Veldcompetitie 2017 - 2018

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van DSC, Eindhoven

C-aspiranten Hoofdklasse D
1PKC / SWKGroep C114120224176123(53)
2Vriendenschaar C11491419176127(49)
3DSC C11481517167147(20)
3KOAG C11481517160126(34)
5DeetosSnel C11461713131122(9)
F-pupillen poule 007 (najaar)
1Rust Roest F16600121057(98)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (najaar)
1NKV D16600128618(68)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 090 (najaar)
1OJC '98 C1660012649(55)
F-pupillen poule 016 (voorjaar)
1Stormvogels F16600127944(35)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 056 (najaar)
1DKB C26600124920(29)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 093 (voorjaar)
1SDO C36600125630(26)
C-aspiranten Hoofdklasse D
1Oranje Wit C11452712118151(-33)

Team TV
Breedtekorfbal D-pupillen poule 123 (najaar)
1OJC '98 D1651011549(45)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 043 (voorjaar)
1DKB C26510115029(21)
E-pupillen poule 020 (najaar)
1Rust Roest E26510114527(18)
E-pupillen poule 005 (najaar)
1Rust Roest E16501108930(59)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 104 (voorjaar)
1Ready '60 D16501107335(38)
C-aspiranten 2e klasse J (voorjaar)
1SDO C16501107237(35)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 043 (voorjaar)
1Klimop D16420107035(35)
1Tilburg D16420106228(34)
E-pupillen poule 005 (voorjaar)
1Rust Roest E16501108249(33)
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-11 (voorjaar)
1Arcades B16501104916(33)
E-pupillen poule 183 (voorjaar)
1DSC E36501106234(28)
D-pupillen Hoofdklasse H (najaar)
1GKV / Enomics D16501106438(26)
C-aspiranten 2e klasse J (najaar)
1DSC C26501104828(20)
E-pupillen poule 183 (voorjaar)
1SDO E36501104224(18)
C-aspiranten 2e klasse J (voorjaar)
1DSC C26501105437(17)

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
E-pupillen poule 005 (voorjaar)
1DSC E16501106551(14)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 104 (voorjaar)
1OEC D26501105343(10)
E-pupillen poule 026 (voorjaar)
1DKB E16501104939(10)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 043 (voorjaar)
1SDO D1641195630(26)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 123 (najaar)
1DSC D364119307(23)
D-pupillen Hoofdklasse G-D (voorjaar)
1DSC D1641196246(16)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (najaar)
1Rust Roest D1640287226(46)

Antilopen Banner
C-aspiranten 2e klasse J (najaar)
1SDO C1640287631(45)
F-pupillen poule 007 (najaar)
1DSC F1640286326(37)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 104 (voorjaar)
1DSC D3640285530(25)
D-pupillen Hoofdklasse H (najaar)
1Vriendenschaar D1640286847(21)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 093 (voorjaar)
1Tilburg C3640285736(21)
E-pupillen poule 026 (voorjaar)
1Ready '60 E1640285849(9)
E-pupillen poule 133 (najaar)
1Eymerick E1640282418(6)

advertentie Lancyr Deelen
F-pupillen poule 016 (voorjaar)
1DSC F1640285146(5)
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-11 (voorjaar)
1Klimop B2632182826(2)
E-pupillen poule 133 (najaar)
1SDO E3640282427(-3)
C-aspiranten Hoofdklasse D
1Sporting Delta C1143298128156(-28)
E-pupillen poule 005 (najaar)
1SDO E1631275236(16)
1DSC E1631275039(11)
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-11 (voorjaar)
1Merselo B1631273123(8)
1DSC B3631273024(6)
D-pupillen Hoofdklasse G-D (voorjaar)
1PKC / SWKGroep D1623175957(2)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 090 (najaar)
1KVS ’17 C1631272829(-1)
E-pupillen poule 133 (najaar)
1Tilburg E2630362718(9)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 104 (voorjaar)
1OJC '98 D1630363326(7)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 043 (voorjaar)
1PSV / lifovragen.nl D1630365152(-1)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 056 (najaar)
1Rust Roest C1630363235(-3)
C-aspiranten 2e klasse J (najaar)
1DOT C1630364752(-5)
D-pupillen Hoofdklasse H (najaar)
1HKC D1630364349(-6)

