Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van Oranje Zwart, Zwolle

314 wedstrijden zijn geselecteerd. 255 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 25 : van dinsdag 15 juni 2021 t/m maandag 21 juni 2021
 
Breedtekorfbal Junioren poule 013 (voorjaar)
Meko '74 A1- Vefo / KIA A111 -   7
Oranje Zwart A1- DOS '46 A49 -   9

Team TV
Breedtekorfbal Junioren poule 026 (voorjaar)
d'Ommerdieck A1- Devinco A211 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 020 (voorjaar)
DOS '46 B1- Rood-Wit B115 -   5
Unitas | Perspectief B1- Oranje Zwart B133 -   0
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 020 (voorjaar)
Oranje Zwart C1- Unitas | Perspectief C33 - 10
Rood-Wit C2- Wolderwijd C12 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 021 (voorjaar)
d'Ommerdieck C1- Rood-Wit C31 - 13
Oranje Zwart C2- Hellas '63 C26 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 016 (voorjaar)
DOS '46 D1- Oranje Zwart D112 -   4
Rood-Wit D1- ZKC '19 D110 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 017 (voorjaar)
Hellas '63 D1- Oranje Zwart D21 -   8
Unitas | Perspectief D3- Rood-Wit D27 -   7
E-pupillen poule 025 (voorjaar)
Oranje Zwart E1- Rood-Wit E20 - 16
Hellas '63 E1- Unitas | Perspectief E20 - 11
E-pupillen poule 026 (voorjaar)
d'Ommerdieck E1- Oranje Zwart E24 -   4
Rood-Wit E1- Avereest E113 -   2
E-pupillen poule 014 (voorjaar)
Rood-Wit E3- Oranje Zwart E37 -   5
KIOS E1- DOS '46 E320 -   1
F-pupillen poule 009 (voorjaar)
Oranje Zwart F1- DOS '46 F210 -   5
Rood-Wit F1- Rood-Wit F26 -   9

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 24 : van dinsdag 8 juni 2021 t/m maandag 14 juni 2021
 
Breedtekorfbal Junioren poule 013 (voorjaar)
DOS '46 A4- Meko '74 A17 - 13
Vefo / KIA A1- Oranje Zwart A18 -   9
Breedtekorfbal Junioren poule 026 (voorjaar)
Oranje Zwart A2- d'Ommerdieck A17 -   3
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 020 (voorjaar)
Oranje Zwart B1- DOS '46 B11 - 32
Rood-Wit B1- Unitas | Perspectief B15 - 17
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 020 (voorjaar)
Wolderwijd C1- Oranje Zwart C17 -   7
Unitas | Perspectief C3- Rood-Wit C25 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 021 (voorjaar)
Rood-Wit C3- Oranje Zwart C24 - 12
Hellas '63 C2- d'Ommerdieck C111 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 016 (voorjaar)
Oranje Zwart D1- Rood-Wit D15 - 19
ZKC '19 D1- DOS '46 D1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 017 (voorjaar)
Rood-Wit D2- Hellas '63 D15 -   2
Oranje Zwart D2- Unitas | Perspectief D37 -   8
F-pupillen poule 009 (voorjaar)
DOS '46 F2- Rood-Wit F13 - 14
Rood-Wit F2- Oranje Zwart F13 - 18
week 43 : van dinsdag 20 oktober 2020 t/m maandag 26 oktober 2020
 
KNKV 3e klasse C (veld)
HKC 1- Zwaluwen 1
EKCA | CIBOD 1- Elko 1
Reehorst '45 1- Achilles 1
Oranje Zwart 1- TOP 1
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
EKCA | CIBOD 2- Oost-Arnhem 4
Reehorst '45 2- Achilles 2
Oranje Zwart 2- TOP 2
HKC 3- Zwaluwen 2

Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Oranje Zwart 3- ASVD | PV Systems 3
Harich 3- Unitas | Perspectief 4
ZKC '19 3- De Meeuwen 4
Dindoa 6- SCO | Motip Dupli 4
Breedtekorfbal Senioren poule 023 (najaar)
KVZ 5- SIOS '61 1
Oranje Zwart 5- KVZ 5
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (najaar)
Meko '74 1- ASVD | PV Systems 4
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 033 (najaar)
ASVD | PV Systems B2- Rood-Wit B3
Exakwa B4- Oranje Zwart B2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 032 (najaar)
Oranje Zwart D1- ASVD | PV Systems D2
week 42 : van dinsdag 13 oktober 2020 t/m maandag 19 oktober 2020
 
