De standen in de poules van Oerterp, Ureterp

KNKV 1e klasse A (zaal)
1ZKC '19 11192020305234(71)
2KIOS 11280416325272(53)
3Wez Handich / Dow 11162314275247(28)
4AKC 11161413274242(32)
5Oerterp / VKC 11150610271289(-18)
6Udiros 1123187237268(-31)
7OKO / Bies 1112276254287(-33)
8De Waterpoort 1111284214316(-102)
KNKV Reserve 4e klasse D (zaal)
1LDODK / Rinsma Fashion 4962114150113(37)
2It Fean / Boelenslaan 21070314192138(54)
3Oerterp / VKC 21061313175163(12)
4AVO 6943211173130(43)
5DWA / Argo 3102175131190(-59)
6De Parabool 692074126149(-23)
7Lintjo 292163108172(-64)*P
*P = punten in mindering gebracht
Breedtekorfbal Senioren poule 005 (zaal)
1Lemmer 3119111918585(100)
2Heerenveen 5119021815396(57)
3Joure 31170414148136(12)
4DTG 31051411105105(0)
5Harich 41150610136157(-21)
6Udiros / SCO 5114078103140(-37)
7Noveas 2113086134141(-7)
8Oerterp / VKC 3121011295199(-104)
Midweek poule 006 (zaal)
1It Fean / Boelenslaan MW110100020195101(94)
2Pallas '08 MW1107121512299(23)
3Hoogkerk / Nic. MW21051411137139(-2)
4DFS / Veenwouden MW11050510102110(-8)
5DTS MW1103167123131(-8)
6NKC MW1113177125159(-34)
7Oerterp / VKC MW1111010293158(-65)
Midweek poule 007 (zaal)
1Leonidas / De Hoeve MW111100120160100(60)
2Heerenveen MW1119021813982(57)
3Wez Handich / Dow MW11050510104108(-4)
4Zunobri MW110316784116(-32)
5Invicta / Frigro MW19306691103(-12)
6VKC / Oerterp MW29216573109(-36)
7Pallas '08 MW310208471104(-33)
Breedtekorfbal Junioren poule 005 (zaal)
1Olympia A19702149674(22)
2Flamingo's A296121312091(29)
3Kinea A2951311120100(20)
4Joure A1941498587(-2)
5Oerterp / VKC A1840488986(3)
6VZK / Donkerbroek A2711536088(-28)
7SIOS A39108268112(-44)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 005 (zaal)
1Noordenveld B1109101914561(84)
2Oerterp / VKC B1108021610862(46)
3Zunobri B19504105882(-24)
4It Fean / Boelenslaan B210505108068(12)
5Drachten / van der Wiel B31041597080(-10)
6NKC B111209439104(-65)
7De Wâlden B31010925699(-43)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 003 (zaal)
1Rodenburg / OWK D39612135336(17)
1WIK '34 D29612134327(16)
3Drachten / van der Wiel D311515116077(-17)
4Wordt Kwiek D19423105438(16)
4Wez Handich D19504104947(2)
6Oerterp / VKC D21032583847(-9)
7Leeuwarden / Wez Warber en Fluch D2901811944(-25)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 008 (zaal)
1Oerterp / VKC D11010002013028(102)
2Harich D19711158028(52)
3Heerenveen D39513119964(35)
4Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3840484258(-16)
5VZK / Donkerbroek D11140786493(-29)
6SCO D3910823186(-55)
7Lemmer D110109215104(-89)
F-pupillen poule 001 (zaal)
1WSS F199001814342(101)
2Ritola F298011611863(55)
3Oerterp / VKC F110505109970(29)
4Sparta F1941498088(-8)
5Ritola F1104068100109(-9)
6AVO F1921655694(-38)
7Roda '70 F1100010035165(-130)