Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van DSO, Klundert

357 wedstrijden zijn geselecteerd. 307 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 26 : van dinsdag 22 juni 2021 t/m maandag 28 juni 2021
 
Breedtekorfbal Junioren poule 079 (voorjaar)
Oranje Wit A2- Oranje Zwart | De Hoekse A117 -   8
DSO A1- Good Luck A114 - 13

Antilopen Banner
Breedtekorfbal Junioren poule 085 (voorjaar)
Oranje Wit A3- HKC A26 - 10
Merwede | Multiplaat A2- DSO A214 -   8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 068 (voorjaar)
Oranje Wit B2- DeetosSnel B29 - 12
DSO B1- Juliana B211 -   5
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 067 (voorjaar)
Juliana B1- Sporting Delta B211 - 10
DSO B2- Oranje Wit B110 - 40
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 070 (voorjaar)
Oranje Zwart | De Hoekse B1- DSO B38 -   5
Ventura Sport B1- Oranje Wit B310 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 085 (voorjaar)
Juliana C2- Scheldevogels C12 - 16
OJC '98 C1- DSO C14 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 081 (voorjaar)
Scheldevogels D1- DeetosSnel D217 -   6
DSO D1- Juliana D26 -   7
E-pupillen poule 090 (voorjaar)
Oranje Wit E1- DeetosSnel E112 - 10
DSO E1- Sporting Delta E16 - 10

advertentie Lancyr Deelen
E-pupillen poule 091 (voorjaar)
Sporting Delta E2- Oranje Wit E22 -   3
Juliana E1- DSO E210 -   2
Sporting Delta E2- Juliana E15 -   9
E-pupillen poule 104 (voorjaar)
Juliana E2- DSO E38 -   1
Good Luck E1- Scheldevogels E13 -   8
week 25 : van dinsdag 15 juni 2021 t/m maandag 21 juni 2021
 
Breedtekorfbal Junioren poule 079 (voorjaar)
Oranje Wit A2- Good Luck A116 -   3
Oranje Zwart | De Hoekse A1- DSO A110 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 085 (voorjaar)
DSO A2- Oranje Wit A39 -   8
Merwede | Multiplaat A2- HKC A213 - 17
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 068 (voorjaar)
DeetosSnel B2- DSO B111 -   9
Oranje Wit B2- Juliana B211 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 067 (voorjaar)
DSO B2- Sporting Delta B218 -   7
Oranje Wit B1- Juliana B120 -   5
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 070 (voorjaar)
Oranje Zwart | De Hoekse B1- Oranje Wit B310 -   5
DSO B3- Ventura Sport B110 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 085 (voorjaar)
Scheldevogels C1- OJC '98 C18 -   1
Juliana C2- DSO C11 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 081 (voorjaar)
DeetosSnel D2- DSO D16 - 10
Scheldevogels D1- Juliana D22 -   5
E-pupillen poule 090 (voorjaar)
Sporting Delta E1- Oranje Wit E11 - 14
DSO E1- DeetosSnel E110 - 10
E-pupillen poule 091 (voorjaar)
DSO E2- Sporting Delta E27 -   5
Juliana E1- Oranje Wit E26 -   5
E-pupillen poule 104 (voorjaar)
Good Luck E1- DSO E39 -   1
Scheldevogels E1- Juliana E213 -   0
week 24 : van dinsdag 8 juni 2021 t/m maandag 14 juni 2021
 
Breedtekorfbal Junioren poule 079 (voorjaar)
DSO A1- Oranje Wit A23 -   7
Good Luck A1- Oranje Zwart | De Hoekse A116 -   6
Breedtekorfbal Junioren poule 085 (voorjaar)
Oranje Wit A3- Merwede | Multiplaat A28 - 13
HKC A2- DSO A2

Team TV
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 068 (voorjaar)
DSO B1- Oranje Wit B214 - 14
Juliana B2- DeetosSnel B26 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 067 (voorjaar)
Sporting Delta B2- Oranje Wit B13 - 22
Juliana B1- DSO B220 - 13
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 070 (voorjaar)
Ventura Sport B1- Oranje Zwart | De Hoekse B18 -   0
Oranje Wit B3- DSO B34 - 20
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 085 (voorjaar)
DSO C1- Scheldevogels C13 -   6
OJC '98 C1- Juliana C2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 081 (voorjaar)
Juliana D2- DeetosSnel D23 -   8
DSO D1- Scheldevogels D17 - 11
week 43 : van dinsdag 20 oktober 2020 t/m maandag 26 oktober 2020
 
