Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van De Pein, Opeinde

86 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 49 : van dinsdag 3 december 2019 t/m maandag 9 december 2019
 
KNKV 4e klasse A (zaal)
DWA / Argo 1- De Pein 112 - 15
Zunobri 1- Stadskanaal '74 117 - 20
SDO 1- Korwi 120 - 10

Team TV
KNKV Reserve 4e klasse A (zaal)
DWA / Argo 2- De Pein 213 - 14
OKO / Bies 4- TFS 318 - 24
KIOS 3- LDODK / Rinsma Fashion 513 - 20
Breedtekorfbal Senioren poule 205 (zaal)
Vitesse 3- Des 111 - 22
Goorecht 2- Korwi 315 - 19
Moedig Voorwaarts 1- WSS 515 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (zaal)
SDO 2- Nic. 519 - 19
Wez Handich / Dow 7- AVO 710 - 17
Club Brothers 4- De Pein 46 -   7
Hoogkerk 4- Akc '54 113 - 14
A-junioren 2e klasse A (zaal)
DWA / Argo A1- Rodenburg / Sparta A116 -   6
De Pein A1- De Wâlden A116 - 19
CSL A1- Hoogkerk / Nic. A217 - 15
Breedtekorfbal Junioren poule 006 (zaal)
De Granaet A1- Invicta / Frigro A27 - 11
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2- De Pein A211 - 10
It Fean / Boelenslaan A1- Wez Warber en Fluch A210 - 24
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007 (zaal)
Olympia B1- De Pein B17 -   6
CSL B2- OKO / Bies B312 - 16
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 006 (zaal)
Westergo C3- Flamingo's C37 -   7
DTL C1- De Waterpoort C19 -   5
E-pupillen poule 013 (zaal)
Westergo E1- Heerenveen E24 - 12
Wez Handich E1- WWMD E14 - 14
CSL E2- De Pein E14 -   8
E-pupillen poule 006 (zaal)
Invicta E1- Quick '21 E17 -   1
WWC E2- De Pein E218 -   5
Dow E2- Drachten / van der Wiel E23 -   3
week 48 : van dinsdag 26 november 2019 t/m maandag 2 december 2019
 
KNKV 4e klasse A (zaal)
Leeuwarden 1- Stadskanaal '74 116 - 13
De Pein 1- Korwi 114 - 10
DWA / Argo 1- Zunobri 118 - 11
KNKV Reserve 4e klasse A (zaal)
LDODK / Rinsma Fashion 5- AVO 517 - 15
KIOS 3- OKO / Bies 419 - 19
De Pein 2- TFS 311 - 23
Breedtekorfbal Senioren poule 205 (zaal)
Vitesse 3- Goorecht 217 - 11
Des 1- WSS 58 -   6
De Pein 3- Korwi 323 -   4
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (zaal)
Hoogkerk 4- SDO 28 - 16
Club Brothers 4- Wez Handich / Dow 713 - 11
De Pein 4- Nic. 57 - 18
Akc '54 1- AVO 719 - 14
A-junioren 2e klasse A (zaal)
DWA / Argo A1- CSL A19 - 20
Flamingo's A1- Hoogkerk / Nic. A214 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 006 (zaal)
Invicta / Frigro A2- Wez Warber en Fluch A214 - 11
De Granaet A1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A217 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007 (zaal)
CSL B2- Udiros B15 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 006 (zaal)
Wez Handich C1- Westergo C321 -   3
De Waterpoort C1- Flamingo's C36 -   8
DTL C1- De Pein C18 -   4
E-pupillen poule 013 (zaal)
Wez Handich E1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E13 -   9
WWMD E1- Heerenveen E26 -   5
CSL E2- Westergo E14 - 17
E-pupillen poule 006 (zaal)
WWC E2- Invicta E12 -   9
Dow E2- Flamingo's E32 - 18
Drachten / van der Wiel E2- Quick '21 E17 -   1
week 47 : van dinsdag 19 november 2019 t/m maandag 25 november 2019
 
E-pupillen poule 006 (zaal)
Quick '21 E1- WWC E26 -   6

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 4e klasse A (zaal)
Stadskanaal '74 1- DWA / Argo 112 - 24
SDO 1- De Pein 118 - 16
Zunobri 1- Leeuwarden 121 - 21
KNKV Reserve 4e klasse A (zaal)
OKO / Bies 4- De Pein 215 - 16
AVO 5- DWA / Argo 217 -   8
TFS 3- KIOS 327 - 21
Breedtekorfbal Senioren poule 205 (zaal)
Goorecht 2- De Pein 37 - 21
Korwi 3- Vitesse 36 - 12
Moedig Voorwaarts 1- Des 113 - 20
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (zaal)
Nic. 5- Hoogkerk 411 - 12
AVO 7- Club Brothers 412 -   9
SDO 2- De Pein 416 -   8
Wez Handich / Dow 7- Akc '54 18 - 23
A-junioren 2e klasse A (zaal)
Hoogkerk / Nic. A2- DWA / Argo A117 - 11
De Pein A1- Rodenburg / Sparta A19 -   9
CSL A1- Flamingo's A129 - 20
Breedtekorfbal Junioren poule 006 (zaal)
Wez Warber en Fluch A2- Wordt Kwiek A16 - 15
De Pein A2- De Granaet A18 - 12
It Fean / Boelenslaan A1- Invicta / Frigro A28 - 22
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007 (zaal)
Udiros B1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B38 -   8
De Pein B1- OKO / Bies B39 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 006 (zaal)
MN en W C1- DTL C16 -   9
Flamingo's C3- Wez Handich C12 - 15
Westergo C3- De Waterpoort C13 -   7
E-pupillen poule 013 (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1- De Pein E18 -   7
Heerenveen E2- CSL E224 -   1
Westergo E1- WWMD E116 -   8
E-pupillen poule 006 (zaal)
Invicta E1- Drachten / van der Wiel E24 -   4
Flamingo's E3- De Pein E220 -   0

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017