Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van ZKV, Zaandam

237 wedstrijden zijn geselecteerd. 231 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 45 : van dinsdag 2 november 2021 t/m maandag 8 november 2021
 
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 10 (najaar)
SDO D1- OKV D27 -   4

advertentie Lancyr Deelen
week 44 : van dinsdag 26 oktober 2021 t/m maandag 1 november 2021
 
KNKV 1e klasse D (veld)
Apollo 1- ZKV 114 - 24
KIOS 1- Die Haghe 19 - 20
Roda 1- Maassluis 112 - 19
Roda 1- Achilles 113 - 16
Achilles 1- HKV/Ons Eibernest 124 - 24
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Achilles 2- HKV/Ons Eibernest 216 -   9
KVS | Maritiem 4- Maassluis 216 - 11
KIOS 2- Die Haghe 210 - 14
VEO 3- ZKV 210 - 14
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Pernix 4- KVA 317 - 15
Roda 2- Rohda 312 - 14
Apollo 2- ZKV 33 - 14
KZ | Thermo4U 5- Groen Geel | IJskoud de Beste 410 - 12
A-junioren 1e klasse D (veld)
Spirit A1- Groen Geel | IJskoud de Beste A223 -   7
Tweemaal Zes A1- KIOS A15 - 16
Velocitas A1- ZKV A122 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 046 (najaar)
Swift A2- Blauw-Wit A2
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (najaar)
BEP B2- ZKV B17 -   4
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 10 (najaar)
ZKV D1- SDO D111 -   9
F-pupillen poule 040 (najaar)
DKV F1- ZKV F15 -   5
week 43 : van dinsdag 19 oktober 2021 t/m maandag 25 oktober 2021
 
KNKV 1e klasse D (veld)
Achilles 1- Apollo 125 - 16
KIOS 1- Roda 120 - 18
Maassluis 1- Die Haghe 116 - 24
ZKV 1- HKV/Ons Eibernest 118 - 12
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Maassluis 2- Die Haghe 213 - 16
Achilles 2- VEO 330 - 16
ZKV 2- HKV/Ons Eibernest 221 -   9
KIOS 2- KVS | Maritiem 410 - 23
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Roda 2- Groen Geel | IJskoud de Beste 414 - 16
KZ | Thermo4U 5- Roda 218 - 12
Pernix 4- Apollo 211 - 10
ZKV 3- KVA 310 -   6
Rohda 3- Groen Geel | IJskoud de Beste 49 - 13
A-junioren 1e klasse D (veld)
Groen Geel | IJskoud de Beste A2- Victum A111 - 10
TOP | LITTA A3- Spirit A16 - 33
ZKV A1- KIOS A111 - 22
Tweemaal Zes A1- Velocitas A18 - 17
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 061 (najaar)
Furore C2- Kleine Sluis C15 -   1
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 10 (najaar)
OKV D2- Rapid D13 -   7

Team TV
E-pupillen poule 094 (najaar)
Furore E1- Oosterkwartier E12 -   3
Aurora E3- ZKV E10 -   4
KZ | Thermo4U E5- Roda E46 -   0
week 42 : van dinsdag 12 oktober 2021 t/m maandag 18 oktober 2021
 
