Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van KVA, Amstelveen

95 wedstrijden zijn geselecteerd. 79 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 37 : van dinsdag 8 september 2020 t/m maandag 14 september 2020
 
Overgangsklasse C (veld)
VEO 1- Nieuwerkerk 18 - 29
Velocitas 1- Pernix 114 - 20
KVA 1- KVS | Maritiem 111 - 19
GKV | Enomics 1- OVVO 116 -   9

Team TV
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
VEO 2- TOP | SolarCompleet 418 - 15
KVA 2- KZ | Thermo4U 419 - 18
Tempo 3- ZKV 212 - 15
KIOS 2- Roda 27 - 11
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
KVA 3- Groen Geel | IJskoud de Beste 417 - 14
De Vinken 2- Sporting Trigon 311 - 16
HKV/Ons Eibernest 3- Rohda 311 -   9
KZ | Thermo4U 5- Fiks 314 - 14
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
OKV 2- ZKC '31 211 - 11
KVA 4- EKVA 321 - 13
Atlantis 2- Rohda 4
Haarlem 2- BEP 39 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 060 (najaar)
KVA 5- Haarlem 411 - 10
DKV / Aurora 5- Rapid 48 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 051 (najaar)
De Vinken 3- KVA 617 -   5
Vlug & Vaardig / KCN 2- Badhoevedorp 3niet gespeeld
Breedtekorfbal Senioren poule 055 (najaar)
EKVA 6- KVA 7
DOC 1- Vlug & Vaardig / KCN 3
DKV Victoria 4- Amsterdam 1
A-junioren 2e klasse G (veld)
OKV A1- ZKC '31 A120 -   7
Blauw-Wit A1- AW.DTV A26 - 20
KVA A1- Furore A113 -   6
BEP A2- Sporting West A115 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 059 (najaar)
ZKC '31 B2- HBC B1
Purmer B1- KVA B18 -   9
C-aspiranten 2e klasse E (najaar)
KVA C1- Pernix C16 -   9
Groen Geel | IJskoud de Beste C2- ZKC '31 C1
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060 (najaar)
DKV Victoria C1- BEP C3
KVA C2- Groen Geel | IJskoud de Beste C314 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 064 (najaar)
Groen Geel | IJskoud de Beste D4- BEP D1
KVA / Oranje Nassau D1- Blauw-Wit D25 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 047 (najaar)
DOC D2- Swift D2
KVA / Oranje Nassau D2- De Corvers D28 -   2
E-pupillen poule 092 (najaar)
EKVA E1- Groen Geel | IJskoud de Beste E5
KVA E1- BEP E16 -   8
E-pupillen poule 094 (najaar)
Aurora E1- Rohda E2
DKV Victoria E1- KVA E20 -   9
E-pupillen poule 114 (najaar)
TOP | SolarCompleet E8- Haarlem E21 -   8
Aurora E2- Sporting West / Argus E1
Fluks E4- KVA E34 -   2
F-pupillen poule 036 (najaar)
KZ | Thermo4U F1- KVA F115 -   3
EKVA F1- TOP | SolarCompleet F1
F-pupillen poule 037 (najaar)
DOC F1- DKV Victoria F1
KVA F2- De Vinken F17 -   5
week 36 : van dinsdag 1 september 2020 t/m maandag 7 september 2020
 
Overgangsklasse C (veld)
OVVO 1- KVA 112 - 11
KVS | Maritiem 1- GKV | Enomics 121 - 17
Nieuwerkerk 1- Velocitas 125 -   9
Pernix 1- VEO 112 - 15
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
KZ | Thermo4U 4- KIOS 221 - 11
TOP | SolarCompleet 4- Tempo 321 - 13
ZKV 2- VEO 218 - 13
Roda 2- KVA 210 - 27
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
Fiks 3- De Vinken 212 -   7
Sporting Trigon 3- KZ | Thermo4U 512 - 11
Rohda 3- KVA 312 - 14
Groen Geel | IJskoud de Beste 4- HKV/Ons Eibernest 315 - 14
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Rohda 4- KVA 410 - 28
EKVA 3- Atlantis 210 - 17
BEP 3- OKV 228 - 10
ZKC '31 2- Haarlem 25 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 060 (najaar)
Rapid 4- KVA 56 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 051 (najaar)
KVA 6- Vlug & Vaardig / KCN 216 - 11
Badhoevedorp 3- De Vinken 310 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 055 (najaar)
Argus 1- EKVA 613 - 13
KVA 7- DKV Victoria 4
Amsterdam 1- DOC 112 - 11

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
A-junioren 2e klasse G (veld)
Furore A1- Blauw-Wit A120 -   3
ZKC '31 A1- BEP A28 - 14
AW.DTV A2- KVA A110 - 11
Sporting West A1- OKV A115 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 059 (najaar)
HBC B1- Purmer B112 -   6
KVA B1- ZKC '31 B2
C-aspiranten 2e klasse E (najaar)
ZKC '31 C1- KVA C12 - 10
Pernix C1- Groen Geel | IJskoud de Beste C27 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060 (najaar)
BEP C3- KVA C20 -   9
Groen Geel | IJskoud de Beste C3- DKV Victoria C12 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 064 (najaar)
BEP D1- KVA / Oranje Nassau D14 -   6
Blauw-Wit D2- Groen Geel | IJskoud de Beste D411 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 047 (najaar)
De Corvers D2- DOC D21 -   2
Swift D2- KVA / Oranje Nassau D22 -   0
E-pupillen poule 092 (najaar)
BEP E1- EKVA E15 -   6
Groen Geel | IJskoud de Beste E5- KVA E11 -   3
E-pupillen poule 094 (najaar)
Rohda E2- DKV Victoria E15 -   1
KVA E2- Aurora E118 -   3
E-pupillen poule 114 (najaar)
Sporting West / Argus E1- TOP | SolarCompleet E82 -   1
Haarlem E2- Fluks E48 -   3
KIOS E3- Aurora E25 -   1
F-pupillen poule 036 (najaar)
TOP | SolarCompleet F1- KZ | Thermo4U F120 -   6
KVA F1- EKVA F18 - 14
F-pupillen poule 037 (najaar)
DKV Victoria F1- KVA F20 -   6
De Vinken F1- DOC F12 -   7

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017