Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van De Pein, Opeinde

268 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
 
KNKV 4e klasse A (zaal)
Stadskanaal '74 1- Leeuwarden 113 - 19

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 4e klasse A (zaal)
AVO 5- KIOS 312 - 22
Breedtekorfbal Senioren poule 205 (zaal)
Des 1- De Pein 312 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (zaal)
De Pein 4- Club Brothers 412 - 13
AVO 7- SDO 212 - 17
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
 
Breedtekorfbal Junioren poule 006 (zaal)
Invicta / Frigro A2- De Pein A214 -   8
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
 
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 006 (zaal)
Westergo C3- Wez Handich C11 - 10
De Waterpoort C1- MN en W C111 -   6
E-pupillen poule 013 (zaal)
Westergo E1- CSL E23 -   3
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
 
KNKV 4e klasse A (zaal)
Korwi 1- De Pein 114 - 24
Zunobri 1- DWA / Argo 111 - 21
KNKV Reserve 4e klasse A (zaal)
OKO / Bies 4- KIOS 39 - 19
TFS 3- De Pein 214 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 205 (zaal)
WSS 5- Des 115 - 16
Korwi 3- De Pein 39 - 12
Goorecht 2- Vitesse 35 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (zaal)
Wez Handich / Dow 7- Club Brothers 414 -   9
SDO 2- Hoogkerk 410 - 10
AVO 7- Akc '54 117 - 10
A-junioren 2e klasse A (zaal)
Hoogkerk / Nic. A2- Flamingo's A114 - 11
CSL A1- DWA / Argo A124 -   9
De Wâlden A1- Rodenburg / Sparta A124 -   6
Breedtekorfbal Junioren poule 006 (zaal)
It Fean / Boelenslaan A1- Wordt Kwiek A18 - 13
Wez Warber en Fluch A2- Invicta / Frigro A218 - 12
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2- De Granaet A18 - 14
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007 (zaal)
De Pein B1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B33 -   8
Udiros B1- CSL B223 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 006 (zaal)
De Pein C1- Wez Handich C15 - 17
Flamingo's C3- De Waterpoort C16 -   3
E-pupillen poule 013 (zaal)
Heerenveen E2- WWMD E111 -   7
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1- Wez Handich E111 -   4
E-pupillen poule 006 (zaal)
Invicta E1- WWC E223 -   3
Quick '21 E1- Drachten / van der Wiel E27 -   1
Flamingo's E3- WWC E226 -   6
Flamingo's E3- Dow E27 -   2

Team TV
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
 
KNKV 4e klasse A (zaal)
DWA / Argo 1- Stadskanaal '74 124 - 13
De Pein 1- SDO 115 - 19
Leeuwarden 1- Zunobri 123 - 10
KNKV Reserve 4e klasse A (zaal)
DWA / Argo 2- AVO 516 - 20
KIOS 3- TFS 317 - 17
De Pein 2- OKO / Bies 411 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 205 (zaal)
Des 1- Moedig Voorwaarts 128 - 15
De Pein 3- Goorecht 217 -   8
Vitesse 3- Korwi 39 -   7
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (zaal)
Hoogkerk 4- Nic. 518 - 18
Club Brothers 4- AVO 78 - 14
De Pein 4- SDO 27 -   9
Akc '54 1- Wez Handich / Dow 722 -   8
A-junioren 2e klasse A (zaal)
Flamingo's A1- CSL A110 - 20
DWA / Argo A1- Hoogkerk / Nic. A28 - 12
Rodenburg / Sparta A1- De Pein A116 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 006 (zaal)
Invicta / Frigro A2- It Fean / Boelenslaan A114 - 12
Wordt Kwiek A1- Wez Warber en Fluch A216 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007 (zaal)
Olympia B1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B30 - 16
OKO / Bies B3- De Pein B15 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 006 (zaal)
Westergo C3- De Pein C14 -   9
DTL C1- MN en W C111 -   2
De Waterpoort C1- Westergo C39 -   2
Wez Handich C1- Flamingo's C313 -   7

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
E-pupillen poule 013 (zaal)
De Pein E1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E13 -   6
CSL E2- Heerenveen E25 - 16
WWMD E1- Westergo E19 -   6
E-pupillen poule 006 (zaal)
De Pein E2- Flamingo's E32 - 15
WWC E2- Quick '21 E15 -   9
Drachten / van der Wiel E2- Invicta E17 -   2
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
 