KNKV 1e klasse D (veld)
HKV/Ons Eibernest 1- Maassluis 117 - 19
Die Haghe 1- ZKV 117 - 15
Apollo 1- KIOS 110 - 14
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
HKV/Ons Eibernest 2- Maassluis 212 - 14
Die Haghe 2- ZKV 222 - 13
VEO 3- KIOS 223 - 16
KVS | Maritiem 4- Achilles 213 - 15
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Groen Geel | IJskoud de Beste 4- ZKV 310 - 11
Apollo 2- KZ | Thermo4U 514 - 19
Roda 2- Pernix 415 - 15
KVA 3- Rohda 315 - 10
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 015 (najaar)
KZ | Thermo4U 7- WWSV 111 - 11
ZKV 4- Furore 416 - 12
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 016 (najaar)
Purmer 2- Groen Geel | IJskoud de Beste 77 -   7
ZKV 5- KZ | Thermo4U 98 - 17
A-junioren 1e klasse D (veld)
Velocitas A1- TOP | LITTA A326 - 12
Spirit A1- Tweemaal Zes A124 -   3
KIOS A1- Groen Geel | IJskoud de Beste A28 - 14
TOP | LITTA A3- Victum A19 -   7
Victum A1- ZKV A119 -   7
Breedtekorfbal Junioren poule 046 (najaar)
Blauw-Wit A2- Groen Geel | IJskoud de Beste A3
Blauw-Wit A2- ZKV A2
Swift A2- ZKV A28 -   8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (najaar)
Roda B1- KZ | Thermo4U B39 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 061 (najaar)
HBC C1- ZKV C14 -   4
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 10 (najaar)
Rapid D1- ZKV D12 -   7
WWSV D1- Oosterkwartier D18 -   5
E-pupillen poule 094 (najaar)
ZKV E1- KZ | Thermo4U E54 -   4
Roda E4- Aurora E30 -   5
KZ | Thermo4U E4- Furore E13 -   3
F-pupillen poule 040 (najaar)
Groen Geel | IJskoud de Beste F2- ZKC '31 F15 - 16
week 41 : van dinsdag 5 oktober 2021 t/m maandag 11 oktober 2021
 
KNKV 1e klasse D (veld)
Maassluis 1- ZKV 115 - 18
Roda 1- Die Haghe 112 - 22
HKV/Ons Eibernest 1- Apollo 121 - 11
Achilles 1- KIOS 115 - 12

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
KVS | Maritiem 4- Die Haghe 227 - 22
HKV/Ons Eibernest 2- VEO 318 - 13
Maassluis 2- ZKV 211 - 23
Achilles 2- KIOS 226 - 16
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
KVA 3- Apollo 214 -   9
Rohda 3- ZKV 311 - 13
Pernix 4- KZ | Thermo4U 513 - 21
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 015 (najaar)
ZKV 4- WWSV 117 - 12
Furore 4- KZ | Thermo4U 713 - 15
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 016 (najaar)
Purmer 2- ZKV 516 -   9
KZ | Thermo4U 9- Purmer 210 - 12
ZKV 5- Groen Geel | IJskoud de Beste 76 - 16
A-junioren 1e klasse D (veld)
Spirit A1- Victum A120 -   6
Tweemaal Zes A1- TOP | LITTA A313 - 14
KIOS A1- Velocitas A18 - 13
Groen Geel | IJskoud de Beste A2- ZKV A114 - 12
Breedtekorfbal Junioren poule 046 (najaar)
ZKV A2- Blauw-Wit A2
Swift A2- Groen Geel | IJskoud de Beste A313 -   5
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (najaar)
BEP B2- KZ | Thermo4U B36 - 14
ZKV B1- Roda B15 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 061 (najaar)
ZKV C1- Furore C24 -   1
HBC C1- Kleine Sluis C17 -   5
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 10 (najaar)
WWSV D1- Rapid D17 -   4
OKV D2- ZKV D18 - 10
E-pupillen poule 094 (najaar)
Oosterkwartier E1- KZ | Thermo4U E40 -   2
KZ | Thermo4U E5- Aurora E31 -   1
Furore E1- Roda E49 -   0
F-pupillen poule 040 (najaar)
ZKC '31 F1- DKV F114 -   8
Groen Geel | IJskoud de Beste F2- ZKV F14 -   5
week 40 : van dinsdag 28 september 2021 t/m maandag 4 oktober 2021
 
KNKV 1e klasse D (veld)
KIOS 1- Maassluis 110 - 12
ZKV 1- Achilles 113 - 18
Die Haghe 1- HKV/Ons Eibernest 111 - 14
Apollo 1- Roda 115 - 14
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Die Haghe 2- HKV/Ons Eibernest 217 -   9
ZKV 2- Achilles 215 - 15
KIOS 2- Maassluis 214 - 21
VEO 3- KVS | Maritiem 49 - 23
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
KZ | Thermo4U 5- Rohda 323 - 11
Groen Geel | IJskoud de Beste 4- KVA 310 - 12
ZKV 3- Pernix 421 - 12
Apollo 2- Roda 28 - 12

