Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van Oranje Zwart, Zwolle

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 399 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
 
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (zaal)
Devinco 3- Elburg 314 - 20

Antilopen Banner
Breedtekorfbal Senioren poule 014 (zaal)
Oranje Zwart 7- Unitas / Perspectief 55 - 26
Midweek poule 013 (zaal)
Oranje Zwart MW1- Sparta MW3
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 017 (zaal)
Apeldoorn B3- Dindoa B312 - 10
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
 
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (zaal)
Rood-Wit 3- d'Ommerdieck 119 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 013 (zaal)
Dindoa 8- DOS Kampen / Veltman 418 - 17
Hellas '63 3- Oranje Zwart 519 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 009 (zaal)
Oranje Zwart 6- EKC 2000 37 - 21
Sparta 5- TOP 39 -   4
Juventa 5- NKC '51 624 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 014 (zaal)
Rood-Wit 4- DOS Kampen / Veltman 512 - 24
Unitas / Perspectief 5- Emmeloord 328 - 11
Midweek poule 013 (zaal)
Joure MW1- Sparta MW38 - 25
Elburg MW2- Emmeloord MW119 -   7
DOS Kampen / Veltman MW1- Rood-Wit MW18 - 17

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Junioren poule 017 (zaal)
Sparta A2- Oranje Zwart A124 - 14
Hellas '63 A1- Elburg A216 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 011 (zaal)
Juventa B2- DOS Kampen / Veltman B29 -   8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 017 (zaal)
Oranje Zwart B2- Hellas '63 B213 - 10
Apeldoorn B3- Exakwa B312 - 18
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 023 (zaal)
Oranje Zwart C2- d'Ommerdieck C111 -   2
ASVD | PV Systems C3- DOS Kampen / Veltman C34 -   7
E-pupillen poule 030 (zaal)
Elburg E2- Emmeloord E28 -   2
E-pupillen poule 031 (zaal)
Rood-Wit E3- Elburg E420 -   3
F-pupillen poule 014 (zaal)
Rood-Wit F1- Unitas / Perspectief F211 -   3
Regio '72 F1- Oranje Zwart F19 -   7
F-pupillen poule 015 (zaal)
Unitas / Perspectief F3- Oranje Zwart F215 -   4
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
 
KNKV 2e klasse B (zaal)
ROG 1- Noordenveld 122 - 20
Hoogkerk 1- Flamingo's 130 - 17
Harich 1- Oranje Zwart 125 - 25
De Granaet 1- DTG 121 - 22
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
Harich 2- Oranje Zwart 218 - 15
De Granaet 2- CSL 316 - 31
Drachten / van der Wiel 3- Ritola 329 - 15
Hoogkerk 2- Flamingo's 217 - 21
KNKV Reserve 4e klasse E (zaal)
SDO 2- Thrianta 220 - 15
Juventa 4- Zwart Wit 325 -   9
Oranje Zwart 3- Elko 223 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (zaal)
Oranje Zwart 4- Dindoa 724 -   6
Elburg 3- d'Ommerdieck 121 -   8
Amicitia 5- Rood-Wit 319 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 013 (zaal)
Oranje Zwart 5- d'Ommerdieck 212 -   5
DOS Kampen / Veltman 4- Devinco 416 -   7
Breedtekorfbal Senioren poule 009 (zaal)
Oranje Zwart 6- KIOS '45 34 - 15
NKC '51 6- TOP 312 -   8
Sparta 5- Juventa 514 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 014 (zaal)
Emmeloord 3- Oranje Zwart 712 -   3
Unitas / Perspectief 5- ASVD | PV Systems 526 -   9
Rood-Wit 4- Exakwa 45 - 15
Midweek poule 013 (zaal)
Rood-Wit MW1- Oranje Zwart MW121 -   9
Emmeloord MW1- Sparta MW314 - 19
Elburg MW2- DOS Kampen / Veltman MW117 - 14

Team TV
Breedtekorfbal Junioren poule 017 (zaal)
Elburg A2- Rood-Wit A28 - 24
Hellas '63 A1- Wit-Blauw / Green Organics A16 - 13
DOS Kampen / Veltman A2- Sparta A25 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 011 (zaal)
Oranje Zwart B1- Juventa B210 -   4
SDO B1- DOS Kampen / Veltman B26 - 16
Rigtersbleek / Cottus B1- Wit-Blauw / Green Organics B110 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 017 (zaal)
Dindoa B3- Elburg B28 - 11
Oranje Zwart B2- Rood-Wit B27 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 022 (zaal)
ASVD | PV Systems C2- DOS '46 C315 -   3
Sparta C2- Oranje Zwart C12 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 023 (zaal)
DOS Kampen / Veltman C3- Rood-Wit C311 -   7
Elburg C2- d'Ommerdieck C126 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 019 (zaal)
DOS Kampen / Veltman D2- Sparta D34 -   6
Elburg D2- Rood-Wit D38 - 10
ASVD | PV Systems D2- Oranje Zwart D11 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (zaal)
Exakwa D7- Wit-Blauw / Green Organics D37 -   5
Hellas '63 D3- Elburg D32 -   6
DOS Kampen / Veltman D3- Exakwa D63 -   5
E-pupillen poule 028 (zaal)
Oranje Zwart E1- ASVD | PV Systems E111 - 22
Sparta E1- Rood-Wit E112 - 10
Elburg E1- Exakwa E118 -   9
E-pupillen poule 030 (zaal)
Emmeloord E2- Sparta E30 - 10
Elburg E2- Exakwa E52 - 10
Oranje Zwart E2- ASVD | PV Systems E26 -   8
E-pupillen poule 031 (zaal)
Rood-Wit E3- Sparta E56 -   8
Elburg E4- DOS Kampen / Veltman E21 -   6
Exakwa E6- Oranje Zwart E35 -   6
F-pupillen poule 014 (zaal)
Dindoa F1- Oranje Zwart F18 -   8
Unitas / Perspectief F2- De Meeuwen F23 - 23
Rood-Wit F1- Regio '72 F14 -   5
F-pupillen poule 015 (zaal)
Sparta F2- DOS Kampen / Veltman F27 -   2
Unitas / Perspectief F3- Exakwa F210 - 13
Dindoa F2- Oranje Zwart F26 -   2
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
 
KNKV 2e klasse B (zaal)
Noordenveld 1- Harich 119 - 15
Flamingo's 1- De Granaet 119 - 17
DTG 1- Hoogkerk 117 - 17
Oranje Zwart 1- ROG 123 - 23
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
Flamingo's 2- De Granaet 224 - 12
CSL 3- Hoogkerk 225 - 15
Oranje Zwart 2- Drachten / van der Wiel 315 - 25
Ritola 3- Harich 222 - 19
KNKV Reserve 4e klasse E (zaal)
Zwart Wit 3- SDO 219 -   7
Thrianta 2- Juventa 410 - 23
Achilles 2- Oranje Zwart 310 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (zaal)
Rood-Wit 3- Oranje Zwart 48 - 21
Dindoa 7- Amicitia 55 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 013 (zaal)
Wit-Blauw / Green Organics 4- Oranje Zwart 516 - 14
Devinco 4- Dindoa 812 - 13
d'Ommerdieck 2- Hellas '63 316 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 009 (zaal)
KIOS '45 3- TOP 38 - 15
EKC 2000 3- Sparta 520 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 014 (zaal)
ASVD | PV Systems 5- Emmeloord 312 - 11
Exakwa 4- DOS Kampen / Veltman 516 - 12
Midweek poule 013 (zaal)
DOS Kampen / Veltman MW1- Emmeloord MW117 - 13
Sparta MW3- Elburg MW210 - 14
Joure MW1- Rood-Wit MW114 - 33
Breedtekorfbal Junioren poule 017 (zaal)
Oranje Zwart A1- DOS Kampen / Veltman A212 - 18
Rood-Wit A2- Hellas '63 A114 - 14
Wit-Blauw / Green Organics A1- Sparta A216 - 13
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 011 (zaal)
Juventa B2- SDO B18 -   8
KIOS '45 B1- Rigtersbleek / Cottus B15 - 12
DOS Kampen / Veltman B2- Oranje Zwart B17 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 017 (zaal)
Exakwa B3- Elburg B28 -   4
Hellas '63 B2- Apeldoorn B37 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 022 (zaal)
Wit-Blauw / Green Organics C2- Sparta C210 - 10
Exakwa C3- ASVD | PV Systems C28 -   6

Korfbal Deals
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 023 (zaal)
Rood-Wit C3- ASVD | PV Systems C313 -   1
Oranje Zwart C2- Elburg C27 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 019 (zaal)
Exakwa D5- Elburg D213 -   7
Oranje Zwart D1- DOS Kampen / Veltman D28 -   5
Sparta D3- ASVD | PV Systems D24 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (zaal)
Wit-Blauw / Green Organics D3- Oranje Zwart D216 -   7
Exakwa D6- Exakwa D71 -   5
Hellas '63 D3- DOS Kampen / Veltman D34 -   0
E-pupillen poule 028 (zaal)
Rood-Wit E1- Wit-Blauw / Green Organics E121 -   6
Exakwa E1- Oranje Zwart E119 - 12
ASVD | PV Systems E1- Elburg E16 - 10
E-pupillen poule 030 (zaal)
ASVD | PV Systems E2- Elburg E28 -   4
Sparta E3- Wit-Blauw / Green Organics E37 -   1
Exakwa E5- Oranje Zwart E216 - 10
E-pupillen poule 031 (zaal)
DOS Kampen / Veltman E2- Rood-Wit E36 - 18
Sparta E5- Elburg E430 -   2
Oranje Zwart E3- Exakwa E33 -   0
F-pupillen poule 014 (zaal)
Regio '72 F1- Unitas / Perspectief F212 - 10
De Meeuwen F2- Rood-Wit F116 -   3
Oranje Zwart F1- Wit-Blauw / Green Organics F25 - 23
F-pupillen poule 015 (zaal)
Oranje Zwart F2- Exakwa F14 - 14
DOS Kampen / Veltman F2- Unitas / Perspectief F30 - 11
Exakwa F2- Sparta F25 -   7

Team TV
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
 
KNKV 2e klasse B (zaal)
ROG 1- DTG 123 - 22
Noordenveld 1- De Granaet 120 - 15
Harich 1- Flamingo's 116 - 14
Oranje Zwart 1- Hoogkerk 121 - 20
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
Oranje Zwart 2- Hoogkerk 217 - 20
Harich 2- Flamingo's 213 - 17
Ritola 3- De Granaet 229 - 18
Drachten / van der Wiel 3- CSL 320 - 15
KNKV Reserve 4e klasse E (zaal)
Thrianta 2- Oranje Zwart 314 - 14
SDO 2- Elko 212 - 13
Juventa 4- Achilles 220 -   5
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (zaal)
Oranje Zwart 4- d'Ommerdieck 130 -   7
Dindoa 7- Elburg 315 - 23
Amicitia 5- Devinco 320 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 013 (zaal)
DOS Kampen / Veltman 4- d'Ommerdieck 218 -   8
Devinco 4- Oranje Zwart 59 -   9
Dindoa 8- Wit-Blauw / Green Organics 412 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 009 (zaal)
Juventa 5- Oranje Zwart 613 - 12
Sparta 5- KIOS '45 325 -   7
EKC 2000 3- TOP 312 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 014 (zaal)
Unitas / Perspectief 5- Exakwa 423 - 15
ASVD | PV Systems 5- Rood-Wit 416 -   9
Midweek poule 013 (zaal)
Sparta MW3- DOS Kampen / Veltman MW19 -   5
Elburg MW2- Joure MW118 -   7

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal Junioren poule 017 (zaal)
Sparta A2- Elburg A215 - 10
Oranje Zwart A1- Hellas '63 A114 - 12
DOS Kampen / Veltman A2- Rood-Wit A221 - 14
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 011 (zaal)
Oranje Zwart B1- KIOS '45 B120 -   6
DOS Kampen / Veltman B2- Rigtersbleek / Cottus B15 -   6
SDO B1- Wit-Blauw / Green Organics B15 - 16
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 017 (zaal)
Oranje Zwart B2- Exakwa B37 -   6
Hellas '63 B2- Elburg B28 - 10
Dindoa B3- Rood-Wit B26 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 022 (zaal)
ASVD | PV Systems C2- Wit-Blauw / Green Organics C23 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 023 (zaal)
ASVD | PV Systems C3- Oranje Zwart C24 -   8
DOS Kampen / Veltman C3- d'Ommerdieck C111 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 019 (zaal)
DOS Kampen / Veltman D2- Exakwa D52 -   9
ASVD | PV Systems D2- Rood-Wit D33 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (zaal)
Wit-Blauw / Green Organics D3- Elburg D34 -   4
Exakwa D6- Oranje Zwart D28 -   5
Exakwa D7- Hellas '63 D35 -   0
E-pupillen poule 028 (zaal)
Wit-Blauw / Green Organics E1- ASVD | PV Systems E115 - 17

Antilopen Banner
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
 
E-pupillen poule 028 (zaal)
ASVD | PV Systems E1- Oranje Zwart E116 -   3
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
 
E-pupillen poule 028 (zaal)
Sparta E1- Exakwa E110 -   6
Rood-Wit E1- Elburg E111 -   6
E-pupillen poule 030 (zaal)
Sparta E3- Elburg E26 -   5
Emmeloord E2- Exakwa E51 - 26
Wit-Blauw / Green Organics E3- ASVD | PV Systems E22 - 11
E-pupillen poule 031 (zaal)
Oranje Zwart E3- Rood-Wit E34 - 13
Exakwa E3- DOS Kampen / Veltman E28 -   1
Exakwa E6- Sparta E52 - 15
F-pupillen poule 014 (zaal)
Wit-Blauw / Green Organics F2- Regio '72 F115 - 20
Oranje Zwart F1- Unitas / Perspectief F27 - 19
Dindoa F1- De Meeuwen F22 - 12
F-pupillen poule 015 (zaal)
Dindoa F2- DOS Kampen / Veltman F26 -   5
Oranje Zwart F2- Sparta F23 - 12
Exakwa F1- Exakwa F210 -   4
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
 
KNKV 2e klasse B (zaal)
DTG 1- Noordenveld 124 - 13
De Granaet 1- ROG 122 - 21
Flamingo's 1- Oranje Zwart 120 - 24
Hoogkerk 1- Harich 126 - 21
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
Flamingo's 2- Oranje Zwart 216 - 11
De Granaet 2- Drachten / van der Wiel 315 - 29
CSL 3- Ritola 328 - 19
Hoogkerk 2- Harich 217 - 14
KNKV Reserve 4e klasse E (zaal)
Achilles 2- Zwart Wit 321 - 16
Elko 2- Thrianta 218 - 19
Oranje Zwart 3- SDO 218 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (zaal)
Devinco 3- Rood-Wit 322 -   8
Elburg 3- Oranje Zwart 411 - 20
d'Ommerdieck 1- Dindoa 716 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 013 (zaal)
Oranje Zwart 5- DOS Kampen / Veltman 48 - 20
Hellas '63 3- Dindoa 816 - 20
d'Ommerdieck 2- Devinco 47 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 009 (zaal)
KIOS '45 3- Juventa 55 - 20
TOP 3- NKC '51 67 -   8
Oranje Zwart 6- Sparta 54 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 014 (zaal)
Exakwa 4- ASVD | PV Systems 517 -   9
Rood-Wit 4- Unitas / Perspectief 57 - 20
DOS Kampen / Veltman 5- Emmeloord 318 - 18
Midweek poule 013 (zaal)
Joure MW1- Oranje Zwart MW19 - 22
Rood-Wit MW1- Elburg MW225 - 14
Breedtekorfbal Junioren poule 017 (zaal)
Elburg A2- DOS Kampen / Veltman A210 - 14
Wit-Blauw / Green Organics A1- Oranje Zwart A114 - 14
Rood-Wit A2- Sparta A214 - 16
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 011 (zaal)
Rigtersbleek / Cottus B1- SDO B110 -   6
KIOS '45 B1- Juventa B24 -   8
Wit-Blauw / Green Organics B1- DOS Kampen / Veltman B29 -   7