KNKV 3e klasse H (veld)
Luctor 1- DSO 1
Good Luck 1- Scheldevogels 1
Blauw Wit 1- Stormvogels 1
Ventura Sport 1- Luctor 1
KVK 1- DSO 1
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
KCR 4- Sporting Delta 3
Tilburg 3- RWA 3
KCR 4- DSO 2
Sporting Delta 3- DeetosSnel 4
Tjoba 2- WION 3
Breedtekorfbal Senioren poule 101 (najaar)
PKC | SWKGroep 11- DSO 4
DeetosSnel 6- PKC | SWKGroep 11
Breedtekorfbal Senioren poule 104 (najaar)
Good Luck 3- Terda 3
Breedtekorfbal Senioren poule 105 (najaar)
ADO 4- DSO 7
DSO 7- Ventura Sport 3
Midweek poule 038 (najaar)
Vriendenschaar MW1- Merwede | Multiplaat MW2
Vitesse MW1- Good Luck MW1
DeetosSnel MW1- Korbatjo MW1
week 42 : van dinsdag 13 oktober 2020 t/m maandag 19 oktober 2020
 
KNKV 3e klasse H (veld)
Blauw Wit 1- Scheldevogels 1
Stormvogels 1- Luctor 1
Good Luck 1- Stormvogels 1
Ventura Sport 1- Blauw Wit 1
Stormvogels 1- Good Luck 1
Good Luck 1- KVK 1
DSO 1- Scheldevogels 1
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
WION 3- DeetosSnel 4
Sporting Delta 3- Tjoba 2
Tilburg 3- KCR 4
DSO 2- RWA 3
week 41 : van dinsdag 6 oktober 2020 t/m maandag 12 oktober 2020
 
Breedtekorfbal Senioren poule 102 (najaar)
Scheldevogels 3- DSO 36 - 11

advertentie Lancyr Deelen
week 42 : van dinsdag 13 oktober 2020 t/m maandag 19 oktober 2020
 
Breedtekorfbal Senioren poule 101 (najaar)
DSO 4- Keep-Fit '70 3
Breedtekorfbal Senioren poule 104 (najaar)
Good Luck 3- DSO 6
DSO 6- Terda 3
Breedtekorfbal Senioren poule 105 (najaar)
Scheldevogels 4- ADO 4
Midweek poule 040 (najaar)
Merwede | Multiplaat MW1- VIOS MW1
Vriendenschaar MW2- DSO MW1
Midweek poule 038 (najaar)
Sporting Delta MW1- Vitesse MW1
Merwede | Multiplaat MW2- DeetosSnel MW1
Korbatjo MW1- Vriendenschaar MW1
Breedtekorfbal Junioren poule 076 (najaar)
DSO A1- ADO A2
Breedtekorfbal Junioren poule 080 (najaar)
Vriendenschaar A2- PKC | SWKGroep A4

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal D-pupillen poule 119 (najaar)
Juliana D2- DSO D2
E-pupillen poule 170 (najaar)
Keep-Fit '70 E2- Good Luck E1
E-pupillen poule 157 (najaar)
Merwede | Multiplaat E4- Sporting Delta E5
Conventus E1- Oranje Zwart | De Hoekse E2
DSO E3- Oranje Wit E5
week 41 : van dinsdag 6 oktober 2020 t/m maandag 12 oktober 2020
 
KNKV 3e klasse H (veld)
Blauw Wit 1- Good Luck 115 - 16
KVK 1- Ventura Sport 115 - 14
Scheldevogels 1- Stormvogels 112 -   8
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
Tjoba 2- Tilburg 312 -   4
week 40 : van dinsdag 29 september 2020 t/m maandag 5 oktober 2020
 
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
Tilburg 3- DSO 216 - 16
week 41 : van dinsdag 6 oktober 2020 t/m maandag 12 oktober 2020
 
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
DeetosSnel 4- DSO 215 - 12
RWA 3- WION 315 - 21

