Veldcompetitie 2009 - 2010

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van Club Brothers, Groningen

KNKV 4e klasse A
1Wez Fluch / Wez Warber 113121025174113(61)
2ODA 114112124187110(77)
3Boelenslaan 11481517162150(12)
4Korulos 11361613145140(5)
5Korwi 11461713139145(-6)
6Club Brothers 11460812142146(-4)
7SDO 11420124114153(-39)
8Moedig Voorwaarts 11410132105211(-106)

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserveklasse 5A
1Hoogkerk 412100220190113(77)
2Goorecht | Proline 31290318193109(84)
2VDW-OLS 51290318137111(26)
4Club Brothers 2125071098127(-29)
5Asko 412417988130(-42)
6VKC 3123278101140(-39)
7ODA 2120111185162(-77)
Noord Reserveklasse 5K (najaar)
1OKO | Bies 37700149141(50)
2Wees Kwiek 17511117049(21)
3Korwi 3741296062(-2)
4Club Brothers 3630364651(-5)
5OWK 3620444355(-12)
6Goorecht | Proline 4720546170(-9)
7VDW-OLS 6711534462(-18)
7Nic. | Alfa-college 8711534469(-25)
Noord Reserveklasse 5P (voorjaar)
1Dow 26600127841(37)
2Hoogkerk 5622265349(4)
3Wez Handich 5611434357(-14)
3Club Brothers 3611432956(-27)
Noord Midweek klasse 2A (najaar)
1Club Brothers MW16600128128(53)
2Hoogkerk MW1640283945(-6)
3KIOL MW1610522648(-22)
3WSS MW1610522752(-25)

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Noord Midweek klasse 1G (voorjaar)
1Club Brothers MW16600128036(44)
2Zunobri MW1640286455(9)
3VDW-OLS MW2610524763(-16)
3Stadskanaal '74 MW1610524683(-37)
Noord A-junioren 4e klasse B (najaar)
1SDO A16600127120(51)
2Spes A1641194524(21)
3DWA / Argo A1640285845(13)
4Noordenveld A2621353943(-4)
5Club Brothers A1620443943(-4)
6Ritola A2610522854(-26)
6ROG A2610522475(-51)
Noord A-junioren 4e klasse B (voorjaar)
1DWA / Argo A1440086021(39)
2Spes A1540184532(13)
3Club Brothers A1410323241(-9)
4ROG A2500502265(-43)
Noord C-aspiranten 3e klasse C (najaar)
1Hoogkerk C36600125218(34)
2WSS C16501103121(10)
3Noordenveld C1630363221(11)
3Korwi C1630363130(1)
5DWA C1621352730(-3)
6Club Brothers C1611431025(-15)
7ROG C1600601351(-38)

Antilopen Banner
Noord C-aspiranten 3e klasse B (voorjaar)
1WSS C16600125420(34)
2Korwi C1641194223(19)
3DWA C1632183128(3)
4Asko C3612342635(-9)
5Akc '54 C1611431828(-10)
5Stadskanaal '74 C2611432845(-17)
5Club Brothers C1611432242(-20)
Noord D-pupillen 2e klasse A (najaar)
1Noordenveld D16510118712(75)
1VDW-OLS D16510115317(36)
3Ritola D2631273540(-5)
4Stadskanaal '74 D1630362546(-21)
5Club Brothers D1611431838(-20)
5Hoogkerk D2611432050(-30)
7Asko D3601511651(-35)
Noord E-pupillen 4tal 3e klasse E (voorjaar)
1Club Brothers E16510114310(33)
2WSS E2622261916(3)
3DWA E261234524(-19)
4Goorecht | Proline E1611431330(-17)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017



Korfbal Deals