KNKV 3e klasse C (veld)
TOP 1- Achilles 1
EKCA | CIBOD 1- HKC 1
Zwaluwen 1- Elko 1
Reehorst '45 1- Oranje Zwart 1
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
TOP 2- Achilles 2
EKCA | CIBOD 2- HKC 3
Zwaluwen 2- Oost-Arnhem 4
Reehorst '45 2- Oranje Zwart 2
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
De Meeuwen 4- SCO | Motip Dupli 4
Harich 3- Oranje Zwart 3
Dindoa 6- ZKC '19 3
ASVD | PV Systems 3- Unitas | Perspectief 4
Breedtekorfbal Senioren poule 023 (najaar)
SIOS '61 1- Mélynas 2
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (najaar)
Sparta 5- Meko '74 1
HHV 3- Oranje Zwart 6
ASVD | PV Systems 4- Noveas 2
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 033 (najaar)
DOS Kampen | Veltman B3- Hellas '63 B113 -   6
Hellas '63 B1- Exakwa B4
Rood-Wit B3- DOS Kampen | Veltman B3
Oranje Zwart B2- Unitas | Perspectief B3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 036 (najaar)
Hellas '63 C2- d'Ommerdieck C1
week 41 : van dinsdag 6 oktober 2020 t/m maandag 12 oktober 2020
 
KNKV 3e klasse C (veld)
Elko 1- TOP 124 - 14
HKC 1- Reehorst '45 121 - 11
Oranje Zwart 1- EKCA | CIBOD 122 - 10
Achilles 1- Zwaluwen 114 - 11
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
HKC 3- Reehorst '45 29 - 13
Achilles 2- Zwaluwen 212 - 19
Oost-Arnhem 4- TOP 213 - 15
Oranje Zwart 2- EKCA | CIBOD 214 - 13
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
ZKC '19 3- Harich 313 -   7
Unitas | Perspectief 4- De Meeuwen 416 - 17
SCO | Motip Dupli 4- ASVD | PV Systems 3afgelast
Oranje Zwart 3- Dindoa 613 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 022 (najaar)
Regio '72 3- Oranje Zwart 416 - 17
Devinco 3- d'Ommerdieck 111 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 023 (najaar)
Oranje Zwart 5- Mélynas 29 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (najaar)
Noveas 2- Sparta 512 -   9
Rood-Wit 4- Oranje Zwart 6
Rood-Wit 4- HHV 36 - 15
Breedtekorfbal Junioren poule 026 (najaar)
Hellas '63 A1- Oranje Zwart A116 -   6
Wit-Blauw | Green Organics A1- Sparta A27 - 17
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 032 (najaar)
Sparta B2- Oranje Zwart B18 - 13
Elburg B2- DOS Kampen | Veltman B23 - 15

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 033 (najaar)
Exakwa B4- Rood-Wit B313 -   6
ASVD | PV Systems B2- Oranje Zwart B2afgelast
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 033 (najaar)
Oranje Zwart C1- Rood-Wit C310 -   4
Sparta C2- Exakwa C35 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 036 (najaar)
Exakwa C6- Hellas '63 C21 -   2
Oranje Zwart C2- d'Ommerdieck C115 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 032 (najaar)
Rood-Wit D3- Elburg D31 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 033 (najaar)
Sparta D3- Exakwa D48 -   4
Oranje Zwart D2- DOS Kampen | Veltman D26 -   6
E-pupillen poule 050 (najaar)
Sparta E4- Oranje Zwart E15 - 11
Rood-Wit E3- Wit-Blauw | Green Organics E40 -   0
E-pupillen poule 049 (najaar)
DOS Kampen | Veltman E2- Exakwa E41 - 15
Sparta E3- Oranje Zwart E26 -   5
F-pupillen poule 021 (najaar)
DOS '46 F1- Oranje Zwart F17 -   4
Sparta F1- KIOS F112 -   6
week 40 : van dinsdag 29 september 2020 t/m maandag 5 oktober 2020
 