KNKV 4e klasse A (zaal)
SDO 1- DWA / Argo 115 - 20
De Pein 1- Stadskanaal '74 119 - 14
Korwi 1- Leeuwarden 111 - 26
KNKV Reserve 4e klasse A (zaal)
TFS 3- LDODK / Rinsma Fashion 58 - 23
OKO / Bies 4- DWA / Argo 214 - 14
De Pein 2- AVO 519 - 24
Breedtekorfbal Senioren poule 205 (zaal)
De Pein 3- WSS 516 -   5
Vitesse 3- Moedig Voorwaarts 110 - 11
Korwi 3- Des 110 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (zaal)
SDO 2- Club Brothers 412 - 17
De Pein 4- AVO 714 - 15
Hoogkerk 4- Wez Handich / Dow 713 - 12
Nic. 5- Akc '54 123 - 14
A-junioren 2e klasse A (zaal)
De Wâlden A1- Flamingo's A119 - 18
De Pein A1- DWA / Argo A118 - 13
Rodenburg / Sparta A1- Hoogkerk / Nic. A213 - 16
Breedtekorfbal Junioren poule 006 (zaal)
It Fean / Boelenslaan A1- De Granaet A114 - 16
Wordt Kwiek A1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A216 - 11

Antilopen Banner
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007 (zaal)
De Pein B1- CSL B210 -   8
Olympia B1- Udiros B14 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 006 (zaal)
De Pein C1- De Waterpoort C16 -   4
DTL C1- Flamingo's C36 -   4
E-pupillen poule 013 (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1- CSL E29 -   1
De Pein E1- Heerenveen E23 - 14
Wez Handich E1- Westergo E13 - 13
E-pupillen poule 006 (zaal)
De Pein E2- Quick '21 E12 -   8
Dow E2- Invicta E12 -   5
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
 
KNKV 4e klasse A (zaal)
Leeuwarden 1- De Pein 113 - 13
Zunobri 1- SDO 113 - 25
Stadskanaal '74 1- Korwi 114 -   9
KNKV Reserve 4e klasse A (zaal)
LDODK / Rinsma Fashion 5- De Pein 219 - 15
AVO 5- TFS 312 - 16
DWA / Argo 2- KIOS 321 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 205 (zaal)
Moedig Voorwaarts 1- Goorecht 219 - 12
WSS 5- Korwi 37 -   6
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (zaal)
AVO 7- Nic. 517 - 12
Wez Handich / Dow 7- SDO 213 - 17
Club Brothers 4- Hoogkerk 418 - 11
Akc '54 1- De Pein 412 -   6
A-junioren 2e klasse A (zaal)
CSL A1- De Pein A123 -   7
Flamingo's A1- Rodenburg / Sparta A117 -   7
Hoogkerk / Nic. A2- De Wâlden A117 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 006 (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2- Invicta / Frigro A25 - 19
De Pein A2- Wez Warber en Fluch A29 - 14
De Granaet A1- Wordt Kwiek A115 - 21
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007 (zaal)
CSL B2- Olympia B18 - 10
Udiros B1- De Pein B111 - 10
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3- OKO / Bies B36 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 006 (zaal)
Flamingo's C3- MN en W C17 -   5
Wez Handich C1- De Waterpoort C111 -   4
E-pupillen poule 013 (zaal)
Westergo E1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E114 -   2
CSL E2- Wez Handich E110 -   6
WWMD E1- De Pein E110 -   5
E-pupillen poule 006 (zaal)
Drachten / van der Wiel E2- De Pein E216 -   5
Invicta E1- Flamingo's E35 -   8
WWC E2- Dow E26 -   5
week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
 
KNKV 4e klasse A (zaal)
Zunobri 1- De Pein 117 - 11
SDO 1- Leeuwarden 116 - 17
DWA / Argo 1- Korwi 128 -   6
KNKV Reserve 4e klasse A (zaal)
DWA / Argo 2- TFS 320 - 23
OKO / Bies 4- LDODK / Rinsma Fashion 57 - 24
KIOS 3- AVO 514 - 14

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Senioren poule 205 (zaal)
Moedig Voorwaarts 1- De Pein 313 - 20
Goorecht 2- Des 19 - 18
Vitesse 3- WSS 59 -   4
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (zaal)
SDO 2- Akc '54 16 - 12
Club Brothers 4- Nic. 511 - 11
Hoogkerk 4- AVO 79 - 10
Wez Handich / Dow 7- De Pein 415 - 14
A-junioren 2e klasse A (zaal)
CSL A1- Rodenburg / Sparta A130 - 17
DWA / Argo A1- De Wâlden A116 - 18
De Pein A1- Flamingo's A113 - 17
Breedtekorfbal Junioren poule 006 (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2- It Fean / Boelenslaan A110 - 10
Invicta / Frigro A2- Wordt Kwiek A114 - 16
De Granaet A1- Wez Warber en Fluch A211 - 14
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007 (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3- CSL B212 -   6
De Pein B1- Olympia B19 -   4
Udiros B1- OKO / Bies B311 - 11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 006 (zaal)
De Pein C1- DTL C13 -   7
Wez Handich C1- MN en W C124 -   5
E-pupillen poule 013 (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1- WWMD E13 -   3
Wez Handich E1- Heerenveen E22 - 24
Westergo E1- De Pein E113 -   5
E-pupillen poule 006 (zaal)
Invicta E1- De Pein E29 -   2
Dow E2- Quick '21 E15 -   4
week 1 : van dinsdag 31 december 2019 t/m maandag 6 januari 2020
 
