Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van ODIK, Barneveld

Hoofdklasse B (zaal)
1Dalto / Klaverblad Verzekeringen 14400810982(27)
1Oost-Arnhem 14400811489(25)
3DeetosSnel 14301610277(25)
4DSC 14202410596(9)
5Wageningen 1410329795(2)
5ODIK 1410329499(-5)
5Sparta 14103270116(-46)
8SCO 14004075112(-37)
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
1Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4330067063(7)
1Wageningen 2330067461(13)
3DeetosSnel 3320146560(5)
4KVS / Maritiem 3311137262(10)
4TOP / SolarCompleet 3311136557(8)
6Oost-Arnhem 2310226275(-13)
7DVO / Accountor 3300306674(-8)
7ODIK 2300305678(-22)
KNKV Reserve 2e klasse E (zaal)
1Victum 2330066951(18)
2Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6321057154(17)
3Dindoa 3320147262(10)
3Synergo 2312046359(4)
5Spirit 2311135053(-3)
6ODIK 3310225255(-3)
7Sparta 2300304260(-18)
7Wageningen 5300304469(-25)
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
1Juventa 2320145040(10)
2ODIK 4220043126(5)
3HHV 3320145640(16)
4HKC 3210123331(2)
5NKC '51 4310224247(-5)
6Sparta 4100101620(-4)
7Rigtersbleek / Cottus 2200202650(-24)
KNKV Reserve 4e klasse F (zaal)
1Oost-Arnhem 5330065945(14)
2Wageningen 7320144943(6)
3KVZ 4211033931(8)
4Duko 2210122630(-4)
5ODIK 5310224052(-12)
6SKF 4201113032(-2)
7DVO / Accountor 7300303444(-10)

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal Senioren poule 015 (zaal)
1Sparta 4330065226(26)
2ODIK 61100287(1)
3HKC 7210122725(2)
3Hellas '63 2210123132(-1)
5Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7201113240(-8)
5De Meeuwen 5201112541(-16)
7Hebbes 3200202125(-4)
Breedtekorfbal Senioren poule 018 (zaal)
1Sparta 6330065231(21)
2Huizen 3220043419(15)
3Synergo 10320144244(-2)
4De Eemvogels 2210121824(-6)
5Spirit 4310223331(2)
6ODIK 7200201830(-12)
7MIA 10300303452(-18)
Midweek poule 017 (zaal)
1Noviomagum MW2220044215(27)
1Keizer Karel MW1220042215(7)
1ODIK MW1220042217(5)
4Débaldérin MW1100101011(-1)
4Reehorst '45 MW210010711(-4)
6De Hazenkamp MW1200202133(-12)
6Spirit MW120020931(-22)
A-junioren 2e klasse E (zaal)
1ODIK A1220043126(5)
1Synergo A1220043126(5)
3OVVO A2320145246(6)
4Antilopen / Lancyr Deelen A2311134235(7)
4Fortissimo A2311133636(0)
6Koveni A1200202932(-3)
7Sparta A1300303454(-20)

Korfbal Deals
Breedtekorfbal Junioren poule 025 (zaal)
1Wageningen A4220043119(12)
1DOT A2220043125(6)
3Rheko A2320144539(6)
4DKOD A1310223234(-2)
4ODIK A2310223136(-5)
4Keizer Karel A1310223241(-9)
7Noviomagum A1200202028(-8)
B-aspiranten 2e klasse C (zaal)
1Sparta B1330063924(15)
2AW.DTV B1220042110(11)
3HKC B1320142930(-1)
4DKV Victoria B1210122017(3)
4De Meeuwen B2210121417(-3)
6ODIK B1300302234(-12)
6OVVO B2300302740(-13)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 019 (zaal)
1Hellas '63 B122004239(14)
1Exakwa B222004217(14)
1Hemur Enge B1220041711(6)
4Dindoa B2320143722(15)
5Antilopen / Lancyr Deelen B2200201323(-10)
5ODIK B220020731(-24)
7DWS B1300301227(-15)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 022 (zaal)
1Spirit B333006345(29)
2ODIK B322004165(11)
3Het Bosch B1210121510(5)
4MIA B420111617(-11)
4SKF B620111517(-12)
6De Corvers B11001023(-1)
7Sparta B320020526(-21)

