Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de poule van het team SCO | Motip Dupli 2

16 wedstrijden geselecteerd

week 20 : van dinsdag 17 mei 2022 t/m maandag 23 mei 2022
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 21/5 14:00WK6328Tempo 2 - Nic. 3Zegersloot in Alphen ad RijnQuinten Wolffhistorieroute
za 21/5 14:00WK4749Rohda 2 - Wageningen 2Ookmeer in AmsterdamJP. Zandbergenhistorieroute
za 21/5 15:30WK5711De Meervogels 2 - Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 2Vernedesportpark in ZoetermeerJos van Puttenhistorieroute
za 21/5 17:30WK3932SCO | Motip Dupli 2 - Oost-Arnhem 2De Hoolt-Tuun in OldeholtpadeJJA. vd Veenhistorieroute
week 21 : van dinsdag 24 mei 2022 t/m maandag 30 mei 2022
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 28/5 14:00WK6616Oost-Arnhem 2 - Tempo 2Oost-Arnhem Arena in ArnhemRutger Kuushistorieroute
za 28/5 15:00WK4908Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 2 - Rohda 2Sportcomplex bij basissschool in ReduzumGW. Bonnemahistorieroute
za 28/5 15:30WK4338Wageningen 2 - De Meervogels 2Het Binnenveld in WageningenS. Bentumhistorieroute
za 28/5 17:00WK4679Nic. 3 - SCO | Motip Dupli 2De Wijert in GroningenW. Spenkelinkhistorieroute
week 23 : van dinsdag 7 juni 2022 t/m maandag 13 juni 2022
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 11/6 13:00WK5637Wageningen 2 - Nic. 3Het Binnenveld in WageningenKevin vd Heidehistorieroute
za 11/6 14:30WK3859Rohda 2 - SCO | Motip Dupli 2Ookmeer in Amsterdam. Jurrie S.historieroute
za 11/6 14:30WK3179De Meervogels 2 - Tempo 2Vernedesportpark in ZoetermeerG. Kelderhistorieroute
za 11/6 15:00WK3194Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 2 - Oost-Arnhem 2Sportcomplex bij basissschool in ReduzumJP. Zandbergenhistorieroute
week 24 : van dinsdag 14 juni 2022 t/m maandag 20 juni 2022
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 18/6 13:00WK3788Nic. 3 - De Meervogels 2De Wijert in GroningenPM. van Kloethistorieroute
za 18/6 14:00WK6807Tempo 2 - Wageningen 2Zegersloot in Alphen ad RijnR. Petershistorieroute
za 18/6 14:00WK5515Oost-Arnhem 2 - Rohda 2Oost-Arnhem Arena in ArnhemS. Bentumhistorieroute
za 18/6 17:30WK5572SCO | Motip Dupli 2 - Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 2De Hoolt-Tuun in OldeholtpadeH. Jonkershistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar