Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van KVA, Amstelveen

328 wedstrijden zijn geselecteerd. 265 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 44 : van dinsdag 27 oktober 2020 t/m maandag 2 november 2020
 
Breedtekorfbal Senioren poule 060 (najaar)
DKV / Aurora 5- Haarlem 4

advertentie Lancyr Deelen
week 43 : van dinsdag 20 oktober 2020 t/m maandag 26 oktober 2020
 
Overgangsklasse C (veld)
VEO 1- Pernix 1
Velocitas 1- Nieuwerkerk 1
GKV | Enomics 1- KVS | Maritiem 1
KVA 1- OVVO 1
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
VEO 2- ZKV 2
Tempo 3- TOP | SolarCompleet 4
KVA 2- Roda 2
KIOS 2- KZ | Thermo4U 4
KZ | Thermo4U 4- Roda 2
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
KZ | Thermo4U 5- Sporting Trigon 3
HKV/Ons Eibernest 3- Groen Geel | IJskoud de Beste 4
KVA 3- Rohda 3
De Vinken 2- Fiks 3
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
EKVA 3- Rohda 4
Atlantis 2- EKVA 3
KVA 4- Rohda 4
Haarlem 2- ZKC '31 2
OKV 2- BEP 3
Breedtekorfbal Senioren poule 060 (najaar)
Haarlem 4- DKV / Aurora 5
A-junioren 2e klasse G (veld)
BEP A2- OKV A1
BEP A2- ZKC '31 A1
AW.DTV A2- Furore A1
Blauw-Wit A1- Furore A1
KVA A1- AW.DTV A2
OKV A1- Sporting West A1
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060 (najaar)
BEP C3- Groen Geel | IJskoud de Beste C3
F-pupillen poule 037 (najaar)
De Vinken F1- DOC F1
week 42 : van dinsdag 13 oktober 2020 t/m maandag 19 oktober 2020
 
Overgangsklasse C (veld)
Nieuwerkerk 1- KVS | Maritiem 1
OVVO 1- Pernix 1
VEO 1- KVA 1
GKV | Enomics 1- Velocitas 1
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
KIOS 2- Tempo 3
Roda 2- ZKV 2
VEO 2- KVA 2
TOP | SolarCompleet 4- KZ | Thermo4U 4
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
HKV/Ons Eibernest 3- KZ | Thermo4U 5
De Vinken 2- HKV/Ons Eibernest 3
Sporting Trigon 3- Groen Geel | IJskoud de Beste 4
Rohda 3- Fiks 3
De Vinken 2- KVA 3
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Atlantis 2- Haarlem 2
ZKC '31 2- EKVA 3
OKV 2- KVA 4
Rohda 4- BEP 3
Breedtekorfbal Senioren poule 060 (najaar)
Rapid 4- DKV / Aurora 5
Breedtekorfbal Senioren poule 055 (najaar)
DKV Victoria 4- DOC 1
DKV Victoria 4- Argus 1
DOC 1- EKVA 6
EKVA 6- Vlug & Vaardig / KCN 311 -   9
Vlug & Vaardig / KCN 3- Amsterdam 1
A-junioren 2e klasse G (veld)
OKV A1- Blauw-Wit A1
KVA A1- BEP A2
Sporting West A1- KVA A1afgelast
Furore A1- Sporting West A1
ZKC '31 A1- AW.DTV A2
C-aspiranten 2e klasse E (najaar)
Pernix C1- ZKC '31 C1
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060 (najaar)
DKV Victoria C1- Groen Geel | IJskoud de Beste C3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 047 (najaar)
DOC D2- De Corvers D2
E-pupillen poule 114 (najaar)
KVA E3- Haarlem E2
Fluks E4- Aurora E2
TOP | SolarCompleet E8- KIOS E3
F-pupillen poule 037 (najaar)
DOC F1- De Vinken F1

