De standen in de poules van Haarlem, Haarlem

KNKV 3e klasse H (zaal)
1Weidevogels 1990018244128(116)
2IJsselvogels 1980116217131(86)
3DSO 1960312151138(13)
4Badhoevedorp 1950410148146(2)
5Haarlem 193248143140(3)
6VZOD 192074124201(-77)
7Oranje Nassau 190272127213(-86)
7Vlug & Vaardig / KCN 190272134191(-57)
KNKV Reserve 4e klasse M (zaal)
1Roda 476011211783(34)
2Haarlem 2851211149117(32)
3Atlantis 3951311125122(3)
4VZOD 275021011790(27)
5Helios 284048109113(-4)
6DSO 381072108145(-37)
7Badhoevedorp 291080104159(-55)*P
*P = punten in mindering gebracht
Breedtekorfbal Senioren poule 028 (zaal)
1Badhoevedorp 37511119595(0)
2KVA 5951311120112(8)
3Swift 5850310128125(3)
4Rapid 3950410145119(26)
5DKV / Aurora 66402810281(21)
6Haarlem 382064104120(-16)
7Vlug & Vaardig / KCN 291082106148(-42)
A-junioren 2e klasse G (zaal)
1Haarlem A1980116201111(90)
2TOP / SolarCompleet A3951311151116(35)
3DES A1851211120111(9)
4Velocitas A284048112100(12)
5ZKC '31 A283056101107(-6)
5OKV A18305671137(-66)
7Furore A28008049123(-74)
Breedtekorfbal Junioren poule 030 (zaal)
1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A377001419372(121)
2Roda A186021210586(19)
3KZ / Thermo4U A37403810790(17)
4Badhoevedorp A184048106107(-1)
5BEP A28206487129(-42)
5Haarlem A28206483130(-47)
5Swift A18206476143(-67)
B-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
1Fortuna / Delta Logistiek B112110122243172(71)
2KZ / Thermo4U B111100120264170(94)
3Groen Geel / IJskoud de Beste B11170414207209(-2)
3Die Haghe B11170414269197(72)
5TOP / SolarCompleet B1114078198214(-16)
6Tempo B1123096198284(-86)
7Haarlem B1112092194242(-48)*P
7Avanti / Post Makelaardij B11110102170255(-85)
*P = punten in mindering gebracht
B-aspiranten 2e klasse D (zaal)
1KZ / Thermo4U B288001611353(60)
2OKV B186021210869(39)
3Groen Geel / IJskoud de Beste B27403810159(42)
4ZKV B1831476380(-17)
5Haarlem B2712444191(-50)
6KVA B1820646687(-21)
7Apollo B18116357110(-53)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 033 (zaal)
1OKV B288001611348(65)
2Rohda B17601128732(55)
3Sporting Andijk B1940586461(3)
4Celeritas B1822465469(-15)
5Groen Geel / IJskoud de Beste B3721453755(-18)
6Haarlem B3821555377(-24)
7Furore B3710622490(-66)
C-aspiranten 1e klasse D (zaal)
1KZ / Thermo4U C28701149654(42)
2BEP C18602128757(30)
3OVVO C17502107955(24)
4Exakwa C18503109366(27)
5Haarlem C1721456792(-25)
6Tempo C2811636298(-36)
7ZKC '31 C18008043105(-62)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 039 (zaal)
1Oranje Nassau C18701145926(33)
2DKV Victoria C27502104727(20)
3Stormvogels C1841394340(3)
3BEP C3841395756(1)
5DSO C2930664868(-20)
6Haarlem C2821552853(-25)
7Blauw-Wit C2811633446(-12)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (zaal)
1Swift D19702149370(23)
2Blauw-Wit D18611139452(42)
3Haarlem D17511119639(57)
4Roda D1931576375(-12)
5Rohda D1721455370(-17)
6Rapid D1710623576(-41)
6ZKV D1710622779(-52)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 039 (zaal)
1Groen Geel / IJskoud de Beste D39720168340(43)
2Furore D29711155333(20)
3DKV Victoria D1840485646(10)
4Rapid D2823374440(4)
5Haarlem D2822464352(-9)
5Blauw-Wit D2822463051(-21)
7ZKC '31 D2800802673(-47)
E-pupillen poule 060 (zaal)
1TOP / SolarCompleet E276101312660(66)
2KIOS E186111313771(66)
3Groen Geel / IJskoud de Beste E68512119071(19)
4Groen Geel / IJskoud de Beste E39513119698(-2)
5Roda E18323811085(25)
6KVA E18107276111(-35)
7Haarlem E1100010057196(-139)
E-pupillen poule 065 (zaal)
1DKV E29810178417(67)
2Oosterkwartier E18701145729(28)
3KVA E38431113222(10)
4Rapid E2831471745(-28)
5Swift E3820642950(-21)
6Stormvogels E3911731849(-31)
7Haarlem E2810722954(-25)
F-pupillen poule 027 (zaal)
1Kleine Sluis F19801167354(19)
2DKV Victoria F19612136838(30)
3KVA F29603127151(20)
4KZ / Thermo4U F39504106252(10)
5Groen Geel / IJskoud de Beste F41041596658(8)
6Aurora F2920745577(-22)
6Blauw-Wit F1920744066(-26)
8Haarlem F11030745594(-39)*P
*P = punten in mindering gebracht