Veldcompetitie 2010 - 2011

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van Club Brothers, Groningen

KNKV 4e klasse D
1Stadskanaal '74 112100220141115(26)
2Club Brothers 11291219151101(50)
3Korwi 11280416123101(22)
4SDO 11270514127127(0)
5ODA 1123278129130(-1)
6Leonidas 112318597117(-20)*P
7KIA 1120012095172(-77)
T*Korulos 110226684121(-37)*T
*T = team is teruggetrokken*P = punten in mindering gebracht
KNKV Reserveklasse 5A
1Vitesse 31290318156106(50)
2Korwi 21280416135116(19)
2WSS 41280416129112(17)
4KIA 21270514141127(14)
5Des 21250710121126(-5)
6ODA 2123096104143(-39)
7Club Brothers 21220104108164(-56)
T*Goorecht | Proline 28512118979(10)*T
*T = team is teruggetrokken
Noord Reserveklasse 5G (najaar)
1OKO | Bies 36501104439(5)
2Korwi 4640286247(15)
3Hoogkerk 5630365654(2)
4Club Brothers 3600603860(-22)
Noord Reserveklasse 6H (voorjaar)
1Club Brothers 3540184839(9)
2Vitesse 4530265639(17)
2Nic. | Alfa-college 7530263841(-3)
4Wees Kwiek 2521254344(-1)
5Goorecht | Proline 5511334057(-17)
6SDO 3510424247(-5)
Noord Midweek klasse 1A (najaar)
1Harkema MW16600126635(31)
2De Lauwers MW1641197441(33)
2Wordt Kwiek MW1641196961(8)
4VDW-OLS MW1630364852(-4)
5Club Brothers MW1620445244(8)
6Zunobri MW1610524666(-20)
7KIOL MW1600602480(-56)

Alles voor je sport!
Noord Midweek klasse 1B (voorjaar)
1Asko MW1641197345(28)
1VDW-OLS MW1641196354(9)
3Club Brothers MW1620445855(3)
4OKO | Bies MW1610523777(-40)
Noord A-junioren 4e klasse A (najaar)
1Rodenburg A26600127132(39)
2OKO | Bies A16501105442(12)
3Club Brothers A1630365238(14)
3WSS A1630365246(6)
3Noordenveld A2630364943(6)
6Des A1610522768(-41)
7Korwi A1600603167(-36)
Noord A-junioren 4e klasse B (voorjaar)
1Club Brothers A16600127241(31)
2Ritola A2630365364(-11)
3It Fean A1620444248(-6)
4WSS A1610522842(-14)
Noord C-aspiranten 4e klasse B (najaar)
1VKC | AROB antennebouw C16600124920(29)
2Sparta C16501103826(12)
3OKO | Bies C2631273225(7)
4Stadskanaal '74 C1630364641(5)
5Club Brothers C1621353427(7)
6Hoogkerk C2610522345(-22)
7NKC C2600601856(-38)

Korfbal Deals
Noord C-aspiranten 4e klasse C (voorjaar)
1Sparta C16600125316(37)
2Dow C1640284827(21)
2Hoogkerk C2640283533(2)
4Club Brothers C1630362729(-2)
5Akc '54 C1620441837(-19)
6Frigro C1610522440(-16)
6WSS C1610521740(-23)
Noord D-pupillen 3e klasse B (najaar)
1Korwi D16600124914(35)
2WSS D2630362822(6)
3Club Brothers D1620442334(-11)
4DWA D1610521646(-30)
Noord D-pupillen 3e klasse H (voorjaar)
1Akc '54 D16600123219(13)
2Club Brothers D1631275027(23)
3SDO D2620442327(-4)
4WSS D2601511951(-32)
Noord E-pupillen 4tal 3e klasse C (voorjaar)
1VDW-OLS E2531173417(17)
1Hoogkerk E3531172521(4)
3Roda '70 E1521255128(23)
3Club Brothers E1521252321(2)
3EKC 2000 E2521251922(-3)
6Stadskanaal '74 E3501411659(-43)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017