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (zaal)
Nic. 5- Wez Handich / Dow 717 - 11
Breedtekorfbal Junioren poule 006 (zaal)
Wordt Kwiek A1- De Pein A213 -   9
week 51 : van dinsdag 17 december 2019 t/m maandag 23 december 2019
 
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 006 (zaal)
De Pein C1- MN en W C12 -   3
A-junioren 2e klasse A (zaal)
Rodenburg / Sparta A1- De Wâlden A18 - 16
week 50 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
 
Breedtekorfbal Junioren poule 006 (zaal)
De Pein A2- It Fean / Boelenslaan A19 -   8
week 51 : van dinsdag 17 december 2019 t/m maandag 23 december 2019
 
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007 (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3- Udiros B18 -   4
E-pupillen poule 006 (zaal)
Flamingo's E3- Drachten / van der Wiel E214 -   4
week 50 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
 
KNKV 4e klasse A (zaal)
Korwi 1- Zunobri 116 - 20
Leeuwarden 1- DWA / Argo 18 - 13
Stadskanaal '74 1- SDO 118 - 19

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 4e klasse A (zaal)
De Pein 2- KIOS 312 - 14
AVO 5- OKO / Bies 427 - 13
LDODK / Rinsma Fashion 5- DWA / Argo 217 -   5
Breedtekorfbal Senioren poule 205 (zaal)
De Pein 3- Vitesse 317 - 13
WSS 5- Goorecht 219 - 15
Korwi 3- Moedig Voorwaarts 116 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (zaal)
Akc '54 1- Club Brothers 416 -   3
A-junioren 2e klasse A (zaal)
De Wâlden A1- CSL A110 - 20
Flamingo's A1- DWA / Argo A122 - 14
Hoogkerk / Nic. A2- De Pein A124 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 006 (zaal)
Wez Warber en Fluch A2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A218 -   9
Wordt Kwiek A1- It Fean / Boelenslaan A116 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007 (zaal)
OKO / Bies B3- Olympia B111 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 006 (zaal)
De Waterpoort C1- Wez Handich C14 - 10
Flamingo's C3- De Pein C17 -   4
MN en W C1- Westergo C310 -   2
E-pupillen poule 013 (zaal)
WWMD E1- CSL E211 -   4
De Pein E1- Wez Handich E15 -   6
Heerenveen E2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E16 -   3

Korfbal Deals
E-pupillen poule 006 (zaal)
Quick '21 E1- Flamingo's E35 - 13
Drachten / van der Wiel E2- WWC E211 -   5
De Pein E2- Dow E23 -   4
week 49 : van dinsdag 3 december 2019 t/m maandag 9 december 2019
 
KNKV 4e klasse A (zaal)
DWA / Argo 1- De Pein 112 - 15
SDO 1- Korwi 120 - 10
Zunobri 1- Stadskanaal '74 117 - 20
KNKV Reserve 4e klasse A (zaal)
DWA / Argo 2- De Pein 213 - 14
KIOS 3- LDODK / Rinsma Fashion 513 - 20
OKO / Bies 4- TFS 318 - 24
Breedtekorfbal Senioren poule 205 (zaal)
Vitesse 3- Des 111 - 22
Goorecht 2- Korwi 315 - 19
Moedig Voorwaarts 1- WSS 515 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (zaal)
SDO 2- Nic. 519 - 19
Wez Handich / Dow 7- AVO 710 - 17
Club Brothers 4- De Pein 46 -   7
Hoogkerk 4- Akc '54 113 - 14
A-junioren 2e klasse A (zaal)
CSL A1- Hoogkerk / Nic. A217 - 15
DWA / Argo A1- Rodenburg / Sparta A116 -   6
De Pein A1- De Wâlden A116 - 19
Breedtekorfbal Junioren poule 006 (zaal)
It Fean / Boelenslaan A1- Wez Warber en Fluch A210 - 24
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2- De Pein A211 - 10
De Granaet A1- Invicta / Frigro A27 - 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007 (zaal)
CSL B2- OKO / Bies B312 - 16
Olympia B1- De Pein B17 -   6

