U 9
Purmer 2- Groen Geel | IJskoud de Beste 6
ZKV 5- Triaz 2

advertentie Lancyr Deelen
A-junioren 2e klasse G (zaal)
Blauw-Wit A1- Furore A18 -   9
OKV A1- Apollo A113 -   7
ZKV A1- Haarlem A1
ZKC '31 A1- Sporting West A1
Breedtekorfbal Junioren poule 027 (zaal)
Atlantis A2- ZKV A2
DOC A1- Groen Geel | IJskoud de Beste A319 -   5
Furore A3- Roda A1
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 031 (zaal)
Huizen B1- Roda B12 - 10
DKV Victoria B1- OVVO B2
KZ | Thermo4U B3- ZKV B15 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 035 (zaal)
Apollo C2- Kleine Sluis C15 -   8
DSO C2- ZKV C13 -   6
KVA / Oranje Nassau C2- Furore C35 -   6
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
ZKV D1- Celeritas D1
DTS D1- Kleine Sluis D16 - 11
WWSV D1- Kleine Sluis D212 -   1
Celeritas D2- Vido D2
E-pupillen poule 060 (zaal)
Roda E3- ZKV E12 -   8
Groen Geel | IJskoud de Beste E4- OKV E26 - 10
Purmer E2- KZ | Thermo4U E55 -   0
F-pupillen poule 029 (zaal)
Groen Geel | IJskoud de Beste F3- Haarlem F18 -   4
ZKV F1- Furore F110 -   3
Groen Geel | IJskoud de Beste F2- Aurora F1
week 50 : van dinsdag 7 december 2021 t/m maandag 13 december 2021
 
Overgangsklasse C (zaal)
Rohda 1- HKV/Ons Eibernest 1
KVS | Maritiem 1- SDO | Fiable 1
Sporting Trigon 1- KVA 1
OVVO 1- ZKV 1
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
Rohda 2- TOP | LITTA 4
DeetosSnel 3- ZKV 2
AW.DTV 2- Avanti | Post Makelaardij 3
Fiks 2- KVS | Maritiem 3
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
Fiks 3- KVA 2
KZ | Thermo4U 5- HKV/Ons Eibernest 2
AW.DTV 3- SDO | Fiable 2
OVVO 2- ZKV 3
Breedtekorfbal Senioren poule 209 (zaal)
WWSV 1- DKV Victoria 218 - 10
Furore 4- KZ Danaiden 817 -   8
KZ | Thermo4U 7- Groen Geel | IJskoud de Beste 7
Breedtekorfbal Senioren poule 210 (zaal)
Groen Geel | IJskoud de Beste 6- BEP 6
KZ | Thermo4U 9- ZKV 515 -   4
Triaz 2- Blauw-Wit 616 - 10
A-junioren 2e klasse G (zaal)
Apollo A1- ZKV A1
Sporting West A1- Blauw-Wit A1
Haarlem A1- OKV A118 - 16
Furore A1- ZKC '31 A1
Breedtekorfbal Junioren poule 027 (zaal)
Groen Geel | IJskoud de Beste A3- Furore A310 - 17
Roda A1- Atlantis A220 -   7
Celeritas A1- DOC A1
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 031 (zaal)
Roda B1- KZ | Thermo4U B36 -   2
DKV Victoria B1- ZKV B18 -   2
OVVO B2- BEP B2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 035 (zaal)
Furore C3- Apollo C23 -   4
Helios C1- DSO C2
Kleine Sluis C1- KVA / Oranje Nassau C27 -   1
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
Vido D2- Kleine Sluis D24 -   3
Kleine Sluis D1- ZKV D11 - 14
Celeritas D2- WWSV D15 - 13
Celeritas D1- DTS D126 -   1
E-pupillen poule 060 (zaal)
OKV E2- Purmer E20 -   4
KZ | Thermo4U E5- Groen Geel | IJskoud de Beste E42 -   5
Furore E1- ZKV E12 -   1
F-pupillen poule 029 (zaal)
Haarlem F1- ZKV F14 -   5
Aurora F1- Roda F1
Furore F1- Groen Geel | IJskoud de Beste F32 -   4
week 49 : van dinsdag 30 november 2021 t/m maandag 6 december 2021
 
Overgangsklasse C (zaal)
HKV/Ons Eibernest 1- SDO | Fiable 1
Rohda 1- OVVO 1
KVA 1- ZKV 1
Sporting Trigon 1- KVS | Maritiem 1