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 017 (zaal)
Apeldoorn B3- Oranje Zwart B210 -   8
Rood-Wit B2- Hellas '63 B211 -   7
Exakwa B3- Dindoa B38 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 022 (zaal)
Wit-Blauw / Green Organics C2- DOS '46 C310 -   7
Oranje Zwart C1- Exakwa C33 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 023 (zaal)
d'Ommerdieck C1- Elburg C24 - 17
Breedtekorfbal D-pupillen poule 019 (zaal)
Rood-Wit D3- Oranje Zwart D13 -   7
Elburg D2- ASVD | PV Systems D24 -   4
Exakwa D5- Sparta D34 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (zaal)
Wit-Blauw / Green Organics D3- Hellas '63 D39 -   3
Elburg D3- Exakwa D75 -   7
Oranje Zwart D2- DOS Kampen / Veltman D34 -   3
E-pupillen poule 028 (zaal)
Oranje Zwart E1- Wit-Blauw / Green Organics E115 - 11
Exakwa E1- Rood-Wit E17 - 10
Elburg E1- Sparta E112 -   9
E-pupillen poule 030 (zaal)
Exakwa E5- Sparta E39 -   3
Oranje Zwart E2- Wit-Blauw / Green Organics E325 -   2
E-pupillen poule 031 (zaal)
Sparta E5- Oranje Zwart E322 -   0
Elburg E4- Exakwa E34 -   5
Rood-Wit E3- Exakwa E66 -   2
F-pupillen poule 014 (zaal)
Unitas / Perspectief F2- Dindoa F15 -   6
De Meeuwen F2- Oranje Zwart F132 -   5
Rood-Wit F1- Wit-Blauw / Green Organics F24 - 15
F-pupillen poule 015 (zaal)
Sparta F2- Dindoa F24 -   3
DOS Kampen / Veltman F2- Oranje Zwart F27 -   5
Unitas / Perspectief F3- Exakwa F15 -   5
week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
 
KNKV 2e klasse B (zaal)
DTG 1- Harich 115 - 13
De Granaet 1- Oranje Zwart 121 - 26
Noordenveld 1- Hoogkerk 110 - 18
ROG 1- Flamingo's 125 - 19
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
Drachten / van der Wiel 3- Flamingo's 225 - 14
Ritola 3- Hoogkerk 216 - 15
CSL 3- Harich 220 - 14
De Granaet 2- Oranje Zwart 218 - 11
KNKV Reserve 4e klasse E (zaal)
Juventa 4- Elko 228 - 10
Achilles 2- SDO 224 -   9
Zwart Wit 3- Oranje Zwart 39 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (zaal)
d'Ommerdieck 1- Amicitia 510 - 21
Oranje Zwart 4- Devinco 326 - 13
Elburg 3- Rood-Wit 319 -   7
Breedtekorfbal Senioren poule 013 (zaal)
d'Ommerdieck 2- Dindoa 87 - 23
Devinco 4- Hellas '63 322 -   9
DOS Kampen / Veltman 4- Wit-Blauw / Green Organics 410 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 009 (zaal)
KIOS '45 3- NKC '51 66 - 21
Juventa 5- TOP 39 - 10

