Veldcompetitie 2007 - 2008

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van Club Brothers, Groningen

KNKV 4e klasse A
1VKC 11412022422499(125)
2Des 114101321205145(60)
3NKC 11482418174144(30)
4Korulos 11480616154148(6)
5Club Brothers 11451811151170(-19)
5Wez Fluch 11443711119188(-69)
7Korwi 1144199120145(-25)
8Dow 1141013293201(-108)
Noord Reserveklasse 4I
1ZKC '19 31210022014594(51)
2Nic. | Alfa-college 81290318147116(31)
3Thrianta 41280416152103(49)
4Club Brothers 21251611117115(2)
5Vitesse 31250710120131(-11)
6Akc '54 / Spes 212408881123(-42)
7Asko 5120111164144(-80)
T*VDW-OLS 50000000(0)*T
*T = team is teruggetrokken
Noord Reserveklasse 5G
1OKO | Bies 36510117444(30)
2Wees Kwiek 1631275052(-2)
3VDW-OLS 6630364340(3)
4Hoogkerk 3621355554(1)
4Spes 3621356771(-4)
6Vitesse 4620444656(-10)
6Club Brothers 3620444664(-18)
Noord Reserveklasse 5G (voorjaar)
1Korwi 366001211949(70)
2SDO 3640287049(21)
3Korulos 2530265952(7)
4Club Brothers 3630364656(-10)
5Hoogkerk 3520343363(-30)
6WSS 3610524273(-31)
7Spes 3400403562(-27)
Noord Midweek klasse I (najaar)
1VDW-OLS MW16501107741(36)
1Club Brothers MW16501106747(20)
3Zunobri MW1620445667(-11)
4Hoogkerk MW1600602671(-45)

Alles voor je sport!
Noord Midweek klasse G (voorjaar)
1Club Brothers MW16600128247(35)
2De Lauwers MW16501106235(27)
3Rog | Oris MW1640285850(8)
4Invicta MW1630365152(-1)
5Flamingo's MW1620444553(-8)
6Zunobri MW1610524669(-23)
7Hoogkerk MW1600603573(-38)
Noord B-aspiranten 3e klasse D (najaar)
1De Pein B15500104716(31)
2It Fean B16501105429(25)
3Club Brothers B1640283126(5)
4Olympia BM1630364034(6)
5Invicta B1520341930(-11)
6Des BM2610521955(-36)
7OKO | Bies B1600602848(-20)
Noord B-aspiranten 3e klasse D (voorjaar)
1Rodenburg B16600124820(28)
2LDODK B2640284435(9)
3Hoogkerk B2611432938(-9)
4Club Brothers B1601512048(-28)
Noord D-pupillen 2e klasse J (najaar)
1Wordt Kwiek DM16510115018(32)
2Hoogkerk D2641193716(21)
3Club Brothers D1611431441(-27)
4Drachten | van der Wiel D260151935(-26)

Team TV
Noord D-pupillen 2e klasse A (voorjaar)
1Noordenveld D16501104919(30)
2Hoogkerk D2641194228(14)
3Rodenburg D1611432330(-7)
4Club Brothers D1610521956(-37)
Noord E-pupillen 4tal 2e klasse Q (najaar)
1Stadskanaal '74 E36501106314(49)
1Rog | Oris E16501105414(40)
3DWA E1620442544(-19)
4Club Brothers E160060474(-70)
Noord E-pupillen 4tal 1e klasse C (voorjaar)
1Flamingo's EM2641192716(11)
2DWA E1640284317(26)
3Zunobri EM1630362230(-8)
4Club Brothers E1601511140(-29)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017