Team TV
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
Rohda 2- DeetosSnel 3
Fiks 2- AW.DTV 2
TOP | LITTA 4- Avanti | Post Makelaardij 3
KVS | Maritiem 3- ZKV 2
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
HKV/Ons Eibernest 2- SDO | Fiable 2
KZ | Thermo4U 5- OVVO 2
KVA 2- ZKV 3
Fiks 3- AW.DTV 318 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 209 (zaal)
WWSV 1- Furore 414 - 12
ZKV 4- KZ Danaiden 8
DKV Victoria 2- Groen Geel | IJskoud de Beste 78 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 210 (zaal)
Blauw-Wit 6- BEP 6
KZ | Thermo4U 9- Groen Geel | IJskoud de Beste 67 - 16
ZKV 5- Purmer 2
A-junioren 2e klasse G (zaal)
Furore A1- Haarlem A112 - 11
ZKC '31 A1- ZKV A120 - 14
Sporting West A1- Apollo A112 - 14
Blauw-Wit A1- OKV A19 - 15
Breedtekorfbal Junioren poule 027 (zaal)
ZKV A2- Roda A18 -   8
Celeritas A1- Groen Geel | IJskoud de Beste A3
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 031 (zaal)
Huizen B1- KZ | Thermo4U B312 -   9
DKV Victoria B1- Roda B15 -   4
BEP B2- OVVO B2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 035 (zaal)
Kleine Sluis C1- ZKV C14 -   4
KVA / Oranje Nassau C2- DSO C2
Furore C3- Helios C1
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
DTS D1- Kleine Sluis D24 - 11
Celeritas D1- WWSV D15 - 13
Celeritas D2- ZKV D13 - 10
E-pupillen poule 060 (zaal)
Furore E1- KZ | Thermo4U E56 -   2
Roda E3- Groen Geel | IJskoud de Beste E46 - 13
ZKV E1- Purmer E22 -   2 (strafworpen 4-4)

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
F-pupillen poule 029 (zaal)
ZKV F1- Roda F16 -   3 (strafworpen 1-2)
Furore F1- Aurora F1
Groen Geel | IJskoud de Beste F3- Groen Geel | IJskoud de Beste F25 -   6
week 48 : van dinsdag 23 november 2021 t/m maandag 29 november 2021
 
Overgangsklasse C (zaal)
ZKV 1- Rohda 114 - 18
KVS | Maritiem 1- HKV/Ons Eibernest 130 - 16
SDO | Fiable 1- Sporting Trigon 133 - 23
OVVO 1- KVA 113 - 15
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
ZKV 2- Rohda 218 - 18
AW.DTV 2- TOP | LITTA 429 - 22
Avanti | Post Makelaardij 3- Fiks 225 - 25
DeetosSnel 3- KVS | Maritiem 326 - 13
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
SDO | Fiable 2- Fiks 315 -   5
OVVO 2- KVA 217 - 12
ZKV 3- KZ | Thermo4U 524 - 23
AW.DTV 3- HKV/Ons Eibernest 212 - 26
Breedtekorfbal Senioren poule 209 (zaal)
KZ Danaiden 8- WWSV 19 - 16
Furore 4- ZKV 419 - 10
KZ | Thermo4U 7- DKV Victoria 221 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 210 (zaal)
Groen Geel | IJskoud de Beste 6- Blauw-Wit 613 -   9
Purmer 2- Triaz 221 -   4
BEP 6- KZ | Thermo4U 912 -   7
A-junioren 2e klasse G (zaal)
OKV A1- Furore A115 - 13
Apollo A1- ZKC '31 A113 - 14
ZKV A1- Sporting West A115 -   5
Haarlem A1- Blauw-Wit A114 -   7
Breedtekorfbal Junioren poule 027 (zaal)
DOC A1- ZKV A28 -   5
Furore A3- Atlantis A212 - 17
Groen Geel | IJskoud de Beste A3- Roda A12 - 13
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 031 (zaal)
ZKV B1- DKV Victoria B15 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 035 (zaal)
DSO C2- Furore C38 -   3
ZKV C1- Apollo C210 -   3
Helios C1- KVA / Oranje Nassau C21 -   9

Antilopen Banner
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
Celeritas D2- Celeritas D15 -   5
Kleine Sluis D2- Kleine Sluis D11 -   6
Vido D2- DTS D118 -   3
WWSV D1- ZKV D112 -   9
E-pupillen poule 060 (zaal)
KZ | Thermo4U E5- Roda E315 -   5
Groen Geel | IJskoud de Beste E4- Purmer E26 -   6
OKV E2- ZKV E12 -   3
F-pupillen poule 029 (zaal)
Groen Geel | IJskoud de Beste F2- Haarlem F14 -   5
Roda F1- Furore F19 -   4
Aurora F1- ZKV F14 -   6

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017