KNKV 3e klasse C (veld)
EKCA | CIBOD 1- Reehorst '45 111 - 16
Elko 1- HKC 112 - 23
Oranje Zwart 1- Achilles 133 - 11
TOP 1- Zwaluwen 17 - 21
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
TOP 2- Zwaluwen 213 - 14
Oost-Arnhem 4- HKC 321 - 13
Oranje Zwart 2- Achilles 222 - 12
EKCA | CIBOD 2- Reehorst '45 214 - 16
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
ASVD | PV Systems 3- De Meeuwen 426 - 12
Dindoa 6- Harich 313 - 15
SCO | Motip Dupli 4- ZKC '19 38 - 15
Oranje Zwart 3- Unitas | Perspectief 415 - 22
Breedtekorfbal Senioren poule 022 (najaar)
Oranje Zwart 4- Devinco 36 - 13
Regio '72 3- d'Ommerdieck 112 -   7
Breedtekorfbal Senioren poule 023 (najaar)
Mélynas 2- KVZ 512 -   8
Oranje Zwart 5- SIOS '61 114 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (najaar)
Oranje Zwart 6- Sparta 5
Oranje Zwart 6- Rood-Wit 44 -   7
Rood-Wit 4- ASVD | PV Systems 4
HHV 3- Meko '74 18 - 11
Sparta 5- ASVD | PV Systems 416 -   6
HHV 3- Noveas 2
ASVD | PV Systems 4- HHV 310 - 11
Breedtekorfbal Junioren poule 026 (najaar)
Wit-Blauw | Green Organics A1- Oranje Zwart A119 - 11
Sparta A2- Hellas '63 A17 - 13
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 032 (najaar)
Oranje Zwart B1- Elburg B210 -   9
Sparta B2- DOS Kampen | Veltman B23 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 033 (najaar)
Unitas | Perspectief B3- ASVD | PV Systems B27 -   0
Rood-Wit B3- Hellas '63 B110 -   8
Oranje Zwart B2- DOS Kampen | Veltman B33 - 11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 033 (najaar)
Sparta C2- Rood-Wit C36 -   3
Exakwa C3- Oranje Zwart C15 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 036 (najaar)
Hellas '63 C2- Oranje Zwart C23 -   7
Exakwa C6- d'Ommerdieck C116 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 032 (najaar)
ASVD | PV Systems D2- Rood-Wit D37 -   1
Oranje Zwart D1- Elburg D32 - 10

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal D-pupillen poule 033 (najaar)
Sparta D3- DOS Kampen | Veltman D23 -   3
Exakwa D4- Oranje Zwart D26 -   9
E-pupillen poule 050 (najaar)
Rood-Wit E3- Oranje Zwart E12 -   9
Wit-Blauw | Green Organics E4- Sparta E44 -   5
E-pupillen poule 049 (najaar)
Sparta E3- Exakwa E43 - 11
Oranje Zwart E2- DOS Kampen | Veltman E25 -   1
F-pupillen poule 021 (najaar)
DOS '46 F1- KIOS F114 -   6
Oranje Zwart F1- Sparta F16 -   6
week 39 : van dinsdag 22 september 2020 t/m maandag 28 september 2020
 
KNKV 3e klasse C (veld)
Achilles 1- Elko 125 - 14
Zwaluwen 1- EKCA | CIBOD 113 - 15
HKC 1- Oranje Zwart 18 - 26
Reehorst '45 1- TOP 149 -   7
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
Achilles 2- Oost-Arnhem 49 - 25
Reehorst '45 2- TOP 216 - 15
HKC 3- Oranje Zwart 227 - 13
Zwaluwen 2- EKCA | CIBOD 213 - 13
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
ZKC '19 3- Oranje Zwart 321 - 16
Unitas | Perspectief 4- SCO | Motip Dupli 420 - 10
Harich 3- ASVD | PV Systems 310 - 10
De Meeuwen 4- Dindoa 614 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 022 (najaar)
Devinco 3- Regio '72 39 - 15
d'Ommerdieck 1- Oranje Zwart 410 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 023 (najaar)
KVZ 5- Oranje Zwart 512 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (najaar)
Sparta 5- Rood-Wit 4
Noveas 2- Meko '74 1
ASVD | PV Systems 4- Oranje Zwart 6

Korfbal Deals
Breedtekorfbal Junioren poule 026 (najaar)
Hellas '63 A1- Wit-Blauw | Green Organics A115 -   5
Oranje Zwart A1- Sparta A215 - 15
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 032 (najaar)
Elburg B2- Sparta B23 - 12
DOS Kampen | Veltman B2- Oranje Zwart B111 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 033 (najaar)
Hellas '63 B1- ASVD | PV Systems B25 -   3
DOS Kampen | Veltman B3- Unitas | Perspectief B37 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 033 (najaar)
Rood-Wit C3- Exakwa C33 - 10
Oranje Zwart C1- Sparta C214 -   2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 036 (najaar)
d'Ommerdieck C1- Hellas '63 C21 - 12
Breedtekorfbal D-pupillen poule 032 (najaar)
Elburg D3- ASVD | PV Systems D210 -   6
Rood-Wit D3- Oranje Zwart D12 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 033 (najaar)
DOS Kampen | Veltman D2- Exakwa D49 -   2
Oranje Zwart D2- Sparta D37 - 11
E-pupillen poule 050 (najaar)
Sparta E4- Rood-Wit E39 -   0
Oranje Zwart E1- Wit-Blauw | Green Organics E418 -   2
E-pupillen poule 049 (najaar)
DOS Kampen | Veltman E2- Sparta E34 -   4
Exakwa E4- Oranje Zwart E215 -   5
F-pupillen poule 021 (najaar)
KIOS F1- Oranje Zwart F18 - 12
Sparta F1- DOS '46 F14 - 17