Team TV
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 006 (zaal)
Westergo C3- Flamingo's C37 -   7
DTL C1- De Waterpoort C19 -   5
E-pupillen poule 013 (zaal)
CSL E2- De Pein E14 -   8
Westergo E1- Heerenveen E24 - 12
Wez Handich E1- WWMD E14 - 14
E-pupillen poule 006 (zaal)
Invicta E1- Quick '21 E17 -   1
Dow E2- Drachten / van der Wiel E23 -   3
WWC E2- De Pein E218 -   5
week 48 : van dinsdag 26 november 2019 t/m maandag 2 december 2019
 
KNKV 4e klasse A (zaal)
Leeuwarden 1- Stadskanaal '74 116 - 13
DWA / Argo 1- Zunobri 118 - 11
De Pein 1- Korwi 114 - 10
KNKV Reserve 4e klasse A (zaal)
KIOS 3- OKO / Bies 419 - 19
De Pein 2- TFS 311 - 23
LDODK / Rinsma Fashion 5- AVO 517 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 205 (zaal)
Vitesse 3- Goorecht 217 - 11
De Pein 3- Korwi 323 -   4
Des 1- WSS 58 -   6
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (zaal)
Club Brothers 4- Wez Handich / Dow 713 - 11
Akc '54 1- AVO 719 - 14
De Pein 4- Nic. 57 - 18
Hoogkerk 4- SDO 28 - 16
A-junioren 2e klasse A (zaal)
Flamingo's A1- Hoogkerk / Nic. A214 - 13
DWA / Argo A1- CSL A19 - 20
Breedtekorfbal Junioren poule 006 (zaal)
Invicta / Frigro A2- Wez Warber en Fluch A214 - 11
De Granaet A1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A217 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007 (zaal)
CSL B2- Udiros B15 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 006 (zaal)
De Waterpoort C1- Flamingo's C36 -   8
Wez Handich C1- Westergo C321 -   3
DTL C1- De Pein C18 -   4
E-pupillen poule 013 (zaal)
Wez Handich E1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E13 -   9
WWMD E1- Heerenveen E26 -   5
CSL E2- Westergo E14 - 17
week 47 : van dinsdag 19 november 2019 t/m maandag 25 november 2019
 
E-pupillen poule 006 (zaal)
Quick '21 E1- WWC E26 -   6
week 48 : van dinsdag 26 november 2019 t/m maandag 2 december 2019
 
E-pupillen poule 006 (zaal)
WWC E2- Invicta E12 -   9
Dow E2- Flamingo's E32 - 18
Drachten / van der Wiel E2- Quick '21 E17 -   1
week 47 : van dinsdag 19 november 2019 t/m maandag 25 november 2019
 
KNKV 4e klasse A (zaal)
SDO 1- De Pein 118 - 16
Zunobri 1- Leeuwarden 121 - 21
Stadskanaal '74 1- DWA / Argo 112 - 24
KNKV Reserve 4e klasse A (zaal)
OKO / Bies 4- De Pein 215 - 16
AVO 5- DWA / Argo 217 -   8
TFS 3- KIOS 327 - 21

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal Senioren poule 205 (zaal)
Goorecht 2- De Pein 37 - 21
Korwi 3- Vitesse 36 - 12
Moedig Voorwaarts 1- Des 113 - 20
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (zaal)
Wez Handich / Dow 7- Akc '54 18 - 23
SDO 2- De Pein 416 -   8
AVO 7- Club Brothers 412 -   9
Nic. 5- Hoogkerk 411 - 12
A-junioren 2e klasse A (zaal)
Hoogkerk / Nic. A2- DWA / Argo A117 - 11
CSL A1- Flamingo's A129 - 20
De Pein A1- Rodenburg / Sparta A19 -   9
Breedtekorfbal Junioren poule 006 (zaal)
De Pein A2- De Granaet A18 - 12
It Fean / Boelenslaan A1- Invicta / Frigro A28 - 22
Wez Warber en Fluch A2- Wordt Kwiek A16 - 15
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007 (zaal)
Udiros B1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B38 -   8
De Pein B1- OKO / Bies B39 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 006 (zaal)
Flamingo's C3- Wez Handich C12 - 15
Westergo C3- De Waterpoort C13 -   7
MN en W C1- DTL C16 -   9
E-pupillen poule 013 (zaal)
Westergo E1- WWMD E116 -   8
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1- De Pein E18 -   7
Heerenveen E2- CSL E224 -   1
E-pupillen poule 006 (zaal)
Flamingo's E3- De Pein E220 -   0
Invicta E1- Drachten / van der Wiel E24 -   4

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017