Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van ODO, Maasland

KNKV 2e klasse I (veld)
1Weidevogels 166001211284(28)
2Tjoba 165011011491(23)
3Twist 16402810391(12)
4Tilburg 163036124103(21)
5Reeuwijk 16213598104(-6)
6WION 16114390123(-33)
7IJsselvogels 16105290115(-25)
7ODO 16105298118(-20)

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
1Tilburg 266001210882(26)
2Tjoba 265011010872(36)
3Weidevogels 2631279682(14)
4IJsselvogels 2630368379(4)
5Twist 2621357284(-12)
6Reeuwijk 26204483109(-26)
7ODO 2610526579(-14)
7WION 2610527199(-28)
KNKV Reserve 3e klasse S (veld)
1Valto 36501109059(31)
2KZ Danaiden 5640286857(11)
3ONDO 3631268174(7)*P
4Meervogels / Física 3530267942(37)
5Refleks 4630366787(-20)
6ODO 3621356376(-13)
7Excelsior 6620445481(-27)
8KVS / Maritiem 5500504874(-26)
*P = punten in mindering gebracht
KNKV Reserve 4e klasse K (veld)
1Meervogels / Física 4641198860(28)
2Paal Centraal 3541097047(23)
3KVS / Maritiem 6640288162(19)
4DES 5631276059(1)
5ALO 4430165848(10)
6Dubbel Zes / Futura 3620445672(-16)
7Dijkvogels 4601515779(-22)
8ODO 4500502770(-43)
KNKV Reserve 4e klasse L (veld)
1WION 466001211649(67)
2Nieuwerkerk 4540187544(31)
3OZC 3631276681(-15)
4Kinderdijk 3430166658(8)
5ODO 56213576102(-26)
6Olympia 3520346374(-11)
7Sporting Delta 4610527599(-24)
8Albatros 56006074104(-30)
A-junioren 2e klasse I (veld)
1Phoenix A1541096144(17)
2Refleks A2640287559(16)
2ONDO A2640286855(13)
4Dijkvogels A1631276444(20)
5DES A1630366662(4)
6ODO A1620445965(-6)
6Valto A2620446274(-12)
8Excelsior A1500502880(-52)
Breedtekorfbal Junioren poule 038 (najaar)
1Weidevogels A2430165235(17)
2DES A2320142824(4)
2Reeuwijk A2320143135(-4)
4ODO A2420243234(-2)
5IJsselvogels A2411232725(2)
6Nieuwerkerk A3401312138(-17)
Breedtekorfbal Junioren poule 049 (najaar)
1Die Haghe A35500108432(52)
2HKV / Ons Eibernest A2540184633(13)
3Meervogels / Física A3531174427(17)
4DES A3621354250(-8)
5ONDO A3520343351(-18)
6Avanti / Post Makelaardij A5510424165(-24)
7ODO A3500503062(-32)

Korfbal Deals
B-aspiranten 2e klasse P (najaar)
1ODO B16600129350(43)
2Sporting Delta B2640287252(20)
3Valto B2620446668(-2)
4Weidevogels B16006040101(-61)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 003 (najaar)
1Excelsior C1641193627(9)
2ODO C1630363029(1)
3Valto C2621352626(0)
4Avanti / Post Makelaardij C4612342333(-10)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 021 (najaar)
1Avanti / Post Makelaardij C36600125917(42)
2KVS / Maritiem C2631273435(-1)
3ODO C3621353328(5)
4Fortuna / Delta Logistiek C460060955(-46)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 055 (najaar)
1Nexus C1640283426(8)
1Maassluis C2640283124(7)
3Eureka C1630363037(-7)
4ODO C2610522533(-8)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 033 (najaar)
1Weidevogels D16600124721(26)
2Fortuna / Delta Logistiek D3630363241(-9)
3ODO D1611432331(-8)
3Phoenix D1611432938(-9)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 063 (najaar)
1ONDO D56600128316(67)
2ODO D2631274527(18)
3Nexus D1621352525(0)
4Maassluis D360060388(-85)
E-pupillen poule 001 (najaar)
1ODO E16600126845(23)
2Fortuna / Delta Logistiek E1640289162(29)
3ONDO E1620445871(-13)
4Dijkvogels E1600603473(-39)

Team TV
E-pupillen poule 013 (najaar)
1ALO E15500107028(42)
2Achilles E1640284844(4)
3ODO E2620444148(-7)
4ONDO E2500501554(-39)
E-pupillen poule 069 (najaar)
1Die Haghe E46501107137(34)
1Avanti / Post Makelaardij E26501105829(29)
3ALO E2611433175(-44)
4ODO E3601512948(-19)
E-pupillen poule 145 (najaar)
1ODO E4640283123(8)
1Avanti / Post Makelaardij E6640282821(7)
3Fortuna / Delta Logistiek E3630364235(7)
4ONDO E5610521537(-22)
E-pupillen poule 150 (najaar)
1Meervogels / Física E56510114210(32)
2ONDO E6631272415(9)
3Avanti / Post Makelaardij E4630362717(10)
4ODO E560060051(-51)
F-pupillen poule 009 (najaar)
1ODO F16600128133(48)
2Meervogels / Física F1640288027(53)
3Excelsior F1620445460(-6)
4Achilles F26006022117(-95)
F-pupillen poule 046 (najaar)
1ODO F26420104627(19)
2DES F1633094724(23)
3Fortuna / Delta Logistiek F3621353439(-5)
4Valto F2600601653(-37)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017