Antilopen Banner
Breedtekorfbal Senioren poule 102 (najaar)
Focus 2- DeetosSnel 55 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 101 (najaar)
DeetosSnel 6- Keep-Fit '70 320 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 103 (najaar)
Juliana 4- Springfield 17 - 13
Terda 2- DSO 59 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 104 (najaar)
De Voltreffers 2- Good Luck 311 -   3
Terda 3- DSO 610 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 105 (najaar)
Scheldevogels 4- Focus 3
Midweek poule 040 (najaar)
DSO MW1- Merwede | Multiplaat MW117 - 14
VIOS MW1- Vriendenschaar MW210 - 11
Midweek poule 038 (najaar)
Vitesse MW1- Merwede | Multiplaat MW29 - 11
Vriendenschaar MW1- DeetosSnel MW19 - 13
Good Luck MW1- Sporting Delta MW110 - 15
Breedtekorfbal Junioren poule 076 (najaar)
ADO A2- DVS '69 A113 - 13
Merwede | Multiplaat A2- DSO A114 -   7
Breedtekorfbal Junioren poule 080 (najaar)
DSO A2- Vriendenschaar A210 -   4
HKC A2- PKC | SWKGroep A47 -   8
Breedtekorfbal Junioren poule 084 (najaar)
DSO A3- Focus A27 -   8
DeetosSnel A3- Juliana A23 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 088 (najaar)
Keep-Fit '70 B2- DSO B112 -   4
Juliana B3- Sporting Delta B36 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 095 (najaar)
ACKC C1- DSO C19 -   6
Sporting Delta C2- DSO C15 - 10
Movado C1- ACKC C110 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 106 (najaar)
Keep-Fit '70 C3- Oranje Wit C413 -   3
DSO C2- Scheldevogels C17 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 118 (najaar)
Springfield D1- DSO D14 -   3
Scheldevogels D1- VIOS D115 -   4

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal D-pupillen poule 119 (najaar)
Keep-Fit '70 D1- DSO D28 -   5
Juliana D2- Springfield D23 -   2
E-pupillen poule 170 (najaar)
Keep-Fit '70 E2- DSO E11 - 18
Juliana E2- Good Luck E114 -   4
E-pupillen poule 171 (najaar)
Juliana E4- Springfield E24 - 15
DSO E2- Scheldevogels E13 -   6
E-pupillen poule 157 (najaar)
Oranje Wit E5- Merwede | Multiplaat E41 - 10
Ventura Sport E2- Conventus E10 - 10
Sporting Delta E5- DSO E36 -   4
F-pupillen poule 068 (najaar)
Scheldevogels F1- DSO F19 - 14
Juliana F1- Albatros F27 -   4
week 40 : van dinsdag 29 september 2020 t/m maandag 5 oktober 2020
 
KNKV 3e klasse H (veld)
Ventura Sport 1- Good Luck 126 - 12
KVK 1- Scheldevogels 117 - 13
Luctor 1- Blauw Wit 113 - 14
DSO 1- Stormvogels 115 - 13
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
KCR 4- RWA 321 -   9
DeetosSnel 4- Tjoba 212 - 16
DSO 2- WION 313 - 12
Sporting Delta 3- Tilburg 317 -   8

Korfbal Deals
Breedtekorfbal Senioren poule 102 (najaar)
DSO 3- Focus 215 -   7
Scheldevogels 3- DeetosSnel 514 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 101 (najaar)
Keep-Fit '70 3- PKC | SWKGroep 1115 - 12
DeetosSnel 6- DSO 413 - 22
Breedtekorfbal Senioren poule 103 (najaar)
Juliana 4- DSO 55 -   9
Springfield 1- Terda 216 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 104 (najaar)
De Voltreffers 2- DSO 612 -   4
Breedtekorfbal Senioren poule 105 (najaar)
Scheldevogels 4- Ventura Sport 37 - 17
Focus 3- DSO 7
Midweek poule 040 (najaar)
Merwede | Multiplaat MW1- Vriendenschaar MW29 - 11
DSO MW1- VIOS MW115 -   5
Midweek poule 038 (najaar)
Merwede | Multiplaat MW2- Good Luck MW115 -   9
DeetosSnel MW1- Sporting Delta MW15 - 17
Korbatjo MW1- Vitesse MW116 -   8

