Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de poule van het team SCO | European Aerosols B2

39 wedstrijden geselecteerd

week 48 : van dinsdag 29 november 2022 t/m maandag 5 december 2022
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 3/12 10:30BK25439LDODK | Rinsma Fashion B2 - Lemmer B1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 3/12 11:15BK25528Leonidas / SCO B2 - Harich B1De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 3/12 16:05BK26947DTG B1 - Westergo B1De Trime in Balkhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 49 : van dinsdag 6 december 2022 t/m maandag 12 december 2022
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 10/12 13:30BK25662Leonidas / SCO B2 - DTG B1De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 10/12 17:25BK26987WIK '34 B2 - Westergo B1De Boppeslach in Damwoudehistorieroute
week 50 : van dinsdag 13 december 2022 t/m maandag 19 december 2022
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 17/12 12:15BK25745LDODK | Rinsma Fashion B2 - Leonidas / SCO B2Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 17/12 14:45BK25788Lemmer B1 - WIK '34 B2De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 17/12 15:30BK26664Westergo B1 - Harich B1De Middelzee in Bolswardhistorieroute
week 51 : van dinsdag 20 december 2022 t/m maandag 26 december 2022
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 24/12 13:00BK25653Harich B1 - Lemmer B1De Trime in Balkhistorieroute
week 1 : van dinsdag 3 januari 2023 t/m maandag 9 januari 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 7/1 13:00BK26864Westergo B1 - DTG B1De Middelzee in Bolswardhistorieroute
week 2 : van dinsdag 10 januari 2023 t/m maandag 16 januari 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 14/1 11:55BK25866Harich B1 - DTG B1De Trime in Balkhistorieroute
za 14/1 17:05BK26678Leonidas / SCO B2 - Westergo B1De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 14/1 17:25BK25463WIK '34 B2 - LDODK | Rinsma Fashion B2De Boppeslach in Damwoudehistorieroute
week 3 : van dinsdag 17 januari 2023 t/m maandag 23 januari 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 21/1 11:40BK26733Harich B1 - WIK '34 B2De Trime in Balkhistorieroute
za 21/1 12:00BK25887LDODK | Rinsma Fashion B2 - DTG B1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 21/1 14:45BK26487Lemmer B1 - Westergo B1De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
week 4 : van dinsdag 24 januari 2023 t/m maandag 30 januari 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 28/1 14:40BK27052DTG B1 - Lemmer B1De Trime in Balkhistorieroute
za 28/1 17:00BK25963Westergo B1 - LDODK | Rinsma Fashion B2De Middelzee in Bolswardhistorieroute
za 28/1 17:25BK26742WIK '34 B2 - Leonidas / SCO B2De Boppeslach in Damwoudehistorieroute
week 5 : van dinsdag 31 januari 2023 t/m maandag 6 februari 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 4/2 10:00BK25990LDODK | Rinsma Fashion B2 - Harich B1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 4/2 13:10BK26042DTG B1 - WIK '34 B2De Trime in Balkhistorieroute
za 4/2 13:20BK26537Leonidas / SCO B2 - Lemmer B1De Duker in Noordwoldehistorieroute
week 6 : van dinsdag 7 februari 2023 t/m maandag 13 februari 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 11/2 11:00BK26071Harich B1 - Leonidas / SCO B2De Trime in Balkhistorieroute
za 11/2 16:00BK26832Lemmer B1 - LDODK | Rinsma Fashion B2De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
week 7 : van dinsdag 14 februari 2023 t/m maandag 20 februari 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 18/2 14:45BK26103Lemmer B1 - Harich B1De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 18/2 15:30BK26414Westergo B1 - WIK '34 B2De Middelzee in Bolswardhistorieroute

Alles voor je sport!
week 8 : van dinsdag 21 februari 2023 t/m maandag 27 februari 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 25/2 12:05BK26275Westergo B1 - Lemmer B1De Middelzee in Bolswardhistorieroute
za 25/2 14:00BK25419DTG B1 - Leonidas / SCO B2De Trime in Balkhistorieroute
week 10 : van dinsdag 7 maart 2023 t/m maandag 13 maart 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 11/3 13:00BK26882Leonidas / SCO B2 - LDODK | Rinsma Fashion B2De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 11/3 14:30BK27244Harich B1 - Westergo B1De Trime in Balkhistorieroute
za 11/3 18:35BK27186WIK '34 B2 - Lemmer B1De Boppeslach in Damwoudehistorieroute
week 11 : van dinsdag 14 maart 2023 t/m maandag 20 maart 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 18/3 11:00BK26442LDODK | Rinsma Fashion B2 - WIK '34 B2Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 18/3 11:55BK26180DTG B1 - Harich B1De Trime in Balkhistorieroute
za 18/3 16:00BK26205Westergo B1 - Leonidas / SCO B2De Middelzee in Bolswardhistorieroute
week 12 : van dinsdag 21 maart 2023 t/m maandag 27 maart 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 25/3 16:40BK26251DTG B1 - LDODK | Rinsma Fashion B2De Trime in Balkhistorieroute
za 25/3 17:25BK27057WIK '34 B2 - Harich B1De Boppeslach in Damwoudehistorieroute
week 13 : van dinsdag 28 maart 2023 t/m maandag 3 april 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 1/4 10:30BK26375LDODK | Rinsma Fashion B2 - Westergo B1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 1/4 12:35BK26334Leonidas / SCO B2 - WIK '34 B2De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 1/4 14:45BK26322Lemmer B1 - DTG B1De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute

Korfbal Deals