Team TV
week 41 : van dinsdag 6 oktober 2020 t/m maandag 12 oktober 2020
 
Overgangsklasse C (veld)
KVS | Maritiem 1- OVVO 118 - 13
Velocitas 1- VEO 117 - 11
KVA 1- GKV | Enomics 18 - 18
Pernix 1- Nieuwerkerk 113 - 14
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
Tempo 3- VEO 219 - 16
KVA 2- KIOS 222 -   6
ZKV 2- TOP | SolarCompleet 418 - 19
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
KZ | Thermo4U 5- De Vinken 220 - 12
Fiks 3- Sporting Trigon 311 - 11
Groen Geel | IJskoud de Beste 4- Rohda 312 -   9
KVA 3- HKV/Ons Eibernest 317 - 16
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
BEP 3- ZKC '31 220 - 10
Haarlem 2- OKV 26 -   8
KVA 4- Atlantis 216 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 060 (najaar)
DKV / Aurora 5- KVA 59 - 12
Haarlem 4- Rapid 4afgelast
Breedtekorfbal Senioren poule 051 (najaar)
De Vinken 3- Vlug & Vaardig / KCN 215 - 10
Badhoevedorp 3- KVA 67 -   7
Breedtekorfbal Senioren poule 055 (najaar)
Argus 1- DOC 114 - 14
EKVA 6- DKV Victoria 49 -   8
A-junioren 2e klasse G (veld)
Sporting West A1- ZKC '31 A120 - 15
Blauw-Wit A1- KVA A13 - 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 059 (najaar)
ZKC '31 B2- Purmer B17 -   8
KVA B1- HBC B17 -   4
C-aspiranten 2e klasse E (najaar)
Groen Geel | IJskoud de Beste C2- KVA C16 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060 (najaar)
KVA C2- DKV Victoria C16 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 064 (najaar)
Blauw-Wit D2- BEP D11 -   3
Groen Geel | IJskoud de Beste D4- KVA / Oranje Nassau D10 -   7
KVA / Oranje Nassau D1- Groen Geel | IJskoud de Beste D49 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 047 (najaar)
Swift D2- De Corvers D28 -   2
KVA / Oranje Nassau D2- DOC D22 -   3
E-pupillen poule 092 (najaar)
KVA E1- EKVA E12 -   6
Groen Geel | IJskoud de Beste E5- BEP E15 - 11
E-pupillen poule 094 (najaar)
KVA E2- Rohda E24 -   4
Aurora E1- DKV Victoria E12 -   4
E-pupillen poule 114 (najaar)
Aurora E2- TOP | SolarCompleet E80 -   0
Sporting West / Argus E1- KVA E33 -   7
KIOS E3- Fluks E41 -   0
F-pupillen poule 036 (najaar)
TOP | SolarCompleet F1- KVA F113 -   7
KZ | Thermo4U F1- EKVA F16 - 14
F-pupillen poule 037 (najaar)
DKV Victoria F1- De Vinken F15 - 11
KVA F2- DOC F114 -   1
week 40 : van dinsdag 29 september 2020 t/m maandag 5 oktober 2020
 
Overgangsklasse C (veld)
VEO 1- GKV | Enomics 114 - 15
Pernix 1- KVA 118 - 14
Nieuwerkerk 1- OVVO 119 - 17
Velocitas 1- KVS | Maritiem 111 - 21
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
VEO 2- KIOS 223 - 12
ZKV 2- KVA 219 - 14
Tempo 3- KZ | Thermo4U 413 - 17
Roda 2- Tempo 316 - 20
TOP | SolarCompleet 4- Roda 222 - 13

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
Fiks 3- KVA 317 - 17
KZ | Thermo4U 5- Groen Geel | IJskoud de Beste 413 - 14
Sporting Trigon 3- Rohda 310 -   5
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
BEP 3- KVA 415 - 20
ZKC '31 2- Rohda 419 -   6
OKV 2- Atlantis 214 - 14
Haarlem 2- EKVA 39 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 060 (najaar)
Haarlem 4- KVA 510 -   4
Breedtekorfbal Senioren poule 051 (najaar)
KVA 6- De Vinken 310 - 17
Vlug & Vaardig / KCN 2- Badhoevedorp 39 - 12
Badhoevedorp 3- Vlug & Vaardig / KCN 215 -   6
Breedtekorfbal Senioren poule 055 (najaar)
Vlug & Vaardig / KCN 3- Argus 111 - 16
A-junioren 2e klasse G (veld)
OKV A1- KVA A115 -   8
Sporting West A1- Blauw-Wit A128 -   6
BEP A2- AW.DTV A27 -   7
ZKC '31 A1- Furore A116 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 059 (najaar)
HBC B1- ZKC '31 B210 -   8
KVA B1- Purmer B17 -   6
C-aspiranten 2e klasse E (najaar)
Pernix C1- KVA C18 -   4
ZKC '31 C1- Groen Geel | IJskoud de Beste C26 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060 (najaar)
Groen Geel | IJskoud de Beste C3- KVA C24 -   9
BEP C3- DKV Victoria C13 - 27
Breedtekorfbal D-pupillen poule 064 (najaar)
BEP D1- Groen Geel | IJskoud de Beste D48 -   3
Blauw-Wit D2- KVA / Oranje Nassau D13 -   7

Antilopen Banner
Breedtekorfbal D-pupillen poule 047 (najaar)
Swift D2- DOC D23 -   1
De Corvers D2- KVA / Oranje Nassau D27 -   2
E-pupillen poule 092 (najaar)
BEP E1- KVA E111 -   1
Groen Geel | IJskoud de Beste E5- EKVA E14 -   7
E-pupillen poule 094 (najaar)
KVA E2- DKV Victoria E14 -   2
Rohda E2- Aurora E1
E-pupillen poule 114 (najaar)
Haarlem E2- Sporting West / Argus E16 -   5
KVA E3- KIOS E33 -   1
TOP | SolarCompleet E8- Fluks E41 -   4
F-pupillen poule 036 (najaar)
TOP | SolarCompleet F1- EKVA F121 -   5
KVA F1- KZ | Thermo4U F14 -   7
F-pupillen poule 037 (najaar)
DKV Victoria F1- DOC F12 -   1
De Vinken F1- KVA F23 - 28
week 39 : van dinsdag 22 september 2020 t/m maandag 28 september 2020
 
Overgangsklasse C (veld)
GKV | Enomics 1- Nieuwerkerk 118 - 21
KVA 1- Velocitas 116 - 16
KVS | Maritiem 1- Pernix 117 -   9
OVVO 1- VEO 114 - 12
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
KZ | Thermo4U 4- ZKV 217 - 23
Roda 2- VEO 26 - 22
KVA 2- Tempo 321 - 13
KIOS 2- TOP | SolarCompleet 46 - 32
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
Groen Geel | IJskoud de Beste 4- Fiks 314 - 16
KVA 3- KZ | Thermo4U 515 - 11
HKV/Ons Eibernest 3- Sporting Trigon 310 - 12
Rohda 3- De Vinken 217 -   7
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Atlantis 2- ZKC '31 211 -   9
EKVA 3- BEP 313 - 14
Rohda 4- OKV 212 - 14
KVA 4- Haarlem 218 - 11

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Senioren poule 060 (najaar)
KVA 5- Rapid 413 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 051 (najaar)
Vlug & Vaardig / KCN 2- KVA 610 -   7
De Vinken 3- Badhoevedorp 313 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 055 (najaar)
Argus 1- Amsterdam 115 - 13
A-junioren 2e klasse G (veld)
Furore A1- OKV A17 -   9
KVA A1- ZKC '31 A18 -   9
Blauw-Wit A1- BEP A27 - 25
AW.DTV A2- Sporting West A12 -   8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 059 (najaar)
ZKC '31 B2- KVA B10 - 17
Purmer B1- HBC B16 -   3
C-aspiranten 2e klasse E (najaar)
Groen Geel | IJskoud de Beste C2- Pernix C16 - 10
KVA C1- ZKC '31 C17 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060 (najaar)
KVA C2- BEP C316 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 064 (najaar)
Groen Geel | IJskoud de Beste D4- Blauw-Wit D21 - 17
KVA / Oranje Nassau D1- BEP D16 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 047 (najaar)
KVA / Oranje Nassau D2- Swift D21 -   1
E-pupillen poule 092 (najaar)
KVA E1- Groen Geel | IJskoud de Beste E55 -   4
EKVA E1- BEP E17 - 10
E-pupillen poule 094 (najaar)
Aurora E1- KVA E21 -   3
DKV Victoria E1- Rohda E20 - 11
E-pupillen poule 114 (najaar)
Aurora E2- Sporting West / Argus E14 -   5
Aurora E2- KVA E31 -   1
Fluks E4- Sporting West / Argus E10 -   8
KIOS E3- Haarlem E23 -   4
F-pupillen poule 036 (najaar)
EKVA F1- KVA F16 - 10
KZ | Thermo4U F1- TOP | SolarCompleet F14 - 15
F-pupillen poule 037 (najaar)
KVA F2- DKV Victoria F14 -   1
week 38 : van dinsdag 15 september 2020 t/m maandag 21 september 2020
 