Team TV
week 38 : van dinsdag 15 september 2020 t/m maandag 21 september 2020
 
KNKV 3e klasse C (veld)
Elko 1- Reehorst '45 111 - 19
Achilles 1- EKCA | CIBOD 111 - 13
Zwaluwen 1- Oranje Zwart 115 - 24
TOP 1- HKC 14 - 23
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
TOP 2- HKC 317 - 14
Oost-Arnhem 4- Reehorst '45 220 - 18
Zwaluwen 2- Oranje Zwart 216 - 15
Achilles 2- EKCA | CIBOD 210 - 19
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
SCO | Motip Dupli 4- Harich 310 - 17
ASVD | PV Systems 3- ZKC '19 39 -   8
De Meeuwen 4- Oranje Zwart 36 - 10
Unitas | Perspectief 4- Dindoa 612 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 022 (najaar)
Oranje Zwart 4- Regio '72 38 - 12
d'Ommerdieck 1- Devinco 312 -   4
Breedtekorfbal Senioren poule 023 (najaar)
SIOS '61 1- KVZ 517 -   9
Mélynas 2- Oranje Zwart 514 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (najaar)
Oranje Zwart 6- HHV 3
Meko '74 1- HHV 3
ASVD | PV Systems 4- Sparta 5
Breedtekorfbal Junioren poule 026 (najaar)
Oranje Zwart A1- Hellas '63 A15 - 12
Sparta A2- Wit-Blauw | Green Organics A19 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 032 (najaar)
Oranje Zwart B1- Sparta B212 - 11
DOS Kampen | Veltman B2- Elburg B225 -   3
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 033 (najaar)
Unitas | Perspectief B3- Exakwa B43 -   6
Oranje Zwart B2- Rood-Wit B32 -   6
Unitas | Perspectief B3- DOS Kampen | Veltman B3
Rood-Wit B3- Exakwa B4
ASVD | PV Systems B2- DOS Kampen | Veltman B34 -   9
Oranje Zwart B2- ASVD | PV Systems B24 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 033 (najaar)
Exakwa C3- Sparta C210 -   1
Rood-Wit C3- Oranje Zwart C17 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 036 (najaar)
d'Ommerdieck C1- Oranje Zwart C25 - 13
Breedtekorfbal D-pupillen poule 032 (najaar)
Elburg D3- Rood-Wit D314 -   1
ASVD | PV Systems D2- Oranje Zwart D17 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 033 (najaar)
Exakwa D4- Sparta D32 -   4
DOS Kampen | Veltman D2- Oranje Zwart D28 -   9
E-pupillen poule 050 (najaar)
Wit-Blauw | Green Organics E4- Rood-Wit E33 -   2
Oranje Zwart E1- Sparta E46 -   9
E-pupillen poule 049 (najaar)
Exakwa E4- DOS Kampen | Veltman E28 -   0
Oranje Zwart E2- Sparta E36 -   3
F-pupillen poule 021 (najaar)
Oranje Zwart F1- DOS '46 F1
KIOS F1- Sparta F14 -   3
week 37 : van dinsdag 8 september 2020 t/m maandag 14 september 2020
 
KNKV 3e klasse C (veld)
EKCA | CIBOD 1- TOP 120 -   8
Reehorst '45 1- Zwaluwen 120 -   5
HKC 1- Achilles 116 -   9
Oranje Zwart 1- Elko 130 - 13
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
HKC 3- Achilles 229 -   6
Reehorst '45 2- Zwaluwen 220 - 17
EKCA | CIBOD 2- TOP 212 - 15
Oranje Zwart 2- Oost-Arnhem 428 - 12
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Oranje Zwart 3- SCO | Motip Dupli 417 - 10
ZKC '19 3- Unitas | Perspectief 412 - 16
Dindoa 6- ASVD | PV Systems 316 - 20
Harich 3- De Meeuwen 415 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 022 (najaar)
d'Ommerdieck 1- Regio '72 312 - 16
Devinco 3- Oranje Zwart 48 -   9