Alles voor je sport!
E-pupillen poule 020 (najaar)
1PSV / lifovragen.nl E1630363145(-14)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 043 (voorjaar)
1DSC C3621354036(4)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 056 (najaar)
1DSC C3621352927(2)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 043 (voorjaar)
1DSC D2621354443(1)
D-pupillen Hoofdklasse G-D (voorjaar)
1Tiel '72 D1621355763(-6)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 090 (najaar)
1SDO C3621352031(-11)
F-pupillen poule 016 (voorjaar)
1VVO F1620446350(13)

Korfbal Deals
E-pupillen poule 020 (najaar)
1DSC E2620443534(1)
E-pupillen poule 005 (voorjaar)
1SDO E1620445661(-5)
C-aspiranten 2e klasse J (voorjaar)
1GKV / Enomics C1620444247(-5)
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-11 (voorjaar)
1Roka B1620442331(-8)
E-pupillen poule 026 (voorjaar)
1DSC E2620444355(-12)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 043 (voorjaar)
1Rust Roest C1620443345(-12)
1Maastricht C1620443144(-13)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 093 (voorjaar)
1DSC C4620442744(-17)

Team TV
Breedtekorfbal D-pupillen poule 104 (voorjaar)
1SDO D2620443351(-18)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 123 (najaar)
1KVS ’17 D1620441841(-23)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (najaar)
1PSV / lifovragen.nl D1620442579(-54)
E-pupillen poule 020 (najaar)
1NKV E1611433136(-5)
D-pupillen Hoofdklasse G-D (voorjaar)
1Sporting Delta D1611434557(-12)
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-11 (voorjaar)
1Kraanvogels B1611432339(-16)
E-pupillen poule 183 (voorjaar)
1Eymerick E2611433653(-17)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 104 (voorjaar)
1Tilburg D2611433255(-23)
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-11 (voorjaar)
1Odisco B1611431742(-25)
F-pupillen poule 007 (najaar)
1Celeritas F1611431571(-56)
E-pupillen poule 026 (voorjaar)
1OEC E1610525461(-7)
E-pupillen poule 133 (najaar)
1DSC E3610521325(-12)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 043 (voorjaar)
1Rust Roest D2610523568(-33)
C-aspiranten Hoofdklasse D
1Tiel '72 C1141013291195(-104)

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 056 (najaar)
1Tilburg C3601511543(-28)
E-pupillen poule 183 (voorjaar)
1Ready '60 E2601511948(-29)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 104 (voorjaar)
1KVS ’17 D1601512362(-39)
F-pupillen poule 007 (najaar)
1Rooi F160151887(-79)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 093 (voorjaar)
1Eymerick C1600603767(-30)
D-pupillen Hoofdklasse H (najaar)
1DSC D1600603071(-41)
E-pupillen poule 005 (voorjaar)
1PSV / lifovragen.nl E2600605395(-42)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 090 (najaar)
1DSC C460060952(-43)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 123 (najaar)
1OEC D260060550(-45)
C-aspiranten 2e klasse J (voorjaar)
1Animo C1600602673(-47)
F-pupillen poule 016 (voorjaar)
1OEC F1600603184(-53)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (najaar)
1DSC D2600601979(-60)
C-aspiranten 2e klasse J (najaar)
1DKB C1600601676(-60)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 043 (voorjaar)
1DKB D1600602284(-62)

Team TV
E-pupillen poule 005 (najaar)
1PSV / lifovragen.nl E26006030116(-86)
Ereklasse B
1PKC / SWKGroep 110100020298199(99)
2TOP / SolarCompleet 11060412237215(22)
3DOS '46 11050510235243(-8)
3DVO / Accountor 11050510236243(-7)
5Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1102084206256(-50)
5DSC 1102084182238(-56)
Reserve Ereklasse B
1DOS '46 21090118230177(53)
2PKC / SWKGroep 21070314219184(35)
3DVO / Accountor 2104068192208(-16)
4Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2103167204221(-17)
4DSC 2103167184203(-19)
6TOP / SolarCompleet 2103076176212(-36)
Reserve Overgangsklasse A
1Avanti 214102222292245(47)
2KCC / SO natural 414101321272233(39)
3Blauw-Wit 31492320268252(16)
4KZ / Hiltex 31473417275262(13)
5DSC 31462614273256(17)
6HKV / Ons Eibernest 2143298243273(-30)
7ZKV 21422106264304(-40)
8Groen Geel 31412114199261(-62)
KNKV Reserve 2e klasse M
1Die Haghe 514111223292189(103)
2Refleks 314101321240200(40)
3DSC 41481517241223(18)
4Fortuna / Delta Logistiek 41480616201198(3)
5DeetosSnel 41471615250238(12)
6HKV / Ons Eibernest 31440108204249(-45)
7Synergo 3143297232266(-34)*P
8SDO 21420124199296(-97)
*P = punten in mindering gebracht
KNKV Reserve 3e klasse X
1DSC 514110322251171(80)
2Tilburg 314100419223191(32)*P
3Movado 21490518207175(32)
3DOT 31490518191178(13)
5Juliana 31460812203202(1)
6Conventus 21451811192223(-31)
7NKV 21422106188234(-46)
8PSV / lifovragen.nl 21421113154235(-81)*P
*P = punten in mindering gebracht
Breedtekorfbal Senioren poule 207 (voorjaar)
1Tilburg 56501109775(22)
1Fortuna '68 / Steensel 16501107859(19)
3DSC 6611437690(-14)
4Ready '60 2601516087(-27)

