De standen in de poules van Madjoe, Rijnsburg

KNKV 3e klasse F (zaal)
1Badhoevedorp 1211033933(6)
2GKV 1110021911(8)
2DKV Victoria 1110021613(3)
4WION 1101011717(0)
4Fluks 1101011414(0)
6Madjoe 1201113036(-6)
7VZOD 1100101316(-3)
7Haarlem 1100101119(-8)
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
1KZ Danaiden 4311134644(2)
2OVVO 411002118(3)
2Rohda 5110021413(1)
4VZOD 2210122933(-4)
4Madjoe 2210122524(1)
6SDO | Fiable 5101011010(0)
7Haarlem 2100101314(-1)
7ZKC '31 3100101012(-2)
KNKV Reserve 4e klasse O (zaal)
1DES 5211031916(3)
2Madjoe 311002229(13)
2KIOS 3110021910(9)
4Dunas 3210122818(10)
5ALO 411002129(3)
6De Meervogels 5301212951(-22)
7Phoenix 4200201834(-16)
T*Achilles 60000000(0)*T
*T = team is teruggetrokken
Breedtekorfbal Senioren poule 036 (zaal)
1TOP | LITTA 6330065232(20)
2Avanti | Post Makelaardij 6220043925(14)
3Refleks 8320145646(10)
3Tempo 9320144847(1)
5VEO 6310224661(-15)
6KZ Danaiden 7300303650(-14)
6Madjoe 4300304157(-16)
Breedtekorfbal Senioren poule 040 (zaal)
1Velocitas 6220043520(15)
2Fluks 411002146(8)
2TOP | LITTA 1011002137(6)
4Tempo 6210122322(1)
5Madjoe 5200201327(-14)
5KZ Danaiden 9200201430(-16)
A-junioren 1e klasse F (zaal)
1KIOS A1421156356(7)
2Tempo A2320145543(12)
3Velocitas A1220045027(23)
4Achilles A1320144748(-1)
5Pernix A1110021911(8)
6Madjoe A1310223349(-16)
7KZ Danaiden A1201113138(-7)
8Vriendenschaar A1400404975(-26)
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (zaal)
1Avanti | Post Makelaardij A3330064838(10)
2TOP | LITTA A4320145138(13)
3GKV A1210123920(19)
4Fortuna | Delta Logistiek A4310222845(-17)
5Dijkvogels A20000000(0)
6Madjoe A210010929(-20)
7Pernix A2200202833(-5)
B-aspiranten 1e klasse E (zaal)
1Refleks B1330065636(20)
2KZ Danaiden B1430166547(18)
3Velocitas B1220043323(10)
4Achilles B1320143431(3)
5Avanti | Post Makelaardij B2410325759(-2)
6Dijkvogels B1201111722(-5)
7Madjoe B1301212432(-8)
8KVS | Maritiem B1300302965(-36)
B-aspiranten 2e klasse C (zaal)
1Madjoe B2421154643(3)
2KIOS B1320143719(18)
3Tempo B2311133035(-5)
3Haarlem B2311132230(-8)
5SDO | Fiable B1202021919(0)
6Groen Geel | IJskoud de Beste B2101011212(0)
7KVA B1200201523(-8)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 033 (zaal)
1Fiks B1330063115(16)
2SDO B1220042111(10)
3TOP | LITTA B4311132418(6)
4Madjoe B3210121313(0)
5Velocitas B3301211434(-20)
6KIOS B31001078(-1)
7Haarlem B320020920(-11)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
1Vriendenschaar B2330062312(11)
2ONDO B422004129(3)
3Avanti | Post Makelaardij B6310221416(-2)
4Madjoe B4410322024(-4)
5Tempo B30000000(0)
6Lynx B1200201018(-8)
C-aspiranten 1e klasse C (zaal)
1MIA C122004286(22)
1KZ Danaiden C1220042519(6)
3Synergo C10000000(0)
4Telstar | Schoonderbeek C110010911(-2)
4Madjoe C1100101014(-4)
4Spirit C110010513(-8)
4KZ | Thermo4U C210010115(-14)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 037 (zaal)
1TOP | LITTA C4330062813(15)
2Pernix C3320141913(6)
3Fluks C1210121412(2)
4Velocitas C2310221822(-4)
4KIOS C2310221622(-6)
4Fiks C2310221324(-11)
7Madjoe C21001046(-2)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 049 (zaal)
1Madjoe C333006274(23)
2Phoenix C4321052810(18)
3KVS | Maritiem C432014158(7)
4ONDO C521012136(7)
5Gemini C241032539(-34)
6ODO C21010155(0)
7Weidevogels C340040324(-21)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 041 (zaal)
1Velocitas D122004226(16)
2TOP | LITTA D4320143519(16)
2Korbis D4320142918(11)
4Madjoe D121012816(-8)
5De Meervogels D2310222127(-6)
5KZ Danaiden D1310221926(-7)
7VZOD D120020729(-22)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 042 (zaal)
1KIOS D2321052820(8)
2Phoenix D2320142115(6)
3Madjoe D2211031510(5)
4TOP | LITTA D3311132320(3)
4Korbis D3311132223(-1)
6Fluks D1310221521(-6)
7Fiks D2300301328(-15)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 044 (zaal)
1VEO D22200494(5)
1Fluks D22200495(4)
3Tempo D3320141611(5)
4Madjoe D3420242816(12)
5TOP | LITTA D6310222323(0)
5Reeuwijk D131022814(-6)
7Lynx D1300301131(-20)
E-pupillen poule 062 (zaal)
1KZ | Thermo4U E1321055227(25)
1Fiks E2321053832(6)
3TOP | LITTA E1421156345(18)
4Groen Geel | IJskoud de Beste E1320143524(11)
5Madjoe E1202022121(0)
6Pernix E1401312960(-31)
7Roda E1300302453(-29)
E-pupillen poule 063 (zaal)
1Velocitas E1430163431(3)
2Fiks E122004223(19)
3KZ Danaiden E1420242929(0)
3Tempo E1420243031(-1)
5TOP | LITTA E4210121918(1)
6Madjoe E2310222222(0)
7KIOS E130030628(-22)
E-pupillen poule 064 (zaal)
1Madjoe E3330062812(16)
2VZOD E1430165321(32)
3TOP | LITTA E2320142719(8)
4Fortuna | Delta Logistiek E6210121919(0)
5Pernix E2410322131(-10)
6Fiks E320020622(-16)
6Avanti | Post Makelaardij E520020535(-30)
E-pupillen poule 069 (zaal)
1Fluks E322004402(38)
1Madjoe E422004226(16)
3TOP | LITTA E8320141620(-4)
4Fiks E631022816(-8)
4Tempo E731022932(-23)
6KIOS E330030322(-19)
F-pupillen poule 031 (zaal)
1TOP | LITTA F233006747(67)
2Pernix F2321054319(24)
3Madjoe F1211031714(3)
4KIOS F3310222863(-35)
5Fiks F220020344(-41)
6Fluks F130030927(-18)
F-pupillen poule 032 (zaal)
1Madjoe F2440085312(41)
2TOP | LITTA F3320143714(23)
3Pernix F321012617(-11)
4Tempo F2310221834(-16)
5KIOS F2410321446(-32)
6Velocitas F220020712(-5)
F-pupillen poule 033 (zaal)
1Madjoe F333006215(16)
2KZ Danaiden F2320142212(10)
2Tempo F3320141515(0)
4Pernix F421012913(-4)
5TOP | LITTA F420020712(-5)
6VZOD F130030320(-17)