Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de poule van het team SCO | European Aerosols 2

52 wedstrijden geselecteerd

week 48 : van dinsdag 29 november 2022 t/m maandag 5 december 2022
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 3/12 16:05WK12662DVO | Accountor 3 - Dindoa 2DVO-hal in BennekomBen Melgershistorieroute
za 3/12 18:15WK12504AW.DTV 2 - OVVO 2Zeeburgereiland in AmsterdamGijs van Garderenhistorieroute
za 3/12 18:20WK12508SCO | European Aerosols 2 - Wit-Blauw | Green Organics 2De Oolde Steense in WolvegaP. Jonkershistorieroute
za 3/12 18:30WK12492Heerenveen 2 - Groen Geel | IJskoud de Beste 3Blauw-Wit hal in HeerenveenJJA. vd Veenhistorieroute

Antilopen Banner
week 49 : van dinsdag 6 december 2022 t/m maandag 12 december 2022
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 10/12 13:15WK12520AW.DTV 2 - DVO | Accountor 3Zeeburgereiland in AmsterdamPH. Treephistorieroute
za 10/12 18:20WK12524SCO | European Aerosols 2 - Heerenveen 2De Oolde Steense in WolvegaJP. Zandbergenhistorieroute
za 10/12 18:30WK12514OVVO 2 - Groen Geel | IJskoud de Beste 3OVVO-hal in MaarssenG. Kelderhistorieroute
za 10/12 18:45WK12670Wit-Blauw | Green Organics 2 - Dindoa 2De Reeve in KampenRik Nijlandhistorieroute
week 50 : van dinsdag 13 december 2022 t/m maandag 19 december 2022
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 17/12 16:05WK12534DVO | Accountor 3 - SCO | European Aerosols 2DVO-hal in BennekomW. Spenkelinkhistorieroute
za 17/12 17:05WK12530Groen Geel | IJskoud de Beste 3 - Wit-Blauw | Green Organics 2Groen-Geelhal in WormerGerwin de Groothistorieroute
za 17/12 17:20WK12632Dindoa 2 - OVVO 2Dindoa-hal in ErmeloEPJ. Vernhouthistorieroute
za 17/12 19:00WK12528Heerenveen 2 - AW.DTV 2Blauw-Wit hal in HeerenveenTheo Stamhistorieroute
week 2 : van dinsdag 10 januari 2023 t/m maandag 16 januari 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 14/1 18:10WK12636AW.DTV 2 - Dindoa 2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 14/1 18:20WK12616SCO | European Aerosols 2 - Groen Geel | IJskoud de Beste 3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 14/1 18:30WK12538OVVO 2 - DVO | Accountor 3OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 14/1 18:45WK12494Wit-Blauw | Green Organics 2 - Heerenveen 2De Reeve in Kampenhistorieroute
week 3 : van dinsdag 17 januari 2023 t/m maandag 23 januari 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 21/1 14:30WK12548AW.DTV 2 - SCO | European Aerosols 2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 21/1 18:25WK12544Heerenveen 2 - DVO | Accountor 3Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 21/1 18:30WK12638OVVO 2 - Wit-Blauw | Green Organics 2OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 21/1 18:45WK12610Groen Geel | IJskoud de Beste 3 - Dindoa 2Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 4 : van dinsdag 24 januari 2023 t/m maandag 30 januari 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 28/1 15:05WK12674DVO | Accountor 3 - Groen Geel | IJskoud de Beste 3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 28/1 17:00WK12552Dindoa 2 - Heerenveen 2Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 28/1 18:20WK12688SCO | European Aerosols 2 - OVVO 2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 28/1 19:00WK12642Wit-Blauw | Green Organics 2 - AW.DTV 2De Reeve in Kampenhistorieroute
week 5 : van dinsdag 31 januari 2023 t/m maandag 6 februari 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 4/2 17:15WK12620AW.DTV 2 - Groen Geel | IJskoud de Beste 3Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 4/2 18:20WK12648SCO | European Aerosols 2 - Dindoa 2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 4/2 18:30WK12556Heerenveen 2 - OVVO 2Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 4/2 20:00WK12558DVO | Accountor 3 - Wit-Blauw | Green Organics 2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
week 6 : van dinsdag 7 februari 2023 t/m maandag 13 februari 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 11/2 18:05WK12656Dindoa 2 - DVO | Accountor 3Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 11/2 18:30WK12562OVVO 2 - AW.DTV 2OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 11/2 19:00WK12690Wit-Blauw | Green Organics 2 - SCO | European Aerosols 2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/2 19:45WK12650Groen Geel | IJskoud de Beste 3 - Heerenveen 2Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
week 7 : van dinsdag 14 februari 2023 t/m maandag 20 februari 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 18/2 17:10WK12604Dindoa 2 - Wit-Blauw | Green Organics 2Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 18/2 18:20WK12704Heerenveen 2 - SCO | European Aerosols 2Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 18/2 19:50WK12486DVO | Accountor 3 - AW.DTV 2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 18/2 20:00WK12566Groen Geel | IJskoud de Beste 3 - OVVO 2Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
week 10 : van dinsdag 7 maart 2023 t/m maandag 13 maart 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 11/3 17:30WK12660AW.DTV 2 - Heerenveen 2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 11/3 18:20WK12572SCO | European Aerosols 2 - DVO | Accountor 3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 11/3 18:30WK12698OVVO 2 - Dindoa 2OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 11/3 19:00WK12694Wit-Blauw | Green Organics 2 - Groen Geel | IJskoud de Beste 3De Reeve in Kampenhistorieroute
week 11 : van dinsdag 14 maart 2023 t/m maandag 20 maart 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 18/3 16:05WK12574DVO | Accountor 3 - OVVO 2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 18/3 17:00WK12580Dindoa 2 - AW.DTV 2Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 18/3 17:50WK12706Groen Geel | IJskoud de Beste 3 - SCO | European Aerosols 2Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 18/3 19:00WK12608Heerenveen 2 - Wit-Blauw | Green Organics 2Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
week 12 : van dinsdag 21 maart 2023 t/m maandag 27 maart 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 25/3 18:10WK12588Dindoa 2 - Groen Geel | IJskoud de Beste 3Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 25/3 18:20WK12684SCO | European Aerosols 2 - AW.DTV 2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 25/3 19:05WK12678Wit-Blauw | Green Organics 2 - OVVO 2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 25/3 20:55WK12582DVO | Accountor 3 - Heerenveen 2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
week 13 : van dinsdag 28 maart 2023 t/m maandag 3 april 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 1/4 13:45WK12590Groen Geel | IJskoud de Beste 3 - DVO | Accountor 3Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 1/4 14:15WK12596AW.DTV 2 - Wit-Blauw | Green Organics 2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 1/4 18:30WK12600Heerenveen 2 - Dindoa 2Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 1/4 18:30WK12498OVVO 2 - SCO | European Aerosols 2OVVO-hal in Maarssenhistorieroute

Alles voor je sport!