Team TV
Breedtekorfbal Senioren poule 014 (zaal)
DOS Kampen / Veltman 5- ASVD | PV Systems 57 -   8
Emmeloord 3- Exakwa 410 - 12
Oranje Zwart 7- Rood-Wit 410 - 11
Midweek poule 013 (zaal)
Rood-Wit MW1- DOS Kampen / Veltman MW121 - 13
Oranje Zwart MW1- Elburg MW29 -   7
Emmeloord MW1- Joure MW113 - 12
Breedtekorfbal Junioren poule 017 (zaal)
DOS Kampen / Veltman A2- Wit-Blauw / Green Organics A115 - 15
Elburg A2- Oranje Zwart A113 -   8
Sparta A2- Hellas '63 A117 - 13
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 011 (zaal)
KIOS '45 B1- SDO B14 - 11
Juventa B2- Rigtersbleek / Cottus B18 -   7
Oranje Zwart B1- Wit-Blauw / Green Organics B112 -   2
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 017 (zaal)
Rood-Wit B2- Apeldoorn B37 -   9
Elburg B2- Dindoa B37 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 022 (zaal)
Exakwa C3- Wit-Blauw / Green Organics C24 -   7
ASVD | PV Systems C2- Oranje Zwart C13 -   7
DOS '46 C3- Sparta C26 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 023 (zaal)
DOS Kampen / Veltman C3- Oranje Zwart C27 -   2
Rood-Wit C3- Elburg C25 -   7
d'Ommerdieck C1- ASVD | PV Systems C30 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 019 (zaal)
ASVD | PV Systems D2- Exakwa D53 -   5
Elburg D2- Oranje Zwart D13 -   8
Rood-Wit D3- DOS Kampen / Veltman D25 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (zaal)
Elburg D3- Exakwa D64 -   5
Wit-Blauw / Green Organics D3- DOS Kampen / Veltman D37 -   2
Hellas '63 D3- Oranje Zwart D27 -   3
E-pupillen poule 028 (zaal)
Rood-Wit E1- Oranje Zwart E120 -   1
Exakwa E1- Wit-Blauw / Green Organics E120 -   4
Sparta E1- ASVD | PV Systems E16 -   9
E-pupillen poule 030 (zaal)
Emmeloord E2- ASVD | PV Systems E20 - 20
Exakwa E5- Wit-Blauw / Green Organics E323 -   0
Sparta E3- Oranje Zwart E23 -   6
E-pupillen poule 031 (zaal)
Elburg E4- Oranje Zwart E34 - 10
Exakwa E3- Sparta E53 - 13
DOS Kampen / Veltman E2- Exakwa E60 -   3
F-pupillen poule 014 (zaal)
Oranje Zwart F1- Rood-Wit F18 - 11
De Meeuwen F2- Wit-Blauw / Green Organics F231 -   8
Dindoa F1- Regio '72 F13 - 16
F-pupillen poule 015 (zaal)
Exakwa F2- Oranje Zwart F27 - 14
DOS Kampen / Veltman F2- Exakwa F12 - 14
week 1 : van dinsdag 31 december 2019 t/m maandag 6 januari 2020
 
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (zaal)
Elburg 3- Amicitia 515 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 014 (zaal)
Oranje Zwart 7- DOS Kampen / Veltman 57 - 19

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal Junioren poule 017 (zaal)
Elburg A2- Sparta A25 - 30
Oranje Zwart A1- Rood-Wit A25 - 19
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 011 (zaal)
Oranje Zwart B1- SDO B118 -   3
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 017 (zaal)
Elburg B2- Rood-Wit B28 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 022 (zaal)
Oranje Zwart C1- Wit-Blauw / Green Organics C27 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 019 (zaal)
Elburg D2- Sparta D31 -   4
Oranje Zwart D1- ASVD | PV Systems D26 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (zaal)
Exakwa D7- Exakwa D62 -   2
Elburg D3- Wit-Blauw / Green Organics D33 -   6
E-pupillen poule 030 (zaal)
Elburg E2- Sparta E37 -   5
F-pupillen poule 015 (zaal)
Oranje Zwart F2- Unitas / Perspectief F38 -   8

Antilopen Banner
week 51 : van dinsdag 17 december 2019 t/m maandag 23 december 2019
 
Breedtekorfbal Senioren poule 009 (zaal)
Sparta 5- EKC 2000 310 - 19
Midweek poule 013 (zaal)
Elburg MW2- Oranje Zwart MW115 - 19
DOS Kampen / Veltman MW1- Sparta MW313 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 017 (zaal)
Apeldoorn B3- Elburg B214 - 14
Elburg B2- Oranje Zwart B212 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 019 (zaal)
Elburg D2- Exakwa D52 -   7
F-pupillen poule 015 (zaal)
Dindoa F2- Exakwa F26 -   9
week 50 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
 
KNKV 2e klasse B (zaal)
Harich 1- De Granaet 128 - 22
Hoogkerk 1- ROG 120 - 19
Oranje Zwart 1- Noordenveld 117 - 14
Flamingo's 1- DTG 121 - 22
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
Flamingo's 2- CSL 323 - 22
Hoogkerk 2- Drachten / van der Wiel 313 - 28
Oranje Zwart 2- Ritola 316 - 15
Harich 2- De Granaet 212 - 19
KNKV Reserve 4e klasse E (zaal)
Thrianta 2- Zwart Wit 319 - 20
Elko 2- Achilles 218 - 18
Oranje Zwart 3- Juventa 412 - 16