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 015 (najaar)
KZ | Thermo4U 7- ZKV 412 -   8
WWSV 1- Furore 411 - 13
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 016 (najaar)
Groen Geel | IJskoud de Beste 7- KZ | Thermo4U 910 -   6
A-junioren 1e klasse D (veld)
Victum A1- KIOS A110 - 12
ZKV A1- Tweemaal Zes A116 - 15
Velocitas A1- Spirit A125 - 11
TOP | LITTA A3- Groen Geel | IJskoud de Beste A213 -   6
Breedtekorfbal Junioren poule 046 (najaar)
Groen Geel | IJskoud de Beste A3- ZKV A211 - 11
Blauw-Wit A2- Swift A2
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (najaar)
Roda B1- BEP B213 -   4
KZ | Thermo4U B3- ZKV B116 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 061 (najaar)
Furore C2- HBC C15 -   9
Kleine Sluis C1- ZKV C14 -   3
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 10 (najaar)
SDO D1- WWSV D112 -   5
Rapid D1- Oosterkwartier D13 - 12

Korfbal Deals
E-pupillen poule 094 (najaar)
Roda E4- Oosterkwartier E10 -   3
Aurora E3- KZ | Thermo4U E41 -   5
ZKV E1- Furore E17 -   2
F-pupillen poule 040 (najaar)
DKV F1- Groen Geel | IJskoud de Beste F210 -   2
ZKV F1- ZKC '31 F14 -   7
week 39 : van dinsdag 21 september 2021 t/m maandag 27 september 2021
 
KNKV 1e klasse D (veld)
HKV/Ons Eibernest 1- KIOS 116 - 18
ZKV 1- Roda 119 - 10
Die Haghe 1- Achilles 115 - 12
Maassluis 1- Apollo 117 - 20
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Maassluis 2- VEO 319 - 12
ZKV 2- KVS | Maritiem 422 - 11
HKV/Ons Eibernest 2- KIOS 226 - 15
Die Haghe 2- Achilles 220 - 15
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Rohda 3- Apollo 213 - 10
ZKV 3- Roda 213 - 10
Groen Geel | IJskoud de Beste 4- Pernix 416 - 11
KVA 3- KZ | Thermo4U 522 - 19
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 015 (najaar)
Furore 4- ZKV 48 - 13
WWSV 1- KZ | Thermo4U 77 -   5
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 016 (najaar)
KZ | Thermo4U 9- ZKV 512 - 10
ZKV 5- Purmer 29 - 15
Groen Geel | IJskoud de Beste 7- Purmer 27 - 10

Team TV
A-junioren 1e klasse D (veld)
KIOS A1- TOP | LITTA A319 - 10
ZKV A1- Spirit A15 - 20
Groen Geel | IJskoud de Beste A2- Velocitas A112 - 21
Victum A1- Tweemaal Zes A112 - 12
Breedtekorfbal Junioren poule 046 (najaar)
Groen Geel | IJskoud de Beste A3- Blauw-Wit A222 -   5
ZKV A2- Swift A29 - 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (najaar)
ZKV B1- BEP B212 - 19
KZ | Thermo4U B3- Roda B18 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 061 (najaar)
Kleine Sluis C1- Furore C22 -   2
ZKV C1- HBC C18 -   3
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 10 (najaar)
WWSV D1- OKV D213 -   8
Oosterkwartier D1- SDO D18 - 16
E-pupillen poule 094 (najaar)
KZ | Thermo4U E4- Roda E43 -   0
Furore E1- KZ | Thermo4U E50 -   3
Oosterkwartier E1- ZKV E13 -   4
F-pupillen poule 040 (najaar)
ZKC '31 F1- Groen Geel | IJskoud de Beste F28 -   5
ZKV F1- DKV F12 -   4

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 38 : van dinsdag 14 september 2021 t/m maandag 20 september 2021
 