Overgangsklasse C (veld)
OVVO 1- Velocitas 116 - 16
KVS | Maritiem 1- VEO 121 - 19
Pernix 1- GKV | Enomics 119 - 25
Nieuwerkerk 1- KVA 128 - 13
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
TOP | SolarCompleet 4- KVA 218 -   5
KZ | Thermo4U 4- VEO 219 - 21
ZKV 2- KIOS 222 - 14
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
Sporting Trigon 3- KVA 39 - 10
Fiks 3- HKV/Ons Eibernest 319 - 17
Rohda 3- KZ | Thermo4U 510 - 14
Groen Geel | IJskoud de Beste 4- De Vinken 217 - 16
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
BEP 3- Atlantis 217 - 15
Rohda 4- Haarlem 210 -   9
EKVA 3- OKV 29 -   9
ZKC '31 2- KVA 413 - 19
Breedtekorfbal Senioren poule 060 (najaar)
Rapid 4- Haarlem 44 -   7
KVA 5- DKV / Aurora 514 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 051 (najaar)
Vlug & Vaardig / KCN 2- De Vinken 310 - 18
KVA 6- Badhoevedorp 310 - 14

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal Senioren poule 055 (najaar)
Amsterdam 1- EKVA 611 - 10
Vlug & Vaardig / KCN 3- DKV Victoria 46 - 10
A-junioren 2e klasse G (veld)
Furore A1- BEP A26 -   8
AW.DTV A2- OKV A115 - 10
ZKC '31 A1- Blauw-Wit A117 - 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 059 (najaar)
HBC B1- KVA B13 -   6
Purmer B1- ZKC '31 B211 -   7
C-aspiranten 2e klasse E (najaar)
KVA C1- Groen Geel | IJskoud de Beste C25 -   8
ZKC '31 C1- Pernix C14 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060 (najaar)
Groen Geel | IJskoud de Beste C3- BEP C37 -   6
DKV Victoria C1- KVA C25 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 064 (najaar)
BEP D1- Blauw-Wit D22 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 047 (najaar)
De Corvers D2- Swift D22 -   3
DOC D2- KVA / Oranje Nassau D20 -   5
E-pupillen poule 092 (najaar)
BEP E1- Groen Geel | IJskoud de Beste E53 -   5
EKVA E1- KVA E13 -   2
E-pupillen poule 094 (najaar)
DKV Victoria E1- Aurora E11 -   4
Rohda E2- KVA E22 -   5
E-pupillen poule 114 (najaar)
KVA E3- TOP | SolarCompleet E84 -   2
Haarlem E2- Aurora E217 -   0
Sporting West / Argus E1- KIOS E31 -   3

Korfbal Deals
F-pupillen poule 036 (najaar)
KVA F1- TOP | SolarCompleet F110 - 22
EKVA F1- KZ | Thermo4U F15 -   8
F-pupillen poule 037 (najaar)
De Vinken F1- DKV Victoria F17 -   6
DOC F1- KVA F23 - 20
week 37 : van dinsdag 8 september 2020 t/m maandag 14 september 2020
 
Overgangsklasse C (veld)
GKV | Enomics 1- OVVO 116 -   9
VEO 1- Nieuwerkerk 18 - 29
KVA 1- KVS | Maritiem 111 - 19
Velocitas 1- Pernix 114 - 20
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
KVA 2- KZ | Thermo4U 419 - 18
KIOS 2- Roda 27 - 11
Tempo 3- ZKV 212 - 15
VEO 2- TOP | SolarCompleet 418 - 15
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
HKV/Ons Eibernest 3- Rohda 311 -   9
De Vinken 2- Sporting Trigon 311 - 16
KVA 3- Groen Geel | IJskoud de Beste 417 - 14
KZ | Thermo4U 5- Fiks 314 - 14
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
KVA 4- EKVA 321 - 13
OKV 2- ZKC '31 211 - 11
Haarlem 2- BEP 39 - 10
Atlantis 2- Rohda 414 -   4
Breedtekorfbal Senioren poule 060 (najaar)
KVA 5- Haarlem 411 - 10
DKV / Aurora 5- Rapid 48 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 051 (najaar)
De Vinken 3- KVA 617 -   5
Breedtekorfbal Senioren poule 055 (najaar)
DOC 1- Vlug & Vaardig / KCN 313 - 10
DKV Victoria 4- Amsterdam 17 - 13
A-junioren 2e klasse G (veld)
Blauw-Wit A1- AW.DTV A26 - 20
KVA A1- Furore A113 -   6
OKV A1- ZKC '31 A120 -   7
BEP A2- Sporting West A115 - 12