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (zaal)
Rood-Wit 3- Dindoa 721 - 15
Amicitia 5- Elburg 313 - 13
Devinco 3- d'Ommerdieck 114 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 013 (zaal)
Hellas '63 3- DOS Kampen / Veltman 411 - 19
Wit-Blauw / Green Organics 4- d'Ommerdieck 216 - 16
Dindoa 8- Oranje Zwart 518 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 009 (zaal)
EKC 2000 3- Juventa 516 -   9
TOP 3- KIOS '45 38 -   8
NKC '51 6- Oranje Zwart 623 -   6
Breedtekorfbal Senioren poule 014 (zaal)
Unitas / Perspectief 5- DOS Kampen / Veltman 518 - 17
Rood-Wit 4- Emmeloord 39 -   9
ASVD | PV Systems 5- Oranje Zwart 77 -   5
Midweek poule 013 (zaal)
Emmeloord MW1- Elburg MW214 - 22
Sparta MW3- Joure MW115 -   5
Breedtekorfbal Junioren poule 017 (zaal)
Wit-Blauw / Green Organics A1- Rood-Wit A225 - 15
Hellas '63 A1- DOS Kampen / Veltman A215 - 15
Oranje Zwart A1- Elburg A26 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 011 (zaal)
DOS Kampen / Veltman B2- Juventa B28 -   3
Wit-Blauw / Green Organics B1- KIOS '45 B110 -   3
SDO B1- Rigtersbleek / Cottus B18 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 017 (zaal)
Dindoa B3- Hellas '63 B24 -   1
Exakwa B3- Rood-Wit B210 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 022 (zaal)
Exakwa C3- DOS '46 C39 -   4
Sparta C2- ASVD | PV Systems C25 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 023 (zaal)
Oranje Zwart C2- Rood-Wit C33 - 11
ASVD | PV Systems C3- Elburg C25 - 10
Breedtekorfbal D-pupillen poule 019 (zaal)
Sparta D3- Oranje Zwart D13 -   7
DOS Kampen / Veltman D2- Elburg D26 -   6
Exakwa D5- Rood-Wit D37 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (zaal)
DOS Kampen / Veltman D3- Elburg D31 -   5
Exakwa D6- Hellas '63 D32 -   2
Oranje Zwart D2- Exakwa D70 -   9
E-pupillen poule 028 (zaal)
ASVD | PV Systems E1- Exakwa E18 -   8
Wit-Blauw / Green Organics E1- Elburg E17 - 22
Oranje Zwart E1- Sparta E111 - 15
E-pupillen poule 030 (zaal)
Wit-Blauw / Green Organics E3- Elburg E21 -   2
Oranje Zwart E2- Emmeloord E222 -   2
ASVD | PV Systems E2- Exakwa E55 -   7
E-pupillen poule 031 (zaal)
Sparta E5- DOS Kampen / Veltman E28 -   2
Exakwa E6- Elburg E48 -   0
Rood-Wit E3- Exakwa E316 -   2
F-pupillen poule 014 (zaal)
Regio '72 F1- De Meeuwen F26 -   9
Rood-Wit F1- Dindoa F16 -   3
Wit-Blauw / Green Organics F2- Unitas / Perspectief F214 - 14

Alles voor je sport!
F-pupillen poule 015 (zaal)
Unitas / Perspectief F3- Dindoa F212 -   8
Exakwa F2- DOS Kampen / Veltman F24 -   6
Exakwa F1- Sparta F210 -   5
week 49 : van dinsdag 3 december 2019 t/m maandag 9 december 2019
 
KNKV 2e klasse B (zaal)
De Granaet 1- Hoogkerk 115 - 27
Noordenveld 1- Flamingo's 121 - 18
ROG 1- Harich 120 - 21
DTG 1- Oranje Zwart 123 - 19
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
Drachten / van der Wiel 3- Harich 236 - 15
CSL 3- Oranje Zwart 231 - 16
De Granaet 2- Hoogkerk 216 - 24
Ritola 3- Flamingo's 220 - 16

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017