Team TV
C-aspiranten 2e klasse B (zaal)
1Rheko C1320143622(14)
1DVO / Accountor C2320143119(12)
1Rust Roest C1320141823(-5)
4DOT C1211032016(4)
5Oost-Arnhem C1310222428(-4)
6ODIK C1201111418(-4)
7SDO C1200201330(-17)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 026 (zaal)
1ODIK C222004175(12)
2Spirit C4320142411(13)
3Sparta C31100265(1)
4Telstar C3210121516(-1)
5Antilopen / Lancyr Deelen C3310221421(-7)
5Unitas / Perspectief C4310221422(-8)
7Revival C120020717(-10)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 023 (zaal)
1Spirit D133006387(31)
2Antilopen / Lancyr Deelen D2220041910(9)
3DOS D121012158(7)
3ODIK D1210121312(1)
3Unitas / Perspectief D3210121415(-1)
6RDZ D120020923(-14)
7Telstar D330030437(-33)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 024 (zaal)
1Sparta D2220042211(11)
2Woudenberg D2312042320(3)
2Dalto / Klaverblad Verzekeringen D2312042119(2)
4MIA D3311132718(9)
5ODIK D2301211827(-9)
6Exakwa D41001059(-4)
6DOC D110010214(-12)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 (zaal)
1Spirit D332105227(15)
1Dindoa D432105149(5)
1De Meeuwen D5321051613(3)
4Antilopen / Lancyr Deelen D3311131710(7)
5Unitas / Perspectief D421012916(-7)
6ODIK D3310221419(-5)
7SKF D520020618(-12)
8MIA D4300301319(-6)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 027 (zaal)
1Midlandia D233006368(28)
1Huizen D233006207(13)
3Unitas / Perspectief D5320143011(19)
4Sparta D5311131722(-5)
4Woudenberg D3311131824(-6)
6VIKO D230121919(-10)
6ODIK D4301211229(-17)
8De Eemvogels D130030830(-22)
E-pupillen poule 034 (zaal)
1Spirit E133006505(45)
2ODIK E122004397(32)
2MIA E322004214(17)
4Unitas / Perspectief E3310222764(-37)
5Sparta E120020418(-14)
5De Meeuwen E3200201434(-20)
5Exakwa E220020124(-23)
E-pupillen poule 035 (zaal)
1Sparta E222004298(21)
2Spirit E2320143520(15)
2Dindoa E2320141916(3)
4ODIK E2210121710(7)
4Telstar E2210121230(-18)
6MIA E4310221825(-7)
7DOC E130030425(-21)

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
E-pupillen poule 036 (zaal)
1Wolderwijd E133006238(15)
2Unitas / Perspectief E4311133550(-15)
3ODIK E3210122616(10)
3Spirit E4210122620(6)
3Dindoa E521012910(-1)
6Sparta E3201111524(-9)
7Woudenberg E420020814(-6)
E-pupillen poule 039 (zaal)
1Woudenberg E522004176(11)
1MIA E622004158(7)
3Revival E1320142111(10)
4Unitas / Perspectief E52101295(4)
5DWS E2310221018(-8)
5Spirit E631022716(-9)
7ODIK E430030722(-15)
F-pupillen poule 018 (zaal)
1ODIK F133006349(25)
2Sparta F122004387(31)
3De Meeuwen F3320143315(18)
4DWS F1210121521(-6)
5Woudenberg F2310222317(6)
6Huizen F220020141(-40)
7Revival F130030236(-34)
F-pupillen poule 025 (zaal)
1Regio '72 F232105268(18)
1ODIK F232105199(10)
3Spirit F222004154(11)
4DVO / Accountor F6320142610(16)
5MIA F320020715(-8)
5Wageningen F420020129(-28)
7Atalante / Apeldoorn F230030726(-19)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017