KNKV 1e klasse D (veld)
Roda 1- HKV/Ons Eibernest 113 - 15
KIOS 1- ZKV 112 - 17
Apollo 1- Die Haghe 116 - 21
Achilles 1- Maassluis 124 - 20
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
KIOS 2- ZKV 211 - 21
VEO 3- Die Haghe 213 - 28
Achilles 2- Maassluis 217 - 14
KVS | Maritiem 4- HKV/Ons Eibernest 225 - 16
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Pernix 4- Rohda 318 -   9
Apollo 2- Groen Geel | IJskoud de Beste 45 - 13
Roda 2- KVA 315 - 13
KZ | Thermo4U 5- ZKV 322 - 13
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 015 (najaar)
WWSV 1- ZKV 47 -   9
KZ | Thermo4U 7- Furore 49 - 10
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 016 (najaar)
Groen Geel | IJskoud de Beste 7- ZKV 511 -   6
Purmer 2- KZ | Thermo4U 914 -   3
A-junioren 1e klasse D (veld)
Spirit A1- KIOS A122 - 11
Tweemaal Zes A1- Groen Geel | IJskoud de Beste A215 - 20
Velocitas A1- Victum A112 - 11
TOP | LITTA A3- ZKV A115 -   9
Breedtekorfbal Junioren poule 046 (najaar)
Groen Geel | IJskoud de Beste A3- Swift A212 - 15

Antilopen Banner
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (najaar)
KZ | Thermo4U B3- BEP B220 -   5
Roda B1- ZKV B14 -   2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 061 (najaar)
Kleine Sluis C1- HBC C18 -   1
Furore C2- ZKV C14 -   4
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 10 (najaar)
ZKV D1- WWSV D115 -   6
OKV D2- Oosterkwartier D116 -   4
E-pupillen poule 094 (najaar)
ZKV E1- KZ | Thermo4U E43 -   2
KZ | Thermo4U E5- Oosterkwartier E114 -   3
Aurora E3- Furore E11 -   3
F-pupillen poule 040 (najaar)
ZKV F1- Groen Geel | IJskoud de Beste F25 -   8
DKV F1- ZKC '31 F15 -   9
week 37 : van dinsdag 7 september 2021 t/m maandag 13 september 2021
 
KNKV 1e klasse D (veld)
Die Haghe 1- KIOS 126 - 13
Maassluis 1- Roda 116 -   8
HKV/Ons Eibernest 1- Achilles 114 - 18
ZKV 1- Apollo 124 - 11
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Die Haghe 2- KIOS 223 -   3
HKV/Ons Eibernest 2- Achilles 28 - 23
Maassluis 2- KVS | Maritiem 48 - 18
ZKV 2- VEO 329 - 11
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
ZKV 3- Apollo 217 -   6
KVA 3- Pernix 415 - 17
Rohda 3- Roda 210 - 12
Groen Geel | IJskoud de Beste 4- KZ | Thermo4U 511 - 13
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 015 (najaar)
Furore 4- WWSV 17 -   6
ZKV 4- KZ | Thermo4U 78 -   8
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 016 (najaar)
KZ | Thermo4U 9- Groen Geel | IJskoud de Beste 77 - 10
A-junioren 1e klasse D (veld)
ZKV A1- Velocitas A19 - 19
KIOS A1- Tweemaal Zes A124 -   5
Groen Geel | IJskoud de Beste A2- Spirit A115 - 32
Victum A1- TOP | LITTA A312 -   8
Breedtekorfbal Junioren poule 046 (najaar)
ZKV A2- Groen Geel | IJskoud de Beste A36 - 15
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (najaar)
BEP B2- Roda B18 -   8
ZKV B1- KZ | Thermo4U B38 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 061 (najaar)
HBC C1- Furore C22 -   3
ZKV C1- Kleine Sluis C14 -   1

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 10 (najaar)
Rapid D1- SDO D12 -   3
Oosterkwartier D1- ZKV D15 - 11
E-pupillen poule 094 (najaar)
Oosterkwartier E1- Aurora E35 -   2
KZ | Thermo4U E4- KZ | Thermo4U E53 -   2
KZ | Thermo4U E5- ZKV E1
Roda E4- ZKV E10 - 12
F-pupillen poule 040 (najaar)
ZKC '31 F1- ZKV F16 -   3
Groen Geel | IJskoud de Beste F2- DKV F14 -   9

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017