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal Senioren poule 220 (najaar)
1DSC 66600129051(39)
2Eymerick 1630367973(6)
3SDO 5620446999(-30)
4DKB 3610527388(-15)
Breedtekorfbal Senioren poule 236 (voorjaar)
1Eymerick 16501108861(27)
1Maastricht 26501108073(7)
3Mariarade 2610525770(-13)
3DSC 8610526586(-21)
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (voorjaar)
1KVS ’17 265011010875(33)
2DSC 7640289983(16)
3Juliana 46204479102(-23)
4DOT 46105276102(-26)
Breedtekorfbal Senioren poule 210 (najaar)
1Fortuna '68 / Steensel 16510119865(33)
2Ready '60 2640289083(7)
3DSC 7611438797(-10)
4KVS ’17 2602426494(-30)
Breedtekorfbal Senioren poule 241 (najaar)
1Fortuna '68 / Steensel 2641197664(12)
2Mariarade 2631276956(13)
3DSC 8622265460(-6)
4Ready '60 3610526584(-19)
Breedtekorfbal Senioren poule 240 (voorjaar)
1KVS ’17 36501109158(33)
2Mariarade 1640287576(-1)
3Ready '60 3630365859(-1)
4DSC 9600605889(-31)
Breedtekorfbal Senioren poule 236 (najaar)
1Maastricht 2641196747(20)
1KVS ’17 3641195646(10)
3Mariarade 1611435366(-13)
3DSC 9611435168(-17)

Antilopen Banner
A-junioren Hoofdklasse B
1Oranje Wit A114120224329265(64)
2Fortuna / Delta Logistiek A114110322358265(93)
3DeetosSnel A11490518311275(36)
4DSC A11471615267269(-2)
5Groen Geel A11452712262263(-1)
6KCC / SO natural A11443711279275(4)
7PKC / SWKGroep A11442810250274(-24)
8Vitesse A11400140216386(-170)
A-junioren 1e klasse D
1DVO / Accountor A214102222273210(63)
2Dindoa A114101321231211(20)
3Tiel '72 A11492320243215(28)
4Victum / War Child A11481517245242(3)
5Oost-Arnhem A11453613244236(8)
6Viking A11442810204229(-25)
7Wageningen A2143389234246(-12)
8DSC A21400140179264(-85)
Breedtekorfbal Junioren poule 066 (voorjaar)
1SDO A266001210354(49)
2OEC A1640289571(24)
3Mariarade A1610526181(-20)
3DSC A3610523992(-53)
Breedtekorfbal Junioren poule 084 (najaar)
1Rodebo / De Maaskanters A16510117351(22)
2Tilburg A3630365561(-6)
3DSC A3620445257(-5)
4OJC '98 A2611434455(-11)
B-aspiranten Hoofdklasse D
1PKC / SWKGroep B114102222216176(40)
2DSC B114101321238147(91)
3Sporting Delta B11474318194162(32)
4KCC / SO natural B11471615211183(28)
5Oranje Wit B11444612203207(-4)
6Fortis B11451811190196(-6)
7Tilburg B11431107146232(-86)
8DeetosSnel B11422106151246(-95)
B-aspiranten 2e klasse K (voorjaar)
1HKC B166001210071(29)
2GKV / Enomics B1640288072(8)
3DSC B2610527186(-15)
3Animo B1610526486(-22)
B-aspiranten 2e klasse N (najaar)
1GKV / Enomics B16510118666(20)
2DSC B2630368075(5)
3SDO B1621355768(-11)
4ACKC B1610526074(-14)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 044 (najaar)
1Rust Roest B26501107933(46)
1Ready '60 B16501104732(15)
3DSC B3620443271(-39)
4KVS ’17 B1600603254(-22)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017