Team TV
Breedtekorfbal Junioren poule 076 (najaar)
Merwede | Multiplaat A2- DVS '69 A112 - 11
Breedtekorfbal Junioren poule 080 (najaar)
PKC | SWKGroep A4- DSO A215 - 10
HKC A2- Vriendenschaar A212 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 084 (najaar)
DSO A3- Juliana A26 - 15
Focus A2- DeetosSnel A34 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 088 (najaar)
Sporting Delta B3- Keep-Fit '70 B24 -   9
Juliana B3- DSO B15 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 095 (najaar)
Sporting Delta C2- ACKC C18 -   5
DSO C1- Movado C17 - 11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 106 (najaar)
Scheldevogels C1- Keep-Fit '70 C32 -   3
DSO C2- Oranje Wit C49 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 118 (najaar)
Springfield D1- VIOS D124 -   5
DSO D1- Scheldevogels D110 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 119 (najaar)
Springfield D2- Keep-Fit '70 D13 - 10
E-pupillen poule 170 (najaar)
Good Luck E1- Keep-Fit '70 E25 -   1
Juliana E2- DSO E16 -   3
E-pupillen poule 171 (najaar)
Springfield E2- DSO E218 -   7
Juliana E4- Scheldevogels E11 -   6
E-pupillen poule 157 (najaar)
DSO E3- Merwede | Multiplaat E42 - 18
Conventus E1- Oranje Wit E53 -   2
Oranje Zwart | De Hoekse E2- Ventura Sport E23 -   0
F-pupillen poule 068 (najaar)
DSO F1- Juliana F18 -   7
Scheldevogels F1- Albatros F211 -   4
week 39 : van dinsdag 22 september 2020 t/m maandag 28 september 2020
 
KNKV 3e klasse H (veld)
Scheldevogels 1- Luctor 122 - 13
Blauw Wit 1- KVK 116 - 15
Good Luck 1- DSO 113 - 17
Stormvogels 1- Ventura Sport 111 - 10
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
WION 3- Sporting Delta 317 - 16
Tjoba 2- KCR 413 - 21
RWA 3- DeetosSnel 415 - 17

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Senioren poule 102 (najaar)
Focus 2- Scheldevogels 37 -   9
DeetosSnel 5- DSO 315 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 101 (najaar)
PKC | SWKGroep 11- DeetosSnel 613 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 103 (najaar)
DSO 5- Springfield 18 - 15
Terda 2- Juliana 412 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 104 (najaar)
DSO 6- Good Luck 311 -   5
Terda 3- De Voltreffers 216 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 105 (najaar)
Ventura Sport 3- Focus 315 -   8
DSO 7- Scheldevogels 49 -   6
Midweek poule 040 (najaar)
Vriendenschaar MW2- Merwede | Multiplaat MW112 - 11
VIOS MW1- DSO MW16 - 24
Midweek poule 038 (najaar)
Sporting Delta MW1- Merwede | Multiplaat MW215 -   8
Good Luck MW1- Korbatjo MW14 -   4
Vitesse MW1- Vriendenschaar MW19 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 076 (najaar)
ADO A2- Merwede | Multiplaat A25 - 18
DVS '69 A1- DSO A111 - 16
ADO A2- DSO A113 - 12
Breedtekorfbal Junioren poule 080 (najaar)
DSO A2- HKC A24 -   5
HKC A2- DSO A212 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 084 (najaar)
DeetosSnel A3- DSO A37 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 088 (najaar)
DSO B1- Sporting Delta B311 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 095 (najaar)
Movado C1- Sporting Delta C216 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 106 (najaar)
Oranje Wit C4- Scheldevogels C14 - 12
Breedtekorfbal D-pupillen poule 118 (najaar)
Scheldevogels D1- Springfield D15 - 13
VIOS D1- DSO D10 - 17

Team TV
Breedtekorfbal D-pupillen poule 119 (najaar)
DSO D2- Springfield D214 -   2
Keep-Fit '70 D1- Juliana D26 -   3
E-pupillen poule 170 (najaar)
Keep-Fit '70 E2- Juliana E20 -   6
DSO E1- Good Luck E110 -   3
E-pupillen poule 171 (najaar)
Scheldevogels E1- Springfield E25 -   9
DSO E2- Juliana E44 -   2
E-pupillen poule 157 (najaar)
Oranje Wit E5- Oranje Zwart | De Hoekse E23 -   1
Sporting Delta E5- Conventus E13 -   0
Merwede | Multiplaat E4- Ventura Sport E26 -   1
F-pupillen poule 068 (najaar)
Juliana F1- Scheldevogels F18 -   5
Albatros F2- DSO F14 - 13
week 38 : van dinsdag 15 september 2020 t/m maandag 21 september 2020
 
