Najaarscompetitie ook weergeven

De standen in de poules van Sporting West, Amsterdam

KNKV 2e klasse E (veld)
1Swift 111110022217143(74)
2ALO 11191119186155(31)
3Haarlem 11160512164168(-4)
4Spirit 11151511195182(13)
5Sporting West 1113086166182(-16)
5Zwart Wit 1112276143174(-31)
5HKC 1113086162201(-39)
5Revival 1112276181209(-28)
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
1Groen Geel 4109011813393(40)
2Sporting West 21152412126120(6)
2Rohda 31160512144144(0)
2DKV Victoria 21160512128125(3)
2Furore 21160512121111(10)
6OKV 2114169119122(-3)
7BEP 4113177142157(-15)
8Helios 210208499140(-41)
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
1ZKV 311110022208117(91)
2ZKC '31 21162314156149(7)
3Swift 31160512157138(19)
4ALO 21151511140141(-1)
5Blauw-Wit 51150610134162(-28)
6Sporting West 3113268134156(-22)
6Rohda 5114078165187(-22)
8OKV 3111193127171(-44)
Breedtekorfbal Senioren poule 096 (voorjaar)
1Atlantis 5431075438(16)
2Sporting West 6320142722(5)
3Argus 2402223851(-13)
4Vlug & Vaardig / KCN 4301212634(-8)
Breedtekorfbal Senioren poule 212 (voorjaar)
1HBC 2330064322(21)
2KZ / Thermo4U 10321052723(4)
3Sporting West 4420243644(-8)
4Groen Geel 7311133438(-4)
5Oosterkwartier 2210121512(3)
6Purmer 4410323536(-1)
7DKV Victoria 4300301934(-15)
Breedtekorfbal Senioren poule 215 (voorjaar)
1Apollo 3330063316(17)
2Sporting West 5210121820(-2)
3Zaandam Zuid 2310222636(-10)
4KZ / Thermo4U 920020813(-5)
Midweek poule 032 (voorjaar)
1Sporting West / Amsterdam MW1320143124(7)
2Thor MW1210121412(2)
2Fiducia MW1210121721(-4)
4Synergo MW2310222126(-5)
A-junioren 2e klasse G (veld)
1AW.DTV A21182118160123(37)
2EKVA A11080216168102(66)
3Sporting West A11180316129110(19)
4Atlantis A11270514165154(11)
5Furore A1114169109131(-22)
6KVA A2113177119155(-36)
7BEP A2112185109139(-30)
8Rohda A1111193118163(-45)
Breedtekorfbal Junioren poule 060 (voorjaar)
1DKV Victoria / Triaz A1320143422(12)
1Zaandam Zuid A1320142220(2)
1Sporting West A2320142222(0)
4ZKC '31 A3300301630(-14)
B-aspiranten 2e klasse G-J (voorjaar)
1Furore B1211032620(6)
1Sporting West B1211032321(2)
3KVA B1311133332(1)
4Blauw-Wit B1301213140(-9)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 096 (voorjaar)
1Sporting West B2320142112(9)
1Blauw-Wit B2320142022(-2)
3Vlug & Vaardig B1310222018(2)
3KZ / Thermo4U B4310222231(-9)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 093 (voorjaar)
1Sporting West C133006199(10)
2De Vinken C1320142120(1)
3AW.DTV C1310221417(-3)
4Swift C230030917(-8)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (voorjaar)
1EKVA D1330062112(9)
2Fiducia D1310222222(0)
2Sporting West D1310221317(-4)
2Swift D1310221722(-5)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 073 (voorjaar)
1KVA D233006299(20)
2Rohda D1320142218(4)
3OVVO / De Kroon D5310222029(-9)
4Sporting West D3300301429(-15)
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 10 (voorjaar)
1DKV Victoria D222004225(17)
2Sporting West D2211033112(19)
3HKC D2311134219(23)
3Fiducia D3311131817(1)
5Reflex D131022925(-16)
6Het Bosch D2301211357(-44)
E-pupillen poule 068 (voorjaar)
1EKVA E2330063011(19)
2Sporting West E1320141111(0)
3KVA E1310221619(-3)
4Badhoevedorp E130030925(-16)
E-pupillen poule 194 (voorjaar)
1Sporting West E2330065616(40)
2Fiducia E4320143624(12)
3ESDO E1310222540(-15)
4Luno E2300301249(-37)
F-pupillen poule 078 (voorjaar)
1Roda F133006328(24)
2Sporting West / Argus F1311131620(-4)
3BEP F120111814(-6)
4DOC F120020721(-14)