De standen in de poules van Sparta, Zevenhuizen

KNKV 3e klasse E (veld)
1Elburg 114130126295207(88)
2Rood-Wit 114110322279211(68)
3Pallas '08 114100420237203(34)
4Flamingo's 11470714251218(33)
5Achilles 11450910177205(-28)
6Sparta 1144199202233(-31)
7Vlug & Vaardig 11431107186276(-90)
8EKC 2000 11420124187261(-74)
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
1Ritola 314102222245177(68)
1De Wâlden 414110322235195(40)
3Heerenveen 31492320231167(64)
4Flamingo's 21464414230202(28)*P
5Vlug & Vaardig 21452712199237(-38)
6Pallas '08 21442810198208(-10)
7Noordenveld 21430116180240(-60)
8Sparta 21420124154246(-92)
*P = punten in mindering gebracht
Breedtekorfbal Senioren poule 003 (najaar)
1Noordenveld 365011010596(9)
2WSS 46402810080(20)
3Sparta 3620447588(-13)
4NKC 1610527793(-16)
Breedtekorfbal Senioren poule 004 (voorjaar)
1WSS 465011011275(37)
1Noordenveld 365011011589(26)
3Sparta 3602426084(-24)
3DTS 3602426099(-39)
A-junioren 2e klasse B (veld)
1DTS A112110122249104(145)
2It Fean / Boelenslaan A112100220186116(70)
3OKO / Bies A11290318221105(116)
4Hoogkerk / Nic. A21250710148180(-32)
5Rodenburg / Sparta A1124179107172(-65)
6AVO A3122195122175(-53)
7Drachten / van der Wiel A2120012073254(-181)
Breedtekorfbal Junioren poule 057 (najaar)
1EKC 2000 A16501108650(36)
2Noordenveld A1640286250(12)
3KIOS A2630365160(-9)
4Rodenburg / Sparta A2600604786(-39)
Breedtekorfbal Junioren poule 076 (voorjaar)
1DWA / Argo A2641197662(14)
2WSS A1640288075(5)
3Rodenburg / Sparta A2631277965(14)
4Zunobri A1600605689(-33)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 041 (najaar)
1Noordenveld B26600128133(48)
2OWK / Sparta B1640286043(17)
3ROG B1620445857(1)
4Korwi B1600601682(-66)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (najaar)
1OKO / Bies B26600128325(58)
2VZK / Donkerbroek B1640285628(28)
3LDODK / Rinsma Fashion B3620443467(-33)
4OWK / Sparta B2600601871(-53)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 012 (najaar)
1OWK / Sparta C16600125423(31)
2Wordt Kwiek C1630363632(4)
3HHV C1611433946(-7)
3KIOS C1611432755(-28)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 051 (najaar)
1Hoogkerk / Nic. C36510114933(16)
2Donkerbroek / VZK C1631273830(8)
3Olympia C1620443335(-2)
4OWK / Sparta C2610522042(-22)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 012 (voorjaar)
1De Wâlden C2640283642(-6)
2OWK / Sparta C1631274645(1)
3De Granaet C1622264838(10)
4DTS C1611434045(-5)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 037 (voorjaar)
1Leeuwarden / Wez Warber en Fluch C16420104026(14)
2It Fean / Boelenslaan C2631273444(-10)
3OWK / Sparta C2620444438(6)
4NQL C1611433646(-10)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 003 (najaar)
1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D16600125723(34)
2Drachten / van der Wiel D1630363825(13)
2Pallas '08 D1630363626(10)
4OWK / Sparta D160060966(-57)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 085 (najaar)
1DWA / Argo D16600127913(66)
2OWK / Sparta D2640284924(25)
3Flamingo's D2611431858(-40)
4De Wâlden D3601511566(-51)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 055 (voorjaar)
1OWK / Sparta D2641194429(15)
2DWA / Argo D1631274438(6)
3Hoogkerk D1630366161(0)
4Ritola D2610524263(-21)
E-pupillen poule 136 (najaar)
1Dio E16501103313(20)
2Stadskanaal '74 E1640283522(13)
3Sparta E1620442833(-5)
4Zunobri E1610521341(-28)
E-pupillen poule 145 (voorjaar)
1OKO / Bies E26501105520(35)
1AVO E26501105424(30)
3Sparta E2620443253(-21)
4Vitesse E160060751(-44)
E-pupillen poule 168 (voorjaar)
1Sparta E1641193123(8)
2Ritola E2640284827(21)
3DWA / Argo E2612342629(-3)
4Nic. / Alfa-college E3611431743(-26)
F-pupillen poule 058 (najaar)
1Rodenburg F16501108518(67)
2Sparta F1640285047(3)
3Ritola F1611432152(-31)
3DWA / Argo F1611432867(-39)
F-pupillen poule 060 (voorjaar)
1WSS F16600128726(61)
2Sparta F1630366957(12)
2Ritola F1630365870(-12)
4AVO F1600602485(-61)
F-pupillen poule 073 (voorjaar)
1WWMD F166001213615(121)
2Drachten / van der Wiel F2630364655(-9)
3Vlug & Vaardig F1620442968(-39)
4Sparta F2610521992(-73)
F-pupillen poule 089 (voorjaar)
1Des F16501109144(47)
2VZK / Donkerbroek F1640288261(21)
3Sparta F3630366877(-9)
4DWA / Argo F16006041100(-59)