KNKV 3e klasse H (veld)
Luctor 1- Good Luck 117 - 14
DSO 1- Blauw Wit 113 - 17
Stormvogels 1- KVK 110 - 14
Scheldevogels 1- Ventura Sport 115 - 13
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
WION 3- KCR 412 - 15
RWA 3- Sporting Delta 311 - 16
DSO 2- Tjoba 213 - 19
DeetosSnel 4- Tilburg 311 -   6

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal Senioren poule 102 (najaar)
DSO 3- Scheldevogels 311 - 10
DeetosSnel 5- Focus 213 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 101 (najaar)
Keep-Fit '70 3- DeetosSnel 619 - 13
DSO 4- PKC | SWKGroep 1124 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 103 (najaar)
DSO 5- Terda 28 -   7
Springfield 1- Juliana 414 -   7
Breedtekorfbal Senioren poule 104 (najaar)
Good Luck 3- De Voltreffers 29 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 105 (najaar)
Ventura Sport 3- DSO 714 -   5
Focus 3- Scheldevogels 425 -   3
Midweek poule 040 (najaar)
VIOS MW1- Merwede | Multiplaat MW15 - 16
DSO MW1- Vriendenschaar MW212 -   8
Midweek poule 038 (najaar)
Vriendenschaar MW1- Good Luck MW18 - 15
Korbatjo MW1- Sporting Delta MW16 -   8
DeetosSnel MW1- Vitesse MW116 -   9
Vriendenschaar MW1- Vitesse MW1

Antilopen Banner
Breedtekorfbal Junioren poule 076 (najaar)
DVS '69 A1- ADO A29 - 10
DSO A1- Merwede | Multiplaat A29 -   4
Breedtekorfbal Junioren poule 080 (najaar)
PKC | SWKGroep A4- HKC A28 - 12
Vriendenschaar A2- DSO A23 -   9
Breedtekorfbal Junioren poule 084 (najaar)
Juliana A2- DeetosSnel A34 - 15
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 088 (najaar)
DSO B1- Keep-Fit '70 B25 - 11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 095 (najaar)
DSO C1- Sporting Delta C212 -   5
ACKC C1- Movado C14 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 106 (najaar)
Scheldevogels C1- DSO C27 -   3
Oranje Wit C4- DSO C21 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 118 (najaar)
DSO D1- Springfield D18 -   7
VIOS D1- Scheldevogels D12 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 119 (najaar)
Keep-Fit '70 D1- Springfield D29 -   1
DSO D2- Keep-Fit '70 D13 -   6
Springfield D2- Juliana D25 -   3
E-pupillen poule 170 (najaar)
DSO E1- Keep-Fit '70 E220 -   0
Good Luck E1- Juliana E22 -   6
E-pupillen poule 171 (najaar)
Scheldevogels E1- DSO E25 -   7
Springfield E2- Juliana E418 -   2
E-pupillen poule 157 (najaar)
Oranje Zwart | De Hoekse E2- Sporting Delta E50 -   7
Conventus E1- DSO E31 -   1
Ventura Sport E2- Oranje Wit E52 -   0
F-pupillen poule 068 (najaar)
Albatros F2- Juliana F11 - 11
DSO F1- Scheldevogels F15 -   5
week 37 : van dinsdag 8 september 2020 t/m maandag 14 september 2020
 
KNKV 3e klasse H (veld)
Ventura Sport 1- DSO 114 - 16
KVK 1- Luctor 116 -   7
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
KCR 4- DeetosSnel 423 - 11
Tilburg 3- WION 315 - 12
Tjoba 2- RWA 321 - 10
Sporting Delta 3- DSO 217 -   8