Team TV
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 059 (najaar)
Purmer B1- KVA B18 -   9
ZKC '31 B2- HBC B16 -   7
C-aspiranten 2e klasse E (najaar)
KVA C1- Pernix C16 -   9
Groen Geel | IJskoud de Beste C2- ZKC '31 C111 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060 (najaar)
KVA C2- Groen Geel | IJskoud de Beste C314 -   3
DKV Victoria C1- BEP C311 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 064 (najaar)
KVA / Oranje Nassau D1- Blauw-Wit D25 -   5
Groen Geel | IJskoud de Beste D4- BEP D15 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 047 (najaar)
DOC D2- Swift D22 -   2
KVA / Oranje Nassau D2- De Corvers D28 -   2
E-pupillen poule 092 (najaar)
EKVA E1- Groen Geel | IJskoud de Beste E54 -   3
KVA E1- BEP E16 -   8
E-pupillen poule 094 (najaar)
DKV Victoria E1- KVA E20 -   9
Aurora E1- Rohda E21 -   4
E-pupillen poule 114 (najaar)
Fluks E4- KVA E34 -   2
TOP | SolarCompleet E8- Haarlem E21 -   8
F-pupillen poule 036 (najaar)
EKVA F1- TOP | SolarCompleet F16 - 17
KZ | Thermo4U F1- KVA F115 -   3
F-pupillen poule 037 (najaar)
KVA F2- De Vinken F17 -   5
DOC F1- DKV Victoria F1
week 36 : van dinsdag 1 september 2020 t/m maandag 7 september 2020
 
Overgangsklasse C (veld)
Nieuwerkerk 1- Velocitas 125 -   9
KVS | Maritiem 1- GKV | Enomics 121 - 17
Pernix 1- VEO 112 - 15
OVVO 1- KVA 112 - 11
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
Roda 2- KVA 210 - 27
KZ | Thermo4U 4- KIOS 221 - 11
TOP | SolarCompleet 4- Tempo 321 - 13
ZKV 2- VEO 218 - 13
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
Rohda 3- KVA 312 - 14
Sporting Trigon 3- KZ | Thermo4U 512 - 11
Fiks 3- De Vinken 212 -   7
Groen Geel | IJskoud de Beste 4- HKV/Ons Eibernest 315 - 14
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Rohda 4- KVA 410 - 28
ZKC '31 2- Haarlem 25 - 12
BEP 3- OKV 228 - 10
EKVA 3- Atlantis 210 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 060 (najaar)
Rapid 4- KVA 56 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 051 (najaar)
Badhoevedorp 3- De Vinken 310 - 13
KVA 6- Vlug & Vaardig / KCN 216 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 055 (najaar)
Amsterdam 1- DOC 112 - 11
Argus 1- EKVA 613 - 13
A-junioren 2e klasse G (veld)
Furore A1- Blauw-Wit A120 -   3
AW.DTV A2- KVA A110 - 11
Sporting West A1- OKV A115 -   7
ZKC '31 A1- BEP A28 - 14
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 059 (najaar)
KVA B1- ZKC '31 B216 -   7
HBC B1- Purmer B112 -   6
C-aspiranten 2e klasse E (najaar)
ZKC '31 C1- KVA C12 - 10
Pernix C1- Groen Geel | IJskoud de Beste C27 -   5

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060 (najaar)
Groen Geel | IJskoud de Beste C3- DKV Victoria C12 -   7
BEP C3- KVA C20 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 064 (najaar)
Blauw-Wit D2- Groen Geel | IJskoud de Beste D411 -   4
BEP D1- KVA / Oranje Nassau D14 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 047 (najaar)
Swift D2- KVA / Oranje Nassau D22 -   0
De Corvers D2- DOC D21 -   2
E-pupillen poule 092 (najaar)
BEP E1- EKVA E15 -   6
Groen Geel | IJskoud de Beste E5- KVA E11 -   3
E-pupillen poule 094 (najaar)
Rohda E2- DKV Victoria E15 -   1
KVA E2- Aurora E118 -   3
E-pupillen poule 114 (najaar)
Sporting West / Argus E1- TOP | SolarCompleet E82 -   1
KIOS E3- Aurora E25 -   1
Haarlem E2- Fluks E48 -   3
F-pupillen poule 036 (najaar)
KVA F1- EKVA F18 - 14
TOP | SolarCompleet F1- KZ | Thermo4U F120 -   6
F-pupillen poule 037 (najaar)
DKV Victoria F1- KVA F20 -   6

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017