De standen in de poules van AW.DTV, Amsterdam

Dit is een klasse voor promotie en/of degradatie wedstrijden.
Hierdoor kunnen standen een vertekend beeld geven.

Hoofdklasse Promotie (zaal)
1Tempo 174038151140(11)
2Groen Geel 1330067457(17)
3KCC / SO natural 1310226160(1)
3AW.DTV 1310225673(-17)
5Wageningen 1200203951(-12)
Hoofdklasse B (zaal)
1Wageningen 114120224395353(42)
2AW.DTV 114110322369324(45)
3Dalto / Klaverblad Verzekeringen 114100420398339(59)
4Rohda 11470714368348(20)
4Oost-Arnhem 11470714366359(7)
6SCO 11450910329361(-32)
7Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 11440108345397(-52)
8Unitas / Perspectief 11400140309398(-89)
Reserve Hoofdklasse B (zaal)
1Dalto / Klaverblad Verzekeringen 214140028399259(140)
2DSC 31491419365312(53)
3SKF 21490518348344(4)
4Unitas / Perspectief 21472516372348(24)
5Blauw-Wit 31450910310344(-34)
6Rohda 2144199307328(-21)
6AW.DTV 2144199297330(-33)
8Nic. / Alfa-college 21411123279412(-133)
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
1DeetosSnel 314140028369256(113)
2AW.DTV 314101321322235(87)
3Fortuna / Delta Logistiek 31491419297224(73)
4SDO 21461713245282(-37)
5Oranje Wit 31460811232245(-13)*P
6Die Haghe 3143298230279(-49)
7HKV / Ons Eibernest 31421115230306(-76)
8DSC 41422104218316(-98)*P
*P = punten in mindering gebracht
KNKV Reserve 4e klasse C (zaal)
1Sporting Trigon 512101121307211(96)
2KZ Danaiden 412100220222192(30)
3Refleks 51270514230212(18)
4BEP 41260612269232(37)
5OKV 4124088205201(4)
6AW.DTV 4122195201323(-122)
7ZKV 41220104176239(-63)
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
1KZ / Thermo4U A114131027447262(185)
2Tempo A114110322325257(68)
3ZKV A11481517340294(46)
4KVA A11470714291328(-37)
5AW.DTV A11461713296289(7)
6Meervogels / Física A11451811286301(-15)
7Dalto / Klaverblad Verzekeringen A21421115241376(-135)
8BEP A11411123227346(-119)
A-junioren 2e klasse G (zaal)
1ZKC '31 A114140028299157(142)
2AW.DTV A214120224237167(70)
3Huizen A11470714179178(1)
3Furore A11470714175191(-16)
5KVA A21451811212230(-18)
6Rohda A11442810182249(-67)
7ZKV A2144199177194(-17)
8BEP A21410132147242(-95)
B-aspiranten 2e klasse C (zaal)
1Exakwa B114130126222117(105)
2KZ / Thermo4U B214121125199114(85)
3AW.DTV B11372416160136(24)
4Sporting West B11453613146168(-22)
5Furore B11442810141151(-10)
6Blauw-Wit B1143298136189(-53)
6Synergo B1142488123178(-55)
8KVA B11312104105179(-74)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 022 (zaal)
1Aurora B11212002415063(87)
2Rapid B2128221811381(32)
3HBC B1126241411598(17)
4Helios B1125251292100(-8)
5Haarlem B212309693130(-37)
6AW.DTV B212219575102(-27)
6KIOS B212219566130(-64)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 036 (zaal)
1Badhoevedorp C11210202210941(68)
2KVA C112912199057(33)
3Furore C212714156359(4)
4Apollo C212624147155(16)
5OKV C21230966987(-18)
6DKV Victoria C31221954996(-47)
7AW.DTV C112111033591(-56)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (zaal)
1ZKC '31 D21313002611644(72)
2AW.DTV D11411122310445(59)
3WWSV D113805168563(22)
4Furore D214545145656(0)
5Blauw-Wit D21441997886(-8)
5Sporting West D31441996185(-24)
7OKV D2143110766111(-45)
8Groen Geel D4143011657133(-76)
E-pupillen poule 022 (zaal)
1Haarlem E11210022016480(84)
2EKVA E2129031813584(51)
3KVA E11270514106143(-37)
4Triaz E11261513124108(16)
5Blauw-Wit E11242610125113(12)
6DKV Victoria E112417981111(-30)
7AW.DTV E1120012048144(-96)
F-pupillen poule 006 (zaal)
1KZ / Thermo4U F11211012232657(269)
2Groen Geel F11210022025276(176)
3AW.DTV F11280416153152(1)
4Badhoevedorp F1126061284141(-57)
5OKV F11250710108156(-48)
6Triaz F1121011272227(-155)
6Rapid F1121011238224(-186)