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Senioren poule 102 (najaar)
DeetosSnel 5- Scheldevogels 318 - 15
Focus 2- DSO 36 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 101 (najaar)
PKC | SWKGroep 11- Keep-Fit '70 38 - 15
DSO 4- DeetosSnel 624 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 103 (najaar)
Terda 2- Springfield 117 - 15
DSO 5- Juliana 45 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 104 (najaar)
DSO 6- De Voltreffers 23 - 13
Terda 3- Good Luck 310 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 105 (najaar)
DSO 7- Focus 36 - 14
Ventura Sport 3- Scheldevogels 418 -   7
Midweek poule 040 (najaar)
Vriendenschaar MW2- VIOS MW112 -   9
Merwede | Multiplaat MW1- DSO MW110 - 10
Midweek poule 038 (najaar)
Sporting Delta MW1- Vriendenschaar MW113 -   5
Merwede | Multiplaat MW2- Korbatjo MW18 - 17
Good Luck MW1- DeetosSnel MW110 - 12
Breedtekorfbal Junioren poule 076 (najaar)
DVS '69 A1- Merwede | Multiplaat A26 -   6
Breedtekorfbal Junioren poule 080 (najaar)
Vriendenschaar A2- HKC A28 - 13
DSO A2- PKC | SWKGroep A411 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 084 (najaar)
DeetosSnel A3- Focus A213 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 088 (najaar)
Keep-Fit '70 B2- Sporting Delta B39 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 095 (najaar)
ACKC C1- Sporting Delta C28 -   7
Movado C1- DSO C17 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 118 (najaar)
VIOS D1- Springfield D13 - 11
Scheldevogels D1- DSO D14 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 119 (najaar)
DSO D2- Juliana D28 -   1

Alles voor je sport!
E-pupillen poule 170 (najaar)
DSO E1- Juliana E26 -   3
E-pupillen poule 171 (najaar)
Scheldevogels E1- Juliana E45 -   2
DSO E2- Springfield E27 - 10
E-pupillen poule 157 (najaar)
DSO E3- Oranje Zwart | De Hoekse E27 -   0
Merwede | Multiplaat E4- Conventus E12 -   4
Sporting Delta E5- Ventura Sport E23 -   0
F-pupillen poule 068 (najaar)
Juliana F1- DSO F19 -   5
Albatros F2- Scheldevogels F13 -   3
week 36 : van dinsdag 1 september 2020 t/m maandag 7 september 2020
 
KNKV 3e klasse H (veld)
DSO 1- KVK 112 - 11
Scheldevogels 1- Good Luck 114 - 10
Luctor 1- Ventura Sport 111 - 14
Stormvogels 1- Blauw Wit 115 - 12
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
DeetosSnel 4- Sporting Delta 314 - 22
RWA 3- Tilburg 313 - 18
WION 3- Tjoba 212 - 15
DSO 2- KCR 46 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 102 (najaar)
DSO 3- DeetosSnel 511 - 16
Scheldevogels 3- Focus 28 -   6

Korfbal Deals
Breedtekorfbal Senioren poule 101 (najaar)
Keep-Fit '70 3- DSO 412 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 103 (najaar)
Juliana 4- Terda 29 - 11
Springfield 1- DSO 514 -   6
Breedtekorfbal Senioren poule 104 (najaar)
De Voltreffers 2- Terda 323 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 105 (najaar)
Scheldevogels 4- DSO 710 -   6
Focus 3- Ventura Sport 36 - 22
Breedtekorfbal Junioren poule 076 (najaar)
DSO A1- DVS '69 A18 - 12
Merwede | Multiplaat A2- ADO A218 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 080 (najaar)
PKC | SWKGroep A4- Vriendenschaar A28 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 084 (najaar)
DSO A3- DeetosSnel A311 -   7

Team TV
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 088 (najaar)
Sporting Delta B3- DSO B17 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 095 (najaar)
DSO C1- ACKC C112 -   4
Sporting Delta C2- Movado C11 - 11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 106 (najaar)
Scheldevogels C1- Oranje Wit C45 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 118 (najaar)
Springfield D1- Scheldevogels D17 -   5
DSO D1- VIOS D110 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 119 (najaar)
Juliana D2- Keep-Fit '70 D11 -   5
Springfield D2- DSO D22 - 10
E-pupillen poule 170 (najaar)
Juliana E2- Keep-Fit '70 E28 -   1
Good Luck E1- DSO E11 -   9
E-pupillen poule 171 (najaar)
Juliana E4- DSO E23 - 11
Springfield E2- Scheldevogels E110 -   5
E-pupillen poule 157 (najaar)
Ventura Sport E2- DSO E31 -   6
Oranje Wit E5- Sporting Delta E50 -   1
Oranje Zwart | De Hoekse E2- Merwede | Multiplaat E40 - 18
F-pupillen poule 068 (najaar)
Scheldevogels F1- Juliana F12 - 11
DSO F1- Albatros F28 -   5

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017