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal Senioren poule 023 (najaar)
SIOS '61 1- Oranje Zwart 516 -   9
KVZ 5- Mélynas 216 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (najaar)
Sparta 5- Oranje Zwart 615 -   5
Noveas 2- HHV 3
ASVD | PV Systems 4- Rood-Wit 413 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 026 (najaar)
Hellas '63 A1- Sparta A213 -   6
Oranje Zwart A1- Wit-Blauw | Green Organics A111 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 032 (najaar)
DOS Kampen | Veltman B2- Sparta B218 -   6
Elburg B2- Oranje Zwart B17 - 18
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 033 (najaar)
Exakwa B4- ASVD | PV Systems B28 -   3
Exakwa B4- Unitas | Perspectief B3
Rood-Wit B3- Unitas | Perspectief B311 -   2
Hellas '63 B1- Oranje Zwart B29 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 033 (najaar)
Oranje Zwart C1- Exakwa C32 -   1
Rood-Wit C3- Sparta C29 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 036 (najaar)
Oranje Zwart C2- Hellas '63 C25 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 032 (najaar)
Rood-Wit D3- ASVD | PV Systems D22 -   8
Elburg D3- Oranje Zwart D111 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 033 (najaar)
Oranje Zwart D2- Exakwa D42 -   4
DOS Kampen | Veltman D2- Sparta D33 -   3
E-pupillen poule 050 (najaar)
Oranje Zwart E1- Rood-Wit E317 -   0
Sparta E4- Wit-Blauw | Green Organics E43 -   2

Antilopen Banner
E-pupillen poule 049 (najaar)
Exakwa E4- Sparta E321 -   0
DOS Kampen | Veltman E2- Oranje Zwart E23 -   7
F-pupillen poule 021 (najaar)
KIOS F1- DOS '46 F14 - 15
Sparta F1- Oranje Zwart F110 -   5
week 36 : van dinsdag 1 september 2020 t/m maandag 7 september 2020
 
KNKV 3e klasse C (veld)
Zwaluwen 1- HKC 19 - 13
Achilles 1- Reehorst '45 115 - 22
Elko 1- EKCA | CIBOD 15 -   9
TOP 1- Oranje Zwart 17 - 23
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
TOP 2- Oranje Zwart 219 - 13
Oost-Arnhem 4- EKCA | CIBOD 215 - 11
Zwaluwen 2- HKC 316 - 13
Achilles 2- Reehorst '45 23 - 22
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
ASVD | PV Systems 3- Oranje Zwart 317 -   7
De Meeuwen 4- ZKC '19 38 - 13
SCO | Motip Dupli 4- Dindoa 66 - 16
Unitas | Perspectief 4- Harich 315 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 022 (najaar)
Oranje Zwart 4- d'Ommerdieck 114 - 11
Regio '72 3- Devinco 316 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 023 (najaar)
Mélynas 2- SIOS '61 112 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (najaar)
Rood-Wit 4- Sparta 5
Meko '74 1- Noveas 2
Oranje Zwart 6- ASVD | PV Systems 46 - 15
Oranje Zwart 6- Noveas 2
Breedtekorfbal Junioren poule 026 (najaar)
Wit-Blauw | Green Organics A1- Hellas '63 A17 - 13
Sparta A2- Oranje Zwart A110 -   8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 032 (najaar)
Sparta B2- Elburg B214 -   6
Oranje Zwart B1- DOS Kampen | Veltman B28 -   7

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 033 (najaar)
ASVD | PV Systems B2- Hellas '63 B1
Unitas | Perspectief B3- Rood-Wit B3
DOS Kampen | Veltman B3- Exakwa B44 -   6
Unitas | Perspectief B3- Hellas '63 B17 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 033 (najaar)
Sparta C2- Oranje Zwart C10 -   1
Exakwa C3- Rood-Wit C36 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 032 (najaar)
Oranje Zwart D1- Rood-Wit D38 -   1
ASVD | PV Systems D2- Elburg D34 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 033 (najaar)
Exakwa D4- DOS Kampen | Veltman D21 - 15
Sparta D3- Oranje Zwart D29 -   5
E-pupillen poule 050 (najaar)
Rood-Wit E3- Sparta E42 -   5
Wit-Blauw | Green Organics E4- Oranje Zwart E16 -   6
E-pupillen poule 049 (najaar)
Sparta E3- DOS Kampen | Veltman E22 -   0
Oranje Zwart E2- Exakwa E41 -   7
F-pupillen poule 021 (najaar)
Oranje Zwart F1- KIOS F13 -   9
DOS '46 F1- Sparta F18 -   5

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017